22.02.11, 19:02

GoldenSubmarine MOVIE ze Škodą na Facebooku

Agencja marketingu interaktywnego GoldenSubmarine, na zlecenie Skoda Auto Polska, stworzyła filmową aplikację konkursową na Facebook.com "Co Ci to MOVIE?". Konkurs jest elementem komunikacji marki w ramach programu "Wiesz co dobre". 

 

Agencja marketingu interaktywnego GoldenSubmarine, na zlecenie Skoda Auto Polska, stworzyła filmową aplikację konkursową na Facebook.com "Co Ci to MOVIE?". Konkurs jest elementem komunikacji marki w ramach programu "Wiesz co dobre". Jest to już druga edycja aplikacji "Co Ci to MOVIE?" dostępna na stronach Facebooka.

"W związku z dużą popularnością pierwszej edycji, nie mogliśmy poprzestać na jednej odsłonie gry. Poprzednio, w ciągu trzech tygodni na przełomie października i listopada, z aplikacji skorzystało kilkadziesiąt tysięcy osób" – mówi Piotr Maj, Specjalista ds. Produktu w Skoda Auto Polska.

Pytania konkursowe dotyczą filmów prezentowanych w ubiegłorocznym cyklu filmowym "Wiesz co dobre w TVP1" (lista tytułów znajduje się w zakładce aplikacji "Filmy"). Zadaniem internautów w konkursie jest udzielenie jak największej liczby prawidłowych odpowiedzi w ciągu 30 sekund. Codziennie, liderzy rankingów gry w trybie solo oraz duetów otrzymują wejściówki do kin sieci Cinema City.

Konkurs trwa do końca lutego 2011. Aplikacja wspomagana jest kampanią reklamową w serwisie Facebook.com. Planowana jest także trzecia edycja konkursu "Co Ci to MOVIE?", która będzie wsparciem kolejnego cyklu filmowego "Wiesz co dobre" w Telewizji Polskiej.

 

Komentarze

Powiązane

19.10.16, 21:10
reklama & PR » informacje
FACE IT! obsłuży firmę Sleepee
Firma Sleepee oferująca innowacyjne rozwiązania dla dzieci i niemowląt, rozpoczęła współpracę z agencją public relations FACE IT!. 
19.10.16, 20:10
reklama & PR » informacje
Stuhr, Globisz, Turnau, Sikorowski, Makłowicz, Wodecki twarzami akcji edukacyjnej 94%
Na krakowskich ulicach pojawiły się billboardy z apelem znanych i lubianych krakowian, popierających inicjatywę 94%. 
19.10.16, 16:10
reklama & PR » informacje
hyperCREW uruchamia biuro w Londynie
Agencja strategiczno-kreatywna hyperCREW uruchamia biuro w Londynie. Przy działaniach dla klientów brytyjskich i międzynarodowych będzie współpracowała z londyńską firmą PC Service. 
19.10.16, 15:10
reklama & PR » informacje
Zrób to Nał! Kampania marki Nałęczowianka, która napędza
W jesienno-zimowej kampanii marka Nałęczowianka chce ponownie motywować Polaków do działania. trenerka Ewa Chodakowska w ramach cyku eventów w całej Polsce ma udowodniać, że ćwiczyć można zawsze i wszędzie, nawet w domu z butelką wody zamiast hantli.
19.10.16, 13:10
reklama & PR » ludzie
Michał Zychowicz w White Paper Agency
Michał Zychowicz objął stanowisko Strategy Directora w agencji strategicznej White Paper Agency. 
18.10.16, 15:10
reklama & PR » informacje
Radosław Kawęcki ambasadorem kampanii Płuca Polski
Polski pływak Radosław Kawęcki został ambasadorem kampanii Płuca Polski.
18.10.16, 11:10
reklama & PR » ludzie
Łukasz Mirytiuk w adCookie
Do zespołu adCookie dołączył Łukasz Mirytiuk, który na stanowisku Head of Social Media będzie rozwijał nowy, social mediowy dział agencji. 
18.10.16, 10:10
reklama & PR » informacje
Jakub Laskus otwiera studio Bites
Jakub Laskus, założyciel agencji Brave New Concept, otwiera studio Bites, mające specjalizować się w realizacji sesji zdjęciowych oraz produkcji filmów reklamowych z wykorzystaniem efektów specjalnych. Pierwszymi klientami warszawskiego studia zostały takie marki jak: Wedel, Danone, Rossman, Avon oraz Maspex.
17.10.16, 12:10
reklama & PR » case study
Case Study: EB Hel Spot
Jak EB wypromowało EB Hel Spot - największe beach party lata 2016? Case study.
17.10.16, 11:10
reklama & PR » ludzie
Ludwik Krakowiak w Profeinie
Krakowiak, były redaktor naczelny „PC Worlda”, dołączył do zespołu agencji Profeina. Odpowiada za obsługę klientów z obszaru IT i nowych technologii.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Konkursy
do 15.12.16

Pula nagród konkursu to aż 101 książek!!!

do 18.11.16

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. KONKURS TYLKO DLA DOROSŁYCH.

Kalendarium
Dziś jest 20 października 2016
Polecamy
Konferencje

19-21 października 2016 r., Warszawa.