12.09.06, 23:09

Maria Czubaszek i Artur Andrus bloogują w Wirtualnej Polsce

Wystarczył tydzień, by na bloog znanej pisarki, poetki i satyryka w jednej osobie – Marii Czubaszek – weszło ponad siedem tysięcy osób.
Wystarczył tydzień, by na bloog znanej pisarki, poetki i satyryka w jednej osobie – Marii Czubaszek – weszło ponad siedem tysięcy osób. Prowadzony przez nią w Wirtualnej Polsce „Bloog Niecodzienny” zapowiada, że czytelnika czekają tu śmiech i łzy; radości oczywiście. Autorka, z właściwym sobie poczuciem humoru, komentuje bieżące wydarzenia, wplatając w nie opowieści z życia prywatnego.

Swoje przysłowiowe „trzy zdania” zostawia też na Bloogu Wirtualnej Polski (bloog.wp.pl) znany artysta kabaretowy, Artur Andrus. W każdą środę miłośnicy jego pióra czytać mogą w WP „Zapiski Bronisława”. Redaktor trójkowej „Powtórki z rozrywki” i gospodarz spotkań w warszawskiej „Piwnicy pod Harendą”, rozpoczął swoją przygodę z sieciowym pamiętnikiem od krótkiego traktatu „O ludzkiej odpowiedzialności”. Po tygodniu licznik odwiedzin blooga Artura Andrusa wskazuje liczbę: 8653

„Liczba blogów na świecie co kilka miesięcy się podwaja. Szacuje się, że dziennie powstaje około 80 tysięcy* nowych publikacji tego typu – opowiada Magdalena Jarkowiec z Wirtualnej Polski, odpowiedzialna za projekt Bloog. – Pamiętniki piszą ludzie młodzi i osoby w sile wieku. Tak naprawdę nie ma jednak znaczenia, w jakim wieku jest autor bloga, ani skąd pochodzi. Liczy się sprawne pióro i temat, czyli to, co ma się do powiedzenia. Cieszy nas ogromnie, że na pisanie bloga w Wirtualnej Polsce zdecydowali się tak znakomici twórcy, jak Artur Andrus i Maria Czubaszek. Mamy nadzieję, że ich sieciowe zapiski znajdą wśród Internautów wiernych czytelników.”

*na podstawie danych statystycznych, przedstawionych w sierpniu 2006 r. przez Technorati, grupę śledzącą ruch w blogosferze.

Adresy:
Maria Czubaszek „Bloog Niecodzienny”: http://bloogniecodzienny.bloog.pl/
Artur Andrus „Zapiski Bronisława”: http://zapiskibronislawa.bloog.pl/

Komentarze

Powiązane

16.08.16, 16:08
internet » badania rynku
Polacy globalnym liderem w blokowaniu reklam
Fierma OnAudience, będąca częścią grupy Cloud Technologies, przeprowadziła badania dotyczące blokowania reklam  na stronach internetowych. Według opublikowanego przez nich raportu najwięcej reklam jest blokowanych przez polskich internautów.
16.08.16, 13:08
internet » informacje
Onet.pl pozwany za publikację zdjęcia ilustrującego tekst o romansach Polek z Niemcami
1 sierpnia 2016 r. do Sądu Okręgowego w Krakowie trafił pozew Krystiana Brodackiego przeciwko Onet.pl dotyczący zdjęcia opublikowanego 15 marca 2016 r. na portalu onet.pl. ilustrującego tekst o romansach Polek z Niemcami.
14.08.16, 09:08
internet » badania rynku
II kwartał 2016 r.: przedsiębiorcy najchętniej rejestrują nazwy w domenie pl
Po znacznych wzrostach w pierwszych trzech miesiącach bieżącego roku, rynek domen stabilizuje się - wynika z raportu NASK podsumowującego II kwartał 2016 r.
11.08.16, 19:08
internet » informacje
Kasia Wolska w produkcji dla player.pl udowadnia: Nie ma, że nie mogę
3 sierpnia br. na platformie player.pl pojawił się program sportowy z udziałem znanej ternerki Kasi Wolskiej - „#niemażeniemogę”.
11.08.16, 18:08
internet » badania rynku
Spotify liderem popularności wśród streamingowych serwisów muzycznych
Instytut Monitoringu Mediów sprawdził, który ze streamingowych serwisów muzycznych jest najczęściej poruszanym w internetowych dyskusjach. Zdecydowanym liderem popularności wśród internautów okazał się Spotify.
11.08.16, 15:08
internet » informacje
Ilewazy.pl własnością Edipresse Polska
W wyniku umowy zawartej 3 sierpnia br. Edipresse Polska nabyło od założycieli - Macieja Raczkowskiego i Izabeli Soja – Raczkowskiej serwis kulinarny Ilewazy.pl.
10.08.16, 18:08
internet » informacje
Ipla.tv poszerza ofertę kanałową
Telewizja internetowa Ipla poszerza swoją ofertę o 31 kanałów tv online.
10.08.16, 09:08
internet » informacje
Spokojnie, to tylko seks na Wyborcza.pl
W serwisie Wyborcza.pl ukazał się premierowy odcinek nowego cyklu wideo "Spokojnie, to tylko seks". Prowadząca Izabela Jąderek, psycholog i seksuolog w trakcie 20-minutowego programu na żywo odpowiada na pytania czytelników "Gazety Wyborczej" i Wyborcza.pl dotyczące seksu. 
09.08.16, 17:08
internet » badania rynku
Gemius zwyciężył w Turcji
Gemius wygrał przetarg na badanie internetu w Turcji. To kolejny sukces Gemiusa w tym roku. Wcześniej firma wygrała przetargi w Polsce i Czechach oraz zdobyła  nagrodę europejskiej branży internetowej – IAB Research Award.
08.08.16, 12:08
internet » badania rynku
Gemius: Allegro najsilniej kojarzone z polskim e-handlem
Już blisko połowa Polaków korzysta z zakupów online. Konkurencja pomiędzy poszczególnymi markami e-commerce jest coraz większa. Które z nich są najbardziej rozpoznawalne przez polskich internautów? 
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Kalendarium
Dziś jest 27 sierpnia 2016
Polecamy
Konferencje

9 września 2016 r., Kraków.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.