12.09.06, 23:09

Maria Czubaszek i Artur Andrus bloogują w Wirtualnej Polsce

Wystarczył tydzień, by na bloog znanej pisarki, poetki i satyryka w jednej osobie – Marii Czubaszek – weszło ponad siedem tysięcy osób.
Wystarczył tydzień, by na bloog znanej pisarki, poetki i satyryka w jednej osobie – Marii Czubaszek – weszło ponad siedem tysięcy osób. Prowadzony przez nią w Wirtualnej Polsce „Bloog Niecodzienny” zapowiada, że czytelnika czekają tu śmiech i łzy; radości oczywiście. Autorka, z właściwym sobie poczuciem humoru, komentuje bieżące wydarzenia, wplatając w nie opowieści z życia prywatnego.

Swoje przysłowiowe „trzy zdania” zostawia też na Bloogu Wirtualnej Polski (bloog.wp.pl) znany artysta kabaretowy, Artur Andrus. W każdą środę miłośnicy jego pióra czytać mogą w WP „Zapiski Bronisława”. Redaktor trójkowej „Powtórki z rozrywki” i gospodarz spotkań w warszawskiej „Piwnicy pod Harendą”, rozpoczął swoją przygodę z sieciowym pamiętnikiem od krótkiego traktatu „O ludzkiej odpowiedzialności”. Po tygodniu licznik odwiedzin blooga Artura Andrusa wskazuje liczbę: 8653

„Liczba blogów na świecie co kilka miesięcy się podwaja. Szacuje się, że dziennie powstaje około 80 tysięcy* nowych publikacji tego typu – opowiada Magdalena Jarkowiec z Wirtualnej Polski, odpowiedzialna za projekt Bloog. – Pamiętniki piszą ludzie młodzi i osoby w sile wieku. Tak naprawdę nie ma jednak znaczenia, w jakim wieku jest autor bloga, ani skąd pochodzi. Liczy się sprawne pióro i temat, czyli to, co ma się do powiedzenia. Cieszy nas ogromnie, że na pisanie bloga w Wirtualnej Polsce zdecydowali się tak znakomici twórcy, jak Artur Andrus i Maria Czubaszek. Mamy nadzieję, że ich sieciowe zapiski znajdą wśród Internautów wiernych czytelników.”

*na podstawie danych statystycznych, przedstawionych w sierpniu 2006 r. przez Technorati, grupę śledzącą ruch w blogosferze.

Adresy:
Maria Czubaszek „Bloog Niecodzienny”: http://bloogniecodzienny.bloog.pl/
Artur Andrus „Zapiski Bronisława”: http://zapiskibronislawa.bloog.pl/

Komentarze

Powiązane

10.10.15, 19:10
internet » informacje
Oswój zmianę! Monster Polska z nową kampanią
1 października br. wystartowała edukacyjna kampania „Oswój zmianę” serwisu kariery monsterpolska.pl. Jej celem jest oswojenie lęku przed zmianą pracy i zachęcanie do zawodowego rozwijania się przez całe życie. 
08.10.15, 15:10
internet » informacje
Rusza festiwal podróżniczy Jarosława Kuźniara
9 października br. Szczawnicy rusza pierwszy interaktywny Festiwal Podróżniczy „Poza Szlakiem” organizowany przez Jarosława Kuźniara i jego serwis internetowy goforworld.com. Na uczestników czekają nie tylko spotkania z podróżnikami, ale też warsztaty social mediowe i fotograficzne. 
08.10.15, 04:10
internet » informacje
Studio Wyborczej. Nowy cykl serwisu Wyborcza.pl
Ruszył nowy cykl wideo serwisu Wyborcza.pl pod tytułem "Studio Wyborczej”. W czasie jego trwania dziennikarze GW i ich goście będą codziennie omawiać i podsumowywać kolejne odsłony kampanii poprzedzającej wybory do parlamentu.
07.10.15, 14:10
internet » informacje
Grupa Interia.pl przejmuje Okazjum.pl
Spółka Okazjum prowadząca największy serwis z ofertami sieci handlowych, zmieniła właściciela. Grupa Interia.pl odkupiła serwis od jego założycieli oraz od funduszu należącego do SpeedUp Venture Capital Group. 
06.10.15, 20:10
internet » informacje
Domodi przejmuje swojego głównego konkurenta
Domodi Sp. z o.o., kontrolowana przez Wirtualną Polskę, przejmuje 100 proc. udziałów swojego głównego konkurenta – Allani Sp. z o.o. W ten sposób, w rok po inwestycji w lidera tego segmentu rynku, spółkę Domodi, Wirtualna Polska realizuje strategię wzmocnienia swojej pozycji w obszarze odzieżowego e-commerce. Wartość transakcji wyniosła 11,3 mln zł.
06.10.15, 18:10
internet » informacje
FAKT24 z aplikacją mobilną
Grupa Onet-RASP udostępniła aplikację mobilną FAKT24, zapewniającą użytkownikom dostęp do wybranych treści portalu FAKT24.PL.
06.10.15, 14:10
internet » badania rynku
Raport Gemius: co trzeci internauta na stronach erotycznych
Blisko 8 mln pełnoletnich użytkowników sieci odwiedza strony WWW o tematyce erotycznej. Internauci zainteresowani tą tematyką najchętniej odwiedzają strony RedTube.com, Pornhub.com oraz Xhamster.com - wyniak z dancyh przygotowanych przez Gemius.
05.10.15, 13:10
internet » ludzie
Agnieszka Kukałowicz-Kolaszyńska Prezesem spółki Q&Q
28 sierpnia br., po pięciu latach pracy nad rozwojem spółki Q&Q, firmę opuścił Tomasz Kolaszyński. Decyzją udziałowców spółki, funkcję prezesa zarządu przejęła Agnieszka Kukałowicz-Kolaszyńska.
04.10.15, 21:10
internet » informacje
Grupa Interia.pl przejęła serwis Promoceny.pl
Serwis Promoceny.pl, prezentujący gazetki sieci handlowych, został przejęty przez Grupę Interia.pl.
03.10.15, 02:10
internet » informacje
Startuje portal kobiecy Małgorzaty Ohme – Oh!Me
5 października br. ruszya nowy serwis dla kobiet Oh!Me. Jego założycielką jest Małgorzata Ohme.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 13.11.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 11.11.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 10.11.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 13 października 2015
Polecamy