12.09.06, 23:09

Maria Czubaszek i Artur Andrus bloogują w Wirtualnej Polsce

Wystarczył tydzień, by na bloog znanej pisarki, poetki i satyryka w jednej osobie – Marii Czubaszek – weszło ponad siedem tysięcy osób.
Wystarczył tydzień, by na bloog znanej pisarki, poetki i satyryka w jednej osobie – Marii Czubaszek – weszło ponad siedem tysięcy osób. Prowadzony przez nią w Wirtualnej Polsce „Bloog Niecodzienny” zapowiada, że czytelnika czekają tu śmiech i łzy; radości oczywiście. Autorka, z właściwym sobie poczuciem humoru, komentuje bieżące wydarzenia, wplatając w nie opowieści z życia prywatnego.

Swoje przysłowiowe „trzy zdania” zostawia też na Bloogu Wirtualnej Polski (bloog.wp.pl) znany artysta kabaretowy, Artur Andrus. W każdą środę miłośnicy jego pióra czytać mogą w WP „Zapiski Bronisława”. Redaktor trójkowej „Powtórki z rozrywki” i gospodarz spotkań w warszawskiej „Piwnicy pod Harendą”, rozpoczął swoją przygodę z sieciowym pamiętnikiem od krótkiego traktatu „O ludzkiej odpowiedzialności”. Po tygodniu licznik odwiedzin blooga Artura Andrusa wskazuje liczbę: 8653

„Liczba blogów na świecie co kilka miesięcy się podwaja. Szacuje się, że dziennie powstaje około 80 tysięcy* nowych publikacji tego typu – opowiada Magdalena Jarkowiec z Wirtualnej Polski, odpowiedzialna za projekt Bloog. – Pamiętniki piszą ludzie młodzi i osoby w sile wieku. Tak naprawdę nie ma jednak znaczenia, w jakim wieku jest autor bloga, ani skąd pochodzi. Liczy się sprawne pióro i temat, czyli to, co ma się do powiedzenia. Cieszy nas ogromnie, że na pisanie bloga w Wirtualnej Polsce zdecydowali się tak znakomici twórcy, jak Artur Andrus i Maria Czubaszek. Mamy nadzieję, że ich sieciowe zapiski znajdą wśród Internautów wiernych czytelników.”

*na podstawie danych statystycznych, przedstawionych w sierpniu 2006 r. przez Technorati, grupę śledzącą ruch w blogosferze.

Adresy:
Maria Czubaszek „Bloog Niecodzienny”: http://bloogniecodzienny.bloog.pl/
Artur Andrus „Zapiski Bronisława”: http://zapiskibronislawa.bloog.pl/

Komentarze

Powiązane

20.10.16, 09:10
internet » ludzie
Ewa Soroka i Marek Kopeć awansują w Grupie Onet-RAS Polska
Do zespołu FAKT24.pl dołącza Ewa Soroka, która obejmie stanowisko Business Development Managera FAKT24.pl. Ewa Soroka zastąpi na tej pozycji Marka Kopcia, który awansował wewnątrz Grupy Onet–RAS Polska na stanowisko Group Product Owner.
19.10.16, 10:10
internet » ludzie
Piotr Kraiński w Grupie Onet-RAS Polska
Do Grupy Onet-RAS Polska dołączył Piotr Kraiński, który objął stanowisko Portfolio Brand Managera.
19.10.16, 09:10
internet » ludzie
Radosław Mincewicz został Head of Agency Group w Sport.pl
W październiku br. Radosław Mincewicz objął stanowisko Head of Agency Group w Sport.pl. W ramach zespołu sprzedaży Sport.pl odpowiada za zespół agencyjny sprzedający oferty dedykowane wszystkich serwisów sportowych z grupy Sport.pl.
16.10.16, 19:10
internet » informacje
Słownik Ling bezpłatnie udostępniony na diki.pl
Diki.pl (LangMedia) wchłania ling.pl - najstarszy i najobszerniejszy zbiór haseł specjalistycznych w polskiej sieci.
16.10.16, 15:10
internet » informacje
Wystartowała nowa wersja serwisu Wyborcza.pl
16 października br. uruchomiono nową wersję serwisu Wyborcza.pl. Jak zapewniają twórcy, nowa odsłona Wyborcza.pl ma zapewnić szybkość ładowania się strony, przejrzystość układu treści i szerokie ujęcie opisywanych zagadnień.
15.10.16, 15:10
internet » informacje
Ruszyła czwarta edycja Turnieju Miast
Zumi organizuje Turniej Miast, w którym miasta powiatowe będą ścigać się o tytuł „Najpopularniejszego miasta w Polsce”.
15.10.16, 13:10
internet » informacje
Dziecko.tech o rozwiązaniach dla najmłodszych użytkowników
Uruchomiony portal Dziecko.tech, ma kompleksowo skupić się na tematach związanych z rozwiązaniami technologicznymi, kierowanymi do najmłodszych użytkowników. 
14.10.16, 17:10
internet » informacje
Ponad 3,25 mld dolarów za Allegro
Lider rynku aukcyjnego w Polsce, serwis Allegro.pl został sprzedany. Nabywcą jest grupa funduszy.
14.10.16, 14:10
internet » badania rynku
Raport: Echa rewolucji w szkolnictwie w Google
Przy okazji obchodzonego 14 października Dnia Edukacji Narodowej firma SEMSTORM International przyjrzała się, jak często frazy związane z zawirowaniami w polskim szkolnictwie były wpisywane w ostatnich miesiącach w wyszukiwarce Google. 
14.10.16, 12:10
internet » badania rynku
Raport: Chrome po ośmiu latach od premiery
Jaka jest popularność wśród polskich internautów przeglądarki Google Chrome po osmiu latach od premiery? Jak radzi sobie jej młodszy brat – Chrome Mobile? Analiza firmy Gemius.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 15.12.16

Pula nagród konkursu to aż 101 książek!!!

do 26.11.16

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 25.11.16

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 26 października 2016
Polecamy