17.11.11, 19:11

Nadaje.com w nowej odsłonie

15 listopada b.r. portal Nadaje.com całkowicie zmienił szatę graficzną swojej witryny.Witryna wprowadziła mnóstwo nowych rozwiązań i udogodnień dla internautów.

15 listopada b.r. portal Nadaje.com całkowicie zmienił szatę graficzną swojej witryny.Witryna wprowadziła mnóstwo nowych rozwiązań i udogodnień dla internautów.

Zmieniony został układ strony, usprawniono wyszukiwanie informacji i wprowadzono zmiany mające na celu poprawę usability serwisu. Zastosowane kolory w nowym designie poprawiają jego przejrzystość.

Witryna zawiera nowy player stacji radiowych, który umożliwia słuchanie stacji z poziomu przeglądarki internetowej. Każdego miesiąca użytkownicy serwisu korzystają z playera ponad 300 tysięcy razy przy ponad milionie wszystkich odsłon portalu.

Serwis Nadaje.com wprowadził także  automatyczny monitoring strumieni internetowych stacji, dzięki czemu w serwisie pojawiają się wyłacznie aktywne strumienie rozgłośni. Z usług hostingu serwerów shoutcast świadczonych przez Nadaje.com korzysta już blisko 90 polskich rozgłośni radiowych.

Witryna w nowej wersji oferuje aktualne informacje dotyczące branży radiowej dostarczane przez dwa serwisy (mediafm.net i RadioPolska.pl), aktualny katalog wszystkich rozgłośni FM, radiową mapę Polski, katalog stacji internetowych. Nowością jest lista stacji, których odbiór jest możliwy w telefonach komórkowych.

Portal Nadaje.com planuje wprowadzenie wersji mobilnej witryny oraz rankingu popularności stacji radiowych. Zapowiadane jest także rozszerzenie treści portalu o katalog telewizji internetowych oraz usługi streamingu video.

Nową wersję witryny można odwiedzić pod adresem: http://nadaje.com.

Komentarze

Powiązane

18.07.14, 17:07
internet » informacje
Więcej wiadomości lokalnych na stronie głównej Wirtualnej Polski
Na stronie głównej Wirtualnej Polski został rozbudowany blok wiadomości lokalnych. Teraz użytkownicy SG portalu, w specjalnie wydzielonym boksie, mają dostęp do najważniejszych informacji z sześciu największych aglomeracji – Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Katowic, Poznania oraz Trójmiasta.
17.07.14, 20:07
internet » informacje
Startuje kolejna edycja Wygraj Ligę
W piątek, 18 lipca br. ruszają rozgrywki T-Mobile Ekstraklasy. W związku z tym serwis Sport.pl po raz kolejny organizuje akcję „Wygraj Ligę" - internetową grę fantasy opartej na zawodnikach z ligi polskiej.
17.07.14, 10:07
internet » informacje
Murator uruchomił nowy serwis Zakupy.tuznajdziesz.pl
Zakupy.tuznajdziesz.pl to nowy serwis e-commerce Wydawnictwa MURATOR SA, będący połączeniem trzech funkcjonujących do tej pory niezależnie serwisów: Zakupy-budowa.tuznajdziesz.pl, Zakupy-wnetrza.tuznajdziesz.pl i Zakupy-ogrod.tuznajdziesz.pl.
16.07.14, 11:07
internet » informacje
VoD.pl w nowej odsłonie
Od 15 lipca br. do użytku oddano udoskonaloną wersją VoD.pl. Dzięki nowym funkcjonalnościom, oglądanie filmów i seriali ma być prostsze i bardziej intuicyjne. Zastosowane rozwiązania pozwalają teraz także na dotarcie z ofertą platformy do właścicieli smartfonów i tabletów. 
16.07.14, 08:07
internet » informacje
ibankomaty.pl. Startuje wyszukiwarka bankomatów
Wszystkie najważniejsze informacje na temat bankomatów tj.: ich godziny otwarcia i lokalizacje oraz możliwość łatwego wyszukania najbliższych urządzeń są dostępne w serwiksie ibankomaty.pl. Nowoczesny serwis internetowy jest dopełnieniem, od dłuższego czasu istniejącej na rynku, aplikacji Bankomaty PL.
15.07.14, 15:07
internet » informacje
Grupa IQS przejęła od Gemius Interaktywny Instytut Badań Rynkowych
Grupa IQS Sp. z o.o. zakupiła od Gemius S.A. 100 proc. udziałów w spółce Interaktywny Instytut Badań Rynkowych (IIBR) – lidera badań internetowych w Polsce. „W otoczeniu konsolidacji podmiotów zagranicznych połączenie tych agencji to ważny i strategiczny ruch na polskim rynku badań” – komentuje Alina Lempa, Prezes Zarządu spółki Grupa IQS.
15.07.14, 12:07
internet » informacje
Kabarety. Nowa aplikacja na smartfony
Gazeta.pl w partnerstwie z Microsoft Devices (dawniej Nokia) uruchomiła „Kabarety”, nową aplikację na smartfony z systemem Windows Phone. Umożliwia ona dostęp do skeczów najlepszych grup kabaretowych w Polsce.
13.07.14, 13:07
internet » informacje
Ruszyła pierwsza kampania telewizyjna klubu travelowegoTravelist
7 lipca br. wystartowała pierwsza kampania telewizyjna klubu travelowego Travelist. Spot reklamowy Travelist będzie emitowany w telewizjach TVN i Polsat oraz we wszystkich kanałach tematycznych tych stacji.
11.07.14, 20:07
internet » ludzie
Magdalena Wasilewska-Michalska prezesem Trader.com
Od 1 lipca 2014 roku prezesem zarządu Trader.com jest Magdalena Wasilewska-Michalska. Zajęła ona miejsce dotychczasowej prezes, Anny Podkowińskiej.
09.07.14, 20:07
internet » ludzie
Łukasz Grzejek szefem Agora Internet Artists
Od lipca 2014 r. szefem, największej i najstarszej sieci You Tube, Agora Internet Artists (AIA) jest Łukasz Grzejek. Funkcję zastępcy pełni Kuba Jankowski. 
Słuchaj radio.nadaje.com w telefonie
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 21.08.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

do 20.08.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 22 lipca 2014
Polecamy
Konferencje

29-30 lipca 2014 r., Stadion Narodowy, Warszawa

Pierwsze wakacyjne spotkanie Komu Komunikacji poruszy temat komunikacji środowisk LGBT. Prelegenci opowiedzą o specyfice tej grupy docelowej, sposobach skutecznego dotarcia do niej oraz o barierach komunikacyjnych, na które w swoich działaniach skierowanych do środowisk LGBT natrafiają dziennikarze, firmy i agencje zajmujące się PR-em i marketingiem.