30.05.10, 12:32

Zdobywcy Eteru 2009: Radiowiec Roku - wyniki

Wyniki "Zdobywców Eteru 2009" w kategorii "Radiowiec Roku".

Wyniki "Zdobywców Eteru 2009" w kategorii "Radiowiec Roku".

1.    Piotr Baron – Trójka
2.    Artur Chachlowski – Alfa (Kraków)
3.    Piotr Duster – Centrum (Kalisz)
4.    Wojciech Mann – Trójka
5.    Marek Niedźwiecki – Trójka
6.    Piotr Kaczkowski – Trójka
7.    Piotr Stelmach – Trójka
8.    Jerzy Raczek – CCM (Śląsk)
9.    Piotr Kosiński – Trójka
10.    Kuba Strzyczkowski – Trójka

11.    Mariusz Smolarek – Antyradio
12.    Piotr Metz - Trójka
13.    Aleksandra Kaczkowska – Trójka
14.    Irek Jakubek – RMF MAXXX
15.    Tomasz Dudkiewicz – Muzyczne Radio (Jelenia Góra)
16.    Maciej Wowk (Muzyczne Radio)
17.    Adam Droździk – PiK (Bydgoszcz)
        Tomasz Olbratowski – RMF FM
19.    Tomasz Kowalczyk – Jedynka
20.    Marcin Jędrych – RMF FM
         Bartłomiej Lis – RMF MAXXX
22.    Przemysław Frankowski - Antyradio
23.    Witek Andree – Afera (Poznań)
         Sebastian Jasiński – Muzyczne Radio
25.    Marcin Puszka – Akademickie Radio Centrum (Lublin)
26.    Krystian Hanke – Trójka
         Halina Wachowicz – Trójka
28.    Przemysław Skowron – RMF FM
29.    Mariusz Owczarek – Trójka
30.    Robert Karpowicz – RMF MAXXX
31.    Rafał Gajzler – Centrum (Kalisz)
32.     Paweł Falenciak – Antyradio
         Mariola Matuszczyk - Antyradio
34.    Michał Hanczak – Eska
         Joanna Zientarska - Antyradio
36.    Bartek Mocarski – Planeta FM
37.    Paweł Loroch – Antyradio
38.    Anna Gacek – Trójka
         Piotr „Makak” Szarłacki – Antyradio
         Kuba Wojewódzki – Eska Rock
         Jacek Żakowski – TOK FM
42.    Dariusz Maciborek – RMF FM
43.    Marcin Kydryński – Trójka
44.    Robert Kanterait – Trójka
         Aga Zaryan – Chilli Zet
46.    Cezary Łasiczka – TOK FM
47.    Sylwia Pawłowska – RMF MAXXX
48.    Przemysław Grabowski – RMF MAXXX
49.    Leszek Adamczyk – Trójka
         Marzena Chełminiak – Zet
         Andrzej Masłowski – Afera (Poznań)
         Wojciech Tochman – TOK FM
         Rafał Żygiel – Antyradio
54.    Marek Rusinek – RMF MAXXX
55.    Jerzy Kordowicz – Trójka
         Łukasz Suda - Kolor
57.    Antoni Krupa – Radio Kraków
        Jarosław Tworek – RMF MAXXX
59.    Michał Zarzycki – Plus
60.    Grzegorz Połatyński – Trójka
61.    Bartłomiej Majzel – eM (Katowice)
62.    Marcin Łukawski – Trójka
         Beata Michniewicz – Trójka
64.    Mateusz Kirstein – Zet
65.    Agnieszka Kołodziejska – Zet
         Idalia Tomczak – Eska Rock
67.    Marzanna Forysiak – Centrum (Kalisz)
68.    Paweł Adamczyk – Centrum (Kalisz)
         Józef Szopiński – Radio Lublin
70.    Jerzy Rozynek – Elka (Leszno)
         Andrzej Szarometa – Radio Opole
72.    Michał Sobkowski – Eska
73.    Grzegorz Frątczak – Radio Łódź
74.    Marek Cegielski – Radio Gdańsk
         Alicja Myśliwiec – Antyradio
         Kamil Wszołek – RDN Małopolska
77.    Tomasz Dunowski – Antyradio
         Zbigniew Zagajewski – Radio Niepokalanów
79.    Radosław Wielochowski – Antyradio
80.    Andrzej Szajewski - Akademickie Radio Kampus (Warszawa)
81.    Kamil Sosnowski - Akademickie Radio Kampus (Warszawa)
82.    Jerzy Różycki – CCM (Gliwice)
83.    Sebastian Kończak – MC Radio (Poznań)
84.    Michał Figurski – Eska Rock
         Mariusz Kuś – VOX FM (Kraków)
86.    Daniel Dyk – RMF FM
         Michał Płociński - Akademickie Radio Kampus (Warszawa)
88.    Sylwia Kurzela – Eska
         Patryk Kuniszewicz – Euro
90.    Paweł Konieczny - Akademickie Radio Kampus (Warszawa)
91.    Michał Jarczok - Planeta FM (Bielsko-Biała)
         Adam Piśko – Trójka
93.    Piotr Łodej – Trójka
         Krzysztof Urbaniak – RMF FM
         Marek Wiernik – Radio dla Ciebie (Warszawa)
96.    Ryszard Pragłowski – Muzyczne Radio (Jelenia Góra)
97.    Marcin Kusy – Kolor (Warszawa)
98.    Śp. Krystyna Bochenek – Radio Katowice
         Kamil Dąbrowa – TOK FM
100.    Roman Czejarek – Jedynka (VOX FM)
101.    Małgorzata Kościelniak – RMF FM
102.    Robert Janowski – (RMF FM)
          Jarosław Pioterczak – RMF MAXXX
104.    Tomasz Kosiorek – Euro
105.    Kamil Baleja – RMF MAXXX
          Agnieszka Barańska – Radio Kraków
          Marcin Kwapik – Alfa (Kraków)
          Piotr Marek – Alfa (Kraków)

106-140

Agnieszka Krzemień - RMF MAXXX
Agnieszka Sielańczyk - ROXY FM
Aleksander Gortat – Fest (Chorzów)
Andrzej Janisz - Jedynka
Aneta Kuczewska – Alfa (Kraków)
Anna Struska -Akademickie Radio Centrum (Lublin)
Artur Orzech - Trójka
Barbara Karasińska - Zet
Beata Kaczmarek - Antyradio
Grzegorz Burzawa – Luz (Wrocław)
Grzegorz Chyliński – Akademickie Radio Centrum (Lublin)
Grzegorz Wójcik – Vanessa FM (Racibórz)
Jakub Tajduś - Akademickie Radio Kampus (Warszawa)
Jan Chojnacki - Trójka
Krzysztof Skrzypkowski  - Eska
Kuba Czerniak - Akademickie Radio Centrum (Lublin)
Łukasz Adamczyk - Euro
Marcin Skała - Akademickie Radio Centrum (Lublin)
Marek Starzyk  - Trójka
Michał Andruszko - Park FM (Kędzierzyn-Koźle)
Miłka Malzahn - Radio Białystok
Piotr Bielawski -Radio Łódź
Piotr Forecki  - Afera (Poznań)
Piotr Opoka - Planeta FM
Przemysław Psikuta - Dwójka
Przemysław Sasowski -Plus
Puoteck - Eska
Rafał Adamczak - Eska
Robert Grablewski - Akademickie Radio Centrum (Lublin)
Robert Jastrzębski  - Antyradio
Sławomir Janelt - Radio Centrum (Kalisz)
Sławomir Rybczyński - Planeta FM (Bielsko Biała)
Stanisław Kaczyński – Weekend (Chojnice)
Tomasz Olszewski - Radio Gdańsk
Wojciech Cejrowski - Trójka

141-225

Adam Złotorowicz – Antyradio (Katowice)
Agnieszka Szydłowska - Trójka
Aleksander Ostrowski  - Antyradio
Andrzej Kukuczka - Radio Kraków
Aneta Czaban – Fama (Kielce)
Anna Sobocińska – Nadzieja (Łomża)
Anna Walendowska - RMF MAXXX
Arek Włodarski - Muzyczne Radio (Jelenia Góra)
Arkadiusz Błaszczyk - Radio dla Ciebie (Warszawa)
Arkadiusz Pogłud - Eska
Artur Andrus  - Trójka
Artur Ewartowski - RMF FM
Bartosz Lichawski - Złote Przeboje
Bogdan Zalewski - RMF FM
Damian Cebula  - Park FM (Kędzierzyn-Koźle)
Dariusz Deląg - Muzyczne Radio (Jelenia Góra)
DJ LUNA - Trójka
Ewa Kwaśny - RMF FM
Ewa Mierzejewska - Euro
Gabriela Andrychowicz -Chilli Zet
Grażyna Cicha – Centrum (Kalisz)
Grzegorz Zambrowski - Trójka
Hanna Wilczyńska-Toczko - Radio Gdańsk
Hubert Żuk - Alfa, Kraków
Igor Janke - TOK FM
Jan Bajorek  - Planeta FM
Janina Paradowska - TOK FM
Janusz Juszczak – Afera (Poznań)
Piotr Chronowski -Radio Kraków
Jerzy Szlachta - Radio Rzeszów
Joanna Włodarczyk - Niepokalanów
Juliusz Jakimowicz – Nadzieja (Łomża)
Kamil Kalicki - Radio Białystok
Karol Brejnak – Nadzieja (Łomża)
Karol Szałapski - Eska (Trójmiasto)
Karol Szczęśniak – Akademickie Radio Centrum (Lublin)
Karolina Mózgowiec - Antyradio
Katarzyna Bodych  - Niepokalanów
Krzysztof Borowiec  - RDN Małopolska (Tarnów)
Krzysztof Dowgird - Antyradio
Krzysztof Łoniewski - Trójka
Krzysztof Skowroński - Trójka
ks. Adam Jabłoński – Nadzieja  (Łomża)
ks. Janusz Wiśniewski  - VOX FM (Białystok)
ks. Mariusz Wedziuk  - Radio Warszawa
Leszek Ottawa  - 90 FM (Rybnik)
Lucyna Ruchała – eR (Lublin)
Łukasz Ciechański - Antyradio
Maciej Gaweł - Antyradio
Maciek Tomaszewski - Akademickie Radio Kampus (Warszawa)
Malwina Szymańska - Niepokalanów
Marcin Cecotka  - Strefa FM (Piotrków Trybunalski)
Marcin Fugiel – Planeta (Kielce)
Marcin Rozner – CCM (Gliwice)
Marcin Sońta - Zet
Marcin Walkowicz - RDN Małopolska (Tarnów)
Michał Celeda - Eska
Mirek Mrzygłód - Radio Bielsko
Paweł Gładysz - Akademickie Radio Centrum (Lublin)
Paweł Pawlik - RMF Classic
Paweł Sołtysik - Radio Kraków
Paweł Truszczyński  - Zet
Piotr Bukowski - Traffic FM (Wrocław)
Piotr Gebethner - Akademickie Radio Kampus (Warszawa)
Piotr Grabka – Nadzieja (Łomża)
Piotr Wróblewski - Radio Lublin
Piotr Zworski - Plus
Przemysław Cacak - Zet / Planeta FM)
Robert Tekieli - Plus
Roman Matysik - Planeta FM (Bielsko-Biała)
Sławomir Janelt – Centrum (Kalisz)
Tomasz Bazan - Radio Opole
Tomasz Kargol - 90 FM (Rybnik)
Tomasz Kasprzyk - Antyradio
Tomasz Kuc - Akademickie Radio Kampus (Warszawa)
Tomasz Sejut - Traffic FM (Wrocław)
Tomasz Stanikiewicz - RMF FM
Sławomir Kowalewski - RMF FM
Tomasz Szachowski - Dwójka
Tomasz Szelongiewicz – VIA (Rzeszów)
Włodzimierz Zientarski - Antyradio
Wojciech Babiarczyk - Złote Przeboje
Wojciech Dąbrowski - Radio Warszawa
Zdzisław Zabierzewski – Alfa (Kraków)

uwagi: redakcja(at)mediafm.net

Komentarze

Powiązane

18.01.18, 08:00
| radio » informacje
Krzysztof Zalewski z autorskim programem w Trójce. Zastąpi Monikę Brodkę
26 stycznia br. w ramówce Programu 3 Polskiego Radia pojawi się nowa audycja „Zalef Zgiełku” Krzysztofa Zalewskiego. Muzyk i wokalista zastąpi w nocnym, piątkowym pasmie Monikę Brodkę, która po prawie półtora roku kończy współpracę z Trójką. 
17.01.18, 16:00
| radio » badania rynku
Warszawa: RMF FM pierwszy raz liderem w stolicy, Radio Zet na drugim miejscu
Historyczny moment w stolicy. Nowym liderem zostało Radio RMF FM – wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 lipca 2017 r. do 31 grudnia 2017 r. (Warszawa).
17.01.18, 09:00
| radio » informacje
Radia Bogoria ma już 20 lat
9 stycznia 1998 roku zaczęło nadawanie lokalne radio w Grodzisku Mazowieckim. To jedyna samorządowa stacja na Mazowszu. Stacja ma już 20 lat. 
15.01.18, 12:00
| radio » informacje
Lista Niezapomnianych Przebojów Radia Kraków ma już 25 lat
20 stycznia br. o godz. 17.00 w Studiu im. Romany Bobrowskiej w Radiu Kraków odbędzie się jubileuszowe spotkanie z Jerzym Skarżyńskim, autorem i gospodarzem „Listy Niezapomnianych Przebojów”.
13.01.18, 12:00
| radio » informacje
Galeria wyobraźni w Dwójce. Autorska audycja prof. Marii Poprzęckiej
„Galeria wyobraźni” – to tytuł nowego, monograficznego cyklu audycji Dwójki, który zainaugurowany zostanie w niedzielę 14 stycznia br. o godz. 11.00. Na cykl złoży się 26 barwnych opowieści przybliżających, w roku jubileuszu odzyskania przez Polskę Niepodległości, narodową sztukę ostatnich 250 lat. 
12.01.18, 19:15
| radio » informacje
Kwartet smyczkowy z Korei Południowej gościem programu Przy muzyce o sporcie
Wyjątkową, dźwiękową oprawę otrzyma najbliższe wydanie „Przy muzyce o sporcie” w Programie 1 Polskiego Radia. W niedzielę ,14 stycznia br. specjalnym gościem audycji będzie żeński kwartet smyczkowy z Korei Południowej.
12.01.18, 08:00
| radio » informacje | telewizja » informacje
Tomasz Brhel i Dawid Muszyński gospodarzami nowych programów w kanałach 4FUN MEDIA
W styczniu br. na antenie kanałów należących do grupy 4FUN MEDIA pojawią się trzy nowości programowe. Ich gospodarzami będą Dawid Muszyński i Tomasz Brhel. 
11.01.18, 12:00
| radio » badania rynku
Sieci radiowe: duży wzrost Eski
Najpopularniejszą siecią radiową w Polsce jest Radio Eska, która znacząco umocniła pozycję na rynku radiowym – wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 października 2017 r. do 31 grudnia 2017 r. (sieci radiowe).
11.01.18, 10:33
| radio » badania rynku
IV kwartał 2017 r.: Duży wzrost RMF FM, duże spadki Trójki i Jedynki
Radio RMF FM w ostatniej fali zanotowało aż 26,6 proc. udziału w rynku. Kolejna stacja w zestawieniu ma zaledwie 12, 4 proc. udziału – wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 października 2017 r. do 31 grudnia 2017 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
11.01.18, 10:00
| radio » informacje
Tegoroczna Offensywa de Luxe z udziałem Korteza i Anny Rusowicz
Od jedenastu lat, w jeden ze styczniowych piątków, Piotr Stelmach zaprasza słuchaczy Trójki na specjalne wydanie swojej autorskiej audycji „Offensywa”. Tegoroczna odbędzie się 12 styczniaw Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. 
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

SOCIAL MEDIA ACCOUNT EXECUTIVE

BEST PR | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.02.18

Do zdobycia 100 i 4 nagrody.

do 19.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL