17.11.11, 19:11

Nadaje.com w nowej odsłonie

15 listopada b.r. portal Nadaje.com całkowicie zmienił szatę graficzną swojej witryny.Witryna wprowadziła mnóstwo nowych rozwiązań i udogodnień dla internautów.

15 listopada b.r. portal Nadaje.com całkowicie zmienił szatę graficzną swojej witryny.Witryna wprowadziła mnóstwo nowych rozwiązań i udogodnień dla internautów.

Zmieniony został układ strony, usprawniono wyszukiwanie informacji i wprowadzono zmiany mające na celu poprawę usability serwisu. Zastosowane kolory w nowym designie poprawiają jego przejrzystość.

Witryna zawiera nowy player stacji radiowych, który umożliwia słuchanie stacji z poziomu przeglądarki internetowej. Każdego miesiąca użytkownicy serwisu korzystają z playera ponad 300 tysięcy razy przy ponad milionie wszystkich odsłon portalu.

Serwis Nadaje.com wprowadził także  automatyczny monitoring strumieni internetowych stacji, dzięki czemu w serwisie pojawiają się wyłacznie aktywne strumienie rozgłośni. Z usług hostingu serwerów shoutcast świadczonych przez Nadaje.com korzysta już blisko 90 polskich rozgłośni radiowych.

Witryna w nowej wersji oferuje aktualne informacje dotyczące branży radiowej dostarczane przez dwa serwisy (mediafm.net i RadioPolska.pl), aktualny katalog wszystkich rozgłośni FM, radiową mapę Polski, katalog stacji internetowych. Nowością jest lista stacji, których odbiór jest możliwy w telefonach komórkowych.

Portal Nadaje.com planuje wprowadzenie wersji mobilnej witryny oraz rankingu popularności stacji radiowych. Zapowiadane jest także rozszerzenie treści portalu o katalog telewizji internetowych oraz usługi streamingu video.

Nową wersję witryny można odwiedzić pod adresem: http://nadaje.com.

Komentarze

Powiązane

03.05.15, 09:05
internet » informacje
Onet-RASP z kolejnym rekordem
123,1 mln odtworzeń wideo zarejestrowała w lutym 2015 Grupa Onet-RASP- wynika z badania przeprowadzonego przez Megapanel PBI/Gemius. Tym samym Grupa pobiła swój własny rekord, ustanowiony w styczniu 2015 i umocniła się na pozycji lidera wśród polskich platform internetowego wideo.
30.04.15, 11:04
internet » informacje
iplex.pl sprzedany
23 kwietnia br. właścicielem serwisu iplex.pl został Projekt VoD Sp. z o.o. Firma dokonała zakupu serwisu iplex.pl w drodze przetargu ogłoszonego przez syndyka masy upadłościowej. Nowi właściciele zapowiadają rozwój serwisu i wzrost jej udziału w rynku.
30.04.15, 07:04
internet » informacje
Hotplota.pl w odświeżonej wersji
Serwis internetowy Hotplota.pl (Grupa ZPR Media) zmienił logotyp i odświeżył layout. 
28.04.15, 15:04
internet » informacje
Nowa wersja magazynu VU MAG
Grupa Onet.pl uruchomiła nową wersję magazynu VU MAG. Serwis zyskał świeżą szatę graficzną i oferuje czytelnikowi jeszcze więcej rekomendacji modowych, pozwalając na łatwy zakup konkretnych produktów. Odmieniony VU MAG to kolejny krok grupy w realizacji strategii e-commerce.
26.04.15, 18:04
internet » informacje
mBank i PayU udostępniają pierwszy mobilny e-przelew na jedno kliknięcie
Obok mTransferu, klienci mBanku mogą korzystać z nowej metody płatności. Dzięki nowemu mTransferowi mobilnemu za zakupy w sieci można zapłacić jednym kliknięciem bezpośrednio z rachunku bankowego. Na początek rozwiązanie udostępniono na Allegro. Wkrótce PayU zaoferuje je także w wybranych sklepach internetowych.
26.04.15, 12:04
internet » badania rynku
Miliony zainteresowane blogami na Facebooku
3,4 miliona osób w Polsce jest zainteresowanych treściami oferowanymi przez blogi na Facebooku wynika z analizy Catvertiser.com. Większość z osób, które stykają się z treściami blogerów to kobiety (79,4 proc.).
23.04.15, 18:04
internet » informacje
Westwing zwiększa przychody do 183 milionów euro
Westwing, międzynarodowy lider e-commerce w branży wyposażenia wnętrz, w 2014 roku zwiększył przychody o 66 proc. do 183 milionów euro i otrzymał kolejne 30 mln euro finansowania.
23.04.15, 17:04
internet » informacje
Challenge yourself od 4F
Na potrzeby marki 4F powstała gra internetowa Challenge yourself. 
23.04.15, 15:04
internet » informacje
Zmieniamy się w dobrym kierunku. Kampania serwisu otoMoto
W związku z gruntowną przebudową stron serwisu otoMoto, zdecydowano się na przeprowadzenie rebrandingu marki. Rusza właśnie kampania promująca nową odsłonę największej giełdy ogłoszeń motoryzacyjnych – pod hasłem „„Zmieniamy się w dobrym kierunku”.
23.04.15, 08:04
internet » informacje
Panorama Hoteli od Eniro Polska i HotelsCombined
Na rynku zadebiutował nowy serwis internetowy Panorama Hoteli, dostępny pod domeną hotele.pf.pl. Projekt powstał we współpracy Eniro Polska i HotelsCombined.
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 06.06.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 05.06.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.06.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 5 maja 2015
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

9.04.2015 r., Poznań
16 i 17.04.2015 r. Wrocław