17.11.11, 19:11

Nadaje.com w nowej odsłonie

15 listopada b.r. portal Nadaje.com całkowicie zmienił szatę graficzną swojej witryny.Witryna wprowadziła mnóstwo nowych rozwiązań i udogodnień dla internautów.

15 listopada b.r. portal Nadaje.com całkowicie zmienił szatę graficzną swojej witryny.Witryna wprowadziła mnóstwo nowych rozwiązań i udogodnień dla internautów.

Zmieniony został układ strony, usprawniono wyszukiwanie informacji i wprowadzono zmiany mające na celu poprawę usability serwisu. Zastosowane kolory w nowym designie poprawiają jego przejrzystość.

Witryna zawiera nowy player stacji radiowych, który umożliwia słuchanie stacji z poziomu przeglądarki internetowej. Każdego miesiąca użytkownicy serwisu korzystają z playera ponad 300 tysięcy razy przy ponad milionie wszystkich odsłon portalu.

Serwis Nadaje.com wprowadził także  automatyczny monitoring strumieni internetowych stacji, dzięki czemu w serwisie pojawiają się wyłacznie aktywne strumienie rozgłośni. Z usług hostingu serwerów shoutcast świadczonych przez Nadaje.com korzysta już blisko 90 polskich rozgłośni radiowych.

Witryna w nowej wersji oferuje aktualne informacje dotyczące branży radiowej dostarczane przez dwa serwisy (mediafm.net i RadioPolska.pl), aktualny katalog wszystkich rozgłośni FM, radiową mapę Polski, katalog stacji internetowych. Nowością jest lista stacji, których odbiór jest możliwy w telefonach komórkowych.

Portal Nadaje.com planuje wprowadzenie wersji mobilnej witryny oraz rankingu popularności stacji radiowych. Zapowiadane jest także rozszerzenie treści portalu o katalog telewizji internetowych oraz usługi streamingu video.

Nową wersję witryny można odwiedzić pod adresem: http://nadaje.com.

Komentarze

Powiązane

26.06.15, 20:06
internet » informacje
Insignia dla Bosch
Wystartowała kampania wspierająca sprzedaż kompaktowych generatorów pary marki Bosch. Za jej przygotowanie i zakup mediów odpowiada Agencja Insignia.
26.06.15, 16:06
internet » informacje
Michał Bagiński wydawcą w Interii
Michał Bagiński, poprzednio wydawca portalu WP.PL, dołączył do zespołu Interii.
25.06.15, 10:06
internet » informacje
HomeToGo już w Polsce
Pod adresem HomeToGo.pl działa już w Polsce wyszukiwarka HomeToGo, zawierająca 2,7 miliona dostępnych do porównania ofert domów, kwater, willi i apartamentów w 200 krajach.
24.06.15, 20:06
internet » informacje
Sprzedajemy.pl w Multi Channel Network
Sieć reklamowa Multi Channel Network podpisała umowę o współpracy ze Sprzedajemy.pl - jednym z dwóch najbardziej popularnych serwisów ogłoszeniowych w Polsce, który działa na rynku od roku 2011.
24.06.15, 19:06
internet » informacje
Pracuj.pl promuje Raport Zarobków dla firm
22 czerwca br. serwis rekrutacyjny Pracuj.pl rozpoczął miesięczną kampanię, promującą wyszukiwarkę „Raportów Zarobków” dla firm.
24.06.15, 18:06
internet » informacje
Ruszył serwis dziennika Metro
Od 22 czerwca br. działa nowy lifestyle’owo-informacyjny serwis dziennika „Metro” - Metrocafe.pl.
23.06.15, 17:06
internet » informacje
WP Radar. Nowa aplikacja Grupy WP
WP Radar to nowa aplikacja Grupy WP na Androida, która umożliwia łatwy i szybki dostęp do aktualnych kuponów, rabatów oraz wyprzedaży na terenie całej Polski.
23.06.15, 07:06
internet » badania rynku
Analiza IMM: Social media pomagają psom
Nawet 1000 ogłoszeń o bezdomnych psach czekających na nowy dom pojawia się każdego dnia na Facebooku i Twitterze - wynika z badań IMM i serwisu KarmiePsiaki.pl.
22.06.15, 15:06
internet » informacje
Kamera.pl wkrótce w Onet.tv
Czy światem wielkiego miasta rządzą te same reguły, co światem zwierząt? Jakie są nasze wielkomiejskie zwyczaje i nawyki? Odpowiedzi na te pytania widzowie znajdą w Kamera.pl, nowym formacie serwisu Onet.tv. Jego narratorem będzie Krystyna Czubówna.
22.06.15, 01:06
internet » informacje
Oreo pomaga złożyć życzenia na Dzień Ojca
Po raz kolejny należąca do Mondelez marka Oreo celebruje Dzień Ojca. Z pomocą specjalnego kreatora życzeń dostępnego na stronie www.tatojestsuper.pl wszyscy chcący złożyć swoim ojcom życzenia będą mogli przygotować specjalną personalizowaną animację.
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 28.07.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.07.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.07.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 2 lipca 2015
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

2.06.2015 r., Wrocław.