22.02.11, 19:02

GoldenSubmarine MOVIE ze Škodą na Facebooku

Agencja marketingu interaktywnego GoldenSubmarine, na zlecenie Skoda Auto Polska, stworzyła filmową aplikację konkursową na Facebook.com "Co Ci to MOVIE?". Konkurs jest elementem komunikacji marki w ramach programu "Wiesz co dobre". 

 

Agencja marketingu interaktywnego GoldenSubmarine, na zlecenie Skoda Auto Polska, stworzyła filmową aplikację konkursową na Facebook.com "Co Ci to MOVIE?". Konkurs jest elementem komunikacji marki w ramach programu "Wiesz co dobre". Jest to już druga edycja aplikacji "Co Ci to MOVIE?" dostępna na stronach Facebooka.

"W związku z dużą popularnością pierwszej edycji, nie mogliśmy poprzestać na jednej odsłonie gry. Poprzednio, w ciągu trzech tygodni na przełomie października i listopada, z aplikacji skorzystało kilkadziesiąt tysięcy osób" – mówi Piotr Maj, Specjalista ds. Produktu w Skoda Auto Polska.

Pytania konkursowe dotyczą filmów prezentowanych w ubiegłorocznym cyklu filmowym "Wiesz co dobre w TVP1" (lista tytułów znajduje się w zakładce aplikacji "Filmy"). Zadaniem internautów w konkursie jest udzielenie jak największej liczby prawidłowych odpowiedzi w ciągu 30 sekund. Codziennie, liderzy rankingów gry w trybie solo oraz duetów otrzymują wejściówki do kin sieci Cinema City.

Konkurs trwa do końca lutego 2011. Aplikacja wspomagana jest kampanią reklamową w serwisie Facebook.com. Planowana jest także trzecia edycja konkursu "Co Ci to MOVIE?", która będzie wsparciem kolejnego cyklu filmowego "Wiesz co dobre" w Telewizji Polskiej.

 

Komentarze

Powiązane

14.09.14, 11:09
reklama & PR » informacje
LOWE Media podjęło współpracę z Catvertiser.com
Dom mediowy LOWE Media (grupa IPG) będzie korzystał z systemu Catvertiser.com do zarządzania i optymalizacji kampanii reklamowych na Facebooku. 
14.09.14, 00:09
reklama & PR » informacje
Nowa kampania firmy Kruk
Na początku września br. wystartowała nowa kampania reklamowa Grupy Kapitałowej KRUK przygotowana przez GREY group, która podejmuje temat zadłużenia, który dotyka nie tylko dłużnika, lecz również jego najbliższych. 
13.09.14, 20:09
reklama & PR » informacje
Zmiany w Evolution Media Net
Dział sprzedaży agencyjnej Evolution Media Net został podzielony na dwa zespoły, którymi kierować będą Joanna Jankowska i Katarzyna Kowalska. Obydwa zespoły zostały także wzmocnione nowymi osobami - do sieci dołączyli Tomasz Postępski oraz Jakub Bohdan.
12.09.14, 13:09
reklama & PR » informacje
DDB Warszawa nadal z PLL LOT
Polskie Linie Lotnicze LOT wybrały DDB Warszawa do dalszej współpracy w obszarze realizacji budżetu reklamowego. Agencja pracuje dla LOT-u od 2010 roku.
12.09.14, 13:09
reklama & PR » informacje
BNP Paribas Bank Polska promuje swój kredyt gotówkowy
W swojej najnowszej kampanii reklamowej BNP Paribas Bank Polska zachęca do realizacji planów z kredytem gotówkowym, który zajął pierwsze miejsce w rankingu dziennika „Rzeczpospolita” – „Porównaj koszty by nie przepłacać”.
12.09.14, 12:09
reklama & PR » informacje
Ruszyła międzynarodowa kampania kinowa marki Deichmann
12 września br. firma Deichmann równolegle wystartowała z nową kampanią kinową w Polsce, Rumunii oraz na Węgrzech.
11.09.14, 19:09
reklama & PR » informacje
Public Dialog dla marki BRITA
Agencja Public Dialog rozpoczęła współpracę z marką BRITA, liderem branży filtracji wody kranowej. 
11.09.14, 12:09
reklama & PR » informacje
Agencja Valkea Social Media dla Idea Expert
Agencja Valkea Social Media (grupa mediowa Valkea Media SA), nawiązała współpracę z Idea Expert, firmą zajmującą się pośrednictwem finansowym. 
10.09.14, 14:09
reklama & PR » informacje
Clue PR wygrywa przetarg na obsługę optivo
Firma optivo wybrała agencję odpowiedzialną za obsługę PR w Polsce.
10.09.14, 14:09
reklama & PR » informacje
Ogilvy & Mather dla marki Saturn
Agenckja Ogilvy & Mather wygrała przetarg na współpracę z Media Saturn Holding Polska. Działania O&M będą koncentrowały się na opracowaniu kompleksowej strategii komunikacyjnej oraz stałej obsłudze reklamowej.
Słuchaj radio.nadaje.com w telefonie
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Konkursy
do 17.10.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

do 15.10.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

do 11.10.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki w wersji kieszonkowej. 

Kalendarium
Dziś jest 16 września 2014
Polecamy
Konferencje

18 września 2014 r., Kraków.