12.09.06, 23:09

Maria Czubaszek i Artur Andrus bloogują w Wirtualnej Polsce

Wystarczył tydzień, by na bloog znanej pisarki, poetki i satyryka w jednej osobie – Marii Czubaszek – weszło ponad siedem tysięcy osób.
Wystarczył tydzień, by na bloog znanej pisarki, poetki i satyryka w jednej osobie – Marii Czubaszek – weszło ponad siedem tysięcy osób. Prowadzony przez nią w Wirtualnej Polsce „Bloog Niecodzienny” zapowiada, że czytelnika czekają tu śmiech i łzy; radości oczywiście. Autorka, z właściwym sobie poczuciem humoru, komentuje bieżące wydarzenia, wplatając w nie opowieści z życia prywatnego.

Swoje przysłowiowe „trzy zdania” zostawia też na Bloogu Wirtualnej Polski (bloog.wp.pl) znany artysta kabaretowy, Artur Andrus. W każdą środę miłośnicy jego pióra czytać mogą w WP „Zapiski Bronisława”. Redaktor trójkowej „Powtórki z rozrywki” i gospodarz spotkań w warszawskiej „Piwnicy pod Harendą”, rozpoczął swoją przygodę z sieciowym pamiętnikiem od krótkiego traktatu „O ludzkiej odpowiedzialności”. Po tygodniu licznik odwiedzin blooga Artura Andrusa wskazuje liczbę: 8653

„Liczba blogów na świecie co kilka miesięcy się podwaja. Szacuje się, że dziennie powstaje około 80 tysięcy* nowych publikacji tego typu – opowiada Magdalena Jarkowiec z Wirtualnej Polski, odpowiedzialna za projekt Bloog. – Pamiętniki piszą ludzie młodzi i osoby w sile wieku. Tak naprawdę nie ma jednak znaczenia, w jakim wieku jest autor bloga, ani skąd pochodzi. Liczy się sprawne pióro i temat, czyli to, co ma się do powiedzenia. Cieszy nas ogromnie, że na pisanie bloga w Wirtualnej Polsce zdecydowali się tak znakomici twórcy, jak Artur Andrus i Maria Czubaszek. Mamy nadzieję, że ich sieciowe zapiski znajdą wśród Internautów wiernych czytelników.”

*na podstawie danych statystycznych, przedstawionych w sierpniu 2006 r. przez Technorati, grupę śledzącą ruch w blogosferze.

Adresy:
Maria Czubaszek „Bloog Niecodzienny”: http://bloogniecodzienny.bloog.pl/
Artur Andrus „Zapiski Bronisława”: http://zapiskibronislawa.bloog.pl/

Komentarze

Powiązane

18.08.15, 10:08
internet » informacje
Wystartowała Wirtualna Polska Akcja Humanitarna
17 sierpnia br. ruszyła „Wirtualna Polska Akcja Humanitarna #logujemy się dla Nepalu”. Użytkownicy WP Poczty, Wirtualnej Polski i Polskiej Akcji Humanitarnej wspólnie odbudują szkołę w zniszczonym przez żywioł Nepalu.
14.08.15, 17:08
internet » informacje
Xbox XY. Nowy program Xbox Polska
Microsoft, właściciel marki Xbox, udostępnił pierwsze odcinki gamingowego show „Xbox XY”. Program prowadzą Marcelina Zawadzka, prezenterka telewizyjna, modelka i Miss Polski 2011 oraz Piotr Szychowski, gracz, recenzent, prowadzący programy gamingowe w serwisie YouTube.
13.08.15, 13:08
internet » informacje
Analiza IMM: Prezydent w odsłonie social mediowej
Tylko w ciągu pierwszych 10 dni sierpnia na temat Prezydenta Polski pojawiło się ponad 73 tys. wzmianek w prasie, na portalach internetowych i w social mediach.
13.08.15, 12:08
internet » informacje
Grupa Bauer Media kupiła Grupę eBroker
Grupa Bauer Media nabyła 100 proc. udziałów w Mediasoft Polska Sp. z o.o., spółce działającej pod nazwą Grupa eBroker. 
12.08.15, 15:08
internet » informacje
Bistro24.pl w PizzaPortal.pl
PizzaPortal.pl nawiązał współpracę z portalem Bistro24.pl. Dzięki tej współpracy wszyscy, którzy będą szukać wybranej restauracji w serwisie Bistro24.pl otrzymają możliwość złożenia zamówienia za pośrednictwem serwisu PizzaPortal.pl.
11.08.15, 17:08
internet » informacje
Kiedy się budzimy? Zasięg aplikacji budzik w wakacje i pozostałe miesiące
Czy wraz z początkiem wakacji użytkownicy smartfonów rzadziej korzystają z aplikacji budzik lub zmieniają godziny ustawiania aplikacji? Na to pytanie odpowiedzi udziela badanie Mobience.
11.08.15, 15:08
internet » informacje
Książkowy raport Merlin.pl
Według raportu „Pokaż jak czytasz” przygotowanego przez Merlin.pl aż 95 proc. osób czytających twierdzi, że drukowane książki nigdy nie wyjdą z użycia.
11.08.15, 13:08
internet » ludzie
Adam Urbanowski dyrektorem marketingu i rozwoju serwisów internetowych Comperia.pl S.A.
Comperia.pl S.A. dokonuje zmian organizacyjnych. Adam Urbanowski, dotychczasowy dyrektor marketingu, objął stanowisko dyrektora marketingu i rozwoju serwisów internetowych, jednocześnie zmieniła się nazwa samego działu zarządzanego przez Urbanowskiego.
10.08.15, 18:08
internet » informacje
Bez laktozy. Bez Obaw. Nowy profil OSM Łowicz na Facebooku
Wiele osób korzystając z urlopu szuka ciekawych kulinarnych propozycji, których przygotowanie nie zajmie dużo czasu. Zostało to wykorzystane w planowaniu komunikacji przez OSM Łowicz.
10.08.15, 16:08
internet » ludzie
Tomasz Kowalski w Zetha Media Ltd.
Szeregi zespołu grupy mediowej Zetha Ltd zasilił nowy wydawca serwisów internetowych - Tomasz Kowalski. 
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 01.10.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 30.09.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.09.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 1 września 2015
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.