22.02.11, 19:02

GoldenSubmarine MOVIE ze Škodą na Facebooku

Agencja marketingu interaktywnego GoldenSubmarine, na zlecenie Skoda Auto Polska, stworzyła filmową aplikację konkursową na Facebook.com "Co Ci to MOVIE?". Konkurs jest elementem komunikacji marki w ramach programu "Wiesz co dobre". 

 

Agencja marketingu interaktywnego GoldenSubmarine, na zlecenie Skoda Auto Polska, stworzyła filmową aplikację konkursową na Facebook.com "Co Ci to MOVIE?". Konkurs jest elementem komunikacji marki w ramach programu "Wiesz co dobre". Jest to już druga edycja aplikacji "Co Ci to MOVIE?" dostępna na stronach Facebooka.

"W związku z dużą popularnością pierwszej edycji, nie mogliśmy poprzestać na jednej odsłonie gry. Poprzednio, w ciągu trzech tygodni na przełomie października i listopada, z aplikacji skorzystało kilkadziesiąt tysięcy osób" – mówi Piotr Maj, Specjalista ds. Produktu w Skoda Auto Polska.

Pytania konkursowe dotyczą filmów prezentowanych w ubiegłorocznym cyklu filmowym "Wiesz co dobre w TVP1" (lista tytułów znajduje się w zakładce aplikacji "Filmy"). Zadaniem internautów w konkursie jest udzielenie jak największej liczby prawidłowych odpowiedzi w ciągu 30 sekund. Codziennie, liderzy rankingów gry w trybie solo oraz duetów otrzymują wejściówki do kin sieci Cinema City.

Konkurs trwa do końca lutego 2011. Aplikacja wspomagana jest kampanią reklamową w serwisie Facebook.com. Planowana jest także trzecia edycja konkursu "Co Ci to MOVIE?", która będzie wsparciem kolejnego cyklu filmowego "Wiesz co dobre" w Telewizji Polskiej.

 

Komentarze

Powiązane

27.03.15, 20:03
reklama & PR » informacje
Premio: akcje dla kierowców i kampania z Jerzym Dudkiem
Sieć serwisów Premio Opony-Autoserwis startuje z nową kampanią marketingową oraz promocjami dla kierowców.
27.03.15, 19:03
reklama & PR » informacje
Paczki wdzięczności. Nowa akcja marki Prima
2 marca br. wystartowała akcja marki Prima „Paczki wdzięczności”. Do czerwca 2015 r. organizator będzie zachęcał Polaków do dziękowania za dobro otrzymane w przeszłości.
27.03.15, 18:03
reklama & PR » informacje
United PR dla Billion Electric
Agencja United PR rozpoczęła współpracę ze spółką giełdową Billion Electric – dostawcą sprzętu sieciowego i inteligentnego oświetlenia w regionie Azji i Pacyfiku. 
27.03.15, 16:03
reklama & PR » informacje
Wolneauto.pl współpracuje z Consulting & More
Serwis Wolneauto.pl nawiązał współpracę z Consulting & More. Agencja będzie odpowiadała za działania media relations i blogger relations serwisu. Consulting & More pozyskało nowego klienta drogą rekomendacji.
27.03.15, 14:03
reklama & PR » informacje
Agencja K2 obroniła obsługę marki Metafen
W ramach wygranego przetargu Agencja K2 realizuje kontynuację kampanii dla leku Metafen, z portfolio firmy Polpharma. 
27.03.15, 12:03
reklama & PR » informacje
Mind Progress Group promuje najnowszy smartfon myPhone
Public relations, obsługa kreatywna oraz IT – to działania związane z premierą nowego modelu myPhone Infinity, którymi zajmuje się agencja marketingu zintegrowanego Mind Progress Group dla polskiego producenta telefonów komórkowych. 
27.03.15, 11:03
reklama & PR » informacje
Inżynieria Personalna zmienia wizerunek
Inżynieria Personalna, wrocławska firma doradczo – szkoleniowa, odświeżyła wizerunek marki. Efektem zmian jest m.in. nowe logo, identyfikacja wizualna i strona internetowa. Za koncepcję i realizację projektu odpowiadała firma Wills Integrated.
27.03.15, 10:03
reklama & PR » informacje
X2. Nowa siedziba Dentsu Aegis Network Polska
Rozpoczęła się przeprowadzka grupy Dentsu Aegis Network Polska do nowoczesnego, konceptualnego biura X2 znajdującego się przy ul. Czerskiej 12 w Warszawie. Proces zmiany siedziby zakończy się 12 kwietnia br.
27.03.15, 08:03
reklama & PR » informacje
Wojciech Modest Amaro twarzą Samsung Chef Collection
Restaurator Wojciech Modest Amaro został twarzą Samsung Chef Collection - nowej linii urządzeń kuchennych klasy premium. Produkty powstały z myślą o domowych pasjonatach sztuki kulinarnej. Kampania promocyjna linii Chef Collection z udziałem Amaro, zakrojona na szeroką skalę obejmie m. in.: telewizję, Internet i media społecznościowe.
26.03.15, 22:03
reklama & PR » ludzie
Katarzyna Nowakowska w Agencji Społem
23 kwietnia br. Katarzyna Nowakowska dołączyła do zespołu Agencji Społem. Jako Community Manager będzie odpowiedzialna za komunikację marek spożywczych w mediach społecznościowych.
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Konkursy
do 30.04.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 29.04.15

Do zdobycia jeden egzemplarz ksiażki.

do 28.04.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 29 marca 2015
Polecamy
Konferencje

10 marca – 19 kwietnia 2015 r., 8 uczelni w 4 miastach