12.09.06, 23:09

Maria Czubaszek i Artur Andrus bloogują w Wirtualnej Polsce

Wystarczył tydzień, by na bloog znanej pisarki, poetki i satyryka w jednej osobie – Marii Czubaszek – weszło ponad siedem tysięcy osób.
Wystarczył tydzień, by na bloog znanej pisarki, poetki i satyryka w jednej osobie – Marii Czubaszek – weszło ponad siedem tysięcy osób. Prowadzony przez nią w Wirtualnej Polsce „Bloog Niecodzienny” zapowiada, że czytelnika czekają tu śmiech i łzy; radości oczywiście. Autorka, z właściwym sobie poczuciem humoru, komentuje bieżące wydarzenia, wplatając w nie opowieści z życia prywatnego.

Swoje przysłowiowe „trzy zdania” zostawia też na Bloogu Wirtualnej Polski (bloog.wp.pl) znany artysta kabaretowy, Artur Andrus. W każdą środę miłośnicy jego pióra czytać mogą w WP „Zapiski Bronisława”. Redaktor trójkowej „Powtórki z rozrywki” i gospodarz spotkań w warszawskiej „Piwnicy pod Harendą”, rozpoczął swoją przygodę z sieciowym pamiętnikiem od krótkiego traktatu „O ludzkiej odpowiedzialności”. Po tygodniu licznik odwiedzin blooga Artura Andrusa wskazuje liczbę: 8653

„Liczba blogów na świecie co kilka miesięcy się podwaja. Szacuje się, że dziennie powstaje około 80 tysięcy* nowych publikacji tego typu – opowiada Magdalena Jarkowiec z Wirtualnej Polski, odpowiedzialna za projekt Bloog. – Pamiętniki piszą ludzie młodzi i osoby w sile wieku. Tak naprawdę nie ma jednak znaczenia, w jakim wieku jest autor bloga, ani skąd pochodzi. Liczy się sprawne pióro i temat, czyli to, co ma się do powiedzenia. Cieszy nas ogromnie, że na pisanie bloga w Wirtualnej Polsce zdecydowali się tak znakomici twórcy, jak Artur Andrus i Maria Czubaszek. Mamy nadzieję, że ich sieciowe zapiski znajdą wśród Internautów wiernych czytelników.”

*na podstawie danych statystycznych, przedstawionych w sierpniu 2006 r. przez Technorati, grupę śledzącą ruch w blogosferze.

Adresy:
Maria Czubaszek „Bloog Niecodzienny”: http://bloogniecodzienny.bloog.pl/
Artur Andrus „Zapiski Bronisława”: http://zapiskibronislawa.bloog.pl/

Komentarze

Powiązane

22.04.15, 10:04
internet » badania rynku
Mateusz Borek najpopularniejszy. Dziennikarze sportowi na Twitterze
Mateusz Borek jest najpopularniejszym polskim dziennikarzem sportowym na Twitterze. Według analizy NapoleonCat.com śledzi go ponad 206 tys. osób.
20.04.15, 23:04
internet » informacje
Serwis PISF w nowej odsłonie
W 10 lat od powstania Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej odświeżono internetowy serwis instytucji. Za realizację www.pisf.pl odpowiedzialna była agencja marketingu interaktywnego GoldenSubmarine.
20.04.15, 10:04
internet » wydarzenia branżowe
Programiści i twórcy aplikacji spotkali się na Mobile DeveloperDays
Pod koniec marca do Centrum Konferencyjnego Stadion Wrocław zawitali twórcy aplikacji na urządzenia mobilne. W dniach 25-27 marca br. miała miejsce pierwsza edycja konferencji Mobile DeveloperDays. 
17.04.15, 20:04
internet » informacje
Przytul hejtera. Ruszyła kampania społeczna
W Pałacu Prezydenckim została zainaugurowana kampania społeczna przeciwko przemocy werbalnej w internecie „Przytul hejtera”. Jej celem jest uświadomienie młodzieży szkodliwości internetowego hejtu i mowy nienawiści, a także zaprezentowanie metod reagowania na te zjawiska. 
17.04.15, 16:04
internet » badania rynku
Dobre wyniki serwisu GoldenLine
Według ostatnich badań, serwis rekrutacyjny w Polsce – GoldenLine.pl, wzmocnił swoją pozycję. Tylko w ciągu miesiąca – od grudnia 2014 r. do stycznia 2015 r., ilość internautów oraz zasięg wzrosły o ponad 30 proc.
17.04.15, 12:04
internet » informacje
Ask Me Anything, Wyborco! Użytkownicy Wykopu przepytają kandydatów na prezydenta
Wykop.pl organizuje serię internetowych czatów z kandydatami na prezydenta. Rozmowy będą mieć formę debaty AMA ( ang. Ask Me Anything – Pytaj o wszystko), w której pytania zadawane będą bezpośrednio przez Internautów.
16.04.15, 17:04
internet » informacje
#ThinkSocial. Raport o trendach i wizerunku w sieci
Ukazał się „#ThinkSocial” - raport o trendach i wizerunku w sieci. Jego zadaniem jest zainicjowanie dyskusji na temat znaczenia kreowania swojego wizerunku w Internecie - zarówno w kontekście prywatnym, jak i biznesowym. 
14.04.15, 01:04
internet » informacje
Usługa player.pl już dostępna w pociągach PKP Intercity
W wybranych pociągach PKP Intercity uruchomiona zostanie testowa usługa, która da pasażerom dostęp do wyselekcjonowanej oferty video na żądanie, w tym filmów, seriali i bajek w usłudze player.pl.
13.04.15, 22:04
internet » informacje
Gazeta.pl z serią hangoutów na żywo z kandydatami na prezydenta
Portal Gazeta.pl, jako jedyne medium w Polsce, organizuje serię hangoutów na żywo z kandydatami na urząd Prezydenta RP. Pierwszy z nich odbędzie się 15 kwietnia br., a jego gościem będzie Bronisław Komorowski. 
13.04.15, 19:04
internet » ludzie
Robert Bednarski Dyrektorem Facebooka na Europę Środkowo-Wschodnią
Facebook mianował Roberta Bednarskiego na stanowisko Dyrektora na Europę Środkowo-Wschodnią. Bednarski będzie zarządzał z warszawskiego biura działaniami firmy na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej, a także kierował zespołem sprzedaży, współpracując z klientami Facebooka w całym regionie. 
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 27.05.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 25.05.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 25 kwietnia 2015
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.