17.11.11, 19:11

Nadaje.com w nowej odsłonie

15 listopada b.r. portal Nadaje.com całkowicie zmienił szatę graficzną swojej witryny.Witryna wprowadziła mnóstwo nowych rozwiązań i udogodnień dla internautów.

15 listopada b.r. portal Nadaje.com całkowicie zmienił szatę graficzną swojej witryny.Witryna wprowadziła mnóstwo nowych rozwiązań i udogodnień dla internautów.

Zmieniony został układ strony, usprawniono wyszukiwanie informacji i wprowadzono zmiany mające na celu poprawę usability serwisu. Zastosowane kolory w nowym designie poprawiają jego przejrzystość.

Witryna zawiera nowy player stacji radiowych, który umożliwia słuchanie stacji z poziomu przeglądarki internetowej. Każdego miesiąca użytkownicy serwisu korzystają z playera ponad 300 tysięcy razy przy ponad milionie wszystkich odsłon portalu.

Serwis Nadaje.com wprowadził także  automatyczny monitoring strumieni internetowych stacji, dzięki czemu w serwisie pojawiają się wyłacznie aktywne strumienie rozgłośni. Z usług hostingu serwerów shoutcast świadczonych przez Nadaje.com korzysta już blisko 90 polskich rozgłośni radiowych.

Witryna w nowej wersji oferuje aktualne informacje dotyczące branży radiowej dostarczane przez dwa serwisy (mediafm.net i RadioPolska.pl), aktualny katalog wszystkich rozgłośni FM, radiową mapę Polski, katalog stacji internetowych. Nowością jest lista stacji, których odbiór jest możliwy w telefonach komórkowych.

Portal Nadaje.com planuje wprowadzenie wersji mobilnej witryny oraz rankingu popularności stacji radiowych. Zapowiadane jest także rozszerzenie treści portalu o katalog telewizji internetowych oraz usługi streamingu video.

Nową wersję witryny można odwiedzić pod adresem: http://nadaje.com.

Komentarze

Powiązane

30.10.14, 10:10
internet » badania rynku
Raport IMM: Książki w social mediach
 Instytut Monitorowania Mediów sprawdził, jak książka miewa w social mediach. Od początku 2014 roku w sferze mediów społecznościowych pojawiło się prawie 26 tysięcy deklaracji czytelnictwa, a opiniami na temat przeczytanych książek podzieliło się w tym okresie niemal 15 tysięcy unikalnych autorów wpisów.
30.10.14, 09:10
internet » informacje
Nowa kampania serwisu praca.gratka.pl
Tematem najnowszej kampanii serwisu praca.gratka.pl jest usługa o nazwie „Kandyduchy” umożliwiająca osobom szukającym pracy, wynajem sobowtórów, którzy zastąpią ich na spotkaniu rekrutacyjnym.
28.10.14, 15:10
internet » badania rynku
MEC Shopper Report: w sieci Polacy kupują bardziej racjonalnie, wygrywają znane marki
Zaledwie 15 proc. internautów woli zakupy w sieci niż w galeriach handlowych, a tylko 9 proc. robi e-zakupy przynajmniej raz w tygodniu. W Internecie Polacy kupują bardziej racjonalnie i planowo niż w galeriach handlowych. Kredyt zaufania mają marki znane z reklam i polecane przez ich znajomych – wynika z MEC Shopper Report, badania domu mediowego MEC zaprezentowanego na VII Forum MEC.
28.10.14, 10:10
internet » badania rynku
Gemius: Gmail przejmuje użytkowników polskich serwisów pocztowych
Tylko trzech na dziesięciu polskich internautów nie korzysta z najpopularniejszych serwisów pocztowych. W Polsce użytkownicy sieci najczęściej wybierają pocztę Wp.pl. Często korzystają też z kilku portali pozwalających komunikować się za pomocą e-maili.
27.10.14, 22:10
internet » informacje
Edyta Jungowska głosem w serwisie Ciufcia.pl
Od października br. bohaterowie serwisu www.Ciufcia.pl mówią głosem Edyty Jungowskiej. Aktorka wciela się w rolę przewodnika, który zachęca dzieci do wspólnej zabawy i podpowiada jak poruszać się w serwisie.
27.10.14, 19:10
internet » wydarzenia branżowe
Windows Server Infrastructure Days 2014 w listopadzie na Stadionie Miejskim we Wrocławiu
W dniach 24-26 listopada br. na Stadionie Miejskim we Wrocławiu odbędzie się konferencja Windows Server InfrastructureDays 2014 przeznaczona dla administratorów i inżynierów systemowych. 
27.10.14, 15:10
internet » informacje
Interia codziennie z innym logo
Po niedawnej zmianie wizerunku, portal Interia decyduje się na kolejne odważne modyfikacje swojego znaku firmowego. Na stronie głównej portalu codziennie zawiśnie inna wersja logo. 
27.10.14, 13:10
internet » artykuły
Pingwin 3.0: Google wprowadziło aktualizację algorytmu
Nieco ponad rok od wdrożenia poprzedniej wersji algorytmu Google zwanego Pingwinem wprowadzona została jego aktualizacja. Omawiany algorytm odpowiedzialny jest za degradowanie w wynikach wyszukiwania stron korzystających z nienaturalnych metod pozyskiwania linków. Artykuł Macieja Dobkowicza z agencji SEMTEC.
27.10.14, 12:10
internet » informacje
Bez maski Moniki Jaruzelskiej w Onecie
„Bez Maski. Rozmowy Moniki Jaruzelskiej” to nowy cykl, który od połowy października br. internauci mogą zobaczyć w Onecie. 
26.10.14, 21:10
internet » informacje
Nowa wersja portalu abcZdrowie.pl
W połowie września br. została uruchomiona nowa wersja abcZdrowie.pl. Wprowadzono m.in.: nowy wygląd portalu oraz rozwinięto funkcjonalności, w tym bezpłatną usługę „Zapytaj lekarza”.
Słuchaj radio.nadaje.com w telefonie
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 01.12.14

Do wygrania dwa egzemplarze książki.

do 30.11.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

do 30.11.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 1 listopada 2014
Polecamy
Konferencje

15.11.2014 r., Kraków.

4.12.2014 r., Kraków