18.10.05, 19:10

Radiorandka w Radiu Bielsko 106,7 FM

Kolejne zmiany w ramówce Radia Bielsko.
Od 17 października nastąpiły kolejne rewolucyjne zmiany w ramówce Radia Bielsko. Nowy program "RadioRandka" zastąpił emitowaną przez sześć lat "Codzienna Listę Przebojów". Nowa audycja ma charakter rozrywkowy i jest emitowana od poniedziałku do piątku między godziną 18 a 21. Program prowadzi duet - znany bardzo dobrze z anteny Mirek Mrzygłód oraz debiutantka Emilia Sawicka.

"W programie udział może wziąć osoba pełnoletnia, która wypełni formularz zgłoszeniowy umieszczony w Internecie, a następnie potwierdzi chęć wzięcia udziału e-mailem zwrotnym lub telefonicznie" - wyjaśnia portalowi mediaFM.net zasady konkursu Mirek Mrzygłód.
Osoby, które nie posiadają internetu, mogą wysłać zdjęcie i formularz tradycją pocztą.
Zabawa podzielona jest na trzy etapy. W pierwszym publikowane są zdjęcia kandydatów na stronach Radia Bielsko, gdzie internauci mają możliwość głosowania na poszczególne osoby. Do osobistego lub telefonicznego udziału w programie zostanie zaproszona osoba która o 20:30 dnia poprzedniego posiadała na swoim koncie największą liczbę głosów.
W etapie drugim zabawa polega na wybraniu bohatera lub bohaterki programu słuchacze poprzez wysłanie propozycji za pośrednictwem SMSów pod numer 7101.
W etapie trzecim najciekawsze propozycje odczytane zostaną na antenie Radia BIELSKO, propozycje będą komentowane przez prowadzących i zaproszonego gościa programu. Spośród nich gość wybiera trzy osoby, do których zaproszony gosc dzwoni i na podstawie tej rozmowy przeprowadzonej na antenie wybiera tę osobę, z którą pójdzie na kolację w wybranej przez Radio BIELSKO restauracji. Podczas samej kolacji obecny będzie reporter Radia, który przygotuje materiał dźwiękowy oraz fotograficzny.
Przypomnijmy, że ramówka Radia Bielsko, została gruntownie przebudowa, a do stacji ściągnięto nowe osoby w ostatnich tygodniach.

Komentarze

Powiązane

21.05.15, 08:05
radio » informacje
Drożeją reklamy w RMF FM
Grupa RMF  wprowadza zgodnie ze swoim zwyczajem nowy cennik, który obowiązywac będzie od 29 czerwca do 30 sierpnia 2015 r. 
21.05.15, 07:05
radio » informacje
Prezydencka debata TVN-u także w Jedynce
W czwartek, 21 maja br. o godz. 19.35, odbędzie się debata prezydencka, poprzedzająca niedzielne wybory, emitowana przez TVN, TVN24 i TVN Biznes i Świat. Transmisję z całego spotkania kandydatów przeprowadzi na swojej antenie Program Pierwszy Polskiego Radia.
20.05.15, 12:05
radio » informacje
Koncert Maleńczuka i Psychodancing na dworcu Świebodzkim we Wrocławiu
Program 3 Polskiego Radia i PKP S.A. przygotowały muzyczny prezent. W piątek, 22 maja br. na Świebodzkim dworcu PKP wystąpi Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing. Koncert na terenie zabytkowego obiektu będzie zwieńczeniem „chrztu” Krasnala Trójkucia Wywiadka i Mostu Radiowej Trójki oraz inauguracją tegorocznej akcji Świebodzkiego Targu Kultury.
19.05.15, 22:05
radio » informacje
Wieczór Wyborczy Radia ZET, ostateczne starcie promowany spotem
Na dziedzińcu Belwederu i z udziałem harleyowców z klubu Liberator Harley Davidson był kręcony najnowszy spot reklamujący "Wieczór Wyborczy Radia ZET, ostateczne starcie", który w niedzielę, 24 maja br., poprowadzą Paula Michalik i Roman Osica.
19.05.15, 07:05
radio » informacje
Koncert Confusion Project w RDC
Trójmiejskie trio Confusion Project wystąpi 19 maja br. o godz. 19:00 w warszawskim Quality Studio. Transmisja odbędzie się na antenie RDC, a wideotransmisja na stronie rdc.pl oraz na facebook’owym profilu radia.
18.05.15, 16:05
radio » informacje
Power FM. Debiutuje radiowy pakiet reklamowy
Grupa RMF i Audytorium 17 wprowadzają na rynek nowy, zasięgowy pakiet handlowy – Power FM, w skład którego wchodzą stacje obu podmiotów. 
16.05.15, 12:05
radio » informacje
Beata Jewiarz lektorem w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon
Beata Jewiarz - dziennikarka RDC – użyczyła głosu jednej z głównych bohaterek gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon". Oficjalna premiera 19 maja br.
16.05.15, 01:05
radio » informacje
Zdobywcy Eteru 2014: ostatnie dni głosowania
Portalmedialny.pl oraz nadaje.com zapraszają do udziału w plebiscycie "Zdobywcy Eteru 2014". Celem jest wybranie najlepszych radiowców oraz najlepszych programów radiowych w Polsce. To już ostatnie dni głosowania! 
15.05.15, 18:05
radio » badania rynku
Łódź: RMF FM liderem, VOX FM w górę
Radio RMF FM pozostaje liderem łódzkiego rynku radiowego – wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 listopada 2014 r. do 30 kwietnia 2015 r. (Łódź).
15.05.15, 12:05
radio » badania rynku
Wrocław: Rock Radio w górę
Radio RMF FM pozostaje liderem wrocławskiego rynku radiowego – wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 listopada 2014 r. do 30 kwietnia 2015 r. (Wrocław).
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Konkursy
do 24.06.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.06.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 23 maja 2015
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Nowe kategorie i zmiany w Jury to główne zmiany w jubileuszowej edycji Konkursu Biuletynów Firmowych, która wystartowała 19 maja 2015 r.