17.11.11, 19:11

Nadaje.com w nowej odsłonie

15 listopada b.r. portal Nadaje.com całkowicie zmienił szatę graficzną swojej witryny.Witryna wprowadziła mnóstwo nowych rozwiązań i udogodnień dla internautów.

15 listopada b.r. portal Nadaje.com całkowicie zmienił szatę graficzną swojej witryny.Witryna wprowadziła mnóstwo nowych rozwiązań i udogodnień dla internautów.

Zmieniony został układ strony, usprawniono wyszukiwanie informacji i wprowadzono zmiany mające na celu poprawę usability serwisu. Zastosowane kolory w nowym designie poprawiają jego przejrzystość.

Witryna zawiera nowy player stacji radiowych, który umożliwia słuchanie stacji z poziomu przeglądarki internetowej. Każdego miesiąca użytkownicy serwisu korzystają z playera ponad 300 tysięcy razy przy ponad milionie wszystkich odsłon portalu.

Serwis Nadaje.com wprowadził także  automatyczny monitoring strumieni internetowych stacji, dzięki czemu w serwisie pojawiają się wyłacznie aktywne strumienie rozgłośni. Z usług hostingu serwerów shoutcast świadczonych przez Nadaje.com korzysta już blisko 90 polskich rozgłośni radiowych.

Witryna w nowej wersji oferuje aktualne informacje dotyczące branży radiowej dostarczane przez dwa serwisy (mediafm.net i RadioPolska.pl), aktualny katalog wszystkich rozgłośni FM, radiową mapę Polski, katalog stacji internetowych. Nowością jest lista stacji, których odbiór jest możliwy w telefonach komórkowych.

Portal Nadaje.com planuje wprowadzenie wersji mobilnej witryny oraz rankingu popularności stacji radiowych. Zapowiadane jest także rozszerzenie treści portalu o katalog telewizji internetowych oraz usługi streamingu video.

Nową wersję witryny można odwiedzić pod adresem: http://nadaje.com.

Komentarze

Powiązane

04.02.16, 15:02
internet » informacje
Wyszukiwarka produktów z niebieskim znakiem MSC
Została uruchomiona pierwsza w Polsce wyszukiwarka ryb i owoców morza ze zrównoważonych połowów umożliwiająca znalezienia marki lub sprzedawcy oferujących w swojej ofercie ryby i owoce morza z niebieskim znakiem MSC. 
03.02.16, 04:02
internet » informacje
Agencji Byss.pl stworzyła serwis mojacosta.pl
Ruszyła stworzona przez agencję Byss.pl strona internetowa mojacosta.pl mająca wspierać nowe pozycjonowanie marki Costa. Agencja zrealizowała projekt w ramach współpracy z Hortex Holding S.A, w którego portfolio znajduje się marka Costa.
01.02.16, 19:02
internet » informacje
Adweb dla Nowohuckiego Centrum Kultury
Krakowska agencja interaktywna Adweb przygotowała nowy serwis internetowy dla Nowohuckiego Centrum Kultury.
01.02.16, 06:02
internet » informacje
Transmisja na żywo na Facebooku w systemie iOS w Polsce
Testowana od grudnia zeszłego roku funkcja transmisji wideo na Facebooku została udostępniona wszystkim osobom w USA używającym aplikacji Facebooka na urządzeniach z systemem iOS, a w ciągu najbliższych tygodni trafi do użytkowników korzystających z Facebooka na iOS na całym świecie.
31.01.16, 21:01
internet » badania rynku
Dla co czwartej Polki Facebook jest głównym źródłem informacji
Ponad 70 proc. użytkowniczek internetu korzysta z Facebooka codziennie, a sześć na dziesięć ankietowanych robi to częściej niż rok temu, a dla co czwartej jest głównym źródłem informacji - wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Westwing Home & Living.
31.01.16, 13:01
internet » informacje
Blisko 1300 szkół wzięło udział w akcji Pierwszy Mail. Bezpieczeństwo w Internecie
Niemal 1300 szkół wzięło udział w konkursie WP „Pierwszy Mail. Bezpieczeństwo w Internecie”. I edycja ogólnopolskiego konkursu Wirtualnej Polski dedykowanego szkołom podstawowym została zakończona.
31.01.16, 12:01
internet » badania rynku
Muzyka dalej najpopularniejsza w serwisie YouTube w 2015 roku
W 2015 roku muzyka nadal była najbardziej popularną kategorią wyświetlanych filmów w serwisie YouTube. Jednak dla coraz większej grupy internautów jest to głównie platforma dostarczająca rozrywki - wynika z analizy przygotowanej przez IRCenter.
30.01.16, 13:01
internet » informacje
Mieszkaniowi.pl klientem click community
Mieszkaniowi.pl to nowy format, który ma być internetowym kompendium wiedzy o rynku nieruchomości. Portal umożliwia użytkownikom podjęcie decyzji o kupnie, zamianie lub wynajęciu mieszkania.
27.01.16, 10:01
internet » informacje
goforworld.com Jarosława Kuźniara w nowej odsłonie
Wystartowała nowa odsłona goforworld.com – portalu podróżniczego Jarosława Kuźniara. Za jej projekt oraz realizację odpowiada Agencja Marketingowa Płodni.com.
26.01.16, 18:01
internet » informacje
Większa współpraca Grupy Onet-RASP z CNN International
Grupa Onet-RASP podpisała umowę partnerską z CNN International, dzięki której zyskało dostęp do usługi CNN Newsource – umożliwiającej publikację materiałów wideo. 
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 30.04.16

Pula nagród konkursu to aż 100 książek!

do 08.03.16

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 05.03.16

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 9 lutego 2016
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

21-22 kwietnia 2016 r., Rzeszów.