17.11.11, 19:11

Nadaje.com w nowej odsłonie

15 listopada b.r. portal Nadaje.com całkowicie zmienił szatę graficzną swojej witryny.Witryna wprowadziła mnóstwo nowych rozwiązań i udogodnień dla internautów.

15 listopada b.r. portal Nadaje.com całkowicie zmienił szatę graficzną swojej witryny.Witryna wprowadziła mnóstwo nowych rozwiązań i udogodnień dla internautów.

Zmieniony został układ strony, usprawniono wyszukiwanie informacji i wprowadzono zmiany mające na celu poprawę usability serwisu. Zastosowane kolory w nowym designie poprawiają jego przejrzystość.

Witryna zawiera nowy player stacji radiowych, który umożliwia słuchanie stacji z poziomu przeglądarki internetowej. Każdego miesiąca użytkownicy serwisu korzystają z playera ponad 300 tysięcy razy przy ponad milionie wszystkich odsłon portalu.

Serwis Nadaje.com wprowadził także  automatyczny monitoring strumieni internetowych stacji, dzięki czemu w serwisie pojawiają się wyłacznie aktywne strumienie rozgłośni. Z usług hostingu serwerów shoutcast świadczonych przez Nadaje.com korzysta już blisko 90 polskich rozgłośni radiowych.

Witryna w nowej wersji oferuje aktualne informacje dotyczące branży radiowej dostarczane przez dwa serwisy (mediafm.net i RadioPolska.pl), aktualny katalog wszystkich rozgłośni FM, radiową mapę Polski, katalog stacji internetowych. Nowością jest lista stacji, których odbiór jest możliwy w telefonach komórkowych.

Portal Nadaje.com planuje wprowadzenie wersji mobilnej witryny oraz rankingu popularności stacji radiowych. Zapowiadane jest także rozszerzenie treści portalu o katalog telewizji internetowych oraz usługi streamingu video.

Nową wersję witryny można odwiedzić pod adresem: http://nadaje.com.

Komentarze

Powiązane

25.05.15, 00:05
internet » informacje
OLX promuje kategorię praca
Ruszyła internetowa kampania serwisu ogłoszeniowego. Tym razem OLX.pl promuje swoją kategorię “Praca”.
22.05.15, 13:05
internet » informacje
Serwis Wysokieobcasy.pl w nowej odslonie
Od połowy maja br. Wysokieobcasy.pl działają w nowym układzie i z nową oprawą graficzną. Dzięki zmianom serwis "Wysokich Obcasów" ma być bardziej przejrzysty i nowoczesny.
21.05.15, 17:05
internet » informacje
Wieczór Wyborczy Wirtualnej Polski z udziałem internautów
Drugi Wieczór Wyborczy w Wirtualnej Polsce rozpocznie się w niedzielę, 24 maja br. tuż przed godz. 21:00 i transmitowany będzie na żywo bezpośrednio ze strony głównej WP. Całość relacji śledzić też będzie można na Facebooku.
21.05.15, 14:05
internet » ludzie
Aleksander Kutela z HBO do Grupy Onet.pl 


Z początkiem sierpnia 2015 roku Aleksander Kutela obejmie funkcję CEO Grupy Onet.pl. Zastąpi tym samym Jonnego Crowe’a. Aleksander Kutela dołączy również do Group Executive Board w Polsce, w której skład wchodzą: Edyta Sadowska, Jonny Crowe i Grzegorz Kania, pod przewodnictwem Marka Dekana.
21.05.15, 13:05
internet » informacje
Blox.pl i Forum.Gazeta.pl na stronie głównej Gazeta.pl
Na stronie głównej Gazeta.pl pojawił się obszar tematyczny poświęcony społecznościom. Nowa sekcja dedykowana jest Blox.pl oraz Forum.Gazeta.pl
20.05.15, 17:05
internet » informacje
Ruszyła kampania OTOMOTO
Serwis OTOMOTO, po kwietniowym rebrandingu, ruszył z kampanią reklamową, która ma zachęcać kupujących do szukania pojazdu na jego stronach. To pierwsza tak duża kampania w historii serwisu – potrwa do końca czerwca br. i obejmuje TV oraz inne kanały i nośniki.
20.05.15, 07:05
internet » informacje
Aplikacja mobilna Legii Warszawa dla fanów klubu
Agencja Change jest odpowiedzialna za przygotowanie oficjalnej aplikacji mobilnej dla Legii Warszawa.
19.05.15, 13:05
internet » informacje
Agora uruchomiła serwis wnętrzarsko-budowlany Ladnydom.pl
Wystartował Ladnydom.pl - nowy serwis wnętrzarsko-budowlany Agory. Czytelnicy będą mogli w nim znaleźć fachowe porady na temat budowania i remontowania domu i mieszkania, urządzania wnętrz, a także zakładania i pielęgnacji ogrodu. 
19.05.15, 12:05
internet » informacje
Merlin.pl i Delikatesy Alma razem. Startuje projekt Merlinfood
Pierwsze w Polsce terminale COOLOMAT, do odbioru produktów spożywczych zakupionych w sieci, staną wkrótce w Warszawie. Sklep internetowy Merlin.pl, w kooperacji z siecią Delikatesów Alma oraz partnerem technologicznym, przygotowuje się do wejścia w sprzedaż art. spożywczych. Tym samym na rynku zadebiutuje projekt Merlinfood by Alma. 
19.05.15, 09:05
internet » informacje
Ceneo.pl z własną gazetką promocyjną
Ceneo.pl wdrożył nowe narzędzie promocji i dotarcia do użytkowników serwisu z sezonowymi ofertami sklepów – drukowaną gazetkę promocyjną.
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 28.06.15

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

do 27.06.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 27 maja 2015
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Nowe kategorie i zmiany w Jury to główne zmiany w jubileuszowej edycji Konkursu Biuletynów Firmowych, która wystartowała 19 maja 2015 r.