12.09.06, 23:09

Maria Czubaszek i Artur Andrus bloogują w Wirtualnej Polsce

Wystarczył tydzień, by na bloog znanej pisarki, poetki i satyryka w jednej osobie – Marii Czubaszek – weszło ponad siedem tysięcy osób.
Wystarczył tydzień, by na bloog znanej pisarki, poetki i satyryka w jednej osobie – Marii Czubaszek – weszło ponad siedem tysięcy osób. Prowadzony przez nią w Wirtualnej Polsce „Bloog Niecodzienny” zapowiada, że czytelnika czekają tu śmiech i łzy; radości oczywiście. Autorka, z właściwym sobie poczuciem humoru, komentuje bieżące wydarzenia, wplatając w nie opowieści z życia prywatnego.

Swoje przysłowiowe „trzy zdania” zostawia też na Bloogu Wirtualnej Polski (bloog.wp.pl) znany artysta kabaretowy, Artur Andrus. W każdą środę miłośnicy jego pióra czytać mogą w WP „Zapiski Bronisława”. Redaktor trójkowej „Powtórki z rozrywki” i gospodarz spotkań w warszawskiej „Piwnicy pod Harendą”, rozpoczął swoją przygodę z sieciowym pamiętnikiem od krótkiego traktatu „O ludzkiej odpowiedzialności”. Po tygodniu licznik odwiedzin blooga Artura Andrusa wskazuje liczbę: 8653

„Liczba blogów na świecie co kilka miesięcy się podwaja. Szacuje się, że dziennie powstaje około 80 tysięcy* nowych publikacji tego typu – opowiada Magdalena Jarkowiec z Wirtualnej Polski, odpowiedzialna za projekt Bloog. – Pamiętniki piszą ludzie młodzi i osoby w sile wieku. Tak naprawdę nie ma jednak znaczenia, w jakim wieku jest autor bloga, ani skąd pochodzi. Liczy się sprawne pióro i temat, czyli to, co ma się do powiedzenia. Cieszy nas ogromnie, że na pisanie bloga w Wirtualnej Polsce zdecydowali się tak znakomici twórcy, jak Artur Andrus i Maria Czubaszek. Mamy nadzieję, że ich sieciowe zapiski znajdą wśród Internautów wiernych czytelników.”

*na podstawie danych statystycznych, przedstawionych w sierpniu 2006 r. przez Technorati, grupę śledzącą ruch w blogosferze.

Adresy:
Maria Czubaszek „Bloog Niecodzienny”: http://bloogniecodzienny.bloog.pl/
Artur Andrus „Zapiski Bronisława”: http://zapiskibronislawa.bloog.pl/

Komentarze

Powiązane

03.07.15, 11:07
internet » informacje
Video w sieci góruję nad telewizją
Już 93% wszystkich osób w wieku 16-24 w Polsce korzysta z video w sieci – wynika z analiz domu mediowego MediaCom Warszawa przygotowanych na podstawie danych Gemius’a i Nielsen Audience Measurement.
03.07.15, 09:07
internet » badania rynku
Chrome najpopularniejszą przeglądarką w Polsce
W każdym z 12 analizowanych europejskich krajów internauci najczęściej łączą się z siecią za pomocą przeglądarki Chrome, także w Polsce. Jednak na drugim miejscu pojawiają się następujące: Firefox, Internet Explorer, Opera i Chrome Mobile. 
02.07.15, 19:07
internet » informacje
Pudelek na Apple Watch
Do App Store trafiła pierwsza w Polsce aplikacja dedykowana użytkownikom Apple Watch, poświęcona życiu gwiazd – Pudelek.
02.07.15, 15:07
internet » informacje
Nowa twarz Gumtree
1 lipca br. ruszyła zupełnie nowa platforma Gumtree.pl. Po 11 latach na polskim rynku, jeden z największych serwisów ogłoszeń lokalnych wprowadza gruntowne zmiany pod względem funkcjonalności, intuicyjności i przejrzystości.
02.07.15, 12:07
internet » ludzie
Maciej Kossowski w Grupie Wirtualna Polska
Maciej Kossowski dołączył do Zespołu Zarządzającego Grupy Wirtualna Polska. Jako VP Sales Strategy, wspólnie z Joanną Pawlak – VP Sales Key Clients, będzie kierował działem sprzedaży Grupy WP, raportując bezpośrednio do prezesa, Jacka Świderskiego.
02.07.15, 10:07
internet » informacje
money.pl w nowoczesnej odsłonie i z nowym logo
Grupa Wirtualna Polska przebudowała jedną ze swoich wiodących marek, money.pl. Portal ruszył w nowoczesnej odsłonie.Modułowy układ i odświeżone logo money.pl to kolejny krok w stronę umacniania pozycji lidera w segmencie treści biznesowych i finansowych w polskim internecie.
01.07.15, 08:07
internet » informacje
Allegro.pl wprowadzi nowy system rekomendacji
Gravity R&D, lider rozwiązań z obszaru personalizacji, rozpoczął współpracę z Allegro.pl, największą platformą zakupową w Polsce.
01.07.15, 07:07
internet » badania rynku
Wybory w sieci: raport IRCenter
Agencja badawcza IRCenter, analizująca w tym roku wydarzenia polityczne w mediach społecznościowych, wyszukiwarce Google i na urządzeniach mobilnych, w swoim najnowszym raporcie skupiła się na ostatnich wyborach prezydenckich.
29.06.15, 18:06
internet » informacje
Open’er Festival 2015 w Onet.tv
Onet.tv pokaże na żywo kilkadziesiąt koncertów tegorocznego Open’era. Użytkownicy serwisu będą mogli zobaczyć m.in. występy takich wykonawców jak Kasabian, Mumford & Sons, Hozier, Chet Faker oraz Curly Heads.
28.06.15, 11:06
internet » informacje
mrolnik.pl - pierwsza aplikacja dla doradców rolnych
Wystartowała aplikacja mrolnik.pl z interaktywną platformą wspomagającą pracę doradców rolnych. Innowacyjny system usprawnia współpracę doradców z rolnikami i pozwala zarządzać gospodarstwem jak dobrze prosperującym przedsiębiorstwem.
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 07.08.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 06.08.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 05.08.15

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 7 lipca 2015
Polecamy
Konferencje

2.06.2015 r., Wrocław.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.