12.09.06, 23:09

Maria Czubaszek i Artur Andrus bloogują w Wirtualnej Polsce

Wystarczył tydzień, by na bloog znanej pisarki, poetki i satyryka w jednej osobie – Marii Czubaszek – weszło ponad siedem tysięcy osób.
Wystarczył tydzień, by na bloog znanej pisarki, poetki i satyryka w jednej osobie – Marii Czubaszek – weszło ponad siedem tysięcy osób. Prowadzony przez nią w Wirtualnej Polsce „Bloog Niecodzienny” zapowiada, że czytelnika czekają tu śmiech i łzy; radości oczywiście. Autorka, z właściwym sobie poczuciem humoru, komentuje bieżące wydarzenia, wplatając w nie opowieści z życia prywatnego.

Swoje przysłowiowe „trzy zdania” zostawia też na Bloogu Wirtualnej Polski (bloog.wp.pl) znany artysta kabaretowy, Artur Andrus. W każdą środę miłośnicy jego pióra czytać mogą w WP „Zapiski Bronisława”. Redaktor trójkowej „Powtórki z rozrywki” i gospodarz spotkań w warszawskiej „Piwnicy pod Harendą”, rozpoczął swoją przygodę z sieciowym pamiętnikiem od krótkiego traktatu „O ludzkiej odpowiedzialności”. Po tygodniu licznik odwiedzin blooga Artura Andrusa wskazuje liczbę: 8653

„Liczba blogów na świecie co kilka miesięcy się podwaja. Szacuje się, że dziennie powstaje około 80 tysięcy* nowych publikacji tego typu – opowiada Magdalena Jarkowiec z Wirtualnej Polski, odpowiedzialna za projekt Bloog. – Pamiętniki piszą ludzie młodzi i osoby w sile wieku. Tak naprawdę nie ma jednak znaczenia, w jakim wieku jest autor bloga, ani skąd pochodzi. Liczy się sprawne pióro i temat, czyli to, co ma się do powiedzenia. Cieszy nas ogromnie, że na pisanie bloga w Wirtualnej Polsce zdecydowali się tak znakomici twórcy, jak Artur Andrus i Maria Czubaszek. Mamy nadzieję, że ich sieciowe zapiski znajdą wśród Internautów wiernych czytelników.”

*na podstawie danych statystycznych, przedstawionych w sierpniu 2006 r. przez Technorati, grupę śledzącą ruch w blogosferze.

Adresy:
Maria Czubaszek „Bloog Niecodzienny”: http://bloogniecodzienny.bloog.pl/
Artur Andrus „Zapiski Bronisława”: http://zapiskibronislawa.bloog.pl/

Komentarze

Powiązane

27.10.14, 22:10
internet » informacje
Edyta Jungowska głosem w serwisie Ciufcia.pl
Od października br. bohaterowie serwisu www.Ciufcia.pl mówią głosem Edyty Jungowskiej. Aktorka wciela się w rolę przewodnika, który zachęca dzieci do wspólnej zabawy i podpowiada jak poruszać się w serwisie.
27.10.14, 19:10
internet » wydarzenia branżowe
Windows Server Infrastructure Days 2014 w listopadzie na Stadionie Miejskim we Wrocławiu
W dniach 24-26 listopada br. na Stadionie Miejskim we Wrocławiu odbędzie się konferencja Windows Server InfrastructureDays 2014 przeznaczona dla administratorów i inżynierów systemowych. 
27.10.14, 15:10
internet » informacje
Interia codziennie z innym logo
Po niedawnej zmianie wizerunku, portal Interia decyduje się na kolejne odważne modyfikacje swojego znaku firmowego. Na stronie głównej portalu codziennie zawiśnie inna wersja logo. 
27.10.14, 13:10
internet » artykuły
Pingwin 3.0: Google wprowadziło aktualizację algorytmu
Nieco ponad rok od wdrożenia poprzedniej wersji algorytmu Google zwanego Pingwinem wprowadzona została jego aktualizacja. Omawiany algorytm odpowiedzialny jest za degradowanie w wynikach wyszukiwania stron korzystających z nienaturalnych metod pozyskiwania linków. Artykuł Macieja Dobkowicza z agencji SEMTEC.
27.10.14, 12:10
internet » informacje
Bez maski Moniki Jaruzelskiej w Onecie
„Bez Maski. Rozmowy Moniki Jaruzelskiej” to nowy cykl, który od połowy października br. internauci mogą zobaczyć w Onecie. 
26.10.14, 21:10
internet » informacje
Nowa wersja portalu abcZdrowie.pl
W połowie września br. została uruchomiona nowa wersja abcZdrowie.pl. Wprowadzono m.in.: nowy wygląd portalu oraz rozwinięto funkcjonalności, w tym bezpłatną usługę „Zapytaj lekarza”.
26.10.14, 17:10
internet » informacje
Ad-Vice wzmacnia portfolio serwisów o tematyce rozrywkowej
Ad-Vice wzmacnia swoją pozycję na rynku sieci reklamy internetowej. Do portfolio sieci trafiło 13 serwisów internetowych. 
26.10.14, 14:10
internet » informacje
Czy zarabiasz tyle, ile powinieneś? Kampania serwisu Pracuj.pl
Ruszyła kampania reklamowa Pracuj.pl, zachęcająca do rozmów o zarobkach, negocjowania podwyżki i porównywania swojej pensji w serwisie www.zarobki.pracuj.pl. 
26.10.14, 01:10
internet » informacje
GG wspiera nowe znajomości również w kampanii reklamowej
GG uruchomiło nową funkcję „losuj rozmówcę”, która pozwala na łatwe i szybkie poznawanie nowych osób, otwartych na rozmowę, lubiących nawiązywać ciekawe kontakty.
25.10.14, 11:10
internet » informacje
ActiveMobi zakwalifikowało się do Web Summit
ActiveMobi zakwalifikowało się do prestiżowego Web Summit, najważniejszej europejskej konferencji branży nowych technologii. Ten polski kreator stron mobilnych dostał się do programu Alpha, który jest okazją dla najbardziej obiecujących start-upów do nawiązywania relacji między inwestorami.
Słuchaj radio.nadaje.com w telefonie
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 01.12.14

Do wygrania dwa egzemplarze książki.

do 30.11.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

do 30.11.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 31 października 2014
Polecamy
Konferencje

4.12.2014 r., Kraków

15.11.2014 r., Kraków.