18.10.05, 19:10

Radiorandka w Radiu Bielsko 106,7 FM

Kolejne zmiany w ramówce Radia Bielsko.
Od 17 października nastąpiły kolejne rewolucyjne zmiany w ramówce Radia Bielsko. Nowy program "RadioRandka" zastąpił emitowaną przez sześć lat "Codzienna Listę Przebojów". Nowa audycja ma charakter rozrywkowy i jest emitowana od poniedziałku do piątku między godziną 18 a 21. Program prowadzi duet - znany bardzo dobrze z anteny Mirek Mrzygłód oraz debiutantka Emilia Sawicka.

"W programie udział może wziąć osoba pełnoletnia, która wypełni formularz zgłoszeniowy umieszczony w Internecie, a następnie potwierdzi chęć wzięcia udziału e-mailem zwrotnym lub telefonicznie" - wyjaśnia portalowi mediaFM.net zasady konkursu Mirek Mrzygłód.
Osoby, które nie posiadają internetu, mogą wysłać zdjęcie i formularz tradycją pocztą.
Zabawa podzielona jest na trzy etapy. W pierwszym publikowane są zdjęcia kandydatów na stronach Radia Bielsko, gdzie internauci mają możliwość głosowania na poszczególne osoby. Do osobistego lub telefonicznego udziału w programie zostanie zaproszona osoba która o 20:30 dnia poprzedniego posiadała na swoim koncie największą liczbę głosów.
W etapie drugim zabawa polega na wybraniu bohatera lub bohaterki programu słuchacze poprzez wysłanie propozycji za pośrednictwem SMSów pod numer 7101.
W etapie trzecim najciekawsze propozycje odczytane zostaną na antenie Radia BIELSKO, propozycje będą komentowane przez prowadzących i zaproszonego gościa programu. Spośród nich gość wybiera trzy osoby, do których zaproszony gosc dzwoni i na podstawie tej rozmowy przeprowadzonej na antenie wybiera tę osobę, z którą pójdzie na kolację w wybranej przez Radio BIELSKO restauracji. Podczas samej kolacji obecny będzie reporter Radia, który przygotuje materiał dźwiękowy oraz fotograficzny.
Przypomnijmy, że ramówka Radia Bielsko, została gruntownie przebudowa, a do stacji ściągnięto nowe osoby w ostatnich tygodniach.

Komentarze

Powiązane

29.04.15, 06:04
radio » ludzie
Jan Dąbrowski z audycją w Czwórce
W czwartek, 30 kwietnia br. gościem audycji „Absolutnie niepoważni” (godz. 11.00) będzie Janek Dąbrowski. Młody YouTuber z początkiem czerwca rozpocznie współpracę z Czwórką, w której poprowadzi autorską audycję „Terefere Radio”.
28.04.15, 09:04
radio » informacje
Jankes Cię Urządzi. Nowa akcja Radia Eska
Wystartowała nowa akcja specjalna Radia ESKA pod hasłem „Jankes Cię Urządzi”, promowana na antenie stacji w programie „Ranne Ptaki”, a także na Eska.pl oraz w mediach społecznościowych - profilu radia na Facebooku oraz Instagramie.
27.04.15, 10:04
radio » informacje
Radio WAWA nagrodzone przez ZAiKS
Radio WAWA otrzymało nagrodę Stowarzyszenia Autorów ZAiKS „za popularyzację polskiej twórczości rozrywkowej”. Członkowie docenili, że stacja jako jedyna w Polsce od ponad 10 lat nadaje na antenie wyłącznie polskie przeboje.
24.04.15, 17:04
radio » ludzie
Joanna Sołtysiak Dyrektorem Muzycznym Radia Zet. Wojciech Jagielski odchodzi ze stacji
Joanna Sołtysiak zastąpiła Wojciecha Jagielskiego na stanowisku dyrektora muzycznego. Dziennikarz rozstaje się ze stacją.
24.04.15, 16:04
radio » informacje
Rusza IV edycja Letniej Sceny ESKI
2 maja br. wystartuje kolejna edycja Letniej Sceny ESKI – trasa koncertów plenerowych. W cyklu imprez, organizowanych przez Radio ESKA we współpracy z miastami, wezmą udział wykonawcy znani z anteny Radia ESKA.
24.04.15, 08:04
radio » informacje
QUARTADO w Trójce
W niedzielę, 26 kwietnia br. w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7 wystąpi grupa Quartado. Podczas koncertu trójmiejski kwartet jazzowy zaprezentuje utwory ze swojej, wydanej w 2014 roku, debiutanckiej płyty.
22.04.15, 17:04
radio » informacje
Gala Jubileuszowa 90-lecia Polskiego Radia
21 kwietnia br. w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie odbyła się uroczysta gala stanowiąca punkt kulminacyjny obchodów 90-lecia Polskiego Radia. Tego wieczoru przyznano najważniejsze radiowe nagrody – Diamentowe Mikrofony Danucie Szaflarskiej i krakowskim Hejnalistom oraz Diamentową Batutę Jackowi Kaspszykowi. 
22.04.15, 13:04
radio » informacje
33. urodziny Listy Przebojów Programu Trzeciego
24 kwietnia 1982 roku Program 3 Polskiego Radia po raz pierwszy wyemitował "Listę Przebojów". W najbliższy piątek, czyli dokładnie 33 lata później, Marek Niedźwiecki i Piotr Baron zapraszają na jej specjalne urodzinowe wydanie z udziałem tzw. Druhów Zastępowych, Kaziów oraz przyjaciół i słuchaczy "Listy".
20.04.15, 15:04
radio » informacje
Nowe programy w KRK FM
W lokalnym, krakowskim Radiu KRK FM (Agora), zadebiutowały nowe programy. Tym samym po kilkumiesięcznej nieobecności, pojawiły się programy w niedziele.
20.04.15, 13:04
radio » ludzie
Piotr Baron wraca na antenę Trójki
Jeden z najbardziej cenionych polskich dziennikarzy muzycznych, Piotr Baron powrócił na antenę Trójki.
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Konkursy
do 06.06.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 05.06.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.06.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 4 maja 2015
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

9.04.2015 r., Poznań
16 i 17.04.2015 r. Wrocław