12.09.06, 23:09

Maria Czubaszek i Artur Andrus bloogują w Wirtualnej Polsce

Wystarczył tydzień, by na bloog znanej pisarki, poetki i satyryka w jednej osobie – Marii Czubaszek – weszło ponad siedem tysięcy osób.
Wystarczył tydzień, by na bloog znanej pisarki, poetki i satyryka w jednej osobie – Marii Czubaszek – weszło ponad siedem tysięcy osób. Prowadzony przez nią w Wirtualnej Polsce „Bloog Niecodzienny” zapowiada, że czytelnika czekają tu śmiech i łzy; radości oczywiście. Autorka, z właściwym sobie poczuciem humoru, komentuje bieżące wydarzenia, wplatając w nie opowieści z życia prywatnego.

Swoje przysłowiowe „trzy zdania” zostawia też na Bloogu Wirtualnej Polski (bloog.wp.pl) znany artysta kabaretowy, Artur Andrus. W każdą środę miłośnicy jego pióra czytać mogą w WP „Zapiski Bronisława”. Redaktor trójkowej „Powtórki z rozrywki” i gospodarz spotkań w warszawskiej „Piwnicy pod Harendą”, rozpoczął swoją przygodę z sieciowym pamiętnikiem od krótkiego traktatu „O ludzkiej odpowiedzialności”. Po tygodniu licznik odwiedzin blooga Artura Andrusa wskazuje liczbę: 8653

„Liczba blogów na świecie co kilka miesięcy się podwaja. Szacuje się, że dziennie powstaje około 80 tysięcy* nowych publikacji tego typu – opowiada Magdalena Jarkowiec z Wirtualnej Polski, odpowiedzialna za projekt Bloog. – Pamiętniki piszą ludzie młodzi i osoby w sile wieku. Tak naprawdę nie ma jednak znaczenia, w jakim wieku jest autor bloga, ani skąd pochodzi. Liczy się sprawne pióro i temat, czyli to, co ma się do powiedzenia. Cieszy nas ogromnie, że na pisanie bloga w Wirtualnej Polsce zdecydowali się tak znakomici twórcy, jak Artur Andrus i Maria Czubaszek. Mamy nadzieję, że ich sieciowe zapiski znajdą wśród Internautów wiernych czytelników.”

*na podstawie danych statystycznych, przedstawionych w sierpniu 2006 r. przez Technorati, grupę śledzącą ruch w blogosferze.

Adresy:
Maria Czubaszek „Bloog Niecodzienny”: http://bloogniecodzienny.bloog.pl/
Artur Andrus „Zapiski Bronisława”: http://zapiskibronislawa.bloog.pl/

Komentarze

Powiązane

26.11.15, 20:11
internet » informacje
Eliza Durnakowska i Marek Naruszewicz: Naszym atutem jest zasięg
Co jest przewagą Transportoid nad innymi tego typu aplikacjami? Ile obecnie miast jest obsługiwanych przez aplikację? Jakie są plany zwiazane z aplikacją? Rozmowa z Elizą Durnakowską - General Managerem MOBIEM i Markiem Naruszewiczem, Account Directorem MOBIEM,  właścicielami  aplikacji Transportoid.
26.11.15, 17:11
internet » informacje
500 kancelarii w serwisie LexRaty.pl
Business To Lawyers, startup na rynku usług prawnych, uruchomił portal internetowy LexRaty.pl. Za jego pomocą klienci mogą wyszukać prawnika-specjalistę ze swojej okolicy i ratalnie sfinansować jego honorarium.
26.11.15, 16:11
internet » informacje
Eura7 wdraża serwisy internetowe dla Kléppierre
Kléppierre Group jest jednym z największych operatorów centrów handlowych w Europie. W Polsce ta francuska firma zarządza sześcioma obiektami Plaza oraz centrum Sadyba Best Mall. Agencja Eura7 odpowiada za wdrożenie i obsługę serwisu internetowego dla każdego z nich.
24.11.15, 01:11
internet » informacje
Tarnowska.tv na żywo w ponad 20 telewizjach internetowych
Od 23 listopada br., na stronie Tarnowska.tv można oglądać informacje z dwóch województw małopolskiego i podkarpackiego.
23.11.15, 03:11
internet » informacje
Duża widownia transmisji expose premier Beaty Szydło na Onet.pl, Fakt24.pl i Newsweek.pl
Ponad 800 tys. użytkowników chociaż przez chwilę oglądało transmisję expose premier Beaty Szydło na portalu Onet.pl, Fakt24.pl i Newsweek.pl.
23.11.15, 01:11
internet » informacje
ZnanyLekarz.pl przejmuje lokalny portal we Włoszech
ZnanyLekarz.pl,  polski serwis do umawiania wizyt lekarskich online i dodawania opinii o lekarzach, realizuje strategię inwestycji na następnych rynkach. 
22.11.15, 20:11
internet » badania rynku
Gemius: kogo znajdziemy na Facebooku, a kogo na Twitterze?
W komunikowaniu się z użytkownikami najważniejszą rolę odgrywa zazwyczaj zasięg danego kanału komunikacyjnego. Warto zwrócić także uwagę na charakterystykę użytkowników serwisów społecznościowych. Zasięg może być mniej istotny od właściwie wybranej grupy docelowej.
22.11.15, 15:11
internet » badania rynku
Ipla najpopularniejszą mobilną aplikacją VOD w Polsce
Pięć milionów pobrań Ipli na system operacyjny Android sprawiło, że została najpopularniejszą polską, mobilną aplikacją VOD w Google Play. Pojawiły się nowe wersje aplikacji na różne urządzenia, a także nawiązano współpracę z siecią Plus.
22.11.15, 11:11
internet » informacje
Grupa Onet.pl i Ringier Axel Springer Polska współprują z Eleven Sports Network
Na mocy zawartego porozumienia, Grupa Onet-RASP nabyła prawa do pokazywania bramek i fragmentów spotkań z rozgrywek piłkarskich dostępnych w ofercie Eleven Sports Network.
21.11.15, 11:11
internet » informacje
200 udostępnionych przepisów w ramach akcji Gotuj zdrowo z Rybką MiniMini
16 listopada br. zakończyło się przyjmowanie zgłoszeń do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Gotuj zdrowo z Rybką MiniMini”.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 15.01.16

Pula nagród konkursu to aż 33 książki!

do 26.12.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 30 listopada 2015
Polecamy
Konferencje

3.12.2015 r., Wrocław, Kino Nowe Horyzonty.