17.11.11, 19:11

Nadaje.com w nowej odsłonie

15 listopada b.r. portal Nadaje.com całkowicie zmienił szatę graficzną swojej witryny.Witryna wprowadziła mnóstwo nowych rozwiązań i udogodnień dla internautów.

15 listopada b.r. portal Nadaje.com całkowicie zmienił szatę graficzną swojej witryny.Witryna wprowadziła mnóstwo nowych rozwiązań i udogodnień dla internautów.

Zmieniony został układ strony, usprawniono wyszukiwanie informacji i wprowadzono zmiany mające na celu poprawę usability serwisu. Zastosowane kolory w nowym designie poprawiają jego przejrzystość.

Witryna zawiera nowy player stacji radiowych, który umożliwia słuchanie stacji z poziomu przeglądarki internetowej. Każdego miesiąca użytkownicy serwisu korzystają z playera ponad 300 tysięcy razy przy ponad milionie wszystkich odsłon portalu.

Serwis Nadaje.com wprowadził także  automatyczny monitoring strumieni internetowych stacji, dzięki czemu w serwisie pojawiają się wyłacznie aktywne strumienie rozgłośni. Z usług hostingu serwerów shoutcast świadczonych przez Nadaje.com korzysta już blisko 90 polskich rozgłośni radiowych.

Witryna w nowej wersji oferuje aktualne informacje dotyczące branży radiowej dostarczane przez dwa serwisy (mediafm.net i RadioPolska.pl), aktualny katalog wszystkich rozgłośni FM, radiową mapę Polski, katalog stacji internetowych. Nowością jest lista stacji, których odbiór jest możliwy w telefonach komórkowych.

Portal Nadaje.com planuje wprowadzenie wersji mobilnej witryny oraz rankingu popularności stacji radiowych. Zapowiadane jest także rozszerzenie treści portalu o katalog telewizji internetowych oraz usługi streamingu video.

Nową wersję witryny można odwiedzić pod adresem: http://nadaje.com.

Komentarze

Powiązane

15.12.14, 13:12
internet » ludzie
Monika Radaszewska w Ringier Axel Springer Polska
Ringier Axel Springer Polska powołał w swoich strukturach nowy zespół, który będzie odpowiadał za e-commerce. Na jego czele stoi Monika Radaszewska, która pełni funkcję Digital Paid Models Director.
14.12.14, 22:12
internet » artykuły
Widoczna zmiana, czyli jak advisibilty wpływa na rynek reklamy internetowej?
Ponad roku temu Google wprowadziło w systemie rozliczania reklam Ad Words istotną zmianę – płatność wyłącznie za reklamę, co do której istnieje pewność, że użytkownik ją zauważył. Co to oznacza dla wydawców, a co dla reklamodawców? Czym dokładnie jest advisibilty?
14.12.14, 16:12
internet » informacje
Nowa odsłona platformy Kwit.pl
Serwis Kwit.pl, który do tej pory był przede wszystkim miejscem do porównywania cen e-koszyków spożywczych, przechodzi metamorfozę.
12.12.14, 19:12
internet » badania rynku
Gemius: większość internautów odwiedza Allegro
Na Allegro.pl zagląda więcej niż co drugi internauta. Coraz częściej za pomocą tabletów i smartfonów. Na przeglądanie ofert na tej stronie internauci przeznaczają miesięcznie półtorej godziny mniej niż trzy lata temu – wynika z analizy przeprowadzonej przez firmę Gemius.
10.12.14, 20:12
internet » informacje
AdPlayer współpracuje z nowymi wydawcami
Do sieci reklamy wideo AdPlayer dołączyły serwisy NextWeb Media – abcZdrowie.pl oraz Parenting.pl, a także serwis rozrywkowy Kwejk.pl. AdPlayer rozpoczął już sprzedaż reklam w materiałach wideo na tych witrynach.
09.12.14, 22:12
internet » informacje
K2 autorem witryny dla TR Warszawa
Agencja K2 opracowała i wdrożyła nową stronę dla teatru TR Warszawa. 
09.12.14, 12:12
internet » informacje
SiatkarskiPortal.pl w nowej odsłonie
9 grudnia br. została zaprezentowana nowa makieta jednego z największych w Polsce serwisów tematycznych o siatkówce. Serwis zapowiada także udostepnianie kontentu video.
09.12.14, 10:12
internet » badania rynku
Zmiana w rankingu wydawców internetowych. Interia wyprzedziła Gazeta.pl
W zestawieniu największych grup portalowych w Polsce - pod względem liczby internautów - Grupa Interia awansowała na trzecią pozycję wśród portali informacyjnych (12,3 mln RU), wyprzedzając Grupę Gazeta.pl o niemal 600 tys. RU. Większą liczbę odwiedzających miała nowa strona główna portalu, jak i cała domena Interia.pl.
08.12.14, 10:12
internet » informacje
Raport Gemius: Czy Polacy sprawdzają prognozę pogody w internecie?
Jedna trzecia polskich internautów odwiedza serwisy pogodowe. To ponad półtorakrotnie więcej niż pięć lat temu. Użytkownicy sieci najchętniej zaglądają na strony WWW zawierające prognozę pogody od maja do sierpnia, ale to w lipcu cieszą się one największym zainteresowaniem.
05.12.14, 10:12
internet » informacje
Kampania Frisco.pl z beaconami
Na powierzchniach reklamowych stacji Centrum w warszawskim metrze Frisco.pl otworzyło sklepy firmowe wyposażone w nowoczesne beacony w ramach kampanii promującej mobilne zakupy.
Słuchaj radio.nadaje.com w telefonie
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 19.01.15

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

do 18.01.15

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

do 17.01.15

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 19 grudnia 2014
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

11 października 2014 r. (sobota)