06.06.05, 20:06

Miesięcznik Olivia w internecie

www.olivia.pl
Od niedawna miesięcznik Olivia można przeczytać także w Internecie. Strona została pomyślana jako wirtualna przystań czytelniczek pisma. W serwisie można znaleźć teksty publikowane zarówno w bieżącym numerze miesięcznika jak i w archiwalnych wydaniach w podziale na działy: Mój Styl, Ciało i Forma, Reportaż, Psychologia, Uroki Życia, Kultura. Skróty artykułów ze strony głównej dostępne są dla wszystkich internautów, natomiast pełna wersje kilku najważniejszych tekstów oraz skróty pozostałych dostępne są dla osób, które wstąpią do Klubu Olivii. Każdy, kto zarejestruje się podając adres email, może m.in. otrzymać co miesiąc elektroniczny Biuletyn Olivii, brać aktywny udział w Forum, wystawiać ocenę artykułom i mieć dostęp do tekstów. Rejestracja i korzystanie z konta są bezpłatne.
Na stronie czytelniczki znajdą również informacje o telefonicznych dyżurach specjalistów. Dodatkową atrakcją jest serwis foto dostępny pod adresem foto.olivia.pl - na stronie tego wirtualnego laboratorium fotograficznego można zamówić odbitki z aparatów cyfrowych oraz gadżety ze zdjęciami np. T-shirty, kubeczki, podkładki pod mysz itp.
Dla czytelniczek dostępny jest także wirtualny sklepik Olivii, oferujący m.in. książki z serii „Literatura w spódnicy”, archiwalne numery Olivii oraz prenumeratę.
Adres strony głównej OLivii to www.olivia.pl.

Komentarze

Powiązane

11.09.14, 09:09
prasa » informacje
Niezbędnik ogrodnika debiutuje na rynku
Magazyn ekspertów „Niezbędnik ogrodnika” jako pierwszy tytuł na polskim rynku proponuje kompendium wiedzy i porad związanych z jednym określonym tematem dotyczącym ogrodnictwa. Pierwszy numer pisma, który ukaże się na rynku 11 września 2014 r., będzie poświęcony kwiatom cebulowym.
08.09.14, 23:09
prasa » informacje
Akcja Szał Zakupów w dwutygodniku Flesz. Gwiazdy & Styl i Viva!
8 września br. na rynku ukaże się najnowsze wydanie dwutygodnika „Flesz. Gwiazdy & Styl”, w którym znajdzie się wielka akcja rabatowa „Szał Zakupów”.
08.09.14, 17:09
prasa » informacje
Polish your English. Gazeta Wyborcza z cyklem do nauki języka angielskiego
Od 6 września br. trwa nowa akcja "Gazety Wyborczej" "Polish your English". Na łamach "Wyborczej" przez prawie trzy miesiące będą ukazywać się kolejne lekcje angielskiego, które mają pomóc czytelnikom poprawić znajomość tego języka. 
08.09.14, 14:09
prasa » informacje
Nowy udziałowiec w Tygodniku Powszechnym
W Krakowie podpisano umowę o współpracy między Fundacją Centrum Kopernika, Fundacją Tygodnika Powszechnego i spółką Tygodnik Powszechny – wydawcą „Tygodnika Powszechnego”. Fundacja Centrum Kopernika objęła mniejszościowy pakiet udziałów w spółce Tygodnik Powszechny.
08.09.14, 01:09
prasa » informacje
Magdalena Soszyńska nową redaktor naczelną magazynu HOT Moda
Od początku września bieżącego roku nastąpiła zmiana na stanowisku redaktor naczelnej magazynu "HOT Moda". 
05.09.14, 10:09
prasa » informacje
Na Pamięć w nowej odsłonie
Magazyn „Na Pamięć”, dostępny w każdą sobotę z „Gazetą Wyborczą”, od września będzie ukazywać się w nowej formule.
04.09.14, 08:09
prasa » ludzie
Marta Oczkowska w redakcjach K MAG i KUKBUK
Marta Oczkowska awansowała na stanowisko Marketing Supervisora w wydawnictwach „K MAG” i „KUKBUK”. 
02.09.14, 12:09
prasa » informacje
RUCH S.A. akcjonariuszem e-Kiosk S.A.
Na podstawie umowy zawartej z Presspublica Sp. z o.o., RUCH S.A. w zamian za nexto.pl stał się udziałowcem ponad 28% akcji spółki e-Kiosk S.A. - lidera dystrybucji  prasy cyfrowej pod markami  eKiosk.pl i egazety.pl.
29.08.14, 11:08
prasa » informacje
Legia najbardziej medialna
Lipiec 2014 r. był już trzecim miesiącem z rzędu, kiedy Legia okazała się najbardziej medialnym klubem T-Mobile Ekstraklasy. Tym razem uzyskała znaczącą przewagę przy dużej liczbie publikacji – w przeciwieństwie do czerwca, gdy trwała przerwa międzysezonowa i o klubach pisało się niewiele. 
29.08.14, 10:08
prasa » informacje
Wrześniowe Logo w nowej odsłonie i z nowymi felietonistami
Nowoczesna makieta, zmieniony układ treści oraz nowi felietoniści: Andrzej Saramonowicz, Mikołaj Lizut, Maciej Samcik i Anna Gacek – to najważniejsze zmiany, które od najnowszego wydania proponuje miesięcznik „Logo”. Pismo będzie też można kupić z dodatkiem książki – sześciu kryminałów wydawnictwa Harlequin do wyboru.
Słuchaj radio.nadaje.com w telefonie
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Konkursy
do 15.10.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

do 11.10.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki w wersji kieszonkowej. 

do 09.10.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 16 września 2014
Polecamy
Konferencje

18 września 2014 r., Kraków.