17.11.11, 19:11

Nadaje.com w nowej odsłonie

15 listopada b.r. portal Nadaje.com całkowicie zmienił szatę graficzną swojej witryny.Witryna wprowadziła mnóstwo nowych rozwiązań i udogodnień dla internautów.

15 listopada b.r. portal Nadaje.com całkowicie zmienił szatę graficzną swojej witryny.Witryna wprowadziła mnóstwo nowych rozwiązań i udogodnień dla internautów.

Zmieniony został układ strony, usprawniono wyszukiwanie informacji i wprowadzono zmiany mające na celu poprawę usability serwisu. Zastosowane kolory w nowym designie poprawiają jego przejrzystość.

Witryna zawiera nowy player stacji radiowych, który umożliwia słuchanie stacji z poziomu przeglądarki internetowej. Każdego miesiąca użytkownicy serwisu korzystają z playera ponad 300 tysięcy razy przy ponad milionie wszystkich odsłon portalu.

Serwis Nadaje.com wprowadził także  automatyczny monitoring strumieni internetowych stacji, dzięki czemu w serwisie pojawiają się wyłacznie aktywne strumienie rozgłośni. Z usług hostingu serwerów shoutcast świadczonych przez Nadaje.com korzysta już blisko 90 polskich rozgłośni radiowych.

Witryna w nowej wersji oferuje aktualne informacje dotyczące branży radiowej dostarczane przez dwa serwisy (mediafm.net i RadioPolska.pl), aktualny katalog wszystkich rozgłośni FM, radiową mapę Polski, katalog stacji internetowych. Nowością jest lista stacji, których odbiór jest możliwy w telefonach komórkowych.

Portal Nadaje.com planuje wprowadzenie wersji mobilnej witryny oraz rankingu popularności stacji radiowych. Zapowiadane jest także rozszerzenie treści portalu o katalog telewizji internetowych oraz usługi streamingu video.

Nową wersję witryny można odwiedzić pod adresem: http://nadaje.com.

Komentarze

Powiązane

23.09.16, 20:09
internet » informacje
Kobieta Interii przeszła kolejną metamorfozę
Kobieta.interia.pl przechodzi pełną metamorfozę już szósty raz. Serwis funkcjonuje na rynku już od 17 lat.
22.09.16, 20:09
internet » informacje
Gemius patentuje swoją technologię badania internetu
Gemius jako pierwsza firma na świecie znalazła sposób, aby za pomocą autorskiego algorytmu odpowiedzieć na pytanie o to, kto i jak korzysta z sieci. Teraz flagowy produkt firmy czeka na patent z krajowego urzędu patentowego.
21.09.16, 16:09
internet » informacje
Raport: e-konsumenci coraz chętniej kupują za pomocą urządzeń mobilnych
Wraz z rozwojem nowych technologii, polscy e-konsumenci zaczynają przenosić się z zakupami internetowymi na ekrany urządzeń mobilnych. Do celów zakupowych 41 proc. internautów wybiera smartfona, 24 proc. tablet, a 2 proc. czytnik e-booków.
20.09.16, 18:09
internet » informacje
Urzadzamy.pl po relaunchu
Serwis Urzadzamy.pl wprowadził nowy layout. W nowej odsłonie graficznej postawiono na przejrzystość, intuicyjność obsługi oraz nowoczesną ekspozycję galerii. W serwisie pojawiło się blisko 80 tys. zdjęć.
19.09.16, 18:09
internet » informacje
Wystartował portal podróżniczy Wyprawy Marzeń
Wiele dziennikarskich reportaży, tysiące fotografii i ponad 150 planów globtroterskich podróży w dniu premiery wypełniło portal podróżniczy WyprawyMarzeń.pl
19.09.16, 13:09
internet » informacje
LifeTube z nowymi działami: Gaming i Beauty
LifeTube zdecydował się utworzyć dwa nowe działy: Gaming i Beauty, które będą specjalizowały się w obsłudze influencerów i marek z danych kategorii.
18.09.16, 21:09
internet » informacje
Nowa aplikacja Onet Program TV z udogodnieniami
Grupa Onet-RAS Polska udostępniła dla użytkowników urządzeń z systemem iOS i Android nową aplikację Onet Program TV.
16.09.16, 13:09
internet » informacje
Onet rozwija ofertę programów publicystycznych
Ciekawi goście, aktualne komentarze do wydarzeń społeczno-politycznych i pluralizm opinii – po wakacjach rusza jesienne pasmo publicystyczne Onetu, w którym obok „Subiektywnego” i „Burzy politycznej” zadebiutują autorskie programy Andrzeja Gajcego, Andrzeja Stankiewicza, Iwony Kutyny i Renaty Kim.
15.09.16, 08:09
internet » informacje
Gazeta.pl wspiera akcję Greenpeace Adoptuj pszczołę. Specjalne logo Gazety.pl
„Adoptuj pszczołę” to akcja Greenpeace, dzięki której tysiące osób z całej Polski angażują się w pomaganie pszczołom miodnym i dziko żyjącym. W tym roku ma swoją czwartą edycję, a już po raz drugi jej partnerem jest portal Gazeta.pl.
12.09.16, 18:09
internet » informacje
Rusza porównywarka sprawdzonych serwisantów od Inforsys
Rusza Sprawdzonyserwisant.pl - wyszukiwarka i porównywarka serwisów napraw urządzeń elektronicznych stworzona przez spółkę Inforsys.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 01.11.16

Pula nagród konkursu to aż 101 książek!!!

do 30.10.16

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 29.10.16

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 30 września 2016
Polecamy
Konferencje

19-21 października 2016 r., Warszawa.