12.09.06, 23:09

Maria Czubaszek i Artur Andrus bloogują w Wirtualnej Polsce

Wystarczył tydzień, by na bloog znanej pisarki, poetki i satyryka w jednej osobie – Marii Czubaszek – weszło ponad siedem tysięcy osób.
Wystarczył tydzień, by na bloog znanej pisarki, poetki i satyryka w jednej osobie – Marii Czubaszek – weszło ponad siedem tysięcy osób. Prowadzony przez nią w Wirtualnej Polsce „Bloog Niecodzienny” zapowiada, że czytelnika czekają tu śmiech i łzy; radości oczywiście. Autorka, z właściwym sobie poczuciem humoru, komentuje bieżące wydarzenia, wplatając w nie opowieści z życia prywatnego.

Swoje przysłowiowe „trzy zdania” zostawia też na Bloogu Wirtualnej Polski (bloog.wp.pl) znany artysta kabaretowy, Artur Andrus. W każdą środę miłośnicy jego pióra czytać mogą w WP „Zapiski Bronisława”. Redaktor trójkowej „Powtórki z rozrywki” i gospodarz spotkań w warszawskiej „Piwnicy pod Harendą”, rozpoczął swoją przygodę z sieciowym pamiętnikiem od krótkiego traktatu „O ludzkiej odpowiedzialności”. Po tygodniu licznik odwiedzin blooga Artura Andrusa wskazuje liczbę: 8653

„Liczba blogów na świecie co kilka miesięcy się podwaja. Szacuje się, że dziennie powstaje około 80 tysięcy* nowych publikacji tego typu – opowiada Magdalena Jarkowiec z Wirtualnej Polski, odpowiedzialna za projekt Bloog. – Pamiętniki piszą ludzie młodzi i osoby w sile wieku. Tak naprawdę nie ma jednak znaczenia, w jakim wieku jest autor bloga, ani skąd pochodzi. Liczy się sprawne pióro i temat, czyli to, co ma się do powiedzenia. Cieszy nas ogromnie, że na pisanie bloga w Wirtualnej Polsce zdecydowali się tak znakomici twórcy, jak Artur Andrus i Maria Czubaszek. Mamy nadzieję, że ich sieciowe zapiski znajdą wśród Internautów wiernych czytelników.”

*na podstawie danych statystycznych, przedstawionych w sierpniu 2006 r. przez Technorati, grupę śledzącą ruch w blogosferze.

Adresy:
Maria Czubaszek „Bloog Niecodzienny”: http://bloogniecodzienny.bloog.pl/
Artur Andrus „Zapiski Bronisława”: http://zapiskibronislawa.bloog.pl/

Komentarze

Powiązane

19.05.16, 09:05
internet » badania rynku
Serwis VOD Telewizji Polskiej coraz popularniejszy
Serwisy VOD Telewizji Polskiej wyprzedziły Cyfrowy Polsat i zajmują trzecią pozycję wśród polskich bezpłatnych serwisów wideo na żądanie pod względem liczby realnych użytkowników. Serwisy są też liderem na urządzeniach mobilnych. 
17.05.16, 21:05
internet » informacje
Startuje III seria programu Lustro Pauliny Młynarskiej w Onet.pl
18 maja br. w Onet.pl zostanie udostępniony pierwszy z ośmiu odcinków III serii programu „Lustro” Pauliny Młynarskiej. Po raz pierwszy w programie zagoszczą również mężczyźni, m.in. Robert Kupisz i Krzysztof Stelmaszczyk.
16.05.16, 08:05
internet » informacje
Dobry I kwartał Wirtualnej Polski
Rok od debiutu Wirtualnej Polski na Giełdzie Papierów Wartościowych, wartość akcji spółki wzrosła o ponad 37 proc. (7.05.2015 – 6.05.2016). 
15.05.16, 16:05
internet » informacje
Wirtualna Polska z programem dla nadawców masowej korespondencji
Wirtualna Polska wprowadza kolejne – po Segregatorze – narzędzie służące ochronie użytkowników przed masową korespondencją. W ramach realizowanego przez siebie programu Nadawca Premium zacieśnia współpracę z nadawcami.
15.05.16, 15:05
internet » informacje
Leonardo-energy.pl. Nowy portal branży elektroenergetycznej
Europejski Instytut Miedzi uruchomił leonardo-energy.pl - nowy portal edukacyjno-informacyjny z branży elektroenergetycznej, będący częścią międzynarodowego projektu.
14.05.16, 11:05
internet » badania rynku
Gemius z nagrodą za metodologię dot. oglądalności stron WWW
Gemius dostał nagrodę za najlepszy projekt badawczy w Europie. Zwycięska metodologia pozwala na produkcję danych dziennych, prezentujących oglądalność stron WWW z dnia na dzień. To już druga nagroda Gemiusa w tym konkursie.
12.05.16, 20:05
internet » informacje
Magazyn Lifestyle. Nowy projekt specjalny Grupy WP od tego weekendu
W najbliższy weekend, na stronie głównej Wirtualnej Polski ukaże się pierwsze wydanie ekskluzywnego „Magazynu Lifestyle”. Projekt powstał w ścisłej współpracy Obszaru Lifestyle i Departamentu Akcji Specjalnych GWP. 
12.05.16, 16:05
internet » informacje
15 mln dolarów dla Brainly
Brainly, znane pod nazwą Zadane.pl, pozyskało 15 mln dol. finansowania w serii B. Całkowita wartość inwestycji ze wszystkich serii finansowanych przez Napsters, General Catalyst Partners, Point Nine Capital, Runa Capital i Learn Capital osiągnęła 27 mln dolarów. 
12.05.16, 12:05
internet » badania rynku
TOP20 stron WWW: Lotto.pl z dużym zainteresowaniem internautów
Jak majówka wpłynęła na zasięg stron internetowych? Czy kumulacja loterii Lotto przełożyła się na popularność jej domeny? Jakie strony WWW przeglądamy podczas dni wolnych, a jakie w dni robocze? Gemius prezentuje zestawienie TOP20 za okres od 2 do 8 maja br. 
11.05.16, 17:05
internet » informacje
Business Insider od 12 maja w Polsce
Business Insider zadebiutuje w Polsce z kolejną, trzecią (po Wielkiej Brytanii i Niemczech) europejską wersją serwisu 12 maja br. o godzinie 9:30. Grupa Onet.pl, część grupy Ringier Axel Spriner Media AG, przejęła licencję na Business Insidera w Polsce pod koniec 2015 r., zaraz po finalizacji przejęcia Business Insider Inc. przez Axel Springer.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 15.07.16

Pula nagród konkursu to aż 100 książek!

do 23.06.16

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 25 maja 2016
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

19-21 października 2016 r., Warszawa.