12.09.06, 23:09

Maria Czubaszek i Artur Andrus bloogują w Wirtualnej Polsce

Wystarczył tydzień, by na bloog znanej pisarki, poetki i satyryka w jednej osobie – Marii Czubaszek – weszło ponad siedem tysięcy osób.
Wystarczył tydzień, by na bloog znanej pisarki, poetki i satyryka w jednej osobie – Marii Czubaszek – weszło ponad siedem tysięcy osób. Prowadzony przez nią w Wirtualnej Polsce „Bloog Niecodzienny” zapowiada, że czytelnika czekają tu śmiech i łzy; radości oczywiście. Autorka, z właściwym sobie poczuciem humoru, komentuje bieżące wydarzenia, wplatając w nie opowieści z życia prywatnego.

Swoje przysłowiowe „trzy zdania” zostawia też na Bloogu Wirtualnej Polski (bloog.wp.pl) znany artysta kabaretowy, Artur Andrus. W każdą środę miłośnicy jego pióra czytać mogą w WP „Zapiski Bronisława”. Redaktor trójkowej „Powtórki z rozrywki” i gospodarz spotkań w warszawskiej „Piwnicy pod Harendą”, rozpoczął swoją przygodę z sieciowym pamiętnikiem od krótkiego traktatu „O ludzkiej odpowiedzialności”. Po tygodniu licznik odwiedzin blooga Artura Andrusa wskazuje liczbę: 8653

„Liczba blogów na świecie co kilka miesięcy się podwaja. Szacuje się, że dziennie powstaje około 80 tysięcy* nowych publikacji tego typu – opowiada Magdalena Jarkowiec z Wirtualnej Polski, odpowiedzialna za projekt Bloog. – Pamiętniki piszą ludzie młodzi i osoby w sile wieku. Tak naprawdę nie ma jednak znaczenia, w jakim wieku jest autor bloga, ani skąd pochodzi. Liczy się sprawne pióro i temat, czyli to, co ma się do powiedzenia. Cieszy nas ogromnie, że na pisanie bloga w Wirtualnej Polsce zdecydowali się tak znakomici twórcy, jak Artur Andrus i Maria Czubaszek. Mamy nadzieję, że ich sieciowe zapiski znajdą wśród Internautów wiernych czytelników.”

*na podstawie danych statystycznych, przedstawionych w sierpniu 2006 r. przez Technorati, grupę śledzącą ruch w blogosferze.

Adresy:
Maria Czubaszek „Bloog Niecodzienny”: http://bloogniecodzienny.bloog.pl/
Artur Andrus „Zapiski Bronisława”: http://zapiskibronislawa.bloog.pl/

Komentarze

Powiązane

21.09.16, 16:09
internet » informacje
Raport: e-konsumenci coraz chętniej kupują za pomocą urządzeń mobilnych
Wraz z rozwojem nowych technologii, polscy e-konsumenci zaczynają przenosić się z zakupami internetowymi na ekrany urządzeń mobilnych. Do celów zakupowych 41 proc. internautów wybiera smartfona, 24 proc. tablet, a 2 proc. czytnik e-booków.
20.09.16, 18:09
internet » informacje
Urzadzamy.pl po relaunchu
Serwis Urzadzamy.pl wprowadził nowy layout. W nowej odsłonie graficznej postawiono na przejrzystość, intuicyjność obsługi oraz nowoczesną ekspozycję galerii. W serwisie pojawiło się blisko 80 tys. zdjęć.
19.09.16, 18:09
internet » informacje
Wystartował portal podróżniczy Wyprawy Marzeń
Wiele dziennikarskich reportaży, tysiące fotografii i ponad 150 planów globtroterskich podróży w dniu premiery wypełniło portal podróżniczy WyprawyMarzeń.pl
19.09.16, 13:09
internet » informacje
LifeTube z nowymi działami: Gaming i Beauty
LifeTube zdecydował się utworzyć dwa nowe działy: Gaming i Beauty, które będą specjalizowały się w obsłudze influencerów i marek z danych kategorii.
18.09.16, 21:09
internet » informacje
Nowa aplikacja Onet Program TV z udogodnieniami
Grupa Onet-RAS Polska udostępniła dla użytkowników urządzeń z systemem iOS i Android nową aplikację Onet Program TV.
16.09.16, 13:09
internet » informacje
Onet rozwija ofertę programów publicystycznych
Ciekawi goście, aktualne komentarze do wydarzeń społeczno-politycznych i pluralizm opinii – po wakacjach rusza jesienne pasmo publicystyczne Onetu, w którym obok „Subiektywnego” i „Burzy politycznej” zadebiutują autorskie programy Andrzeja Gajcego, Andrzeja Stankiewicza, Iwony Kutyny i Renaty Kim.
15.09.16, 08:09
internet » informacje
Gazeta.pl wspiera akcję Greenpeace Adoptuj pszczołę. Specjalne logo Gazety.pl
„Adoptuj pszczołę” to akcja Greenpeace, dzięki której tysiące osób z całej Polski angażują się w pomaganie pszczołom miodnym i dziko żyjącym. W tym roku ma swoją czwartą edycję, a już po raz drugi jej partnerem jest portal Gazeta.pl.
12.09.16, 18:09
internet » informacje
Rusza porównywarka sprawdzonych serwisantów od Inforsys
Rusza Sprawdzonyserwisant.pl - wyszukiwarka i porównywarka serwisów napraw urządzeń elektronicznych stworzona przez spółkę Inforsys.
12.09.16, 17:09
internet » informacje
Rusza pierwsza edycja plebiscytu Top Avanti
Miesięcznik „Avanti” oraz serwis Avanti24 ruszają z pierwszą edycją  plebiscytu Top Avanti.
12.09.16, 16:09
internet » informacje
All about Z: Nowy magazyn cyfrowy od Zalando
Zalando wydaje nowy magazyn cyfrowy "All about Z: The September Issue” pozwalający wejrzeć za kulisy wiodącej w Europie platformy modowej.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 01.11.16

Pula nagród konkursu to aż 101 książek!!!

do 28.10.16

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.16

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 29 września 2016
Polecamy
Konferencje

19-21 października 2016 r., Warszawa.