12.09.06, 23:09

Maria Czubaszek i Artur Andrus bloogują w Wirtualnej Polsce

Wystarczył tydzień, by na bloog znanej pisarki, poetki i satyryka w jednej osobie – Marii Czubaszek – weszło ponad siedem tysięcy osób.
Wystarczył tydzień, by na bloog znanej pisarki, poetki i satyryka w jednej osobie – Marii Czubaszek – weszło ponad siedem tysięcy osób. Prowadzony przez nią w Wirtualnej Polsce „Bloog Niecodzienny” zapowiada, że czytelnika czekają tu śmiech i łzy; radości oczywiście. Autorka, z właściwym sobie poczuciem humoru, komentuje bieżące wydarzenia, wplatając w nie opowieści z życia prywatnego.

Swoje przysłowiowe „trzy zdania” zostawia też na Bloogu Wirtualnej Polski (bloog.wp.pl) znany artysta kabaretowy, Artur Andrus. W każdą środę miłośnicy jego pióra czytać mogą w WP „Zapiski Bronisława”. Redaktor trójkowej „Powtórki z rozrywki” i gospodarz spotkań w warszawskiej „Piwnicy pod Harendą”, rozpoczął swoją przygodę z sieciowym pamiętnikiem od krótkiego traktatu „O ludzkiej odpowiedzialności”. Po tygodniu licznik odwiedzin blooga Artura Andrusa wskazuje liczbę: 8653

„Liczba blogów na świecie co kilka miesięcy się podwaja. Szacuje się, że dziennie powstaje około 80 tysięcy* nowych publikacji tego typu – opowiada Magdalena Jarkowiec z Wirtualnej Polski, odpowiedzialna za projekt Bloog. – Pamiętniki piszą ludzie młodzi i osoby w sile wieku. Tak naprawdę nie ma jednak znaczenia, w jakim wieku jest autor bloga, ani skąd pochodzi. Liczy się sprawne pióro i temat, czyli to, co ma się do powiedzenia. Cieszy nas ogromnie, że na pisanie bloga w Wirtualnej Polsce zdecydowali się tak znakomici twórcy, jak Artur Andrus i Maria Czubaszek. Mamy nadzieję, że ich sieciowe zapiski znajdą wśród Internautów wiernych czytelników.”

*na podstawie danych statystycznych, przedstawionych w sierpniu 2006 r. przez Technorati, grupę śledzącą ruch w blogosferze.

Adresy:
Maria Czubaszek „Bloog Niecodzienny”: http://bloogniecodzienny.bloog.pl/
Artur Andrus „Zapiski Bronisława”: http://zapiskibronislawa.bloog.pl/

Komentarze

Powiązane

25.05.15, 18:05
internet » informacje
PizzaPortal.pl nawiązuje współpracę z Zumi.pl
PizzaPortal.pl - serwis umożliwiający zamawianie jedzenia online, nawiązał współpracę z lokalizatorem Zumi.pl (Grupa Onet.pl). Dzięki tej współpracy wszyscy, którzy będą szukać wybranej restauracji w serwisie Zumi.pl, otrzymają możliwość złożenia zamówienia za pośrednictwem serwisu PizzaPortal.pl.
25.05.15, 11:05
internet » badania rynku
Wieczór Wyborczy na żywo w Wirtualnej Polsce z dużą widownią
Wirtualna Polska, jako jedyny wydawca internetowy w Polsce, poprowadziła na żywo "Wieczór Wyborczy" z własnego studia TV i sztabów wyborczych. Nowatorską transmisję można było śledzić bezpośrednio ze strony głównej WP oraz na Facebooku. Blisko pół tysiąca osób komentowało przebieg wieczoru na Twitterze.
25.05.15, 00:05
internet » informacje
Sprzedaż biletów do teatru IMKA przez Instagram
Agencja interaktywna K2, we współpracy z likeandbuy.it, realizują innowacyjny projekt na Instagramie dla Teatru IMKA. Jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie na świecie, które pozwala na zakup biletu do teatru poprzez polubienie zdjęć lub filmów na Instagramie.
25.05.15, 00:05
internet » informacje
OLX promuje kategorię praca
Ruszyła internetowa kampania serwisu ogłoszeniowego. Tym razem OLX.pl promuje swoją kategorię “Praca”.
22.05.15, 13:05
internet » informacje
Serwis Wysokieobcasy.pl w nowej odslonie
Od połowy maja br. Wysokieobcasy.pl działają w nowym układzie i z nową oprawą graficzną. Dzięki zmianom serwis "Wysokich Obcasów" ma być bardziej przejrzysty i nowoczesny.
21.05.15, 17:05
internet » informacje
Wieczór Wyborczy Wirtualnej Polski z udziałem internautów
Drugi Wieczór Wyborczy w Wirtualnej Polsce rozpocznie się w niedzielę, 24 maja br. tuż przed godz. 21:00 i transmitowany będzie na żywo bezpośrednio ze strony głównej WP. Całość relacji śledzić też będzie można na Facebooku.
21.05.15, 14:05
internet » ludzie
Aleksander Kutela z HBO do Grupy Onet.pl 


Z początkiem sierpnia 2015 roku Aleksander Kutela obejmie funkcję CEO Grupy Onet.pl. Zastąpi tym samym Jonnego Crowe’a. Aleksander Kutela dołączy również do Group Executive Board w Polsce, w której skład wchodzą: Edyta Sadowska, Jonny Crowe i Grzegorz Kania, pod przewodnictwem Marka Dekana.
21.05.15, 13:05
internet » informacje
Blox.pl i Forum.Gazeta.pl na stronie głównej Gazeta.pl
Na stronie głównej Gazeta.pl pojawił się obszar tematyczny poświęcony społecznościom. Nowa sekcja dedykowana jest Blox.pl oraz Forum.Gazeta.pl
20.05.15, 17:05
internet » informacje
Ruszyła kampania OTOMOTO
Serwis OTOMOTO, po kwietniowym rebrandingu, ruszył z kampanią reklamową, która ma zachęcać kupujących do szukania pojazdu na jego stronach. To pierwsza tak duża kampania w historii serwisu – potrwa do końca czerwca br. i obejmuje TV oraz inne kanały i nośniki.
20.05.15, 07:05
internet » informacje
Aplikacja mobilna Legii Warszawa dla fanów klubu
Agencja Change jest odpowiedzialna za przygotowanie oficjalnej aplikacji mobilnej dla Legii Warszawa.
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 30.06.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 29.06.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.06.15

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 30 maja 2015
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Nowe kategorie i zmiany w Jury to główne zmiany w jubileuszowej edycji Konkursu Biuletynów Firmowych, która wystartowała 19 maja 2015 r.