17.11.11, 19:11

Nadaje.com w nowej odsłonie

15 listopada b.r. portal Nadaje.com całkowicie zmienił szatę graficzną swojej witryny.Witryna wprowadziła mnóstwo nowych rozwiązań i udogodnień dla internautów.

15 listopada b.r. portal Nadaje.com całkowicie zmienił szatę graficzną swojej witryny.Witryna wprowadziła mnóstwo nowych rozwiązań i udogodnień dla internautów.

Zmieniony został układ strony, usprawniono wyszukiwanie informacji i wprowadzono zmiany mające na celu poprawę usability serwisu. Zastosowane kolory w nowym designie poprawiają jego przejrzystość.

Witryna zawiera nowy player stacji radiowych, który umożliwia słuchanie stacji z poziomu przeglądarki internetowej. Każdego miesiąca użytkownicy serwisu korzystają z playera ponad 300 tysięcy razy przy ponad milionie wszystkich odsłon portalu.

Serwis Nadaje.com wprowadził także  automatyczny monitoring strumieni internetowych stacji, dzięki czemu w serwisie pojawiają się wyłacznie aktywne strumienie rozgłośni. Z usług hostingu serwerów shoutcast świadczonych przez Nadaje.com korzysta już blisko 90 polskich rozgłośni radiowych.

Witryna w nowej wersji oferuje aktualne informacje dotyczące branży radiowej dostarczane przez dwa serwisy (mediafm.net i RadioPolska.pl), aktualny katalog wszystkich rozgłośni FM, radiową mapę Polski, katalog stacji internetowych. Nowością jest lista stacji, których odbiór jest możliwy w telefonach komórkowych.

Portal Nadaje.com planuje wprowadzenie wersji mobilnej witryny oraz rankingu popularności stacji radiowych. Zapowiadane jest także rozszerzenie treści portalu o katalog telewizji internetowych oraz usługi streamingu video.

Nową wersję witryny można odwiedzić pod adresem: http://nadaje.com.

Komentarze

Powiązane

26.02.15, 00:02
internet » informacje
Helskie foki na żywo w sieci
Jedna z trzech samic foki szarej spodziewających się w tym roku potomstwa w fokarium Stacji Morskiej Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiegow Helu, Unda Marina, urodziła samca, który otrzymał imię Neptun. 
25.02.15, 23:02
internet » informacje
Strefa.pl: hosting od Interii i home.pl
Strefa.pl, należąca do Interii, przeszła gruntowną metamorfozę. Nowa oferta platformy powstała przy współpracy portalu z home.pl.
25.02.15, 14:02
internet » informacje
Dziennikarstwo przyszłości. Jak publikować w internecie. E-poradnik Programu Onet Autorzy
W ramach Programu Onet Autorzy wydano e-booka dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu dziennikarstwa internetowego. Do pracy przy publikacji zostali zaproszeni eksperci i praktycy zajmujący się komunikacją w internecie, warsztatem dziennikarza internetowego oraz prawami autorskimi. 
23.02.15, 12:02
internet » informacje
Ve Interactive i FFW Communication członkami nadzwyczajnymi IAB Polska
Do grona firm członkowskich Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska dołączyły dwa kolejne podmioty. Członkami nadzwyczajnymi organizacji zostały: firma technologiczna Ve Interactive oraz agencja FFW Communication specjalizująca się w content marketingu.
20.02.15, 21:02
internet » informacje
Miłość w rytmie disco w ofercie eskaGO
Serwis eskaGO.pl udostepni pierwszy sezon serialu „Miłość w rytmie disco” oraz wywiady z gwiazdami muzyki disco polo, które od 27 lutego będzie można zobaczyć w filmie kinowym „Disco Polo”.
20.02.15, 00:02
internet » artykuły
Fotografie w bankach zdjęć: Rights Managed czy Royalty Free?
Wydawcy, graficy, marketerzy, twórcy stron internetowych czy autorzy blogów najczęściej ilustrują tworzone przez siebie treści fotografiami pobieranymi z banków zdjęć. Koszt takiego zdjęcia jest znikomy w porównaniu do ceny dedykowanej sesji zdjęciowej.
19.02.15, 16:02
internet » informacje
Przeznaczeni.pl z mobilną aplikacją
Od lutego 2015 r. portal randkowy Przeznaczeni.pl dostępny jest także poprzez aplikację mobilną. 
18.02.15, 12:02
internet » informacje
Chili debiutuje na polskim rynku VOD
CHILI, pierwszy niezależny gracz na włoskim rynku cyfrowej dystrybucji filmów oraz seriali rozszerza swą działalność w Europie.Platforma jest już dostępna w Polsce i w Austrii a wkrótce pojawi się także w Niemczech i Wielkiej Brytanii.
17.02.15, 17:02
internet » informacje
HAYS Poland i Spicy Mobile w IAB Polska
Do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska dołączyły kolejne podmioty. Nowymi członkami nadzwyczajnymi zostały: firma doradztwa personalnego HAYS Poland i agencja marketingu mobilnego Spicy Mobile. 
17.02.15, 08:02
internet » ludzie
Anna Oziębło dyrektorem ds. badania Megapanel
Do zespołu firmy Gemius dołączyła Anna Oziębło, która objęła stanowisko dyrektora ds. badania Megapanel PBI/Gemius. Do jej obowiązków należy realizacja i rozwój badania internetu prowadzonego przez firmę Gemius we współpracy ze spółką Polskie Badania Internetu.
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 08.04.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 07.04.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 06.04.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 6 marca 2015
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

24-25 marca 2015 r., Warszawa.