06.06.05, 20:06

Miesięcznik Olivia w internecie

www.olivia.pl
Od niedawna miesięcznik Olivia można przeczytać także w Internecie. Strona została pomyślana jako wirtualna przystań czytelniczek pisma. W serwisie można znaleźć teksty publikowane zarówno w bieżącym numerze miesięcznika jak i w archiwalnych wydaniach w podziale na działy: Mój Styl, Ciało i Forma, Reportaż, Psychologia, Uroki Życia, Kultura. Skróty artykułów ze strony głównej dostępne są dla wszystkich internautów, natomiast pełna wersje kilku najważniejszych tekstów oraz skróty pozostałych dostępne są dla osób, które wstąpią do Klubu Olivii. Każdy, kto zarejestruje się podając adres email, może m.in. otrzymać co miesiąc elektroniczny Biuletyn Olivii, brać aktywny udział w Forum, wystawiać ocenę artykułom i mieć dostęp do tekstów. Rejestracja i korzystanie z konta są bezpłatne.
Na stronie czytelniczki znajdą również informacje o telefonicznych dyżurach specjalistów. Dodatkową atrakcją jest serwis foto dostępny pod adresem foto.olivia.pl - na stronie tego wirtualnego laboratorium fotograficznego można zamówić odbitki z aparatów cyfrowych oraz gadżety ze zdjęciami np. T-shirty, kubeczki, podkładki pod mysz itp.
Dla czytelniczek dostępny jest także wirtualny sklepik Olivii, oferujący m.in. książki z serii „Literatura w spódnicy”, archiwalne numery Olivii oraz prenumeratę.
Adres strony głównej OLivii to www.olivia.pl.

Komentarze

Powiązane

31.03.15, 14:03
prasa » informacje
Jestem tu. Trwa kampania wizerunkowa Gazety Stołecznej
Do końca kwietnia br. na ulicach Warszawy można zobaczyć kampanię wizerunkową "Gazety Stołecznej" z udziałem jej autorów, realizowaną pod hasłem "Jestem tu".
30.03.15, 08:03
prasa » informacje
IMM: Kandydaci na prezydenta Polski w mediach vs sondaż TNS Polska
Na dwa miesiące przed wyborami prezydenckimi media poświęcają najwięcej uwagi Bronisławowi Komorowskiemu, Andrzejowi Dudzie i Januszowi Korwin-Mikkemu - wynika z badań Instytutu Monitorowania Mediów.
29.03.15, 13:03
prasa » informacje
Dokument Był wśród nas. Pielgrzymki Jana Pawła II do Polski na DVD z Gazetą Wyborczą
We wtorek, 31 marca br. razem z „Gazetą Wyborczą“ będzie można kupić płytę DVD z nagraniami ze wszystkich pielgrzymek Jana Pawła II do Polski. Z okazji 10. rocznicy śmierci papieża Polaka w poniedziałek, 30 marca br. ukaże się również specjalne wydanie tygodnika „Ale Historia“.
29.03.15, 10:03
prasa » informacje
Super Express z cudownym wizerunkiem Jana Pawła II i medalikiem
30 marca br. do całego nakładu „Super Expressu” dołączony zostanie cudowny wizerunek oraz dekalog świętego Jana Pawła II. 31 marca wraz z „Super Expressem” zakupić będzie można posrebrzany medalik z wizerunkiem papieża-Polaka, z kolei 1 kwietnia - poświęcony modlitewnik papieski.
27.03.15, 01:03
prasa » badania rynku
Najbardziej opiniotwórcze media w lutym 2015 r.: Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita i RMF FM
W lutym br. pozycje najbardziej opiniotwórczych mediów zajęły: "Gazeta Wyborcza", "Rzeczpospolita" oraz radio RMF FM - wynika z najnowszego raportu Instytutu Monitorowania Mediów. Na kolejnych miejscach uplasowały się tygodnik "Wprost" oraz TVN24.
26.03.15, 21:03
prasa » informacje
Gala Dodatki już w sprzedaży
Redakcja magazynu „Gala” wydała nowe wydanie specjalne „Gala DODATKI” w eleganckiej klejonej oprawie w objętości 116 stron. Magazyn będzie w sprzedaży przez dwa miesiące od 26 marca w cenie 9,99 zł.
25.03.15, 23:03
prasa » informacje
Fronda z kampanią reklamową. Wydawca uruchamia prenumeratę
Ukazał się trzeci numer miesięcznika „Fronda” (Fratria). Wydawca po analizie wyników sprzedaży dwóch pierwszych numerów zapowiada rozwój projektu i uruchamia prenumeratę tytułu. 
25.03.15, 17:03
prasa » informacje
Ida na DVD z Gazetą Wyborczą
W sobotę, 28 marca br. z „Gazetą Wyborczą” i „Wysokimi Obcasami” ukaże się płyta DVD z filmem „Ida” Pawła Pawlikowskiego. 
25.03.15, 13:03
prasa » informacje
70 lat Tygodnika Powszechnego
„Tygodnik Powszechny” kończy 70 lat. „Zmieniają się systemy polityczne, trendy kulturowe, modele religijności – trwa „Tygodnik Powszechny”, zawsze młody jubilat, ciekawy świata i poszukujący w nim obecności tego, co niezmienne" – napisał w najnowszym numerze „Tygodnika” Piotr Mucharski, redaktor naczelny pisma.
24.03.15, 17:03
prasa » informacje
Ekologia w Ogrodzie. Pierwsze wydanie specjalne Mam Ogród
Rok od debiutu miesięcznika "Mam Ogród" Phoenix Press wprowadza na rynek jego tematyczne wydania specjalne. Pierwsze - "Ekologia w Ogrodzie" - 25 marca br. trafia do sprzedaży.
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Konkursy
do 02.05.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.05.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.05.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 2 kwietnia 2015
Polecamy
Konferencje

10 marca – 19 kwietnia 2015 r., 8 uczelni w 4 miastach