12.09.06, 23:09

Maria Czubaszek i Artur Andrus bloogują w Wirtualnej Polsce

Wystarczył tydzień, by na bloog znanej pisarki, poetki i satyryka w jednej osobie – Marii Czubaszek – weszło ponad siedem tysięcy osób.
Wystarczył tydzień, by na bloog znanej pisarki, poetki i satyryka w jednej osobie – Marii Czubaszek – weszło ponad siedem tysięcy osób. Prowadzony przez nią w Wirtualnej Polsce „Bloog Niecodzienny” zapowiada, że czytelnika czekają tu śmiech i łzy; radości oczywiście. Autorka, z właściwym sobie poczuciem humoru, komentuje bieżące wydarzenia, wplatając w nie opowieści z życia prywatnego.

Swoje przysłowiowe „trzy zdania” zostawia też na Bloogu Wirtualnej Polski (bloog.wp.pl) znany artysta kabaretowy, Artur Andrus. W każdą środę miłośnicy jego pióra czytać mogą w WP „Zapiski Bronisława”. Redaktor trójkowej „Powtórki z rozrywki” i gospodarz spotkań w warszawskiej „Piwnicy pod Harendą”, rozpoczął swoją przygodę z sieciowym pamiętnikiem od krótkiego traktatu „O ludzkiej odpowiedzialności”. Po tygodniu licznik odwiedzin blooga Artura Andrusa wskazuje liczbę: 8653

„Liczba blogów na świecie co kilka miesięcy się podwaja. Szacuje się, że dziennie powstaje około 80 tysięcy* nowych publikacji tego typu – opowiada Magdalena Jarkowiec z Wirtualnej Polski, odpowiedzialna za projekt Bloog. – Pamiętniki piszą ludzie młodzi i osoby w sile wieku. Tak naprawdę nie ma jednak znaczenia, w jakim wieku jest autor bloga, ani skąd pochodzi. Liczy się sprawne pióro i temat, czyli to, co ma się do powiedzenia. Cieszy nas ogromnie, że na pisanie bloga w Wirtualnej Polsce zdecydowali się tak znakomici twórcy, jak Artur Andrus i Maria Czubaszek. Mamy nadzieję, że ich sieciowe zapiski znajdą wśród Internautów wiernych czytelników.”

*na podstawie danych statystycznych, przedstawionych w sierpniu 2006 r. przez Technorati, grupę śledzącą ruch w blogosferze.

Adresy:
Maria Czubaszek „Bloog Niecodzienny”: http://bloogniecodzienny.bloog.pl/
Artur Andrus „Zapiski Bronisława”: http://zapiskibronislawa.bloog.pl/

Komentarze

Powiązane

10.09.14, 00:09
internet » informacje
Onet wydał swoją pierwszą książkę
5 września br. do sprzedaży trafiła książka Grupy Onet.pl „Gdzie są gwiazdy z tamtych lat?” - zbiór wywiadów i artykułów przypominających sylwetki gwiazd polskiej estrady, filmu i telewizji lat 80. i 90.
09.09.14, 13:09
internet » badania rynku
Multiscreening – polski internauta i wiele kanałów. Badanie Mindshare Polska
Polacy coraz częściej korzystają z wielu ekranów jednocześnie, dzieląc swoją uwagę głównie pomiędzy telewizor, laptop, smartfon i tablet. Multiscreening – bo tak nazywa się ten trend – zyskuje na znaczeniu – wynika z najnowszego badania tego zjawiska dokonanego przez Dom mediowy Mindshare Polska.
09.09.14, 08:09
internet » badania rynku
Zakup sprzętu RTV/AGD. Badanie ARC Rynek i Opinia
Mimo rosnącej popularności sklepów internetowych zdecydowana większość klientów, bo aż 72% sprzęt RTV/AGD i komputerowy kupuje w sklepach stacjonarnych. Najważniejszą cechą sklepu, niezależnie od tego czy jest to sklep stacjonarny czy internetowy, jest dobra cena poszukiwanego produktu – wynika z badania ARC Rynek i Opinia.
09.09.14, 00:09
internet » informacje
Trader.com współpracuje z Wirtualną Polską
W związku z rosnącą konkurencją wśród serwisów ogłoszeniowych oraz chęcią sprostania wymaganiom ze strony obecnych partnerów biznesowych, Spółka Trader.com z początkiem sierpnia br. rozpoczęła współpracę z Wirtualną Polską.
08.09.14, 15:09
internet » informacje
Microsoft uruchomił testową wersję nowego portalu MSN w Polsce
Microsoft udostępnił dziś w 50 krajach, w tym w Polsce,testową wersję nowego portalu MSN. Jest to nowatorski serwis zaprojektowany od podstaw z myślą o dominujących dziś technologiach mobilnych i chmurowych, który ma zapewnić użytkownikom w jednym miejscu dostęp do treści pochodzących z czołowych mediów w połączeniu z narzędziami do komunikacjiwspierającymiich osobistą efektywność. 
08.09.14, 13:09
internet » informacje
Interia ogłasza konkurs na Top Model Internetu
Interia we współpracy z Telewizją TVN oraz serwisem MaxModels.pl zorganizuje plebiscyt na Top Model Internetu.
08.09.14, 12:09
internet » informacje
Facebook wprowadził nową Kontrolę Prywatności
Nowa Kontrola Prywatności wprowadzona przez Facebooka w pierwszej połowie tego roku jest już dostępna dla wszystkich osób korzystających z platformy z poziomu komputera stacjonarnego.
08.09.14, 01:09
internet » artykuły
Portale w nowych strojach
W ostatnich dniach w czołowych polskich portalachzaszły spore zmiany. Wp.pl i Interia pokazały swoje nowe loga. Wp.pl przedstawiła też zupełnie nowy layout portalu. Komentarz Karola Gajewskiego, managing & advertising ace, ACEpm.
07.09.14, 12:09
internet » ludzie
Mateusz Aleksandrowicz w Sport.pl
Mateusz Aleksandrowicz dołączył do zespołu Sport.pl. Jako nowy dyrektor rozwoju będzie odpowiadał za obecność produktów Sport.pl na wielu platformach, ze szczególnym naciskiem na obszar mobile.
07.09.14, 12:09
internet » ludzie
Anna Kęsicka wydawcą Se.pl
Anna Kęsicka objęła stanowisko wydawcy Se.pl. Będzie odpowiadała za opracowanie i wdrożenie nowych strategii dla portalu Se.pl i wszystkich serwisów internetowych działających w grupie Super Express.
Słuchaj radio.nadaje.com w telefonie
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 11.10.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki w wersji kieszonkowej. 

do 09.10.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

do 08.10.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 15 września 2014
Polecamy
Konferencje

18 września 2014 r., Kraków.