22.02.11, 19:02

GoldenSubmarine MOVIE ze Škodą na Facebooku

Agencja marketingu interaktywnego GoldenSubmarine, na zlecenie Skoda Auto Polska, stworzyła filmową aplikację konkursową na Facebook.com "Co Ci to MOVIE?". Konkurs jest elementem komunikacji marki w ramach programu "Wiesz co dobre". 

 

Agencja marketingu interaktywnego GoldenSubmarine, na zlecenie Skoda Auto Polska, stworzyła filmową aplikację konkursową na Facebook.com "Co Ci to MOVIE?". Konkurs jest elementem komunikacji marki w ramach programu "Wiesz co dobre". Jest to już druga edycja aplikacji "Co Ci to MOVIE?" dostępna na stronach Facebooka.

"W związku z dużą popularnością pierwszej edycji, nie mogliśmy poprzestać na jednej odsłonie gry. Poprzednio, w ciągu trzech tygodni na przełomie października i listopada, z aplikacji skorzystało kilkadziesiąt tysięcy osób" – mówi Piotr Maj, Specjalista ds. Produktu w Skoda Auto Polska.

Pytania konkursowe dotyczą filmów prezentowanych w ubiegłorocznym cyklu filmowym "Wiesz co dobre w TVP1" (lista tytułów znajduje się w zakładce aplikacji "Filmy"). Zadaniem internautów w konkursie jest udzielenie jak największej liczby prawidłowych odpowiedzi w ciągu 30 sekund. Codziennie, liderzy rankingów gry w trybie solo oraz duetów otrzymują wejściówki do kin sieci Cinema City.

Konkurs trwa do końca lutego 2011. Aplikacja wspomagana jest kampanią reklamową w serwisie Facebook.com. Planowana jest także trzecia edycja konkursu "Co Ci to MOVIE?", która będzie wsparciem kolejnego cyklu filmowego "Wiesz co dobre" w Telewizji Polskiej.

 

Komentarze

Powiązane

28.10.14, 13:10
reklama & PR » ludzie
Nowe osoby w Q&A Communications
W ramach strategii rozwoju agencji, Q&A Communications powiększa swój zespół specjalistów i zaczyna eksploatować nowe obszary działań.
28.10.14, 12:10
reklama & PR » informacje
Książęce Chlebowo Miodowe ze wsparciem w TV
Kolekcję piw Książęce wzbogaci sezonowe Chlebowo Miodowe. Nowy wariant przygotowano specjalnie na zbliżający się okres jesienno-zimowy. Limitowana edycja promowana będzie w telewizji i w kanale digital. Produkt otrzyma również wsparcie PR z uwzględnieniem blogosfery.
28.10.14, 12:10
reklama & PR » informacje
Nowe osoby w Mind Progress Group
Do agencji marketingu zintegrowanego Mind Progress Group dołączyli nowi pracownicy, którzy wzmocnią obszar obsługi klienta. Zespół rozbudowano o dwie nowe osoby. Małgorzata Busz została szefową działu client service, a Konrad Cieślak account managerem.
28.10.14, 09:10
reklama & PR » informacje
Sieć Drogerie Natura wybrała Valkea Media
Agencja Valkea Media rozpoczęła wielopłaszczyznową współpracę z Drogerie Natura, drugą co do wielkości siecią drogerii w Polsce pod względem liczby placówek.
27.10.14, 19:10
reklama & PR » informacje
Przystanek Komunikacji Miejskiej. Pierwsza stołeczna wiata odsłonięta
27 października 2014 r., zastępca Prezydenta m.st. Warszawy - Jacek Wojciechowicz oraz prezes AMS SA - Marek Kuzaka odsłonili pierwszą stołeczną wiatę, powstałą w ramach projektu „Przystanek Komunikacji Miejskiej”.
26.10.14, 23:10
reklama & PR » informacje
Catvertiser dla WWF Polska
Catvertiser, pierwsza polska aplikacja do zarządzania kampaniami reklamowymi na Facebooku będzie obsługiwała WWF Polska.
26.10.14, 19:10
reklama & PR » informacje
OHHO Media wprowadza ketchupy marki Rybak w świat mediów społecznościowych
Warszawska agencja kreatywna OHHO Media zajęła się obsługą marki Rybak i jest odpowiedzialna za przygotowanie i realizację strategii w różnych kanałach Social Media, m.in. na Facebooku. 
26.10.14, 18:10
reklama & PR » ludzie
Agnieszka Wasilewska w Ogilvy & Mather
Do Ogilvy & Mather dołączyła Agnieszka Wasilewska, obejmując stanowisko Client Service Director.
26.10.14, 16:10
reklama & PR » informacje
Marcin Duda awansuje w spółce Multikino Media
We wrześniu br. Marcin Duda awansował na stanowisko Head of Digital w firmie Multikino Media.
26.10.14, 15:10
reklama & PR » informacje
Smile PR ponownie dla Meli Koteluk
Agencja Smile PR, specjalizująca się w promocji wydarzeń i twórczości w obszarze kultury, ponownie rozpoczęła współpracę z wokalistką – Melą Koteluk. 
Słuchaj radio.nadaje.com w telefonie
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Konkursy
do 30.11.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

do 30.11.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

do 29.11.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 30 października 2014
Polecamy
Konferencje

4.12.2014 r., Kraków

15.11.2014 r., Kraków.