01.03.06, 20:03

Ostatni numer Cafe

Marcowe wydanie magazynu „Cafe” jest jednocześnie jego ostatnim numerem.
Marcowe wydanie magazynu „Cafe” jest jednocześnie jego ostatnim numerem. Wydawca - Direct Publishing – podjął decyzję o zamknięciu tytułu, zamierzając skoncentrować swoje działania w segmencie w którym jest liderem - customer publishing.

Magazyn “Cafe” wydawany w nakładzie 62.000 egzemplarzy ukazywał się od września 2003 roku. Dostępny był w dystrybucji niepublicznej, rozsyłany do imiennych adresatów, głównie kobiet w wieku 25-35 z największych miast Polsce.

Większość zespołu redagującego magazyn „Cafe” zostanie zatrudniona przy innych projektach wydawanych w ramach Direct Publishing.

- Wydawnictwa tworzone na indywidualne zamówienie klientów to potencjalnie jedno z najbardziej atrakcyjnych narzędzi do wykorzystania w procesie komunikacji – mówi Michał Sztand, Dyrektor Generalny wydawnictwa Direct Publishing. - Pozwala na budowanie lojalności i wiarygodną komunikację z konsumentami. Perspektywicznie patrząc, w Polsce ten segment rynku będzie się dynamicznie rozwijał. Z naszej strony niech świadczą o tym choćby trzy nowe kontrakty, które podpisaliśmy z kolejnymi firmami. Stąd nasza decyzja o zaniechaniu wydawania jedynego w naszym portfolio tytułu o powszechnym charakterze.

W marcu br. pojawią się trzy nowe magazyny będące periodykami, autorstwa Direct Publishing realizowane na zamówienia nowych klientów .

Direct Publishing, funkcjonujące na polskim rynku od 2001 roku, to pionier w wydawaniu pism o charakterze custom publishing – współpracuje m.in. z Reemtsma, Imperial Tobacco, British American Tobacco, Reebok Polska, Nike Polska, Traffic Club.

Komentarze

Powiązane

11.02.16, 14:02
prasa » informacje
Magazyn Lego nexo Knights od Media Service Zawada
Na rynku ukazał się magazyn „LEGO NEXO KNIGHTS” (Media Service Zawada). To nowa publikacja z rodziny LEGO. 
11.02.16, 08:02
prasa » informacje
VIVA! w cenie 99 groszy
11 lutego br. w sprzedaży pojawi się nowe wydanie dwutygodnika „Viva!” (Edipresse Polska). Numer wejdzie do sprzedaży w promocyjnej cenie 99 groszy. 
10.02.16, 18:02
prasa » informacje
Zwierciadło z książką Słodkie i zdrowe, czyli desery które możesz jeść codziennie
11 lutego br., w sprzedaży pojawi się marcowe wydanie miesięcznika Zwierciadło (Wydawnictwo Zwierciadło) z książką „Słodkie i zdrowe, czyli desery które możesz jeść codziennie”.
10.02.16, 17:02
prasa » informacje
Kalendarz ogrodnika z magazynem Magnolia
Marcowy numer miesięcznika „Magnolia" (Agora), dostępny w sprzedaży od 11 lutego br., będzie sprzedawany także z "Kalendarzem ogrodnika". 
10.02.16, 09:02
prasa » informacje
Mam Ogród z większą ilością stron i droższy o 30 gr
W drugą rocznicę wejścia na rynek magazyn "Mam Ogród" (Phoenix Press) zwiększa objętość o 20 stron.
09.02.16, 22:02
prasa » informacje
Magazyn Gdynia. Miasto Dobrego Wzoru z Gazetą Wyborczą
W środę, 10 lutego br., wraz z ogólnopolskim wydaniem „Gazety Wyborczej” (Agora) ukaże się pierwszy numer magazynu „Gdynia. Miasto Dobrego Wzoru". 
08.02.16, 19:02
prasa » informacje
Radek Pestka na okładce Avanteen
Kupony rabatowe do ponad 800 sklepów oraz okładka ze zwycięzcą piątej edycji programu "Top Model" Radkiem Pestką. Tak będzie wyglądać najnowszy numer magazynu „Avanteen”. (Agora).
08.02.16, 18:02
prasa » informacje
Katolew na walizkach. Felietony Szymona Hołowni w Tygodniku Powszechnym
Szymon Hołownia pojawi się na łamach „Tygodnika Powszechnego” jako stały felietonista. 
06.02.16, 17:02
prasa » informacje
Focus i Chip organizują plebiscyty
Redakcja miesięcznika „Focus” organizuje plebiscyt, który ma wyłonić największe wydarzenie naukowe minionego roku w Polsce. Z kolei czytelnicy magazynu „CHIP” będą wybierać najlepszy produkt roku spośród m.in. smartfonów, tabletów i aplikacji mobilnych.
05.02.16, 15:02
prasa » informacje
Najpiękniejsze polskie piosenki o miłości z Gazetą Wyborczą
We wtorek i środę, 9 i 10 lutego br. razem z „Gazetą Wyborczą” (Agora) będzie można kupić dwie płyty CD z najpiękniejszymi polskimi miłosnymi przebojami.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Konkursy
do 30.04.16

Pula nagród konkursu to aż 100 książek!

do 12.03.16

Do zdobycia jeden egzemplarz "Misia Uszatka".

do 11.03.16

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 15 lutego 2016
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.