17.11.11, 19:11

Nadaje.com w nowej odsłonie

15 listopada b.r. portal Nadaje.com całkowicie zmienił szatę graficzną swojej witryny.Witryna wprowadziła mnóstwo nowych rozwiązań i udogodnień dla internautów.

15 listopada b.r. portal Nadaje.com całkowicie zmienił szatę graficzną swojej witryny.Witryna wprowadziła mnóstwo nowych rozwiązań i udogodnień dla internautów.

Zmieniony został układ strony, usprawniono wyszukiwanie informacji i wprowadzono zmiany mające na celu poprawę usability serwisu. Zastosowane kolory w nowym designie poprawiają jego przejrzystość.

Witryna zawiera nowy player stacji radiowych, który umożliwia słuchanie stacji z poziomu przeglądarki internetowej. Każdego miesiąca użytkownicy serwisu korzystają z playera ponad 300 tysięcy razy przy ponad milionie wszystkich odsłon portalu.

Serwis Nadaje.com wprowadził także  automatyczny monitoring strumieni internetowych stacji, dzięki czemu w serwisie pojawiają się wyłacznie aktywne strumienie rozgłośni. Z usług hostingu serwerów shoutcast świadczonych przez Nadaje.com korzysta już blisko 90 polskich rozgłośni radiowych.

Witryna w nowej wersji oferuje aktualne informacje dotyczące branży radiowej dostarczane przez dwa serwisy (mediafm.net i RadioPolska.pl), aktualny katalog wszystkich rozgłośni FM, radiową mapę Polski, katalog stacji internetowych. Nowością jest lista stacji, których odbiór jest możliwy w telefonach komórkowych.

Portal Nadaje.com planuje wprowadzenie wersji mobilnej witryny oraz rankingu popularności stacji radiowych. Zapowiadane jest także rozszerzenie treści portalu o katalog telewizji internetowych oraz usługi streamingu video.

Nową wersję witryny można odwiedzić pod adresem: http://nadaje.com.

Komentarze

Powiązane

29.07.15, 12:07
internet » informacje
Jarosław Kuźniar uruchomi kolejny podróżniczy start-up
Jarosław Kuźniar rozpoczyna prace nad kolejnym podróżniczym przedsięwzięciem, w które jako inwestor zaangażował się AIP Seed Capital. Dziennikarz cały czas rozwija też swój pierwszy serwis – goforworld.com – i już jesienią br. rusza do Japonii.
28.07.15, 16:07
internet » informacje
Super Mecz w serwisach sportowych WP
Grupa Wirtualna Polska, jako jedyne medium internetowe w Polsce, transmitować będzie mecz towarzyski Lechii Gdańsk z Juventusem Turyn.
27.07.15, 12:07
internet » artykuły
Jeżeli tu Cię nie ma, to nie istniejesz, czyli social media dla firm
Jeszcze do niedawna firmy niechętnie promowały się za pośrednictwem portali społecznościowych. Jednak ostatnimi czasy można zaobserwować, że przekonanie właścicieli firm o konieczności istnienia w sieci zostało wręcz wyolbrzymione. 
26.07.15, 13:07
internet » informacje
Nowa funkcja Spotify
Aktualizowana w każdy poniedziałek playlista „Odkryj w tym tygodniu” – „Discover Weekly” - to indywidualny zestaw piosenek od Spotify dobrany pod kątem preferencji każdego użytkownika.
24.07.15, 10:07
internet » informacje
Dzidziusiowo.pl w nowej odsłonie
Wkrótce portal Dzidziusiowo.pl, jeden z największych parentingowych serwisów internetowych w Polsce, zmieni się nie do poznania. Nowa wersja zostanie unowocześniona nie tylko pod względem graficznym, ale również funkcjonalnym. 
23.07.15, 18:07
internet » informacje
Merlin.pl i Kolporter rozszerzają zakres wspólnych usług
Od lipca 2015 roku Merlin.pl – jeden z największych polskich e-sklepów – rozszerza współpracę z firmą Kolporter, właścicielem saloników Kolporter i Top-Press.
23.07.15, 07:07
internet » informacje
Ruch w social mediach – analiza IMM
Według analizy Instytutu Monitorowania Mediów na temat „odchudzania” w internecie i social mediach w ciągu ostatnich kilku miesięcy, pojawiło się ponad 320 tys. wzmianek, z czego 290 tys. informacji na samych portalach społecznościowych.
21.07.15, 20:07
internet » informacje
Nowa odsłona portalu Polskiego LNG
Multimedia, więcej materiałów eksperckich, infografiki oraz ciekawa sekcja edukacyjna dla dzieci - tak prezentuje się pierwsza w Polsce, internetowa skarbnica wiedzy poświęcona w całości technologii skroplonego gazu ziemnego, firmowana przez spółkę Polskie LNG.
21.07.15, 16:07
internet » informacje
Darmowe HotSpoty od Gumtree
Gumtree.pl uruchomiło darmowe HotSpoty w sześcu miastach Polski – we Wrocławiu, w Rzeszowie, Opolu, Toruniu, Gorzowie Wlkp. i w całym mieście Helu. Hotspoty wystartowały 17 lipca br. i będą aktywne do końca października br.
20.07.15, 11:07
internet » badania rynku
Kobiety vs mężczyźni w korzystaniu z urządzeń mobilnych
Polacy to aktywni internauci: blisko połowa (41%) jest użytkownikami urządzeń mobilnych. Która płeć wiedzie prym w statystykach, jakie aplikacje są wykorzystywane głównie przez mężczyzn, a co przypada do gustu tylko kobietom? Przedstawiamy wyniki badania Mobience, przeprowadzonego przez Spicy Mobile.
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 03.09.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.09.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 31.08.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 2 sierpnia 2015
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.