12.09.06, 23:09

Maria Czubaszek i Artur Andrus bloogują w Wirtualnej Polsce

Wystarczył tydzień, by na bloog znanej pisarki, poetki i satyryka w jednej osobie – Marii Czubaszek – weszło ponad siedem tysięcy osób.
Wystarczył tydzień, by na bloog znanej pisarki, poetki i satyryka w jednej osobie – Marii Czubaszek – weszło ponad siedem tysięcy osób. Prowadzony przez nią w Wirtualnej Polsce „Bloog Niecodzienny” zapowiada, że czytelnika czekają tu śmiech i łzy; radości oczywiście. Autorka, z właściwym sobie poczuciem humoru, komentuje bieżące wydarzenia, wplatając w nie opowieści z życia prywatnego.

Swoje przysłowiowe „trzy zdania” zostawia też na Bloogu Wirtualnej Polski (bloog.wp.pl) znany artysta kabaretowy, Artur Andrus. W każdą środę miłośnicy jego pióra czytać mogą w WP „Zapiski Bronisława”. Redaktor trójkowej „Powtórki z rozrywki” i gospodarz spotkań w warszawskiej „Piwnicy pod Harendą”, rozpoczął swoją przygodę z sieciowym pamiętnikiem od krótkiego traktatu „O ludzkiej odpowiedzialności”. Po tygodniu licznik odwiedzin blooga Artura Andrusa wskazuje liczbę: 8653

„Liczba blogów na świecie co kilka miesięcy się podwaja. Szacuje się, że dziennie powstaje około 80 tysięcy* nowych publikacji tego typu – opowiada Magdalena Jarkowiec z Wirtualnej Polski, odpowiedzialna za projekt Bloog. – Pamiętniki piszą ludzie młodzi i osoby w sile wieku. Tak naprawdę nie ma jednak znaczenia, w jakim wieku jest autor bloga, ani skąd pochodzi. Liczy się sprawne pióro i temat, czyli to, co ma się do powiedzenia. Cieszy nas ogromnie, że na pisanie bloga w Wirtualnej Polsce zdecydowali się tak znakomici twórcy, jak Artur Andrus i Maria Czubaszek. Mamy nadzieję, że ich sieciowe zapiski znajdą wśród Internautów wiernych czytelników.”

*na podstawie danych statystycznych, przedstawionych w sierpniu 2006 r. przez Technorati, grupę śledzącą ruch w blogosferze.

Adresy:
Maria Czubaszek „Bloog Niecodzienny”: http://bloogniecodzienny.bloog.pl/
Artur Andrus „Zapiski Bronisława”: http://zapiskibronislawa.bloog.pl/

Komentarze

Powiązane

20.02.15, 21:02
internet » informacje
Miłość w rytmie disco w ofercie eskaGO
Serwis eskaGO.pl udostepni pierwszy sezon serialu „Miłość w rytmie disco” oraz wywiady z gwiazdami muzyki disco polo, które od 27 lutego będzie można zobaczyć w filmie kinowym „Disco Polo”.
20.02.15, 00:02
internet » artykuły
Fotografie w bankach zdjęć: Rights Managed czy Royalty Free?
Wydawcy, graficy, marketerzy, twórcy stron internetowych czy autorzy blogów najczęściej ilustrują tworzone przez siebie treści fotografiami pobieranymi z banków zdjęć. Koszt takiego zdjęcia jest znikomy w porównaniu do ceny dedykowanej sesji zdjęciowej.
19.02.15, 16:02
internet » informacje
Przeznaczeni.pl z mobilną aplikacją
Od lutego 2015 r. portal randkowy Przeznaczeni.pl dostępny jest także poprzez aplikację mobilną. 
18.02.15, 12:02
internet » informacje
Chili debiutuje na polskim rynku VOD
CHILI, pierwszy niezależny gracz na włoskim rynku cyfrowej dystrybucji filmów oraz seriali rozszerza swą działalność w Europie.Platforma jest już dostępna w Polsce i w Austrii a wkrótce pojawi się także w Niemczech i Wielkiej Brytanii.
17.02.15, 17:02
internet » informacje
HAYS Poland i Spicy Mobile w IAB Polska
Do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska dołączyły kolejne podmioty. Nowymi członkami nadzwyczajnymi zostały: firma doradztwa personalnego HAYS Poland i agencja marketingu mobilnego Spicy Mobile. 
17.02.15, 08:02
internet » ludzie
Anna Oziębło dyrektorem ds. badania Megapanel
Do zespołu firmy Gemius dołączyła Anna Oziębło, która objęła stanowisko dyrektora ds. badania Megapanel PBI/Gemius. Do jej obowiązków należy realizacja i rozwój badania internetu prowadzonego przez firmę Gemius we współpracy ze spółką Polskie Badania Internetu.
15.02.15, 18:02
internet » badania rynku
Raport IMM: Różne oblicza Greya. Premiery filmowe tygodnia w mediach społecznościowych
„50 Twarzy Greya” w reżyserii Sam Taylor-Johnson to najbardziej wyczekiwana i najbardziej medialna premiera filmowa mijającego tygodnia - wynika z danych Instytutu Monitorowania Mediów.
14.02.15, 15:02
internet » informacje
KROSS RACING TEAM w nowej odsłonie
Agencja BYSS przygotowała strategię komunikacji nowej odsłony KROSS RACING TEAM, której istotną częścią jest dołączenie do zespołu Mai Włoszczowskiej, polskiej mistrzyni kolarstwa górskiego. 
13.02.15, 11:02
internet » informacje
Kolejny atak phishingowy. Tym razem na użytkowników serwisu iPKO
Od kilku dni trwa kolejny atak phishingowy, tym razem wymierzony w użytkowników serwisu bankowego iPKO. 
12.02.15, 12:02
internet » informacje
Serwisy grupy Hoblo w portfolio Royal Ad
Sieć Royal Ad podpisała umowę w sprawie sprzedaży powierzchni reklamowej w serwisach skupionych w grupie Hoblo. 
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 02.04.15

Do zdobycia jeden egzemplarz ksiażki.

do 01.04.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.03.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 2 marca 2015
Polecamy
Konferencje

24 i 25 lutego 2015 r., Warszawa.