30.01.12, 18:01

Eurosport odnowiła umowy na prawa do turniejów French Open i US Open

Grupa Eurosport przedłużyła wieloletnią współpracę dotyczącą relacji z turniejów tenisowych French Open i US Open, podpisując nowe umowy na prawa do tych imprez.

Grupa Eurosport przedłużyła wieloletnią współpracę dotyczącą relacji z turniejów tenisowych French Open i US Open, podpisując nowe umowy na prawa do tych imprez. Dzięki nowym umowom Eurosport zabezpieczył już prawa do wszystkich turniejów Wielkiego Szlema należących wcześniej do jego portfolio.

Dzięki pośrednictwu agencji MP&Silva, telewizyjne relacje z turnieju French Open zostaną w kanale Eurosport na trzy kolejne lata, do 2014 roku włącznie. Umowa dotycząca US Open, finalizowana za pośrednictwem IMG Media, gwarantuje stacji prawa do tej imprezy do 2017 roku.

Obydwie umowy przyznają Eurosportowi prawa do relacji na żywo za pośrednictwem wszystkich platform medialnych grupy. Zarówno French Open jak i US Open będą pokazywane przez kanały Eurosport i Eurosport 2, a także przez usługę internetową Eurosport Player, dostępną na komputery osobiste i urządzenia mobilne. Abonenci Eurosport Playera uzyskają dostęp do relacji na żywo z wielu kortów.

 

Dzięki nowym umowom Eurosport zabezpieczył prawa do wszystkich turniejów Wielkiego Szlema należących wcześniej do jego portfolio. Oprócz French Open i US Open, należy do niego także Australian Open, z którym Eurosport odnowił umowę w ubiegłym roku. W 2012 roku Eurosport zaoferuje kibicom tenisa ponad 1200 godzin relacji na żywo, obok turniejów wielkoszlemowych także z turniejów WTA oraz wybranych imprez ATP.

Komentarze

Powiązane

27.07.15, 16:07
telewizja » informacje
Ruszyły zdjęcia do nowego programu Canal+ Discovery
Quady, wspinaczka i nocleg w jaskini – 17 lipca br. ruszyły zdjęcia do programu Canal+ Discovery „Mikroprzygoda”. Cały czas można się jednak zgłaszać do wzięcia udziału w programie. Casting prowadzony przez ATM Grupa dla osób tęskniących za ekstremalną przygodą wciąż trwa.
27.07.15, 15:07
telewizja » seriale
Polska premiera serialu Kontrakt na miłość
Zawiedziona miłość, błędy młodości, rodzinne konwenanse. W czwartek, 13 sierpnia br., TV Puls rozpocznie emisję nowego, tureckiego serialu „Kontrakt na miłość”. Będzie to premiera tej produkcji w Polsce.
27.07.15, 11:07
telewizja » badania rynku
Raport: Magda Gessler lokomotywą reklamowych przychodów
Najnowszy raport domu mediowego Lowe Media nie pozostawiła złudzeń – najsilniejszą lokomotywą reklamowych przychodów jest królowa programów kulinarnych – Magda Gessler. 
27.07.15, 10:07
telewizja » ludzie
Beata Ryczkowska w Stopklatce TV
Od połowy lipca br. nową dyrektor programową Stopklatki TV, bezpłatnego naziemnego kanału filmowego, należącego do Kino Polska TV S.A. i Agora S.A., jest Beata Ryczkowska. Jej poprzednik, Wawrzyniec Brach, przeszedł do Filmbox International.
27.07.15, 09:07
telewizja » informacje
Multimedia Polska i Playboy Plus Europe przedłużają umowę
Multimedia Polska i Playboy Plus Europe ogłosiły, że w ramach przedłużenia umowy o współpracy, w ofercie Multimedia Polska dostępne będą: Playboy TV, BRAZZERS TV Europe i Adult Channel.
26.07.15, 22:07
telewizja » informacje
Paraolimpiada Rio de Janeiro 2016 na antenach Telewizji Polskiej
Telewizja Polska ze zdziwieniem dowiaduje się o akcji społecznej Fundacji Avanti, która ma rzekomo doprowadzić do transmisji z Igrzysk Paraolimpijskich, mających odbyć się w 2016 r. w Rio de Janeiro.
24.07.15, 18:07
telewizja » informacje
Relacja z Tour de Pologne na antenie Eurosportu
2 sierpnia br. rozpocznie się największy kolarski wyścig w Polsce - Tour de Pologne. Dzięki relacjom Eurosportu i Eurosportu 2 wyścig będą mogli oglądać widzowie w 69 krajach Europy i regionu Azji i Pacyfiku.
24.07.15, 17:07
telewizja » ludzie
David Gaboriaud podbija północ z Kuchnią+
Dania, Finlandia, Szwecja, Norwegia, Litwa, Łotwa i Estonia – w sierpniu br. widzowie Kuchni+, autorskiego kanału nc+, dzięki kucharzowi Davidowi Gaboriaud skosztują potraw i atrakcji północnej Europy.
24.07.15, 16:07
telewizja » informacje
Nowa gra od Cartoon Network i D3 Go!
Firma D3 Go! oraz Cartoon Network ogłosiły światową premierę darmowej gry Adventure Time Puzzle Quest, która jest już dostępna do pobrania w sklepach App Store i Google Play.
24.07.15, 14:07
telewizja » informacje
Wakacyjne propozycje Nickelodeon Polska
Bohaterowie znani z ekranu stacji Nickelodeon zapraszają wszystkie dzieci do udziału w dwóch letnich akcjach – „Wyspy Frajdy” w czterech nadmorskich kurortach oraz „Dnia Zabawy” w Warszawie. 
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu telewizja: rss
Konkursy
do 31.08.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.08.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.08.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 30 lipca 2015
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.