17.11.11, 19:11

Nadaje.com w nowej odsłonie

15 listopada b.r. portal Nadaje.com całkowicie zmienił szatę graficzną swojej witryny.Witryna wprowadziła mnóstwo nowych rozwiązań i udogodnień dla internautów.

15 listopada b.r. portal Nadaje.com całkowicie zmienił szatę graficzną swojej witryny.Witryna wprowadziła mnóstwo nowych rozwiązań i udogodnień dla internautów.

Zmieniony został układ strony, usprawniono wyszukiwanie informacji i wprowadzono zmiany mające na celu poprawę usability serwisu. Zastosowane kolory w nowym designie poprawiają jego przejrzystość.

Witryna zawiera nowy player stacji radiowych, który umożliwia słuchanie stacji z poziomu przeglądarki internetowej. Każdego miesiąca użytkownicy serwisu korzystają z playera ponad 300 tysięcy razy przy ponad milionie wszystkich odsłon portalu.

Serwis Nadaje.com wprowadził także  automatyczny monitoring strumieni internetowych stacji, dzięki czemu w serwisie pojawiają się wyłacznie aktywne strumienie rozgłośni. Z usług hostingu serwerów shoutcast świadczonych przez Nadaje.com korzysta już blisko 90 polskich rozgłośni radiowych.

Witryna w nowej wersji oferuje aktualne informacje dotyczące branży radiowej dostarczane przez dwa serwisy (mediafm.net i RadioPolska.pl), aktualny katalog wszystkich rozgłośni FM, radiową mapę Polski, katalog stacji internetowych. Nowością jest lista stacji, których odbiór jest możliwy w telefonach komórkowych.

Portal Nadaje.com planuje wprowadzenie wersji mobilnej witryny oraz rankingu popularności stacji radiowych. Zapowiadane jest także rozszerzenie treści portalu o katalog telewizji internetowych oraz usługi streamingu video.

Nową wersję witryny można odwiedzić pod adresem: http://nadaje.com.

Komentarze

Powiązane

19.09.14, 13:09
internet » informacje
Grupa Wirtualna Polska inwestuje w Domodi
Grupa Wirtualna Polska przejęła 51 proc. udziałów w Domodi sp. z o.o. Podpisana jednocześnie umowa inwestycyjna zapewnia dalsze zaangażowanie założycieli w zarządzanie i rozwój spółki, która jest operatorem serwisów Domodi.pl oraz Homebook.pl.
18.09.14, 15:09
internet » informacje
Kodyrabatowe.pl wchodzą do Indii
Couponauda.in, nowy portal z kodami rabatowymi do sklepów internetowych wchodzi właśnie na rynek indyjski. Portal jest częścią krakowskiej grupy International Coupons, która działa już w kilkunastu krajach na świecie. 
18.09.14, 13:09
internet » informacje
Bartosz Żurawiecki z nagrodą PISF-u za najlepszy blog filmowy
Autorski blog krytyka filmowego Bartosza Żurawieckiego „Czego nie widać” otrzymał Nagrodę PISF-u w kategorii „Portal internetowy lub blog filmowy”. Blog ten jest prowadzony na stronie autorskiego kanału filmowego nc+, Ale kino+.
18.09.14, 10:09
internet » informacje
Kolejne pociągi PKP Intercity z bezpłatnym Wi-Fi
Pasażerowie pociągów ekspresowych Kościuszko, Krakus, Górnik i Klimczok mogą już korzystać z bezpłatnego Wi-Fi dostarczonego przez T-Mobile Polska.
17.09.14, 20:09
internet » informacje
RynekPierwotny.pl z wirtualnymi spacerami
Portal RynekPierwotny.pl od 11 września br. jest dostępny na urządzenia mobilne pod adresem m.rynekpierwotny.pl. Po raz pierwszy w Polsce, użytkownicy będą mogli, dzięki wirtualnym spacerom, dokładnie obejrzeć inwestycje na swoich smartfonach.
17.09.14, 11:09
internet » informacje
Evolution Media Net współpracę z GamingLive.tv
GamingLive.tv, polska platforma wideo, rozpoczęła współpracę z siecią reklamy internetowej Evolution Media Net. Umowa weszła w życie z początkiem września br. i ma charakter wyłączności sieciowej.
17.09.14, 08:09
internet » informacje
Wirtualna Polska wprowadza narzędzie dysk.wp.pl
Grupa Wirtualna Polska uruchomiła bezpłatne narzędzie – dysk.wp.pl, które pozwala na przechowywanie i udostępnianie wybranych przez użytkownika plików: dokumentów, zdjęć czy filmów. 
16.09.14, 20:09
internet » informacje
Startuje rozrywkowy portal video Veedo.pl
Należąca do TVN spółka VEEDO sp. z o.o. uruchomiła Veedo.pl – rozrywkowy portal wideo prezentujący niezwykłe talenty, wyjątkowe wydarzenia oraz hity internetu z całego świata. Serwis umożliwia dodawanie filmów przez użytkowników.
16.09.14, 13:09
internet » informacje
Nowa kampania reklamowa serwisu OLX.pl
Największy w Polsce serwis ogłoszeń lokalnych OLX.pl startuje z kampanią reklamową o charakterze wizerunkowym.
16.09.14, 08:09
internet » informacje
Aplikacja Sport.pl LIVE przekroczyła próg 500 tys. pobrań z Google Play
Sport.pl LIVE umacnia swoją pozycję lidera wśród aplikacji sportowych w Polsce. Aplikacja przekroczyła właśnie próg 500 tys. pobrań w markecie Google Play. 
Słuchaj radio.nadaje.com w telefonie
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 24.10.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

do 22.10.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

do 22.10.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 24 września 2014
Polecamy
Konferencje

11 października 2014 r. (sobota)