17.11.11, 19:11

Nadaje.com w nowej odsłonie

15 listopada b.r. portal Nadaje.com całkowicie zmienił szatę graficzną swojej witryny.Witryna wprowadziła mnóstwo nowych rozwiązań i udogodnień dla internautów.

15 listopada b.r. portal Nadaje.com całkowicie zmienił szatę graficzną swojej witryny.Witryna wprowadziła mnóstwo nowych rozwiązań i udogodnień dla internautów.

Zmieniony został układ strony, usprawniono wyszukiwanie informacji i wprowadzono zmiany mające na celu poprawę usability serwisu. Zastosowane kolory w nowym designie poprawiają jego przejrzystość.

Witryna zawiera nowy player stacji radiowych, który umożliwia słuchanie stacji z poziomu przeglądarki internetowej. Każdego miesiąca użytkownicy serwisu korzystają z playera ponad 300 tysięcy razy przy ponad milionie wszystkich odsłon portalu.

Serwis Nadaje.com wprowadził także  automatyczny monitoring strumieni internetowych stacji, dzięki czemu w serwisie pojawiają się wyłacznie aktywne strumienie rozgłośni. Z usług hostingu serwerów shoutcast świadczonych przez Nadaje.com korzysta już blisko 90 polskich rozgłośni radiowych.

Witryna w nowej wersji oferuje aktualne informacje dotyczące branży radiowej dostarczane przez dwa serwisy (mediafm.net i RadioPolska.pl), aktualny katalog wszystkich rozgłośni FM, radiową mapę Polski, katalog stacji internetowych. Nowością jest lista stacji, których odbiór jest możliwy w telefonach komórkowych.

Portal Nadaje.com planuje wprowadzenie wersji mobilnej witryny oraz rankingu popularności stacji radiowych. Zapowiadane jest także rozszerzenie treści portalu o katalog telewizji internetowych oraz usługi streamingu video.

Nową wersję witryny można odwiedzić pod adresem: http://nadaje.com.

Komentarze

Powiązane

18.03.15, 22:03
internet » informacje
Polityka.pl w ofercie IDMnet
Spółka IDMnet podpisała z serwisem Polityka.pl umowę na zasadach wyłączności sieciowej na czas nieokreślony.
17.03.15, 19:03
internet » informacje
Smart screening w Grupie naTemat
Grupa naTemat wprowadza do swojej oferty reklamowej nowy format smart screening, wykorzystujący efekt parallax 3D. W ramach nowego formatu display reklamowy na stronie głównej i na stronach indeksowych, jest przewijany z inną prędkością niż pozostałe części serwisu, dając użytkownikowi złudzenie głębii i trójwymiarowości.
12.03.15, 23:03
internet » badania rynku
Facebook jednak w Polsce ciągle rośnie
Aż o 1,14 miliona nowych użytkowników powiększył się w ciągu roku Facebook w Polsce. Obecnie korzysta z niego 13,4 miliona osób - wynika z analizy przeprowadzonej przez Catvertiser.com.
10.03.15, 09:03
internet » informacje
Mamadu.pl ma już 400 tys. użytkowników
Skierowany do rodziców serwis Mamadu.pl został uruchomiony we wrześniu 2014 r. Od grudnia 2014 r. jego redaktor naczelną jest Małgorzata Ohme. 
09.03.15, 17:03
internet » informacje
Wizaz.pl udostępnia kodyrabatowe.pl
Wizaz.pl, największy serwis kobiecy skupiony wokół tematyki urodowej, rozpoczął współpracę z platformą kodyrabatowe.pl. Użytkowniczki portalu mogą skorzystać z unikalnych rabatów i promocji w ulubionych sklepach internetowych.
08.03.15, 18:03
internet » informacje
Użytkownicy Interii i RMF FM wybierają najpopularniejszy klub piłkarski
Interia i RMF zapraszają kibiców do stworzenie mapy popularności klubów piłkarskich. Głosowanie na ulubioną drużynę odbywa się poprzez ankietę umieszczoną na stronie mapakibicow.pl oraz w serwisie sport.interia.pl.
08.03.15, 14:03
internet » informacje
Emocje.TV w akcji społecznej Oglądaj Legalne
Emocje.TV jest kolejnym serwisem, który przystąpił do prowadzonej przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska akcji społecznej „Oglądaj Legalne”. 
07.03.15, 19:03
internet » informacje
Grupa Pracuj z kampanią employer brandingową skierowaną do pracowników IT
2 marca br. ruszyła kampania employer brandingowa Grupy Pracuj skierowana do pracowników IT. Hasło „Jobs are waiting for you. Gates are open.” ma na celu zwrócenie uwagi, że Grupa Pracuj dysponuje ciekawymi możliwościami rozwoju zawodowego dla specjalistów IT. 
06.03.15, 00:03
internet » wywiady
Marcin Makowski: O historii można mówić z pasją
Czy Facebook nadaje się do przekazywania wartościowych i ciekawych rzeczy... Od kilku dobrych lat w Polsce obserwujemy coraz większe zainteresowanie historią. Z czego wynika ten trend? Z Marcinem Makowskim, dziennikarzem, marketingowcem oraz twórcą projektu "II wojna światowa jakiej nie znacie" rozmawia Kuba Wajdzik.
05.03.15, 23:03
internet » informacje
Wirtualna Polska uruchomiła Studio TV
Grupa Wirtualna Polska w niespełna cztery miesiące uruchomiła w Warszawie Studio TV. Realizowane w nim są, na potrzeby Grupy WP oraz klientów Biura Reklamy, m.in. cykliczne, autorskie formaty wideo.
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 29.04.15

Do zdobycia jeden egzemplarz ksiażki.

do 28.04.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.04.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 28 marca 2015
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.