22.02.11, 19:02

GoldenSubmarine MOVIE ze Škodą na Facebooku

Agencja marketingu interaktywnego GoldenSubmarine, na zlecenie Skoda Auto Polska, stworzyła filmową aplikację konkursową na Facebook.com "Co Ci to MOVIE?". Konkurs jest elementem komunikacji marki w ramach programu "Wiesz co dobre". 

 

Agencja marketingu interaktywnego GoldenSubmarine, na zlecenie Skoda Auto Polska, stworzyła filmową aplikację konkursową na Facebook.com "Co Ci to MOVIE?". Konkurs jest elementem komunikacji marki w ramach programu "Wiesz co dobre". Jest to już druga edycja aplikacji "Co Ci to MOVIE?" dostępna na stronach Facebooka.

"W związku z dużą popularnością pierwszej edycji, nie mogliśmy poprzestać na jednej odsłonie gry. Poprzednio, w ciągu trzech tygodni na przełomie października i listopada, z aplikacji skorzystało kilkadziesiąt tysięcy osób" – mówi Piotr Maj, Specjalista ds. Produktu w Skoda Auto Polska.

Pytania konkursowe dotyczą filmów prezentowanych w ubiegłorocznym cyklu filmowym "Wiesz co dobre w TVP1" (lista tytułów znajduje się w zakładce aplikacji "Filmy"). Zadaniem internautów w konkursie jest udzielenie jak największej liczby prawidłowych odpowiedzi w ciągu 30 sekund. Codziennie, liderzy rankingów gry w trybie solo oraz duetów otrzymują wejściówki do kin sieci Cinema City.

Konkurs trwa do końca lutego 2011. Aplikacja wspomagana jest kampanią reklamową w serwisie Facebook.com. Planowana jest także trzecia edycja konkursu "Co Ci to MOVIE?", która będzie wsparciem kolejnego cyklu filmowego "Wiesz co dobre" w Telewizji Polskiej.

 

Komentarze

Powiązane

06.12.16, 10:12
reklama & PR » ludzie
Nowy team seniorski w McCann & MRM
Do agencji McCann & MRM dołączył team kreatywny: Magda Banasik – senior copywriter i Grzegorz Karwowski – senior art director.
06.12.16, 08:12
reklama & PR » informacje
Zenith: stabilny wzrost rynku reklamowego
Globalny rynek reklamowy rośnie dzięki coraz większym inwestycjom w reklamę social media i online video. Za trzy lata globalne wydatki na reklamę w mediach społecznościowych mają przekroczyć 50 mld USD i mają być wyższe niż wydatki na reklamę w dziennikach.
05.12.16, 20:12
reklama & PR » informacje
ACCATA Catering w gronie członków Stowarzyszenia Branży Eventowej
Firma ACCATA Catering dołączyła do grupy podwykonawców w gronie członków Stowarzyszenia Branży Eventowej. To już siódmą firmą, która w tym roku wstąpiła w szeregi SBE.
05.12.16, 18:12
reklama & PR » informacje
Mikołajkowy konkurs Shell
Shell Polska przygotował dla nich specjalny mikołajkowy konkurs. Akcja została zorganizowana we współpracy z BMW, a do udziału w niej zostali zaproszeni także popularni influencerzy. 
05.12.16, 13:12
reklama & PR » informacje
Przepis na niezapomniane Święta. Ruszyła kampania marki Delecta
Rozpoczęła się kampania promująca Pierniczki korzenny smak oraz posypki do dekoracji wypieków z linii Decorada marki Delecta. Komunikacja w telewizji i działania w punktach sprzedaży potrwają do 25 grudnia br.
05.12.16, 10:12
reklama & PR » informacje
Druga odsłona kampanii Grupy VIVE z Mariuszem Przybylskim
1 grudnia br. ruszyła druga odsłona kampanii wizerunkowej Grupy VIVE, której znakiem jest torba projektu Mariusza Przybylskiego.
04.12.16, 15:12
reklama & PR » ludzie
Aleksandra Mikołajczyk członkiem niezależnym w SBE
Do Stowarzyszenia Branży Eventowej, jako członek niezależny, dołączyła Aleksandra Mikołajczyk. 
04.12.16, 11:12
reklama & PR » wydarzenia branżowe
X Forum Promocji Województwa Łódzkiego (relacja)
W ramach jubileuszowego, X Forum Promocji, władze samorządowe województwa łódzkiego kolejny raz zaprosiły osoby spragnione wiedzy marketingowej, tym razem do Bełchatowa. 
04.12.16, 10:12
reklama & PR » informacje
Majonez Kielecki z nową wersją spotu
Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” zaprezentowała nową wersję spotu reklamowego swojego flagowego produktu - Majonezu Kieleckiego. 
03.12.16, 13:12
reklama & PR » informacje
Wyzwanie tesa Powerstrips na YouTube
W związku z trwającą obecnie kampanią promocyjną plastrów tesa Powerstrips, na oficjalnym kanale tesa Polska na YouTube od kilku dni można obejrzeć filmik zrealizowany w Poznaniu, w okolicach Starego Browaru i ulicy Półwiejskiej. 
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Konkursy
do 10.01.17

Pula nagród konkursu to aż 101 książek!!!

do 06.01.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 03.01.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 7 grudnia 2016
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.