22.02.11, 19:02

GoldenSubmarine MOVIE ze Škodą na Facebooku

Agencja marketingu interaktywnego GoldenSubmarine, na zlecenie Skoda Auto Polska, stworzyła filmową aplikację konkursową na Facebook.com "Co Ci to MOVIE?". Konkurs jest elementem komunikacji marki w ramach programu "Wiesz co dobre". 

 

Agencja marketingu interaktywnego GoldenSubmarine, na zlecenie Skoda Auto Polska, stworzyła filmową aplikację konkursową na Facebook.com "Co Ci to MOVIE?". Konkurs jest elementem komunikacji marki w ramach programu "Wiesz co dobre". Jest to już druga edycja aplikacji "Co Ci to MOVIE?" dostępna na stronach Facebooka.

"W związku z dużą popularnością pierwszej edycji, nie mogliśmy poprzestać na jednej odsłonie gry. Poprzednio, w ciągu trzech tygodni na przełomie października i listopada, z aplikacji skorzystało kilkadziesiąt tysięcy osób" – mówi Piotr Maj, Specjalista ds. Produktu w Skoda Auto Polska.

Pytania konkursowe dotyczą filmów prezentowanych w ubiegłorocznym cyklu filmowym "Wiesz co dobre w TVP1" (lista tytułów znajduje się w zakładce aplikacji "Filmy"). Zadaniem internautów w konkursie jest udzielenie jak największej liczby prawidłowych odpowiedzi w ciągu 30 sekund. Codziennie, liderzy rankingów gry w trybie solo oraz duetów otrzymują wejściówki do kin sieci Cinema City.

Konkurs trwa do końca lutego 2011. Aplikacja wspomagana jest kampanią reklamową w serwisie Facebook.com. Planowana jest także trzecia edycja konkursu "Co Ci to MOVIE?", która będzie wsparciem kolejnego cyklu filmowego "Wiesz co dobre" w Telewizji Polskiej.

 

Komentarze

Powiązane

24.11.15, 08:11
reklama & PR » informacje
MEC Multiscreen Study: Reklamodawcy wciąż nie wykorzystują w pełni potencjału multiscreeningu
Lwia część internautów z rynków CEE łączy się z siecią w czasie oglądania telewizji, wielu z nich poprzez urządzenia mobilne – smartfony i tablety. Reklamodawcy widzą ten trend, ale tylko część dba o przedłużenie kontaktu z widzem na kolejnym ekranie – wynika z MEC Multiscreen Study. 
24.11.15, 04:11
reklama & PR » informacje
Mincer Pharm klientem Quality PR
Mincer Pharma - polska marka kosmetyczna, po przeprowadzeniu rebrandingu, który obejmował zmianę logotypu, identyfikacji wizualnej oraz pozycjonowania, wybrała do obsługi PR agencję Quality PR.
23.11.15, 20:11
reklama & PR » informacje
Warka w nowej szacie od agencji BNA
Warka zyskała klasyczną oprawę. Od listopada br. Warka dostępna jest w sprzedaży w opakowaniach w nowej szacie graficznej. Zmieniona etykieta opowiada piwną historię marki, a srebrny kolor ma podkreślać jakość i wyróżniać Warkę na tle konkurentów. 
23.11.15, 16:11
reklama & PR » informacje
Klinika OptoMedica klientem Good One PR
Warszawska klinika OptoMedica, specjalizująca się m.in. w okulistyce, została klientem agencji Good One PR. Do jej zadań będzie należała opieka nad wizerunkiem kliniki oraz działania z zakresu media relations.
23.11.15, 14:11
reklama & PR » informacje
Agnieszka Gos w Epic Makers
Od początku listopada br. w zespole Epic Makers na stanowisku Head of Music pracuje Agnieszka Gos.
23.11.15, 12:11
reklama & PR » informacje
Kampania Mąki Szymanowskiej razem z loterią
Rozpoczęła się kampania wizerunkowa Mąki Szymanowskiej. Jednym z jej etapów jest loteria organizowana przez markę, komunikowana w prasie kobiecej. 
23.11.15, 11:11
reklama & PR » ludzie
Nowe osoby w Ogilvy & Mather
Zespół kreacji Ogilvy & Mather powiększył się o trzy osoby: Adama Rudzkiego, Magdę Lewińską i Damiana Siemienia, zaś obsługa klienta przyjęła Małgorzatę Trzepałkę. Do Ogilvy PR zaangażowany został Patryk Jeziorski.
23.11.15, 10:11
reklama & PR » ludzie
Marcin Ejsmont w Lemon Sky J. Walter Thompson
Szeregi Działu Strategii Lemon Sky J. Walter Thompson zasilił Marcin Ejsmont, który do tej pory pracował w takich agencjach jak Grey czy Brain. 
22.11.15, 19:11
reklama & PR » informacje
Branża marketingowa o najlepszych praktykach przetargowych
W ramach konferencji MP Power Day, oraz PROCON / POLZAK 2015, Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR otworzyło nowy cykl debat, który rozpoczyna dialog z Działami Procurmentu i Zakupów.
22.11.15, 18:11
reklama & PR » informacje
Click community wypromuje Polską Świnię
Polska Świnia z siedzibą na krakowskim Kazimierzu, to galeria sprzedająca świnie w dziwnych kształtach i w ręcznie malowane wzory. 
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Konkursy
do 15.01.16

Pula nagród konkursu to aż 33 książki!

do 26.12.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 25.12.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 27 listopada 2015
Polecamy
Konferencje

26.11.2015 r., Lublin. 

5.12.2015 r., Wrocław.