22.02.11, 19:02

GoldenSubmarine MOVIE ze Škodą na Facebooku

Agencja marketingu interaktywnego GoldenSubmarine, na zlecenie Skoda Auto Polska, stworzyła filmową aplikację konkursową na Facebook.com "Co Ci to MOVIE?". Konkurs jest elementem komunikacji marki w ramach programu "Wiesz co dobre". 

 

Agencja marketingu interaktywnego GoldenSubmarine, na zlecenie Skoda Auto Polska, stworzyła filmową aplikację konkursową na Facebook.com "Co Ci to MOVIE?". Konkurs jest elementem komunikacji marki w ramach programu "Wiesz co dobre". Jest to już druga edycja aplikacji "Co Ci to MOVIE?" dostępna na stronach Facebooka.

"W związku z dużą popularnością pierwszej edycji, nie mogliśmy poprzestać na jednej odsłonie gry. Poprzednio, w ciągu trzech tygodni na przełomie października i listopada, z aplikacji skorzystało kilkadziesiąt tysięcy osób" – mówi Piotr Maj, Specjalista ds. Produktu w Skoda Auto Polska.

Pytania konkursowe dotyczą filmów prezentowanych w ubiegłorocznym cyklu filmowym "Wiesz co dobre w TVP1" (lista tytułów znajduje się w zakładce aplikacji "Filmy"). Zadaniem internautów w konkursie jest udzielenie jak największej liczby prawidłowych odpowiedzi w ciągu 30 sekund. Codziennie, liderzy rankingów gry w trybie solo oraz duetów otrzymują wejściówki do kin sieci Cinema City.

Konkurs trwa do końca lutego 2011. Aplikacja wspomagana jest kampanią reklamową w serwisie Facebook.com. Planowana jest także trzecia edycja konkursu "Co Ci to MOVIE?", która będzie wsparciem kolejnego cyklu filmowego "Wiesz co dobre" w Telewizji Polskiej.

 

Komentarze

Powiązane

27.05.16, 14:05
reklama & PR » informacje
Dwie polskie agencje wyróżnione podczas EMEA SABRE Awards
Gold SABRE Award za najlepszą kampanię w regionie Baltic zdobyła Hill+Knowlton Strategies, druga nagroda przypadła Maurent PR.
27.05.16, 13:05
reklama & PR » informacje
Agencja Ogilvy PR w Związku Firm Public Relations
Agencja Ogilvy PR dołączyła do Związku Firm Public Relations. Ogilvy PR świadczy kompleksowe usługi z zakresu komunikacji produktów i marek. Główni klienci agencji to: Huawei, TK Maxx i Grohe. 
27.05.16, 12:05
reklama & PR » informacje
Rusza nowa odsłona kampanii piwa Tyskie
Mazur i Mecenas znajdą się w nowej kampanii piwa tyskiego. Start kampanii zaplanowano na koniec maja br. 
26.05.16, 19:05
reklama & PR » informacje
Jedynka Fasadowa zawsze da radę. Kampania reklamowa farby ekologicznej
20 maja 2016 r. rozpoczęła się kolejna faza kampanii reklamowej produktów do dekoracji i ochrony powierzchni Jedynka. Tym razem obiektem reklamy stały się farby ekologiczne Jedynka Fasadowa.
26.05.16, 14:05
reklama & PR » informacje
Mistrzostwa smaków w McDonald’s
W menu promocyjnym McDonald’s pojawiła się mistrzowska oferta, która jest wspierana kampanią reklamową. 
26.05.16, 13:05
reklama & PR » informacje
Multum PR dla Maco Productions Polonia
Agencja Multum PR nawiązała współpracę z Maco Productions Polonia, producentem zestawów pojemników, filtrów oraz urządzeń wykorzystywanych w krwiodawstwie. Firma powstała w 2002 r.
26.05.16, 10:05
reklama & PR » informacje
H&M edukuje w zakresie odpowiedzialnej miłości do mody
Od 28 maja do 31 sierpnia br. na Placu Defilad w Warszawie stanie H&M RELOVE IT spot. Celem nowego miejsca na mapie stolicy ma być zwrócenie uwagi na potrzebę dbania o środowisko naturalne i odpowiedzialne podejście do mody. Marka chce podkreślić, jak ważny jest recykling w produkcji ubrań. 
25.05.16, 17:05
reklama & PR » informacje
Good One PR dla marki STAG
Good One PR zajmie się promocją marki STAG oraz zespołu kierowców rajdowych STAG Rally Team. Agencja odpowiedzialna jest za PR produktowy, prowadzenie działań media relations, a także doradztwo w zakresie reklamy i działań CSR.
25.05.16, 16:05
reklama & PR » informacje
Bad For You dla Snu Nocy Letniej
Sen Nocy Letniej to nowo powstały concept store przy ulicy Oleandrów w Warszawie. Promocją zajmuje się BAD FOR YOU. 
25.05.16, 15:05
reklama & PR » informacje
Jogobella szuka projektantów
Jogobella organizuje konkurs, w którym konsumenci mogą zaprojektować nowe opakowania butelek Jogobella. Działania reklamowe przygotowały spółki z grupy Dentsu Aegis Network Polska.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Konkursy
do 15.07.16

Pula nagród konkursu to aż 100 książek!

do 27.06.16

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 26.06.16

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 30 maja 2016
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

19-21 października 2016 r., Warszawa.