12.09.06, 23:09

Maria Czubaszek i Artur Andrus bloogują w Wirtualnej Polsce

Wystarczył tydzień, by na bloog znanej pisarki, poetki i satyryka w jednej osobie – Marii Czubaszek – weszło ponad siedem tysięcy osób.
Wystarczył tydzień, by na bloog znanej pisarki, poetki i satyryka w jednej osobie – Marii Czubaszek – weszło ponad siedem tysięcy osób. Prowadzony przez nią w Wirtualnej Polsce „Bloog Niecodzienny” zapowiada, że czytelnika czekają tu śmiech i łzy; radości oczywiście. Autorka, z właściwym sobie poczuciem humoru, komentuje bieżące wydarzenia, wplatając w nie opowieści z życia prywatnego.

Swoje przysłowiowe „trzy zdania” zostawia też na Bloogu Wirtualnej Polski (bloog.wp.pl) znany artysta kabaretowy, Artur Andrus. W każdą środę miłośnicy jego pióra czytać mogą w WP „Zapiski Bronisława”. Redaktor trójkowej „Powtórki z rozrywki” i gospodarz spotkań w warszawskiej „Piwnicy pod Harendą”, rozpoczął swoją przygodę z sieciowym pamiętnikiem od krótkiego traktatu „O ludzkiej odpowiedzialności”. Po tygodniu licznik odwiedzin blooga Artura Andrusa wskazuje liczbę: 8653

„Liczba blogów na świecie co kilka miesięcy się podwaja. Szacuje się, że dziennie powstaje około 80 tysięcy* nowych publikacji tego typu – opowiada Magdalena Jarkowiec z Wirtualnej Polski, odpowiedzialna za projekt Bloog. – Pamiętniki piszą ludzie młodzi i osoby w sile wieku. Tak naprawdę nie ma jednak znaczenia, w jakim wieku jest autor bloga, ani skąd pochodzi. Liczy się sprawne pióro i temat, czyli to, co ma się do powiedzenia. Cieszy nas ogromnie, że na pisanie bloga w Wirtualnej Polsce zdecydowali się tak znakomici twórcy, jak Artur Andrus i Maria Czubaszek. Mamy nadzieję, że ich sieciowe zapiski znajdą wśród Internautów wiernych czytelników.”

*na podstawie danych statystycznych, przedstawionych w sierpniu 2006 r. przez Technorati, grupę śledzącą ruch w blogosferze.

Adresy:
Maria Czubaszek „Bloog Niecodzienny”: http://bloogniecodzienny.bloog.pl/
Artur Andrus „Zapiski Bronisława”: http://zapiskibronislawa.bloog.pl/

Komentarze

Powiązane

09.02.16, 15:02
internet » informacje
Docplanner.com inwestuje w Telemedi.co
Firma Docplanner.com, właściciel serwisu Znanylekarz.pl, zarządzana przez Mariusza Gralewskiego, została inwestorem w Telemedi.co. Rodzimy startup Telemedi.co działający w obszarze telemedycyny pozyskał milion zł inwestycji na rozwój platformy na rynkach zagranicznych.
09.02.16, 13:02
internet » informacje
Domeny .love i .wedding już dostępne
Firma home.pl wprowadziła do swojej oferty możliwość rejestrowania adresów www z rozszerzeniem .love oraz .wedding.
07.02.16, 15:02
internet » badania rynku
E-supermarkety coraz popularniejsze
Robienie zakupów spożywczych online staje się coraz popularniejsze – z badania przeprowadzonego przez agencję badawczą SW Research wynika, że 83 proc. internautów przynajmniej raz dokonało zakupów codziennego użytku, w tym artykułów spożywczych za pośrednictwem sieci.
06.02.16, 15:02
internet » informacje
Urzadzamy.pl z aplikacją mobilną
Urzadzamy.pl, serwis o urządzaniu i aranżacji wnętrz, uruchomił bezpłatną aplikację mobilną na systemy operacyjne iOS i Android. 
05.02.16, 11:02
internet » wywiady
Róża Mucha-Myśliwiec: Jeśli bloga traktujemy jak swoją pracę, to trzeba poświęcić mu sporo czasu
O pasji, kulinarnym blogu, komunikacji z internautami oraz o planach. Rozmowa z Różą Mucha-Myśliwiec, autorką bloga Ciastkożercy.
05.02.16, 06:02
internet » informacje
Nowa wersja aplikacji Sport.pl LIVE na iOS
Od 5 lutego br. dostepna jest nowa wersja aplikacji Sport.pl LIVE (Agora) na urządzenia z systemem iOS. Ulepszona wersja narzędzia umożliwia m.in. personalizację ustawień dotyczących ulubionych drużyn i dyscyplin sportowych.
04.02.16, 19:02
internet » informacje
Zapytaj.onet.pl z aplikacją mobilną Zapytaj Onet
Grupa Onet-RASP udostępniła nową aplikację mobilną serwisu Zapytaj.onet.pl dla urządzeń z systemem Android. Dzięki aplikacji Zapytaj Onet użytkownicy będą mogli korzystać z wszystkich funkcjonalności serwisu dostępnych do tej pory tylko z poziomu przeglądarki internetowej.
04.02.16, 15:02
internet » informacje
Wyszukiwarka produktów z niebieskim znakiem MSC
Została uruchomiona pierwsza w Polsce wyszukiwarka ryb i owoców morza ze zrównoważonych połowów umożliwiająca znalezienia marki lub sprzedawcy oferujących w swojej ofercie ryby i owoce morza z niebieskim znakiem MSC. 
03.02.16, 04:02
internet » informacje
Agencji Byss.pl stworzyła serwis mojacosta.pl
Ruszyła stworzona przez agencję Byss.pl strona internetowa mojacosta.pl mająca wspierać nowe pozycjonowanie marki Costa. Agencja zrealizowała projekt w ramach współpracy z Hortex Holding S.A, w którego portfolio znajduje się marka Costa.
01.02.16, 19:02
internet » informacje
Adweb dla Nowohuckiego Centrum Kultury
Krakowska agencja interaktywna Adweb przygotowała nowy serwis internetowy dla Nowohuckiego Centrum Kultury.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 30.04.16

Pula nagród konkursu to aż 100 książek!

do 11.03.16

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 10.03.16

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 12 lutego 2016
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

21-22 kwietnia 2016 r., Rzeszów.