22.02.11, 19:02

GoldenSubmarine MOVIE ze Škodą na Facebooku

Agencja marketingu interaktywnego GoldenSubmarine, na zlecenie Skoda Auto Polska, stworzyła filmową aplikację konkursową na Facebook.com "Co Ci to MOVIE?". Konkurs jest elementem komunikacji marki w ramach programu "Wiesz co dobre". 

 

Agencja marketingu interaktywnego GoldenSubmarine, na zlecenie Skoda Auto Polska, stworzyła filmową aplikację konkursową na Facebook.com "Co Ci to MOVIE?". Konkurs jest elementem komunikacji marki w ramach programu "Wiesz co dobre". Jest to już druga edycja aplikacji "Co Ci to MOVIE?" dostępna na stronach Facebooka.

"W związku z dużą popularnością pierwszej edycji, nie mogliśmy poprzestać na jednej odsłonie gry. Poprzednio, w ciągu trzech tygodni na przełomie października i listopada, z aplikacji skorzystało kilkadziesiąt tysięcy osób" – mówi Piotr Maj, Specjalista ds. Produktu w Skoda Auto Polska.

Pytania konkursowe dotyczą filmów prezentowanych w ubiegłorocznym cyklu filmowym "Wiesz co dobre w TVP1" (lista tytułów znajduje się w zakładce aplikacji "Filmy"). Zadaniem internautów w konkursie jest udzielenie jak największej liczby prawidłowych odpowiedzi w ciągu 30 sekund. Codziennie, liderzy rankingów gry w trybie solo oraz duetów otrzymują wejściówki do kin sieci Cinema City.

Konkurs trwa do końca lutego 2011. Aplikacja wspomagana jest kampanią reklamową w serwisie Facebook.com. Planowana jest także trzecia edycja konkursu "Co Ci to MOVIE?", która będzie wsparciem kolejnego cyklu filmowego "Wiesz co dobre" w Telewizji Polskiej.

 

Komentarze

Powiązane

03.07.15, 10:07
reklama & PR » ludzie
Paweł Cholewa w GREY Group
Do zespołu GREY Group dołączył Paweł Cholewa, obejmując stanowisko Art Directora w dziale BTL & Design.
03.07.15, 09:07
reklama & PR » informacje
Nowe nośniki reklamowe w hipermarketach Carrefour
in-Store Media, międzynarodowa agencja zajmująca się shopper marketingiem, wprowadziła w Polsce nowe nośniki reklamowe. Arch Media oraz Floor Media XXL dostępne są w wyselekcjonowanych hipermarketach sieci Carrefour.
03.07.15, 08:07
reklama & PR » informacje
Ströer Polska przejmuje Ad-Vice
Spółka Ströer Polska sp. z o.o. przejmuje sieć reklamy internetowej Ad-Vice i powołuje nową strukturę.
03.07.15, 07:07
reklama & PR » informacje
Nowi klienci Proud Voice
Wrocławska agencja Proud Voice rozpoczęła współpracę z nowymi klientami – zespołem LOOP music oraz z firmą Prometria Capital i funduszem Prometria Ventures.
02.07.15, 20:07
reklama & PR » informacje
Kolejna edycja kampanii marki Kruger&Matz
Po sukcesie pierwszej edycji kampanii „It’s your life, just take it”, marka Kruger&Matz zdecydowała o jej kontynuacji. Druga odsłona kampanii ruszyła z początkiem czerwca br.
02.07.15, 17:07
reklama & PR » informacje
Nowy zarząd IAA Polska
W ubiegłym tygodniu odbyło się walne zgromadzenie IAA Polska Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy będące podsumowaniem dwuletniej kadencji dotychczasowego zarządu.
02.07.15, 16:07
reklama & PR » informacje
Nowi klienci Lemon Sky JWT Poland
Do grona klientów Lemon Sky J. Walter Thompson Poland dołączyły trzy nowe marki alkoholowe z portfolio CEDC, lidera branży alkoholi w Polsce: Żubrówka, Palace oraz Campari.
02.07.15, 14:07
reklama & PR » informacje
Brave Hearts. Nowa agencja marketingowa
Marzena Witczyńska wraz z Katarzyną Głowacką założyły agencję oferującą usługi z zakresu marketingu, wsparcia sprzedaży i PR. Mocną stroną agencji mają być działania z obszaru experience & event marketingu.
02.07.15, 13:07
reklama & PR » informacje
Lowe Media rozbudowuje dział Digital
Do zespołu Lowe Media dołączyła dwójka ekspertów w zakresie digital marketingu. Utrzymanie i rozwój silnej kompetencji digital w oparciu o najlepszych na rynku specjalistów jest dziś jednym z głównych celów strategicznych firmy.
01.07.15, 18:07
reklama & PR » ludzie
Awans w K2 Media
Jakub Polakowski od lipca br. awansuje na stanowisko Dyrektora Strategii i obejmie opiekę nad kilkuosobowym działem strategii w K2 Media.
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Konkursy
do 03.08.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 03.08.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.07.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 3 lipca 2015
Polecamy
Konferencje

2.06.2015 r., Wrocław.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.