22.02.11, 19:02

GoldenSubmarine MOVIE ze Škodą na Facebooku

Agencja marketingu interaktywnego GoldenSubmarine, na zlecenie Skoda Auto Polska, stworzyła filmową aplikację konkursową na Facebook.com "Co Ci to MOVIE?". Konkurs jest elementem komunikacji marki w ramach programu "Wiesz co dobre". 

 

Agencja marketingu interaktywnego GoldenSubmarine, na zlecenie Skoda Auto Polska, stworzyła filmową aplikację konkursową na Facebook.com "Co Ci to MOVIE?". Konkurs jest elementem komunikacji marki w ramach programu "Wiesz co dobre". Jest to już druga edycja aplikacji "Co Ci to MOVIE?" dostępna na stronach Facebooka.

"W związku z dużą popularnością pierwszej edycji, nie mogliśmy poprzestać na jednej odsłonie gry. Poprzednio, w ciągu trzech tygodni na przełomie października i listopada, z aplikacji skorzystało kilkadziesiąt tysięcy osób" – mówi Piotr Maj, Specjalista ds. Produktu w Skoda Auto Polska.

Pytania konkursowe dotyczą filmów prezentowanych w ubiegłorocznym cyklu filmowym "Wiesz co dobre w TVP1" (lista tytułów znajduje się w zakładce aplikacji "Filmy"). Zadaniem internautów w konkursie jest udzielenie jak największej liczby prawidłowych odpowiedzi w ciągu 30 sekund. Codziennie, liderzy rankingów gry w trybie solo oraz duetów otrzymują wejściówki do kin sieci Cinema City.

Konkurs trwa do końca lutego 2011. Aplikacja wspomagana jest kampanią reklamową w serwisie Facebook.com. Planowana jest także trzecia edycja konkursu "Co Ci to MOVIE?", która będzie wsparciem kolejnego cyklu filmowego "Wiesz co dobre" w Telewizji Polskiej.

 

Komentarze

Powiązane

20.08.14, 18:08
reklama & PR » ludzie
Awanse w 24/7Communication
Aż ośmiu konsultantów awansowało w strukturach agencji 24/7Communication. 
20.08.14, 14:08
reklama & PR » informacje
Fabryka e-biznesu dla New Balance
Marka New Balance rozpoczęła współpracę z agencją interaktywną Fabryka e-biznesu. W ramach umowy FEB odpowiada za promocję obuwia biegowego oraz zwiększenie aktywności marki New Balance w kanałach cyfrowych.
20.08.14, 13:08
reklama & PR » informacje
Ewa Chodakowska w kolej kampanii marki adidas
Ruszyła nowa odsłona globalnej kampanii marki adidas, wspierająca launch serii kosmetyków „6 w 1”. W projekcie po raz kolejny uczestniczy Ewa Chodakowska – ambasadorka marki „adidas” w Polsce.
19.08.14, 22:08
reklama & PR » informacje
Nietypowa kampania WALK dla UFG
„Nie wchodź w związek, na który nie jesteś gotowy” – ostrzega WALK w kampanii realizowanej na zlecenie Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.
19.08.14, 09:08
reklama & PR » informacje
Empik każdego inspiruje inaczej. Pazura i Kwiatkowski w pierwszej odsłonie kampanii TV Empiku
Agencja Change Integrated na zlecenie Empiku stworzyła platformę kreatywną „Empik każdego inspiruje inaczej”. W pierwszej odsłonie kampanii telewizyjnej, promującej artykuły szkolne, wystąpią Cezary Pazura i Dawid Kwiatkowski.
18.08.14, 14:08
reklama & PR » informacje
Cube Group dla Adrenaline.pl
Agencja Cube Group rozpoczęła współpracę ze sklepem internetowym Adrenaline.pl. Agencja została wyłoniona w drodze przetargu.
18.08.14, 14:08
reklama & PR » ludzie
Daniel Świątkowski awansuje w Lemon Sky JWT
Daniel Świątkowski, Performance Marketing Director, awansował na stanowisko Chief Innovation Officer w Lemon Sky JWT.
18.08.14, 13:08
reklama & PR » informacje
Mind Progress Group dla Vantage Development SA
Vantage Development SA rozpoczęła współpracę z Mind Progress Group. Agencja marketingu zintegrowanego odpowiada za obsługę kreatywną developera.
18.08.14, 13:08
reklama & PR » ludzie
Piotr Dobrowolski w Adrino
Z początkiem sierpnia br. Piotr Dobrowolski rozpoczął współpracę z siecią reklamy mobilnej Adrino. Wcześniej zarządzał zespołem sprzedaży w Biurze Reklamy Grupy Allegro i GG Network.
18.08.14, 08:08
reklama & PR » informacje
KARAT-e dla Revitum
Spółka Revitum została nowym klientem Studia Brandingowego KARAT-e.
Słuchaj radio.nadaje.com w telefonie
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Kalendarium
Dziś jest 23 sierpnia 2014
Polecamy
Konferencje

18 września 2014 r., Kraków.

23.08.2014 | Łódź, Hotel Andel's