01.03.06, 20:03

Ostatni numer Cafe

Marcowe wydanie magazynu „Cafe” jest jednocześnie jego ostatnim numerem.
Marcowe wydanie magazynu „Cafe” jest jednocześnie jego ostatnim numerem. Wydawca - Direct Publishing – podjął decyzję o zamknięciu tytułu, zamierzając skoncentrować swoje działania w segmencie w którym jest liderem - customer publishing.

Magazyn “Cafe” wydawany w nakładzie 62.000 egzemplarzy ukazywał się od września 2003 roku. Dostępny był w dystrybucji niepublicznej, rozsyłany do imiennych adresatów, głównie kobiet w wieku 25-35 z największych miast Polsce.

Większość zespołu redagującego magazyn „Cafe” zostanie zatrudniona przy innych projektach wydawanych w ramach Direct Publishing.

- Wydawnictwa tworzone na indywidualne zamówienie klientów to potencjalnie jedno z najbardziej atrakcyjnych narzędzi do wykorzystania w procesie komunikacji – mówi Michał Sztand, Dyrektor Generalny wydawnictwa Direct Publishing. - Pozwala na budowanie lojalności i wiarygodną komunikację z konsumentami. Perspektywicznie patrząc, w Polsce ten segment rynku będzie się dynamicznie rozwijał. Z naszej strony niech świadczą o tym choćby trzy nowe kontrakty, które podpisaliśmy z kolejnymi firmami. Stąd nasza decyzja o zaniechaniu wydawania jedynego w naszym portfolio tytułu o powszechnym charakterze.

W marcu br. pojawią się trzy nowe magazyny będące periodykami, autorstwa Direct Publishing realizowane na zamówienia nowych klientów .

Direct Publishing, funkcjonujące na polskim rynku od 2001 roku, to pionier w wydawaniu pism o charakterze custom publishing – współpracuje m.in. z Reemtsma, Imperial Tobacco, British American Tobacco, Reebok Polska, Nike Polska, Traffic Club.

Komentarze

Powiązane

14.04.15, 21:04
prasa » informacje
Be Active. Dietetyka&Fitness. Nowy miesięcznik Edipresse Polska
W czerwcu 2015 r. na rynku zadebiutuje nowy miesięcznik w portfolio wydawnictwa Edipresse Polska SA – „Be Active. Dietetyka&Fitness”. Redaktor naczelną jest Ewa Chodakowska. Koncepcja magazynu na łączyć tematykę zdrowego odżywiania, fitnessową oraz lifestylową.
14.04.15, 14:04
prasa » informacje
Lubię gotować. Nowy miesięcznik kulinarny Agory
Łatwe przepisy na dania mięsne, sezonowe sałatki, koktajle i desery znalazły się w miesięczniku kulinarnym „Lubię gotować”, który 14 kwietnia br. ukazał się na rynku. Magazyn skierowany jest do osób, które chętnie gotują i cenią pomysły na szybkie w przygotowaniu potrawy.
14.04.15, 06:04
prasa » informacje
Gazeta Wyborcza z filmem Potop Redivivus na DVD
"Potop Redivivus” to zrekonstruowany cyfrowo film Jerzego Hoffmana z 1974 r. w nowej wersji montażowej. DVD z filmem będzie można kupić z "Gazetą Wyborczą" we wtorek, 14 kwietnia br.
13.04.15, 16:04
prasa » informacje
Twój STYL z filmem DVD Diana
Do majowego wydania „Twojego STYLU” dołączony zostanie film na DVD „DIANA” w reż. Oliviera Hirschbiegela. W postać księżnej DIANY wcieliła się Naomi Watts – dwukrotnie nominowana do nagrody Oscara za role pierwszoplanowe. Film przedstawia nieznaną dotąd, i tajemniczą historię romansu najsłynniejszej kobiety świata.
13.04.15, 15:04
prasa » ludzie
Cezary Szymanek naczelnym magazynu Sukces
Od kwietnia br. Cezary Szymanek został redaktorem naczelnym magazynu "SUKCES". To drugi tytuł w wydawnictwie Gremi, któremu obecnie szefuje. Od 2012 r. Szymanek jest także redaktorem naczelnym "Bloomberg Businessweek Polska".
11.04.15, 13:04
prasa » ludzie
Bronisław Wildstein dołączył do redakcji wSieci
Bronisław Wildstein - dziennikarz, pisarz i publicysta, dołączył do zespołu tygodnika „wSieci”. Redakcja zapowiada, że co tydzień na łamach pisma publikowany będzie obszerny felieton publicysty. Teksty dziennikarza pojawią się też na portalu wPolityce.pl.
10.04.15, 20:04
prasa » informacje
Dziennik Gazeta Prawna z poradnikami
Od poniedziałku, 13 kwietnia br. - przez trzy kolejne dni - „Dziennik Gazeta Prawna” dołączy do części nakładu książki: „Samochód w firmie” (13.04), „Leasing dla przedsiębiorcy” (14.04) i „Poradnik kierowcy” (15.04).
10.04.15, 00:04
prasa » ludzie
Maciej Wośko redaktorem naczelnym nowego tygodnika Fratrii
Maciej Wośko został redaktorem naczelnym nowego tygodnika, który wkrótce zadebiutuje na rynku. Grupa Wydawnicza Fratria planuje wprowadzenie nowego tytułu jeszcze w kwietniu. Redakcja nowego pisma pracuje już nad pierwszym numerem.
09.04.15, 23:04
prasa » informacje
Wysokie Obcasy z nową szatą graficzną
 „Wysokie Obcasy”, ukazujące się z sobotnią „Gazetą Wyborczą” obchodzą w tym roku 16. urodziny. Z okazji jubileuszu tygodnik zmienia szatę graficzną i format, będzie miał także nowe felietonistki. 
09.04.15, 19:04
prasa » informacje
Ogród dla oszczędnych. Specjalne wydanie miesięcznika Magnolia
ABC taniego ogrodu, porady z zakresu projektowania, praktyczne rozwiązania oraz metamorfozy ogrodów – te i inne tematy znalazły się w wydaniu „Ogród dla oszczędnych”, specjalnym numerze miesięcznika „Magnolia” (Agora). Magazyn pojawił się na rynku 9 kwietnia br.
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Konkursy
do 19.05.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.05.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 17.05.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 18 kwietnia 2015
Polecamy
Konferencje

10 marca – 19 kwietnia 2015 r., 8 uczelni w 4 miastach 

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.