01.03.06, 20:03

Ostatni numer Cafe

Marcowe wydanie magazynu „Cafe” jest jednocześnie jego ostatnim numerem.
Marcowe wydanie magazynu „Cafe” jest jednocześnie jego ostatnim numerem. Wydawca - Direct Publishing – podjął decyzję o zamknięciu tytułu, zamierzając skoncentrować swoje działania w segmencie w którym jest liderem - customer publishing.

Magazyn “Cafe” wydawany w nakładzie 62.000 egzemplarzy ukazywał się od września 2003 roku. Dostępny był w dystrybucji niepublicznej, rozsyłany do imiennych adresatów, głównie kobiet w wieku 25-35 z największych miast Polsce.

Większość zespołu redagującego magazyn „Cafe” zostanie zatrudniona przy innych projektach wydawanych w ramach Direct Publishing.

- Wydawnictwa tworzone na indywidualne zamówienie klientów to potencjalnie jedno z najbardziej atrakcyjnych narzędzi do wykorzystania w procesie komunikacji – mówi Michał Sztand, Dyrektor Generalny wydawnictwa Direct Publishing. - Pozwala na budowanie lojalności i wiarygodną komunikację z konsumentami. Perspektywicznie patrząc, w Polsce ten segment rynku będzie się dynamicznie rozwijał. Z naszej strony niech świadczą o tym choćby trzy nowe kontrakty, które podpisaliśmy z kolejnymi firmami. Stąd nasza decyzja o zaniechaniu wydawania jedynego w naszym portfolio tytułu o powszechnym charakterze.

W marcu br. pojawią się trzy nowe magazyny będące periodykami, autorstwa Direct Publishing realizowane na zamówienia nowych klientów .

Direct Publishing, funkcjonujące na polskim rynku od 2001 roku, to pionier w wydawaniu pism o charakterze custom publishing – współpracuje m.in. z Reemtsma, Imperial Tobacco, British American Tobacco, Reebok Polska, Nike Polska, Traffic Club.

Komentarze

Powiązane

02.05.16, 09:05
prasa » informacje
Chwalimy się Powstaniem. Akcja Głosu Wielkopolskiego w konkursie na najważniejsze Wydarzenie Historyczne Roku
Akcja społeczna zainicjowana przez „Głos Wielkopolski” w 97. rocznicę Powstania Wielkopolskiego została wybrana przez Muzeum Historii Polski jednym z pięciu najważniejszych wydarzeń historycznych minionego roku .
01.05.16, 15:05
prasa » informacje
Mój Piękny Ogród. Wydanie specjalne o miejskich ogrodach
4 maja br. do sprzedaży trafi nowe wydanie specjalne magazynu „Mój Piękny Ogród” (Burda International Polska) poświęcone miejskim ogrodom.
01.05.16, 13:05
prasa » informacje
Edipresse Polska zostało koproducentem filmowym
Film "#WszytkoGra", który trafi na ekrany kin 6 maja br., jest debiutem Edipresse Polska w roli koproducenta. Ze strony Edipresse projektami filmowymi zajmują się Alicja Modzelewska- dyrektor generalny Edipresse Polska, Agnieszka Smit oraz Agnieszka Wicher-Szczesna.
30.04.16, 09:04
prasa » informacje
Mapa Puszczy Białowieskiej z Gazetą Wyborczą
W poniedziałek, 2 maja br. w prezencie dla czytelników „Gazety Wyborczej” z wydaniem ukaże się mapa turystyczna Puszczy Białowieskiej.
28.04.16, 17:04
prasa » badania rynku
2 mln informacji o miastach wojewódzkich
Od początku roku do końca marca br. na temat stolic województw opublikowano w sumie prawie 2 mln informacji. Wartość promocji miast w mediach wyrażona ekwiwalentem reklamowym wyniosła 10,3 mld zł – wynika z raportu "Stolice Regionów" przygotowanego przez „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów”.
27.04.16, 20:04
prasa » informacje
Na Truskawki! Specjalne wydanie magazynu Moje Gotowanie
29 kwietnia br. ukaże się na rynku nowe wydanie specjalne magazynu „Moje Gotowanie” – „Na truskawki!” (Burda International Polska). To już trzecie w tym roku wydanie specjalne magazynu, który stale rozwija swoją platformę kulinarną.
27.04.16, 19:04
prasa » informacje
Fakt z trójmiejskim dodatkiem Magazyn dla Ciebie
28 kwietnia br. (czwartek) na trójmiejskim rynku ukaże się nowy dodatek lokalny „Magazyn dla Ciebie”, który zastąpi obecne czwartkowe strony lokalne. „Magazyn dla Ciebie” będzie ukazywał się jako osobny grzbiet dodawany do dziennika „Fakt” .
27.04.16, 11:04
prasa » informacje
Kuchnia i Łazienka. Specjalne wydanie miesięcznika Dom&Wnętrze
Piękne, praktyczne i idealnie zaprojektowane kuchnie i łazienki, a także wnętrza w dobrym stylu oraz trendy, porady i nowości rynkowe – to wszystko znajdzie się w specjalnym wydaniu miesięcznika „Dom&Wnętrze” (Agora) zatytułowanym „Kuchnia i Łazienka”. 
27.04.16, 09:04
prasa » informacje
Sens i finanse. Wydanie specjalne magazynu Sens
27 kwietnia br. ukaże się wydanie specjalne miesięcznika „SENS” - „Sens i finanse” (Wydawnictwo Zwierciadło). Magazyn jest praktycznym przewodnikiem dla tych, którzy chcą zarabiać więcej, świadomie zarządzać swoimi wydatkami i efektywnie oszczędzać.
26.04.16, 14:04
prasa » informacje
Nowa kolekcja. Stacyjkowo. Ciuchcie na start
Media Service Zawada przygotowało kolekcję „Stacyjkowo. Ciuchcie na start”.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Konkursy
do 05.06.16

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.06.16

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 03.06.16

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 5 maja 2016
Polecamy
Konferencje

9-11 maja 2016 r., Kraków.

9-11 maja 2016 r., Warszawa.