30.01.12, 18:01

Eurosport odnowiła umowy na prawa do turniejów French Open i US Open

Grupa Eurosport przedłużyła wieloletnią współpracę dotyczącą relacji z turniejów tenisowych French Open i US Open, podpisując nowe umowy na prawa do tych imprez.

Grupa Eurosport przedłużyła wieloletnią współpracę dotyczącą relacji z turniejów tenisowych French Open i US Open, podpisując nowe umowy na prawa do tych imprez. Dzięki nowym umowom Eurosport zabezpieczył już prawa do wszystkich turniejów Wielkiego Szlema należących wcześniej do jego portfolio.

Dzięki pośrednictwu agencji MP&Silva, telewizyjne relacje z turnieju French Open zostaną w kanale Eurosport na trzy kolejne lata, do 2014 roku włącznie. Umowa dotycząca US Open, finalizowana za pośrednictwem IMG Media, gwarantuje stacji prawa do tej imprezy do 2017 roku.

Obydwie umowy przyznają Eurosportowi prawa do relacji na żywo za pośrednictwem wszystkich platform medialnych grupy. Zarówno French Open jak i US Open będą pokazywane przez kanały Eurosport i Eurosport 2, a także przez usługę internetową Eurosport Player, dostępną na komputery osobiste i urządzenia mobilne. Abonenci Eurosport Playera uzyskają dostęp do relacji na żywo z wielu kortów.

 

Dzięki nowym umowom Eurosport zabezpieczył prawa do wszystkich turniejów Wielkiego Szlema należących wcześniej do jego portfolio. Oprócz French Open i US Open, należy do niego także Australian Open, z którym Eurosport odnowił umowę w ubiegłym roku. W 2012 roku Eurosport zaoferuje kibicom tenisa ponad 1200 godzin relacji na żywo, obok turniejów wielkoszlemowych także z turniejów WTA oraz wybranych imprez ATP.

Komentarze

Powiązane

30.06.15, 09:06
telewizja » informacje
Nowości w letniej ramówce TVS
Od lipca br. na antenie stacji TVS pojawią się cztery kultowe seriale z lat '90 – „Alf”, „McGyver”, „Słoneczny Patrol” oraz „Siódme Niebo” – jak również premiery własnych produkcji.
30.06.15, 07:06
telewizja » informacje
Zmiany w Kino Polska TV S.A
Zwyczajne Walne Zgromadzenie Kino Polska TV S.A. zdecydowało o wypłacie dywidendy swoim akcjonariuszom. Rada Nadzorcza spółki podjęła natomiast decyzję o rozszerzeniu składu zarządu.
29.06.15, 23:06
telewizja » informacje
Poranki z serialami animowanymi w Canal+ Family
28 czerwca br. Canal+ Family rozpocznie emisję weekendowego poranka z serialami dla dzieci. Na antenie stacji pojawią się dwie nowe produkcje – „Wiking Vic” oraz „Na tropie króla lasu”.
29.06.15, 20:06
telewizja » informacje
IPLA dla osób z dysfunkcją słuchu
Z myślą o potrzebach osób niesłyszących oraz niedosłyszących, największa polska telewizja internetowa IPLA rozwija funkcję udostępniania napisów i poszerza bibliotekę materiałów z napisami.
29.06.15, 16:06
telewizja » informacje
Każdy obywatel w zasięgu Regionalnego Systemu Ostrzegania
Od 1 lipca 2015 r. Regionalny System Ostrzegania zostanie rozszerzony o możliwość otrzymywania komunikatów dotyczących istotnych zagrożeń życia, zdrowia lub mienia mieszkańców we wszystkich kanałach Telewizji Polskiej dostępnych w naziemnej telewizji cyfrowej oraz za pomocą sms-ów.
29.06.15, 14:06
telewizja » informacje
Wimbledon na kanałach sportowych Polsatu
Sportowe kanały Polsatu pokażą łącznie ponad 200 godzin transmisji z Wimbledonu, który od 29 czerwca do 12 lipca br. rozgrywany będzie na trawiastych kortach w Londynie.
29.06.15, 13:06
telewizja » informacje
Lato Polsat News na antenie Polsatu i Polsatu News
27 czerwca br., razem z pierwszym wakacyjnym weekendem wystartowało „Lato Polsat News”, w którym operator sieci Plus wspólnie z Telewizją Polsat i Polsat News oraz we współpracy ze służbami ratowniczymi zachęcają, by w trakcie wakacji motywem przewodnim letniego wypoczynku było bezpieczeństwo.
29.06.15, 12:06
telewizja » informacje
MTV w nowej odsłonie
MTV odświeża swój wizerunek i tworzy przestrzeń do kreatywnej ekspresji dla swoich widzów i międzynarodowych artystów współpracujących ze stacją.
29.06.15, 09:06
telewizja » informacje
Ekstraklasa na antenie Eurosport 2
Dzięki umowie sublicencyjnej z platformą nc+ Eurosport 2 pozyskał wyłączne prawa do transmisji dwóch meczów podczas każdej kolejki Ekstraklasy. W sumie kanał pokaże co tydzień 4 spotkania – dwa na żywo i dwie retransmisje.
29.06.15, 08:06
telewizja » informacje
Platforma nc+ finalizuje przejście na nowoczesny standard nadawania
Platforma nc+ konsekwentnie zmierza do zakończenia procesu, jakim jest przejście na standard DVB-S2/MPEG-4.
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu telewizja: rss
Konkursy
do 28.07.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.07.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.07.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 1 lipca 2015
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

2.06.2015 r., Wrocław.