17.11.11, 19:11

Nadaje.com w nowej odsłonie

15 listopada b.r. portal Nadaje.com całkowicie zmienił szatę graficzną swojej witryny.Witryna wprowadziła mnóstwo nowych rozwiązań i udogodnień dla internautów.

15 listopada b.r. portal Nadaje.com całkowicie zmienił szatę graficzną swojej witryny.Witryna wprowadziła mnóstwo nowych rozwiązań i udogodnień dla internautów.

Zmieniony został układ strony, usprawniono wyszukiwanie informacji i wprowadzono zmiany mające na celu poprawę usability serwisu. Zastosowane kolory w nowym designie poprawiają jego przejrzystość.

Witryna zawiera nowy player stacji radiowych, który umożliwia słuchanie stacji z poziomu przeglądarki internetowej. Każdego miesiąca użytkownicy serwisu korzystają z playera ponad 300 tysięcy razy przy ponad milionie wszystkich odsłon portalu.

Serwis Nadaje.com wprowadził także  automatyczny monitoring strumieni internetowych stacji, dzięki czemu w serwisie pojawiają się wyłacznie aktywne strumienie rozgłośni. Z usług hostingu serwerów shoutcast świadczonych przez Nadaje.com korzysta już blisko 90 polskich rozgłośni radiowych.

Witryna w nowej wersji oferuje aktualne informacje dotyczące branży radiowej dostarczane przez dwa serwisy (mediafm.net i RadioPolska.pl), aktualny katalog wszystkich rozgłośni FM, radiową mapę Polski, katalog stacji internetowych. Nowością jest lista stacji, których odbiór jest możliwy w telefonach komórkowych.

Portal Nadaje.com planuje wprowadzenie wersji mobilnej witryny oraz rankingu popularności stacji radiowych. Zapowiadane jest także rozszerzenie treści portalu o katalog telewizji internetowych oraz usługi streamingu video.

Nową wersję witryny można odwiedzić pod adresem: http://nadaje.com.

Komentarze

Powiązane

27.09.14, 12:09
internet » informacje
DietMap. Interaktywne odchudzanie
Firma Diet and Wellness przygotowała interaktywny program DietMap, pomagający w procesie odchudzania i wprowadzania zdrowych nawyków żywieniowych. Za stworzenie serwisu oraz zaprojektowanie aplikacji odpowiadała agencja GoldenSubmarine.
24.09.14, 23:09
internet » informacje
Dziennikarze Rzeczpospolitej komentują wydarzenia dla Wirtualnej Polski
Grupa Wirtualna Polska oraz "Rzeczpospolita" rozpoczynają strategiczną współpracę przy produkcji i publikacji materiałów wideo.
24.09.14, 08:09
internet » informacje
Mobilny Sport.pl z rekordowymi wynikami
Padł kolejny rekord Sport.pl w mobile. W dniu półfinałowego meczu Polska-Niemcy podczas Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014 serwis zanotował ponad 3,3 mln odsłon mobilnych. Tego dnia aplikacja Sport.pl LIVE na urządzenia z systemem operacyjnym Android została uruchomiona 260 tys. razy, a użytkownicy wykonali aż 2,4 mln odsłon.
23.09.14, 08:09
internet » artykuły
Jak uniknąć problemów podczas przenosin serwera pocztowego?
Jeśli chcesz zobaczyć, jak informatycy w Twojej firmie dygoczą, bledną, a może nawet mdleją, powiedz im po prostu, że chcesz przenieść swoją nazwę domeny do innego rejestratora. Albo przenieść swój serwer pocztowy do innego dostawcy. Artykuł Dirka Jumpertza, Security Manager [Menedżer ds. Bezpieczeństwa] w EURid.
22.09.14, 17:09
internet » informacje
Sir Local z aplikacją dla osób poszukujących sprawdzonych fachowców
Sir Local, serwis zapewniający dostęp do sprawdzonych fachowców, uruchomił aplikację na urządzenia z systemem Android. Gruntownie została odświeżona także strona Sir Local.
22.09.14, 10:09
internet » informacje
Gazeta Wyborcza uruchamia serwis BIQdata.pl
22 września br. swoją premierę w sieci ma serwis BIQdata.pl, pierwszy w Polsce serwis internetowy z kategorii data journalism przygotowywany przez redakcję mediową. 
20.09.14, 13:09
internet » informacje
Newsweek.pl wprowadza kody i kupony rabatowe
Kody i kupony rabatowe dla czytelników to nowa usługa w Newsweek.pl. Tym samym serwis wchodzi na rozwijający się w polskim Internecie rynek e-couponingu. Platformę Newsweek.pl/kupony-rabatowe uruchomiono wraz z firmą Panna Cotta PCG GmbH. 
19.09.14, 18:09
internet » informacje
WiFi w stu placówkach eurobanku
Netia, w ramach kolejnej umowy z eurobakiem, uruchomiała w 100 placówkach banku WiFi, za pomocą którego klienci tej instytucji finansowej mogą korzystać z szybkiego, nielimitowanego dostępu do internetu.
19.09.14, 13:09
internet » informacje
Grupa Wirtualna Polska inwestuje w Domodi
Grupa Wirtualna Polska przejęła 51 proc. udziałów w Domodi sp. z o.o. Podpisana jednocześnie umowa inwestycyjna zapewnia dalsze zaangażowanie założycieli w zarządzanie i rozwój spółki, która jest operatorem serwisów Domodi.pl oraz Homebook.pl.
18.09.14, 15:09
internet » informacje
Kodyrabatowe.pl wchodzą do Indii
Couponauda.in, nowy portal z kodami rabatowymi do sklepów internetowych wchodzi właśnie na rynek indyjski. Portal jest częścią krakowskiej grupy International Coupons, która działa już w kilkunastu krajach na świecie. 
Słuchaj radio.nadaje.com w telefonie
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 02.11.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

do 01.11.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

do 30.10.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 1 października 2014
Polecamy
Konferencje

Freshmen’s Survival jest trzydniowym, cyklicznym wyjazdem szkoleniowym organizowanym przez Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków w dniach 24-26 października 2014 r. w Skawicy. 

11 października 2014 r. (sobota)