12.09.06, 23:09

Maria Czubaszek i Artur Andrus bloogują w Wirtualnej Polsce

Wystarczył tydzień, by na bloog znanej pisarki, poetki i satyryka w jednej osobie – Marii Czubaszek – weszło ponad siedem tysięcy osób.
Wystarczył tydzień, by na bloog znanej pisarki, poetki i satyryka w jednej osobie – Marii Czubaszek – weszło ponad siedem tysięcy osób. Prowadzony przez nią w Wirtualnej Polsce „Bloog Niecodzienny” zapowiada, że czytelnika czekają tu śmiech i łzy; radości oczywiście. Autorka, z właściwym sobie poczuciem humoru, komentuje bieżące wydarzenia, wplatając w nie opowieści z życia prywatnego.

Swoje przysłowiowe „trzy zdania” zostawia też na Bloogu Wirtualnej Polski (bloog.wp.pl) znany artysta kabaretowy, Artur Andrus. W każdą środę miłośnicy jego pióra czytać mogą w WP „Zapiski Bronisława”. Redaktor trójkowej „Powtórki z rozrywki” i gospodarz spotkań w warszawskiej „Piwnicy pod Harendą”, rozpoczął swoją przygodę z sieciowym pamiętnikiem od krótkiego traktatu „O ludzkiej odpowiedzialności”. Po tygodniu licznik odwiedzin blooga Artura Andrusa wskazuje liczbę: 8653

„Liczba blogów na świecie co kilka miesięcy się podwaja. Szacuje się, że dziennie powstaje około 80 tysięcy* nowych publikacji tego typu – opowiada Magdalena Jarkowiec z Wirtualnej Polski, odpowiedzialna za projekt Bloog. – Pamiętniki piszą ludzie młodzi i osoby w sile wieku. Tak naprawdę nie ma jednak znaczenia, w jakim wieku jest autor bloga, ani skąd pochodzi. Liczy się sprawne pióro i temat, czyli to, co ma się do powiedzenia. Cieszy nas ogromnie, że na pisanie bloga w Wirtualnej Polsce zdecydowali się tak znakomici twórcy, jak Artur Andrus i Maria Czubaszek. Mamy nadzieję, że ich sieciowe zapiski znajdą wśród Internautów wiernych czytelników.”

*na podstawie danych statystycznych, przedstawionych w sierpniu 2006 r. przez Technorati, grupę śledzącą ruch w blogosferze.

Adresy:
Maria Czubaszek „Bloog Niecodzienny”: http://bloogniecodzienny.bloog.pl/
Artur Andrus „Zapiski Bronisława”: http://zapiskibronislawa.bloog.pl/

Komentarze

Powiązane

15.04.14, 09:04
internet » artykuły
E-handel: regulamin sklepu internetowego. Co powinien zawierać?
Błędy w regulaminach to powszechny problem wśród polskich sklepów internetowych. Według badań, może dotyczyć on nawet 70 proc. z nich. Co więc powinien zawierać wzorcowy regulamin, aby właściciele sklepów internetowych mogli spać spokojnie?
15.04.14, 00:04
internet » informacje
Aplikacja Sport.pl Live także na tablety i urządzenia z Windows 8
Nowym produktem serwisu Sport.pl jest aplikacja przeznaczona na tablety z Windows 8 oraz dotykowe komputery. Aplikacja tabletowa wykorzystuje dużo większy niż w smartfonie ekran i dodatkowe funkcjonalności oferowane przez urządzenia. 
14.04.14, 10:04
internet » informacje
Tablica.pl zmienia nazwę na OLX.pl
Tablica.pl, serwis bezpłatnych ogłoszeń lokalnych będzie funkcjonował pod nazwą OLX.pl. To element strategii właściciela obu serwisów, grupy Naspers, by wzmacniać markę OLX obecną w ponad 100 krajach na rynkach wschodzących. 
13.04.14, 18:04
internet » informacje
Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji chce ograniczyć biurokrację, by przyspieszyć budowę szerokopasmowych łączy w Polsce
70 proc. polskich gospodarstw domowych jest w zasięgu sieci, ale szybkość łącz pozostawia wiele do życzenia. W poszczególnych regionach samorządy i firmy telekomunikacyjne budują infrastrukturę dla szerokopasmowego internetu, dzięki czemu w przyszłym roku 25 milionów Polaków będzie miało dostęp do internetu o prędkości 30 Mbps.
13.04.14, 14:04
internet » informacje
Serwis nobleconcierge.pl w sieci Royal Ad
Do sieci Royal Ad dołączył serwis Noble Concierge – nobleconcierge.pl. Na podstawie umowy zawartej między stronami, Royal Ad został przedstawicielem partnera na rynku agencyjnym i sieciowym. 
12.04.14, 22:04
internet » informacje
Quiselle z nowym serwisem i sklepem internetowym
Łódzka agencja interaktywna IMAGINE przygotowała nowy serwis oraz sklep internetowy firmy Quiselle - dystrybutora wysokiej jakości akcesoriów kuchennych.
12.04.14, 20:04
internet » informacje
WiMP HiFi. Muzyka bez kompresji
Serwis WiMP udostępnia w Polsce usługę bezstratnego strumieniowania muzyki - WiMP HiFi. Użytkownicy usługi mogą słuchać ponad 23 milionów utworów w formacie bez kompresji. Usługa jest dostępna na urządzeniach działających w środowisku iOS, Android, Windows Phone, Mac OS i Windows oraz sprzęcie Sonos i Bluesound. 
11.04.14, 22:04
internet » informacje
Heineken uruchamia serwis VOD z meczami fazy pucharowej UEFA Champions League
Ruszył dedykowany serwis VOD marki Heineken www.liga.heineken.pl. W ofercie serwisu znalazła się możliwość oglądania na żywo wszystkich meczów fazy pucharowej UEFA Champions League. 
11.04.14, 12:04
internet » informacje
Biedronka w sieci po metamorfozie
Ruszyła nowa wersja oficjalnej strony internetowej sieci sklepów Biedronka. Oprócz zmienionego wyglądu, serwis www.biedronka.pl zyskał dodatkowe funkcjonalności, m.in. takie jak: podpowiedź lokalizacji najbliższego sklepu oraz możliwość tworzenia list zakupów. 
10.04.14, 16:04
internet » ludzie
Agnieszka Szybowska-Mróz ponownie w INTERIA.PL
Z początkiem kwietnia br. w dziale marketingu Grupy INTERIA.PL nastąpiła zmiana osoby odpowiedzialnej za komunikację spółki. 
Słuchaj radio.nadaje.com w telefonie
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 19.05.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

do 19.05.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

do 17.05.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 19 kwietnia 2014
Polecamy