17.11.11, 19:11

Nadaje.com w nowej odsłonie

15 listopada b.r. portal Nadaje.com całkowicie zmienił szatę graficzną swojej witryny.Witryna wprowadziła mnóstwo nowych rozwiązań i udogodnień dla internautów.

15 listopada b.r. portal Nadaje.com całkowicie zmienił szatę graficzną swojej witryny.Witryna wprowadziła mnóstwo nowych rozwiązań i udogodnień dla internautów.

Zmieniony został układ strony, usprawniono wyszukiwanie informacji i wprowadzono zmiany mające na celu poprawę usability serwisu. Zastosowane kolory w nowym designie poprawiają jego przejrzystość.

Witryna zawiera nowy player stacji radiowych, który umożliwia słuchanie stacji z poziomu przeglądarki internetowej. Każdego miesiąca użytkownicy serwisu korzystają z playera ponad 300 tysięcy razy przy ponad milionie wszystkich odsłon portalu.

Serwis Nadaje.com wprowadził także  automatyczny monitoring strumieni internetowych stacji, dzięki czemu w serwisie pojawiają się wyłacznie aktywne strumienie rozgłośni. Z usług hostingu serwerów shoutcast świadczonych przez Nadaje.com korzysta już blisko 90 polskich rozgłośni radiowych.

Witryna w nowej wersji oferuje aktualne informacje dotyczące branży radiowej dostarczane przez dwa serwisy (mediafm.net i RadioPolska.pl), aktualny katalog wszystkich rozgłośni FM, radiową mapę Polski, katalog stacji internetowych. Nowością jest lista stacji, których odbiór jest możliwy w telefonach komórkowych.

Portal Nadaje.com planuje wprowadzenie wersji mobilnej witryny oraz rankingu popularności stacji radiowych. Zapowiadane jest także rozszerzenie treści portalu o katalog telewizji internetowych oraz usługi streamingu video.

Nową wersję witryny można odwiedzić pod adresem: http://nadaje.com.

Komentarze

Powiązane

27.05.16, 10:05
internet » informacje
XI BEIKS Roadshow. Transmisja live w sieci
Firma BEiKS organizuje już dziewiątą edycję BEiKS RoadShow - Dni Technologii Foto i Wideo. Cykl prezentacji i warsztatów poświęconych produkcji, postprodukcji i emisji zawita do czterech miast. Firma Nadaje Broadcasting przeprowadzi bezpośrednie transmisje z wydarzeń.
27.05.16, 10:05
internet » badania rynku
TOP20 stron WWW ostatniego tygodnia (16-22 maja 2016 r.): Google.com w górę
Jakie polskie strony informacyjne Polacy przeglądają najchętniej? Która darmowa domena do prowadzenia bloga cieszyła się największą popularnością internautów? Zestawienie TOP20 przygotowane przez firmę Gemius dla tygodnia 16-22.05.2016.
26.05.16, 16:05
internet » informacje
Raport: Jedna trzecia Polaków wciąż rezerwuje wakacje w lokalnych biurach podróży
Nowy raport wyszukiwarki ofert turystycznych KAYAK.pl przedstawia zmiany w zwyczajach podróżniczych Polaków w ciągu ostatnich 10 lat
26.05.16, 15:05
internet » informacje
Agencja iVision.pl przygotowała serwis aniastarmach.pl
Krakowska agencja iVision.pl przygotowała nowy serwis aniastarmach.pl, gdzie użytkownicy mogą znaleźć przepisy znanej jurorki. 
26.05.16, 09:05
internet » informacje
Moto Asy Interii rozdane
20 maja br., na dzień przed otwarciem targów MOTO SHOW w Krakowie, odbyła się uroczysta gala, wieńcząca pierwszy w historii motoryzacyjny plebiscyt MotoAsy Interii.
22.05.16, 21:05
internet » badania rynku
TOP 20 stron WWW ostatniego tygodnia. Domeny bankowe w górę
Jakie strony WWW Polacy przeglądają podczas dni wolnych? Czy popularne „wypłaty i opłaty do 10-tego” miały swoje przełożenie na zasięgi domen banków? Prezentujemy TOP 20 przygotowany przez firmę Gemius za okres 9-15.05.2016.
21.05.16, 14:05
internet » informacje
PKS Polonus z nowym serwisem internetowym
Bezpłatny wybór i rezerwacja miejsca przy zakupie biletów online na podróż we wszystkich kierunkach, zmiana terminu wyjazdu do jednej godziny przed opłaconym już kursem - to tylko część z udogodnień wprowadzonych przez PKS Polonus w nowym serwisie internetowym firmy pkspolonus.pl.
21.05.16, 12:05
internet » informacje
Powstał nowy portal uchodzcy.info
Portal uchodźcy.info ma być największym polskojęzycznym źródłem rzetelnej wiedzy związanej z tematyką uchodźczą, obecnym kryzysem migracyjnym oraz możliwymi formami pomocy uchodźcom.
21.05.16, 11:05
internet » informacje
BlowStar. Nowy program w ofercie player.pl
Filip Chajzer, Mateusz Gessler, Tomasz Oświeciński wystąpią w nowej produkcji własnej player.pl "BlowStar". W programie gameingowym goście podejmą wyzwanie jednego z najpopularniejszych youtuberów w Polsce – Blowka, z którym zagrają w gry video. 
20.05.16, 19:05
internet » informacje
Allegro uruchamia kanały tematyczne
Na You Tube udostępniono premierowe odcinki nowych kanałów tematycznych Allegro Technologia i Allegro Wnętrza. To kolejne miejsce, w którym Allegro wchodzi w interakcje ze swoimi użytkownikami i doradza nie tylko w kwestiach zakupowych.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 15.07.16

Pula nagród konkursu to aż 100 książek!

do 30.06.16

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.06.16

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 31 maja 2016
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

19-21 października 2016 r., Warszawa.