17.11.11, 19:11

Nadaje.com w nowej odsłonie

15 listopada b.r. portal Nadaje.com całkowicie zmienił szatę graficzną swojej witryny.Witryna wprowadziła mnóstwo nowych rozwiązań i udogodnień dla internautów.

15 listopada b.r. portal Nadaje.com całkowicie zmienił szatę graficzną swojej witryny.Witryna wprowadziła mnóstwo nowych rozwiązań i udogodnień dla internautów.

Zmieniony został układ strony, usprawniono wyszukiwanie informacji i wprowadzono zmiany mające na celu poprawę usability serwisu. Zastosowane kolory w nowym designie poprawiają jego przejrzystość.

Witryna zawiera nowy player stacji radiowych, który umożliwia słuchanie stacji z poziomu przeglądarki internetowej. Każdego miesiąca użytkownicy serwisu korzystają z playera ponad 300 tysięcy razy przy ponad milionie wszystkich odsłon portalu.

Serwis Nadaje.com wprowadził także  automatyczny monitoring strumieni internetowych stacji, dzięki czemu w serwisie pojawiają się wyłacznie aktywne strumienie rozgłośni. Z usług hostingu serwerów shoutcast świadczonych przez Nadaje.com korzysta już blisko 90 polskich rozgłośni radiowych.

Witryna w nowej wersji oferuje aktualne informacje dotyczące branży radiowej dostarczane przez dwa serwisy (mediafm.net i RadioPolska.pl), aktualny katalog wszystkich rozgłośni FM, radiową mapę Polski, katalog stacji internetowych. Nowością jest lista stacji, których odbiór jest możliwy w telefonach komórkowych.

Portal Nadaje.com planuje wprowadzenie wersji mobilnej witryny oraz rankingu popularności stacji radiowych. Zapowiadane jest także rozszerzenie treści portalu o katalog telewizji internetowych oraz usługi streamingu video.

Nową wersję witryny można odwiedzić pod adresem: http://nadaje.com.

Komentarze

Powiązane

27.11.15, 02:11
internet » informacje
Czy świat stanął na głowie? Trwa kampania serwisu randkowego SympatiaPlus.pl
SympatiaPlus.pl, która w nowej kampanii przekonuje, że randkowanie w sieci jest naturalną konsekwencją zmian, jakie przyniosła digitalizacji otoczenia w którym żyjemy.
27.11.15, 01:11
internet » informacje
Agencja GoldenSubmarine przygotowała nowy serwis Delikatesy Centrum
Agencja marketingu interaktywnego GoldenSubmarine stworzyła nowy serwis internetowy sieci sklepów Delikatesy Centrum. Celem zmian była przebudowa architektury informacji portalu tak, aby dostosować go do zmieniającej się oferty. 
26.11.15, 20:11
internet » informacje
Eliza Durnakowska i Marek Naruszewicz: Naszym atutem jest zasięg
Co jest przewagą Transportoid nad innymi tego typu aplikacjami? Ile obecnie miast jest obsługiwanych przez aplikację? Jakie są plany zwiazane z aplikacją? Rozmowa z Elizą Durnakowską - General Managerem MOBIEM i Markiem Naruszewiczem, Account Directorem MOBIEM,  właścicielami  aplikacji Transportoid.
26.11.15, 17:11
internet » informacje
500 kancelarii w serwisie LexRaty.pl
Business To Lawyers, startup na rynku usług prawnych, uruchomił portal internetowy LexRaty.pl. Za jego pomocą klienci mogą wyszukać prawnika-specjalistę ze swojej okolicy i ratalnie sfinansować jego honorarium.
26.11.15, 16:11
internet » informacje
Eura7 wdraża serwisy internetowe dla Kléppierre
Kléppierre Group jest jednym z największych operatorów centrów handlowych w Europie. W Polsce ta francuska firma zarządza sześcioma obiektami Plaza oraz centrum Sadyba Best Mall. Agencja Eura7 odpowiada za wdrożenie i obsługę serwisu internetowego dla każdego z nich.
24.11.15, 01:11
internet » informacje
Tarnowska.tv na żywo w ponad 20 telewizjach internetowych
Od 23 listopada br., na stronie Tarnowska.tv można oglądać informacje z dwóch województw małopolskiego i podkarpackiego.
23.11.15, 03:11
internet » informacje
Duża widownia transmisji expose premier Beaty Szydło na Onet.pl, Fakt24.pl i Newsweek.pl
Ponad 800 tys. użytkowników chociaż przez chwilę oglądało transmisję expose premier Beaty Szydło na portalu Onet.pl, Fakt24.pl i Newsweek.pl.
23.11.15, 01:11
internet » informacje
ZnanyLekarz.pl przejmuje lokalny portal we Włoszech
ZnanyLekarz.pl,  polski serwis do umawiania wizyt lekarskich online i dodawania opinii o lekarzach, realizuje strategię inwestycji na następnych rynkach. 
22.11.15, 20:11
internet » badania rynku
Gemius: kogo znajdziemy na Facebooku, a kogo na Twitterze?
W komunikowaniu się z użytkownikami najważniejszą rolę odgrywa zazwyczaj zasięg danego kanału komunikacyjnego. Warto zwrócić także uwagę na charakterystykę użytkowników serwisów społecznościowych. Zasięg może być mniej istotny od właściwie wybranej grupy docelowej.
22.11.15, 15:11
internet » badania rynku
Ipla najpopularniejszą mobilną aplikacją VOD w Polsce
Pięć milionów pobrań Ipli na system operacyjny Android sprawiło, że została najpopularniejszą polską, mobilną aplikacją VOD w Google Play. Pojawiły się nowe wersje aplikacji na różne urządzenia, a także nawiązano współpracę z siecią Plus.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 15.01.16

Pula nagród konkursu to aż 33 książki!

do 01.01.16

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 1 grudnia 2015
Polecamy