12.09.06, 23:09

Maria Czubaszek i Artur Andrus bloogują w Wirtualnej Polsce

Wystarczył tydzień, by na bloog znanej pisarki, poetki i satyryka w jednej osobie – Marii Czubaszek – weszło ponad siedem tysięcy osób.
Wystarczył tydzień, by na bloog znanej pisarki, poetki i satyryka w jednej osobie – Marii Czubaszek – weszło ponad siedem tysięcy osób. Prowadzony przez nią w Wirtualnej Polsce „Bloog Niecodzienny” zapowiada, że czytelnika czekają tu śmiech i łzy; radości oczywiście. Autorka, z właściwym sobie poczuciem humoru, komentuje bieżące wydarzenia, wplatając w nie opowieści z życia prywatnego.

Swoje przysłowiowe „trzy zdania” zostawia też na Bloogu Wirtualnej Polski (bloog.wp.pl) znany artysta kabaretowy, Artur Andrus. W każdą środę miłośnicy jego pióra czytać mogą w WP „Zapiski Bronisława”. Redaktor trójkowej „Powtórki z rozrywki” i gospodarz spotkań w warszawskiej „Piwnicy pod Harendą”, rozpoczął swoją przygodę z sieciowym pamiętnikiem od krótkiego traktatu „O ludzkiej odpowiedzialności”. Po tygodniu licznik odwiedzin blooga Artura Andrusa wskazuje liczbę: 8653

„Liczba blogów na świecie co kilka miesięcy się podwaja. Szacuje się, że dziennie powstaje około 80 tysięcy* nowych publikacji tego typu – opowiada Magdalena Jarkowiec z Wirtualnej Polski, odpowiedzialna za projekt Bloog. – Pamiętniki piszą ludzie młodzi i osoby w sile wieku. Tak naprawdę nie ma jednak znaczenia, w jakim wieku jest autor bloga, ani skąd pochodzi. Liczy się sprawne pióro i temat, czyli to, co ma się do powiedzenia. Cieszy nas ogromnie, że na pisanie bloga w Wirtualnej Polsce zdecydowali się tak znakomici twórcy, jak Artur Andrus i Maria Czubaszek. Mamy nadzieję, że ich sieciowe zapiski znajdą wśród Internautów wiernych czytelników.”

*na podstawie danych statystycznych, przedstawionych w sierpniu 2006 r. przez Technorati, grupę śledzącą ruch w blogosferze.

Adresy:
Maria Czubaszek „Bloog Niecodzienny”: http://bloogniecodzienny.bloog.pl/
Artur Andrus „Zapiski Bronisława”: http://zapiskibronislawa.bloog.pl/

Komentarze

Powiązane

31.07.15, 09:07
internet » informacje
Pierwsze miejsce serwisu Smaker.pl w najnowszym Megapanelu
Według najnowszego badania PBI/Gemius Megapanel z maja 2015 roku Smaker.pl po raz kolejny zajmuje pierwsze miejsce w rankingu serwisów kulinarnych polskiej sieci. Drugie miejsce należy do Durszlak.pl. 
29.07.15, 20:07
internet » informacje
Ridero – nowy serwis do samodzielnego tworzenia książek
Ridero to nowy serwis umożliwiający samodzielne przygotowanie książki do publikacji, druku i jej późniejszej dystrybucji. Dzięki Ridero przygotowanie książki będzie możliwe w ciągu kilku minut, nawet bez specjalistycznej wiedzy.
29.07.15, 14:07
internet » informacje
Sklep internetowy Bricoman w nowej odsłonie
Firma Bricoman Polska, należąca do ADEO, posiadająca sieć sklepów z branży remontowo-budowlanej, postanowiła odświeżyć swój wizerunek poprzez całkowitą zmianę sklepu internetowego.
29.07.15, 12:07
internet » informacje
Jarosław Kuźniar uruchomi kolejny podróżniczy start-up
Jarosław Kuźniar rozpoczyna prace nad kolejnym podróżniczym przedsięwzięciem, w które jako inwestor zaangażował się AIP Seed Capital. Dziennikarz cały czas rozwija też swój pierwszy serwis – goforworld.com – i już jesienią br. rusza do Japonii.
28.07.15, 16:07
internet » informacje
Super Mecz w serwisach sportowych WP
Grupa Wirtualna Polska, jako jedyne medium internetowe w Polsce, transmitować będzie mecz towarzyski Lechii Gdańsk z Juventusem Turyn.
27.07.15, 12:07
internet » artykuły
Jeżeli tu Cię nie ma, to nie istniejesz, czyli social media dla firm
Jeszcze do niedawna firmy niechętnie promowały się za pośrednictwem portali społecznościowych. Jednak ostatnimi czasy można zaobserwować, że przekonanie właścicieli firm o konieczności istnienia w sieci zostało wręcz wyolbrzymione. 
26.07.15, 13:07
internet » informacje
Nowa funkcja Spotify
Aktualizowana w każdy poniedziałek playlista „Odkryj w tym tygodniu” – „Discover Weekly” - to indywidualny zestaw piosenek od Spotify dobrany pod kątem preferencji każdego użytkownika.
24.07.15, 10:07
internet » informacje
Dzidziusiowo.pl w nowej odsłonie
Wkrótce portal Dzidziusiowo.pl, jeden z największych parentingowych serwisów internetowych w Polsce, zmieni się nie do poznania. Nowa wersja zostanie unowocześniona nie tylko pod względem graficznym, ale również funkcjonalnym. 
23.07.15, 18:07
internet » informacje
Merlin.pl i Kolporter rozszerzają zakres wspólnych usług
Od lipca 2015 roku Merlin.pl – jeden z największych polskich e-sklepów – rozszerza współpracę z firmą Kolporter, właścicielem saloników Kolporter i Top-Press.
23.07.15, 07:07
internet » informacje
Ruch w social mediach – analiza IMM
Według analizy Instytutu Monitorowania Mediów na temat „odchudzania” w internecie i social mediach w ciągu ostatnich kilku miesięcy, pojawiło się ponad 320 tys. wzmianek, z czego 290 tys. informacji na samych portalach społecznościowych.
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 03.09.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.09.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 31.08.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 4 sierpnia 2015
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.