17.11.11, 19:11

Nadaje.com w nowej odsłonie

15 listopada b.r. portal Nadaje.com całkowicie zmienił szatę graficzną swojej witryny.Witryna wprowadziła mnóstwo nowych rozwiązań i udogodnień dla internautów.

15 listopada b.r. portal Nadaje.com całkowicie zmienił szatę graficzną swojej witryny.Witryna wprowadziła mnóstwo nowych rozwiązań i udogodnień dla internautów.

Zmieniony został układ strony, usprawniono wyszukiwanie informacji i wprowadzono zmiany mające na celu poprawę usability serwisu. Zastosowane kolory w nowym designie poprawiają jego przejrzystość.

Witryna zawiera nowy player stacji radiowych, który umożliwia słuchanie stacji z poziomu przeglądarki internetowej. Każdego miesiąca użytkownicy serwisu korzystają z playera ponad 300 tysięcy razy przy ponad milionie wszystkich odsłon portalu.

Serwis Nadaje.com wprowadził także  automatyczny monitoring strumieni internetowych stacji, dzięki czemu w serwisie pojawiają się wyłacznie aktywne strumienie rozgłośni. Z usług hostingu serwerów shoutcast świadczonych przez Nadaje.com korzysta już blisko 90 polskich rozgłośni radiowych.

Witryna w nowej wersji oferuje aktualne informacje dotyczące branży radiowej dostarczane przez dwa serwisy (mediafm.net i RadioPolska.pl), aktualny katalog wszystkich rozgłośni FM, radiową mapę Polski, katalog stacji internetowych. Nowością jest lista stacji, których odbiór jest możliwy w telefonach komórkowych.

Portal Nadaje.com planuje wprowadzenie wersji mobilnej witryny oraz rankingu popularności stacji radiowych. Zapowiadane jest także rozszerzenie treści portalu o katalog telewizji internetowych oraz usługi streamingu video.

Nową wersję witryny można odwiedzić pod adresem: http://nadaje.com.

Komentarze

Powiązane

23.04.14, 09:04
internet » informacje
Jedna piąta sprzedaży RTV/AGD odbywa się przez internet
Nawet 30 mld zł może być warty polski rynek AGD i RTV. To wciąż znacznie mniej niż w krajach Europy Zachodniej. Już 20 proc. sprzedaży odbywa się poprzez internet. 
22.04.14, 13:04
internet » informacje
Adrino z dedykowaną ofertą na piłkarskie Mistrzostwa Świata
Na 50 dni przed rozpoczęciem Mundialu w Brazylii sieć reklamy mobilnej adrino przygotowała specjalną ofertę składającą się z wyselekcjonowanego pakietu witryn o tematyce piłkarskiej. 
21.04.14, 20:04
internet » informacje
Politycy zwiększają obecność w social media
Z każdą kolejną kampanią wyborczą, coraz wyraźniej widać rosnące znaczenie social media. Liderzy partii politycznych intensyfikują obecność w serwisach społecznościowych, chcąc dotrzeć do tego elektoratu, który stroni od telewizji, prasy i tradycyjnej publicystyki.
21.04.14, 18:04
internet » informacje
Netia: Upowszechnienie internetu w Polsce jest możliwe
Likwidacja białych plam na szerokopasmowej mapie Polski jest możliwa, ale pod pewnymi warunkami – podkreślają przedstawiciele branży teleinformatycznej. Tam, gdzie inwestycje w budowę sieci są mało opłacalne dla przedsiębiorców, potrzebne jest zaangażowanie finansowe państwa. 
21.04.14, 12:04
internet » informacje
Powstał portal internetowy poświęcony LNG
Spółka Polskie LNG, odpowiadająca za budowę i eksploatację terminalu do odbioru skroplonego gazu ziemnego (LNG) w Świnoujściu, udostępnia swoją bazę wiedzy. Pierwszy w Polsce portal edukacyjny poświęcony w całości technologii LNG został uruchomiony pod adresem www.lng.edu.pl. 
21.04.14, 12:04
internet » informacje
Sprzedaż biletów PKS Polonus na e-podróżnik.pl
24 marca br. e-podróżnik.pl uruchomił internetową sprzedaż biletów ogólnopolskiego przewoźnika PKS "Polonus" w Warszawie S.A.
20.04.14, 20:04
internet » informacje
Serwis społecznościowy nk.pl w ofercie IDMnet
Internetowy Dom Mediowy IDMnet oraz Admatica, zarządzająca na wyłączność sprzedażą powierzchni reklamowej serwisu nk.pl, nawiązały strategiczną współpracę o charakterze wielowymiarowym. 
20.04.14, 15:04
internet » badania rynku
Ludzkie oblicza marek – badania Customer Experience
Klienci coraz częściej oceniając marki, z których korzystają, zwracają uwagę nie tylko na wysoką jakość obsługi czy sprawny proces reklamacji, lecz na gesty wychodzące poza procedury, świadczące o bardziej ludzkim obliczu marki - wynika z badania „Customer Experience" ARC Rynek i Opinia. 
19.04.14, 22:04
internet » informacje
Lubuskie liderem w budowie sieci szerokopasmowej
Do czerwca 2014 roku w województwie lubuskim powstanie 1449 km sieci szerokopasmowej. Dzięki projektowi Szerokopasmowe Lubuskie szybki internet dotrze do 326 miejscowości, które znalazły się na obszarze tzw. białych plam. 
18.04.14, 08:04
internet » informacje
Sektor gości. Sport WP z autorskim cyklem wywiadów z top sportowcami
Redakcja sportowa Grupy Wirtualna Polska startuje z programem „Sektor gości” – serią ekskluzywnych wywiadów wideo ze znanymi osobami świata sportu. Rozmowy prowadzone przez Michała Bugno dotyczyć będą nie tylko tematów sportowych, ale też pozasportowych pasji gości. 
Słuchaj radio.nadaje.com w telefonie
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 24.05.14

Do wygrania jeden egzempolarz książki.

do 24.05.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

do 22.05.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 24 kwietnia 2014
Polecamy