12.01.06, 18:01

ESKA: mocny przedmiot pożądania

Mocny przedmiot pożądania - można zdobyć w SMS-owej zabawie Radia ESKA.
Mocny przedmiot pożądania - można zdobyć w SMS-owej zabawie Radia ESKA, największej sieci radiowej w Polsce, którą przygotował One-2-One, lider rozwiązań mobilnych dla mediów.

By zdobyć jedną z setek nagród wystarczy wysłać SMS-a i zaproponować najniższą niepowtarzalną cenę za licytowany przedmiot. W pierwszym dniu zabawy do słuchaczy trafił m.in. telefon komórkowy Motorola V3 za 1,35 zł, iPod Apple shuffle za 2,7 zł, aparat cyfrowy Sony Cyber-Shot za 5,36 zł.

Słuchacze przesyłają oferty SMS-em i na bieżąco otrzymują informację, czy ich propozycja jest najniższa i niepowtarzalna. Licytowane są między innymi: aparaty cyfrowe, telefony komórkowe, wieże, przenośne odtwarzacze dvd, konsole do gier PlayStation, iPody oraz kupony do sklepów z markową odzieżą. Do zabawy można się włączyć w każdym momencie. Akcja, która potrwa trzy tygodnie, rozgrywana jest w wieczornym paśmie ESKI pod nazwą „ImprEska”.

Na potrzeby zabawy przygotowano specjalną strona internetowa http://www.eska.pl/licytacja/

Komentarze

Powiązane

03.09.15, 14:09
radio » informacje
Muzyka mojego życia Kampania Złotych Przebojów
„Muzyka mojego życia” - pod takim hasłem 4 września br. rozpocznie się kampania promocyjna Radia Złote Przeboje. Reklamy stacji będzie można zobaczyć w telewizji, kinach, prasie i internecie oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej w całej Polsce. 
03.09.15, 13:09
radio » informacje
Celińska i Lao Che otworzą sezon koncertowy w Trójc
Mocnym akcentem rozpocznie się jesienny sezon w Studiu Koncertowym im. Agnieszki Osieckiej. W niedzielę, 6 września br. na scenie przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7 zaśpiewa Stanisława Celińska. A za tydzień, 13 września, w Trójce wystąpi grupa Lao Che. Początek obu koncertów oraz transmisja na antenie Trójki od godz. 20.05.
03.09.15, 09:09
radio » informacje
Tomasz Jacyków i Daniel Wieleba z programem w Radiu Kolor
5 września br. na antenie Radia Kolor (Warszawa) premierę będzie miał autorski projekt realizowany przez aktora Daniela Wielebę oraz stylistę i krytyka mody Tomasza Jacykowa. Program będzie emitowany w każdą sobotę o godzinie 10:00.
02.09.15, 14:09
radio » informacje
Radio PLUS z akcją Szkoła z Plusem
31 sierpnia br. ruszyła rusza nowa akcja Radia Plus pod hasłem „Szkoła z Plusem”. Reporterzy stacji odwiedzą wybrane szkoły w Polsce, zasługujące na tytuł „Szkoła z Plusem”. Spotkają się z uczniami, aby wręczyć im specjalne wyprawki Radia Plus.
02.09.15, 12:09
radio » informacje
Wybrano Przewodniczącego Rady Programowej RDC
1 września br. w siedzibie RDC w Warszawie odbyło się posiedzenie Rady Programowej Rozgłośni. Podczas spotkania na Przewodniczącą Rady ponownie wybrano Małgorzatę Zakrzewską. Wiceprzewodniczącymi zostali Sławomir Ignaczak i Jarosław Kozanecki. 
01.09.15, 09:09
radio » informacje
Jesienne propozycje Dwójki
Nowa ramówka Programu 2 startuje 1 września br. z mocnym akcentem literackim – o godzinie 19.00 Marek Kondrat przeczyta pierwszy odcinek „Mistrza i Małgorzaty” Michaiła Bułhakowa. Natomiast muzycznie jesień upłynie pod znakiem Konkursu Chopinowskiego, czyli transmisji z przesłuchań, koncertów finałowych i występów gwiazd.
31.08.15, 15:08
radio » informacje
Radiowa Czwórka uruchamia swój kanał na Periscope
Radiowa Czwórka jako pierwsza stacja radiowa w Polsce uruchamia swój kanał na Periscope. Periscope to aplikacja służąca do transmitowania wideo na żywo. Program cieszy się coraz większą popularnością.
31.08.15, 12:08
radio » informacje
Radio Bogoria od września z nowym logo
Radio Bogoria 94,5 FM (Grodzisk Mazowiecki) zmieniło swój logotyp. Od września br. nowe logo ma pojawić się na miejskich nośnikach reklamowych, trafi także do firm współpracujących ze stacją.
31.08.15, 11:08
radio » informacje
Nowy poranek w Antyradiu
Nowe programy, nowi prowadzący to jesień na antenie Antyradia.
31.08.15, 09:08
radio » wydarzenia branżowe
ESKA Music Awards Szczecin 2015 rozdane
29 sierpnia br. w Szczecinie wręczono nagrody muzyczne ESKA Music Awards 2015. XIV Galę poprowadzili prezenterka TVP 1 Paulina Chylewska oraz didżej Radia ESKA Krzysztof „Jankes” Jankowski.
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Konkursy
do 05.10.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.10.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 5 września 2015
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.