18.10.05, 19:10

Radiorandka w Radiu Bielsko 106,7 FM

Kolejne zmiany w ramówce Radia Bielsko.
Od 17 października nastąpiły kolejne rewolucyjne zmiany w ramówce Radia Bielsko. Nowy program "RadioRandka" zastąpił emitowaną przez sześć lat "Codzienna Listę Przebojów". Nowa audycja ma charakter rozrywkowy i jest emitowana od poniedziałku do piątku między godziną 18 a 21. Program prowadzi duet - znany bardzo dobrze z anteny Mirek Mrzygłód oraz debiutantka Emilia Sawicka.

"W programie udział może wziąć osoba pełnoletnia, która wypełni formularz zgłoszeniowy umieszczony w Internecie, a następnie potwierdzi chęć wzięcia udziału e-mailem zwrotnym lub telefonicznie" - wyjaśnia portalowi mediaFM.net zasady konkursu Mirek Mrzygłód.
Osoby, które nie posiadają internetu, mogą wysłać zdjęcie i formularz tradycją pocztą.
Zabawa podzielona jest na trzy etapy. W pierwszym publikowane są zdjęcia kandydatów na stronach Radia Bielsko, gdzie internauci mają możliwość głosowania na poszczególne osoby. Do osobistego lub telefonicznego udziału w programie zostanie zaproszona osoba która o 20:30 dnia poprzedniego posiadała na swoim koncie największą liczbę głosów.
W etapie drugim zabawa polega na wybraniu bohatera lub bohaterki programu słuchacze poprzez wysłanie propozycji za pośrednictwem SMSów pod numer 7101.
W etapie trzecim najciekawsze propozycje odczytane zostaną na antenie Radia BIELSKO, propozycje będą komentowane przez prowadzących i zaproszonego gościa programu. Spośród nich gość wybiera trzy osoby, do których zaproszony gosc dzwoni i na podstawie tej rozmowy przeprowadzonej na antenie wybiera tę osobę, z którą pójdzie na kolację w wybranej przez Radio BIELSKO restauracji. Podczas samej kolacji obecny będzie reporter Radia, który przygotuje materiał dźwiękowy oraz fotograficzny.
Przypomnijmy, że ramówka Radia Bielsko, została gruntownie przebudowa, a do stacji ściągnięto nowe osoby w ostatnich tygodniach.

Komentarze

Powiązane

20.08.15, 14:08
radio » informacje
Dwójka zaprasza na słuchowisko na żywo na warszawskiej Pradze
Słuchowisko odgrywane na żywo – taką niespodziankę przygotował Program 2 Polskiego Radia wspólnie z Teatrem Powszechnym w ramach Festiwalu Otwarta Ząbkowska w najbliższy weekend. 
20.08.15, 08:08
radio » informacje
Trójka na Festiwalu Tauron Nowa Muzyka
Lato w Programie 3 Polskiego Radia to czas najważniejszych festiwali muzycznych i filmowych. W najbliższych dniach Trójka zajrzy do Katowic na festiwal Tauron Nowa Muzyka, skąd – jako patron medialny – zrelacjonuje najważniejsze wydarzenia tej prestiżowej imprezy poświęconej głównie ambitnej muzyce elektronicznej.
19.08.15, 10:08
radio » informacje
Startuje kampania TV Wielkiego Finału 25-lecia RMF FM
17 sierpnia br. rozpoczęła się kampania promująca Wielki Finał 25-lecia RMF FM. W zorganizowanej z tej okazji loterii nagroda główna wyniesie aż pół miliona złotych. Ponadto we wrześniu codziennie (od poniedziałku do piątku) któryś ze słuchaczy wygra samochód.
18.08.15, 19:08
radio » informacje
Trójka na Festiwalu Literacki Sopot. Informacja prasowa
Program 3 Polskiego Radia po raz kolejny będzie gościć na Festiwalu Literacki Sopot. W dniach 20-23 sierpnia br. na Kulturalnej Plaży Trójki odbędą się spotkania z wybitnymi pisarzami, a na antenie Programu 3 pojawią się relacje z najważniejszych wydarzeń festiwalu.
18.08.15, 12:08
radio » informacje
TOK FM nadaje w Białymstoku i Częstochowie
17 sierpnia br. Radio TOK FM rozpoczęło nadawanie w dwóch kolejnych miastach - Białymstoku i Częstochowie. Mieszkańcy tych miejscowości i ich okolic mogą słuchać stacji na częstotliwościach: 93,9 Mhz w Białymstoku i 95,8 Mhz w Częstochowie.
16.08.15, 22:08
radio » informacje
Piorun uderzył w budynek Radia Kraków
16 sierpnia br. podczas trwającej burzy nad Krakowem, po godz. 14   piorun uderzył w budynek Radia Kraków przy al. Słowackiego.
15.08.15, 09:08
radio » informacje
Indyk Sławomira Mrożka w Programie 2 Polskiego Radia
W drugą rocznicę śmierci Sławomira Mrożka, 15 sierpnia o godz. 19.00, Radiowa Dwójka zaprasza na znakomite słuchowisko wg jego sztuki pt. „Indyk”, w adaptacji i reżyserii Julii Wernio. To kolejna realizacja wybrana przez słuchaczy w plebiscycie „Słuchowisko na lato”.
14.08.15, 23:08
radio » informacje
Kromer Festival w Dwójce
Biecz, nazywany małym Krakowem, stanie się sceną nowego festiwalu muzyki dawnej. 13 sierpnia ruszy Kromer Festival – nawiązujący do postaci wybitnego bieczanina Marcina Kromera. Program 2 Polskiego Radia, współorganizator wydarzenia, zaprasza na transmisje koncertów.
14.08.15, 13:08
radio » informacje
11. Festiwal Chopin i jego Europa na antenie Dwójki
15 sierpnia br. w Warszawie rozpocznie się Międzynarodowy Festiwal „Chopin i jego Europa” – w tym roku pod hasłem „Przed wielkim Konkursem. Od Chopina do Skriabina”. Program 2 Polskiego Radia zaprasza do słuchania festiwalowych koncertów, które uświetnią najznamienitsze gwiazdy świata muzyki.
13.08.15, 09:08
radio » informacje
Radio Mazowsze w formacie Radia VOX FM
Radio Mazowsze zakupiło tzw. pakiet mszczczonowski, czyli ofertę programowo-reklamową Grupy Radiowej Time. Umowa wejdzie w życie od początku września br. 
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Konkursy
do 28.09.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.09.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 30 sierpnia 2015
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.