17.11.11, 19:11

Nadaje.com w nowej odsłonie

15 listopada b.r. portal Nadaje.com całkowicie zmienił szatę graficzną swojej witryny.Witryna wprowadziła mnóstwo nowych rozwiązań i udogodnień dla internautów.

15 listopada b.r. portal Nadaje.com całkowicie zmienił szatę graficzną swojej witryny.Witryna wprowadziła mnóstwo nowych rozwiązań i udogodnień dla internautów.

Zmieniony został układ strony, usprawniono wyszukiwanie informacji i wprowadzono zmiany mające na celu poprawę usability serwisu. Zastosowane kolory w nowym designie poprawiają jego przejrzystość.

Witryna zawiera nowy player stacji radiowych, który umożliwia słuchanie stacji z poziomu przeglądarki internetowej. Każdego miesiąca użytkownicy serwisu korzystają z playera ponad 300 tysięcy razy przy ponad milionie wszystkich odsłon portalu.

Serwis Nadaje.com wprowadził także  automatyczny monitoring strumieni internetowych stacji, dzięki czemu w serwisie pojawiają się wyłacznie aktywne strumienie rozgłośni. Z usług hostingu serwerów shoutcast świadczonych przez Nadaje.com korzysta już blisko 90 polskich rozgłośni radiowych.

Witryna w nowej wersji oferuje aktualne informacje dotyczące branży radiowej dostarczane przez dwa serwisy (mediafm.net i RadioPolska.pl), aktualny katalog wszystkich rozgłośni FM, radiową mapę Polski, katalog stacji internetowych. Nowością jest lista stacji, których odbiór jest możliwy w telefonach komórkowych.

Portal Nadaje.com planuje wprowadzenie wersji mobilnej witryny oraz rankingu popularności stacji radiowych. Zapowiadane jest także rozszerzenie treści portalu o katalog telewizji internetowych oraz usługi streamingu video.

Nową wersję witryny można odwiedzić pod adresem: http://nadaje.com.

Komentarze

Powiązane

16.08.16, 16:08
internet » badania rynku
Polacy globalnym liderem w blokowaniu reklam
Fierma OnAudience, będąca częścią grupy Cloud Technologies, przeprowadziła badania dotyczące blokowania reklam  na stronach internetowych. Według opublikowanego przez nich raportu najwięcej reklam jest blokowanych przez polskich internautów.
16.08.16, 13:08
internet » informacje
Onet.pl pozwany za publikację zdjęcia ilustrującego tekst o romansach Polek z Niemcami
1 sierpnia 2016 r. do Sądu Okręgowego w Krakowie trafił pozew Krystiana Brodackiego przeciwko Onet.pl dotyczący zdjęcia opublikowanego 15 marca 2016 r. na portalu onet.pl. ilustrującego tekst o romansach Polek z Niemcami.
14.08.16, 09:08
internet » badania rynku
II kwartał 2016 r.: przedsiębiorcy najchętniej rejestrują nazwy w domenie pl
Po znacznych wzrostach w pierwszych trzech miesiącach bieżącego roku, rynek domen stabilizuje się - wynika z raportu NASK podsumowującego II kwartał 2016 r.
11.08.16, 19:08
internet » informacje
Kasia Wolska w produkcji dla player.pl udowadnia: Nie ma, że nie mogę
3 sierpnia br. na platformie player.pl pojawił się program sportowy z udziałem znanej ternerki Kasi Wolskiej - „#niemażeniemogę”.
11.08.16, 18:08
internet » badania rynku
Spotify liderem popularności wśród streamingowych serwisów muzycznych
Instytut Monitoringu Mediów sprawdził, który ze streamingowych serwisów muzycznych jest najczęściej poruszanym w internetowych dyskusjach. Zdecydowanym liderem popularności wśród internautów okazał się Spotify.
11.08.16, 15:08
internet » informacje
Ilewazy.pl własnością Edipresse Polska
W wyniku umowy zawartej 3 sierpnia br. Edipresse Polska nabyło od założycieli - Macieja Raczkowskiego i Izabeli Soja – Raczkowskiej serwis kulinarny Ilewazy.pl.
10.08.16, 18:08
internet » informacje
Ipla.tv poszerza ofertę kanałową
Telewizja internetowa Ipla poszerza swoją ofertę o 31 kanałów tv online.
10.08.16, 09:08
internet » informacje
Spokojnie, to tylko seks na Wyborcza.pl
W serwisie Wyborcza.pl ukazał się premierowy odcinek nowego cyklu wideo "Spokojnie, to tylko seks". Prowadząca Izabela Jąderek, psycholog i seksuolog w trakcie 20-minutowego programu na żywo odpowiada na pytania czytelników "Gazety Wyborczej" i Wyborcza.pl dotyczące seksu. 
09.08.16, 17:08
internet » badania rynku
Gemius zwyciężył w Turcji
Gemius wygrał przetarg na badanie internetu w Turcji. To kolejny sukces Gemiusa w tym roku. Wcześniej firma wygrała przetargi w Polsce i Czechach oraz zdobyła  nagrodę europejskiej branży internetowej – IAB Research Award.
08.08.16, 12:08
internet » badania rynku
Gemius: Allegro najsilniej kojarzone z polskim e-handlem
Już blisko połowa Polaków korzysta z zakupów online. Konkurencja pomiędzy poszczególnymi markami e-commerce jest coraz większa. Które z nich są najbardziej rozpoznawalne przez polskich internautów? 
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 21.09.16

Do zdobycia jeden egzemplarz książki,

do 21.09.16

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.09.16

Pula nagród konkursu to aż 101 książek!!!

Kalendarium
Dziś jest 27 sierpnia 2016
Polecamy