20.04.12, 12:04

Zdobywcy Eteru 2007

Wyniki plebiscytu "Zdobywcy Eteru 2007".

Zdobywcy Eteru 2007

1. Piotr Kaczkowski (Program Trzeci)
2. Piotr Kosiński (Program Trzeci)
3. Wojciech Mann (Program Trzeci)
4. Marek Niedźwiecki (Złote Przeboje)
5. ŚP. Janusz „KOSA” Kosiński (Antyradio / Program Trzeci)
6. Artur Chachlowski (Radio Alfa Kraków)
7. Piotr Stelmach (Program Trzeci)
8. Piotr Baron (Program Trzeci)
9. Piotr Metz (Program Trzeci)
10. Witold Odrobina (Antyradio)

11. Kuba Strzyczkowski (Program Trzeci)
12. Przemysław Frankowski (Antyradio)
13. Dariusz Maciborek (RMF FM)
14. Michał Figurski (Eska Rock)
15. Przemysław Skowron (RMF FM)
16. Aleksandra Kaczkowska (Program Trzeci)
17. Jerzy Raczek (CCM)
18. Mariusz Smolarek (Antyradio)
19. Grzegorz Wasowski (Program Trzeci)
20. Wlodzimierz Zientarski (Antyradio)

21. Marcin Kydryński (Program Trzeci)
22. Marzena Chełminiak (Radio Zet)
23. Monika Olejnik (Radio Zet)
24. Paweł Loroch (Antyradio)
25. Kuba Wojewódzki (Eska Rock)
26. Tomasz Kasprzyk (Antyradio)
27. Jerzy Skarżyński (Radio Kraków)
28. Beata Pawlikowska (Radio Zet)
29. Mariusz Owczarek (Program Trzeci)
30. Janusz Weiss (Radio Zet)

31. Maciej Gaweł (Antyradio)
32. Karol Ferenc (Radio Luz, Wrocław)
33. Agnieszka Szydłowska (Program Trzeci)
34. Małgorzata Kościelniak (RMF FM)
35. Adam Droździk (Radio PiK, Bydgoszcz)
36. Artur Andrus (Program Trzeci)
37. Grzegorz Połatyński (Program Trzeci)
38. Tomasz Olbratowski (RMF FM)
39. Piotr „Makak” Szarłacki (Antyradio)
40. Wojciech Cejrowski (Program Trzeci)

41. Marcin Jędrych (RMF FM)
42. Marek Starybrat (Radio Zet)
43. Karol Kuśka (iGol FM)
44. Marek Starzyk (Program Trzeci)
45. Maciej Zientarski (Antyradio)
46. Krzysztof „Alkoholik” Dowgird (Antyradio)
47. Rafał Turowski (PiN, Warszawa)
48. Mariola Matuszyk (Antyradio)
49. Waldemar Wojtas (Radio Galicja, Nowy Sącz)
50. Damian Cebula (Park FM, Kędzierzyn Koźle)

51. Michał Rejduch (Radio Galicja, Nowy Sącz)
52. Robert Paciorek (Plus Opole)
53. Tadeusz Sznuk (Program Pierwszy)
54. Grażyna Dobroń (Program Trzeci)
55. Maciej Wowk (Muzyczne Radio, Jelenia Góra)
56. Aleksander Ostrowski (Antyradio)
57. Michał Owczarek (Program Trzeci)
58. Wojciech Ossowski (Program Trzeci)
59. Tomasz Kaźmierski (PiK, Bydgoszcz)
60. Witold Lazar (RMF FM)

61. DJ Luna (Program Trzeci)
62. Jarosław Budnik (Radio Zet)
63. Marcin Łukawski (Program Trzeci)
64. Michał Wszołek (iGol FM)
65. Robert Janowski (RMF FM)
66. Roman Kłosowski (Afera, Poznań)
67. Łukasz Borys (Wama, Olsztyn)
68. Robert Koślik (Antyradio)
69. Cezary Łasiczka (TOK FM)
70. Monika Selimi (RMF Maxxx)

71. Piotr Filas (Radio Express, Śląsk)
72. Grzegorz Albrycht (PRL24, UK)
73. Mariusz Majeran (Radio Opole)
74. Mariusz Składanowski (Gra, Toruń)
75. Tomasz Rudnicki (Planeta FM, Katowice)
76. Tomasz Sadowy (Antyradio)
77. Dariusz Bugalski (program Trzeci)
78. Robert Roszak (Flash, Konin)
79. Dominik Lewicki (Kaszebe, Władysławowo)
80. Grzegorz Zembrowski (Program Trzeci)

81. Paweł Sztompke (Program Pierwszy)
82. Agata Chmielowska (CCM, Śląsk)
83. Kamil Baleja (RMF FM)
84. Dariusz Ryś (Radio Galicja, Nowy Sącz)
85. Joanna Zoń (Radio Galicja, Nowy Sącz)
86. Adam Piśko (Program Trzeci)
87. Radosław Wielochowski (Antyradio)
88. Wojciech Kłyza (eMSI FM)
89. Zdzisław Pająk (PiK, Bydgoszcz)
90. Michał Dziwisz (Idea Radio)

91. Zbigniew Krasny (Radio Rzeszów)
92. Dariusz Stolarczyk (Antyradio)
93. Katarzyna Kawka (Antyradio)
94. Maciej Barabasz (KRC, Ciechanów)
95. Paweł Markowski (Flash, Konin)
96. Renata Pietras-Pasiut (Galicja, Nowy Sącz)
97. Andrzej Szarometa (Plus Opole)
98. Ewa Podolska (TOK FM)
99. Andrzej Nawrocki (Zachód, Zielona Góra)
100. Jan Chojnacki (Program Trzeci)

101. Justyna Krakowiak (Eska Łódź)
102. Krzysztof Sagan (RadioPolska.pl)
103. Artur Orzech (Program Trzeci)
104. Ryszard Nejman (Wir FM, Tarnów)
105. Maciej Kokowicz (iGol FM)
106. Artur Siuta (Galicja, Nowy Sącz)
107. Dariusz Rosiak (Program Trzeci)
108. Jan Ptaszyn Wróblewski (Program Trzeci)
109. Bartłomiej Majzel (eM Katowice)
110. Daniel Dyk (RMF FM)

111. Piotr Majewski (PiK Bydgoszcz)
112. Andrzej Kukuczka (Radio Kraków)
113. Joanna Wyleżoł (eM Katowice)
114. Magdalena Jasińska (PiK Bydgoszcz)
115. Małgorzata Dąbrowska (Antyradio)
116. Marcin Nozdryń Płotnicki (Eska Rock)
117. Rafał Adamczak (Eska)
118. Tomasz Zimoch (Program Pierwszy)
119. Marek Anioł (Alfa, Kraków)
120. Andrzej Masłowski (Afera, Poznań)

121. Aneta Lingowska (Flash, Konin)
122. Iwona Demska (Plus Gdańsk)
123. Jerzy Szlachta (Radio Rzeszów)
124. Rafał Żygiel (RMF Maxxx)
125. Tomasz Buszewski (Eska Kraków)
126. Łukasz Wiśniowski (iGol FM)
127. Piotr Rogósz (Pogoda, Łódź)
128. Jarosław Tworek (RMF Maxxx)
129. Marek Wiernik (Radio dla Ciebie, Warszawa)
130. Paweł Szczur (Wir FM Tarnów)

131. Piotr Duster (Centrum, Kalisz)
132. Izabela Szewczyk (Planeta)
133. Waldemar Kmieć (Wir FM Tarnów)
134. Aleksandra Próchnicka (Planeta)
135. Przemysław Grabowski (RMF Maxxx)
136. Roman Czejarek (Vox FM)
137. Anna Gacek (Program Trzeci)
138. Konrad Piasecki (RMF FM)
139. Dawid Wencel (Muzyczne Radio, Jelenia Góra)
140. Tomasz Miara (Radio Zet)

141. Piotr Dumanowski (iGOL FM)
142. Anna Kruszewska (Planeta)
143. Artur Kieruzal (PRL24)
144. Michał Hanczak (Antyradio)
145. Wojciech Sobociński (PiK, Bydgoszcz)
146. Barbara Chlewicka (Fama, Kielce)
147. Tomasz Szulda (iGol FM)
148. Barbara Marcinik (Program Trzeci)
149. Krzysztof Urbaniak (RMF FM)
150. Marcin Pawlenka (CCM, Śląsk)

151. Tomasz Brhel (RMF FM)
152. Adam Misterkiewicz (Park Fm, Kedzierzyn-Koźle)
153. Marcin Konieczny (iGOL FM)
154. Sylwia Pawłowska (RMF Maxxx)
155. Tomasz Kosiorek (Bis Radio)
156. Michał Murawiński (Eska Łódź)
157. Sebastian Jasiński (Muzyczne Radio, Jelenia Góra)
158. Sławomir Rybok (CCM, Śląsk)
159. Wojciech Trzciński (Planeta)
160. Barbara Stępniak-Wilk (Radio Kraków)

161. Marek Cegielski (Radio Gdańsk)
162. Jerzy Kordowicz (Program Trzeci)
163. Beata Michniewicz (Program Trzeci)
164. Kuba Wajdzik (MediaFM.net)
165. Aneta Czaban (Fama, Kielce)
166. Alan Parysek (Wir FM Tarnów)
167. Agnieszka Kołodziejska (Pogoda, Łódź)
168. Andrzej Matysik (eM Katowice)
169. Bartłomiej Hacias (NowaStacja.pl)
170. Eliza Kudelska-Nowosad (Bon Ton Chełm)

171. Ewa Dąbska (PiK Bydgoszcz)
172. Jerzy Rutkowski (CCM, Śląsk)
173. Kamil Gierczak (RMF Maxxx)
174. Sławomir Kowalewski (RMF FM)
175. Tomasz Florkiewicz (Radio Zet)
176. Michał Andruszko (Park FM, Kędzierzyn-Koźle)
177. Mirosław Mrzygłód (Radio Bielsko)
178. Wojciech Żegolewski (Express, Śląsk)
179. Marek Gaszyński (Radio dla Ciebie, Warszawa)
180. Maciej Stajniak (Eska Wrocław)

181. Mateusz Dragontor (Wir FM Tarnów)
182. Piotr Górny (Rewers)
183. Krzysztof Skowroński (Program Trzeci)
184. Paweł Roguski (RSC, Skierniwice)
185. Łukasz Grabarek (iGol FM)
186. Małgorzata Kron (Radio dla Ciebie, Warszawa)
187. Tomasz Zalewa (Złote Przeboje)
188. Mateusz Święcicki (iGol FM)
189. Mateusz Tomaszuk (iGol FM)
190. Roman Kurkiewicz (TOK FM)

191. Radosław Kryszkiewicz (KRC, Ciechanów)
192. Szczepan Maślanka (Ain Karim, Skomielna Czarna)
193. Tomasz Skory (RMF FM)
194. Aneta Grzegorczyk (Bon Ton, Chełm)
195. Bartek Dembowski (Parada, Łódź)
Grzegorz Hoffman
Katarzyna Hnat (Złote Przeboje)
Urszula Kaczyńska (Bis Radio)
Mariusz Mielczarek (RadioSfera.pl)
200. Dawid Podhajski (Kolor, Warszawa)

201. Mariusz Studzienny (Plus Opole)
202. Paweł Oksanowicz (RMF FM)

203 – 223

Andrzej Sowa
Aneta Małecka (Antyradio)
Channa Laudowicz (Program Trzeci)
Jakub Janiszewski (Tok FM)
Konrad Olszewski (Eska Rock)
Krystian Hantke (Program Trzeci)
Krystian Skrzypek (Muzyczne Radio, Jelenia Góra)
Krzysztof Niedzielan (iGOL FM)
Krzysztof Wojdowski (Tok FM)
Małgorzata Świtała (RMF FM)
Marcin Pułaczewski (Eska Toruń)
Marek Kaczanowski (Fiat, Częstochowa)
Mariusz Filar (Bis Radio)
Mateusz Mielczarek (Radiosfera.pl)
Monika Makowska (Program Trzeci)
Piotr Kowalczuk (Vox FM)
Robert Kanterait (Program Trzeci)
Roman Matysik (Planeta)
Tomasz Staniszewski (RMF FM)
Tomasz Wołoźko (Eska Wrocław)
Wojciech Olszak (Tok FM)

224 - 244
Adrian Haranim (Eska Wrocław)
Agnieszka Korzeniewska (Gra, Toruń)
Andrzej Jakubowski (Fama, Kielce)
Aneta Szymańska
Antoni Krupa (Radio Kraków)
Dariusz Gross (PiK, Bydgoszcz)
Dominik Borkowicz (Eska Śląsk)
Emil Marat (PiN, Warszawa)
Grzegorz Jasiński (RMF FM)
Jakub Krupa (iGOL Fm)
Jerzy Kordowicz (Program Trzeci)
Jerzy Rzewuski (Program Trzeci)
Kamil Bargiel (Ain Karim, Skomielna Czarna)
Kamil Szabłowski (VOX FM)
Krzysztof Borowiec (RDN Małopolska, Tarnów)
Leszek Otawa (90 FM, Śląsk)
Marcin Walkowicz (RDN Małopolska, Tarnów)
Piotr Chronowski (Radio Kraków)
Sławomir Herman (Radio Katowice)
Tomasz Szymaniak (Wama)
Witold Pograniczny (Radio dla Ciebie, Warszawa)

245 - 248
Małgorzata Opczowska (Alfa, Kraków)
Monika Trętowska (Radio Jazz)
Rafał Bryndal (Radio Zet)
Wróżka Emeralda (Galicja, Nowy Sącz)

249 - 269
Adam Rozwałka (Radio lublin)
Andrzej Gozdek
Anna Walendowska (RMF Maxxx)
Daniel Adamski (Radio Zet)
Hanna Maria Giza (Dwójka)
Jacek Pluta (Planeta Śląsk(
Jan Cegiełka (Centrum, Kalisz)
Jerzy Janiszewski (Radio Lublin)
Łukasz Starowieyski (Tok FM)
Marek Mędela (Radio Kraków)
Marek Niziołek (Plus Gdańsk)
Michał Czernek (Eska Śląsk)
Monika Piasecka (Roxy FM)
Paweł Pankau (Pólnoc, Koszalin)
Paweł Turski (PiK, Bydgoszcz)
Piotr Orawski (Dwójka)
Przemysław Potorski (PRL24)
Sylwia Kurzela (Eska Łódź)
Tomasz Dutkiewicz (Muzyczne Radio, Jelenia Góra)
Tomek Konieczyński (PiK, Bydgoszcz)
Włodzimierz Kleszcz (Program Pierwszy)

270 - 300
Agnieszka Kunikowska (Bis Radio)
Aleksander Gortat (Express, Śląsk)
Andrzej Matyaszewski (Radio Lublin)
Anna Fluder (RAM, Wrocław)
Anna Tarkota (Muzyczne Radio, Jelenia Góra)
Bartłomiej Mocarski (Radiostacja)
Ewa Wanat (Tok FM)
Janusz Jabłoński (Radio Kraków)
Jerzy Jasiński (Bogoria, Grodzisk Mazowiecki)
Karolina Korwin- Piotrowska
Krzysztof Jankowski (Eska)
Łukasz Jakubczyk (Vanessa FM, Racibórz)
Maciej Dobrowolski (Planeta)
Magdalena Mleczko (Antyradio)
Magdalena Wojtoń (VOX FM, Kraków)
Mariusz Gzyl
Michał Olszański (Program Trzeci)
Paweł Pawłowski (Eska Tarnów)
Paweł Sołtysik (Radio Kraków)
Piotr Jaworski (RMF FM)
Radosław Skowron (Vanessa, Racibórz)
Rafał Prokop (Eska Nord, Trójmiasto)
Robert Zawieja (Eska Rock)
Ryszard Gloger (Radio Merkury, Poznań)
Sebastian Szafarz (RDN Małopolska, Tarnów)
Sławomir Bajew (Merkury, Poznań)
Sławomir Turkowski (Radio Jazz)
Sylwia Paszkowska
Urszula Kaczyńska (Bis Radio)
Wiesław Molak (Program Pierwszy)

300 - 317
Arkadiusz Żabka (90 FM, Śląsk)
Bogumiła Wresiło (PiK, Bydgoszcz)
Ewelina Kroczek (Radio Bielsko)
Jacek Folęga (Vanessa, Racibórz)
Jacek Kurek (eM Katowice)
Jakub Wątły
Marcin Sobesto (Radio PiN)
Michał Ulman (GaduRadio, Megastacja.NET)
Piotr Gembarowski (Antyradio)
Przemysław Marzec (RMF FM)
Rafał Witkowski (RMI FM, Poznań)
Robert Konatowicz (RMF FM)
Romuald Stankiewicz (Tatoromomama)
Ryszard Pragłowski (Muzyczne Radio, Jelenia Góra)
Szymon Majewski
Tomasz Słodki (Program Trzeci)
Wiktor Jachacz (Radio Lublin)
Zbigniew Hołdys (Złote Przeboje)

318 - 337
Damian Gadomski (Radiostacja)
Dawid Pytlik (Eska Kraków)
Dorota Sumińska (Tok FM)
Ewa Dąbrowska (PiK, Bydgoszcz)
Jacek Żakowski (Tok FM)
Joanna Holcer (Eska Kraków)
Justyna Dżbik (Bis Radio)
Kamil Dąbrowa (Tok FM)
Katarzyna Sobiechowska-Szuchta (RMF FM)
Krzysztof Rogoziński (PiK Bydgoszcz)
Lucyna Płużyczka (Radio Zet)
Maciej Walencow (Galicja, Nowy Sącz)
Marcin Rachubka (Radio Plus Gliwice)
Monika Białek (Vox FM)
Nicola Serfelova (RTI)
Paweł Michaliszyn (Centrum, Kalisz)
Sławomir Rybczyński (Planeta Fm, Bielsko)
Tomasz Lis (Tok FM)
Wiesław Kaczmar (Radio Opole)
Wiktor Sawczuk (Radio Olsztyn)

338 - 358
Agnieszka Łukasik-Falkowska (Kaszebe, Władysławowo)
Alicja Folentarska (Eska)
Artur Rudnicki (Radio Bieszczady)
Grzegorz Kowalczyk (Wawa)
Katarzyna Stoparczyk (Program Trzeci)
Krzysztof Rapp (Radio Opole)
Krzysztof Ratajczak (Markury, Poznań)
Krzysztof Wilczyński (PiK, Bydgoszcz)
Kuba Klawiter (b. Kiss FM)
Łukasz Mróz (iGOL FM)
Łukasz Wojtusik (Złote Przeboje)
Magdalena Luniak (Radio Opole)
Magdalena Wojewoda (RMF Classic)
Marcin Kudełka (Radiostacja)
Marcin Kwapik (Alfa, Kraków)
Marcin Wolski
Paweł Bobrowski (Radio dla Ciebie, Warszawa)
Piotr Marek
Piotr Urbaniak (RMF Classic)
Przemysław Draheim (Strefa, Toruń)
Wojciech Bernard (Merkury, Poznań)

359 - 391
Beata Żelazkiewicz (RMF Maxxx)
Dariusz Krystek (PiK Bydgoszcz)
Eugeniusz Banachowicz (Radio Zachód, Zielona Góra)
Ewa Drzyzga
Gabriela Andrychowicz (Radiostacja)
Grzegorz Hałasik (Merkury, Poznań)
Irek Sanger (PiK, Bydgoszcz)
Jacek Gratkiewicz (Radiostacja)
Jarosław "Anzelmo"Giers (Antyradio)
Kamil Durczok
Karolina Wasielewska (Antyradio)
Katarzyna Zagórska (Radio Emaus, Łódź)
Kuba Baran (Eska Kraków)
Magdalena Bauer (Radiostacja)
Marek Pyza (Tok FM)
Marian Leśniewski (Program Pierwszy)
Mariusz Kuś
Mariusz Syta (Radio Łódź)
Mateusz Weresa (iGOL FM)
Michał Celeda (Eska)
Michał Marcinik (Radio Net)
Michał Poklękowski (Tok FM)
Monika Tarka (Wawa)
Przemysław Zych (Eska Opole)
Robert Jastrzębski (Antyradio)
Robert Kilen (Wawa)
Tadeusz Rydzyk oj. (Radio Maryja)
Tomasz Łysiak (Wawa)
Tomasz Szelongiewicz (Radio Via, Rzeszów)
Wanda Wasilewska (Merkury, Poznań)
Wiktor Brzozowski (Eska)
Wiktor Legowicz (Program Trzeci)
Wojciech Babiarczyk (CCM, Śląsk)

392 - 429
Adam Złotorowicz (Antyradio)
Anna Sapieha
Bogdan Zalewski (RMF FM)
Dariusz Śląski (Radio Pogonica)
Ewa Kwaśny (RMF FM)
Ewa Sokołowska (Wawa)
Halina Wachowicz (Program Trzeci)
Ilona Janiszewska (Flash, Konin)
Jan Bajorek (Planeta FM)
Józef Budacz (Galicja, Nowy Sącz)
Justyna Siepietowska (Złote Przeboje)
Kamila Ryciak (Eska)
Konrad Ganzke (RPM)
Krystian Karwaszewski (Plus, Bydgoszcz)
Krystyna Święcicka-Wójcik (Radio Kraków)
Krzysztof Kiryczuk (Tok FM)
Kuba Mazur (Radio Bielsko)
Maciej Krzywoszyński (Merkury, Poznań)
Maciej Narożny (Eska, Poznań)
Maciej Nowacki (iGOL FM)
Marcin Nowak (RMF Maxxx)
Marcin Wojciechowski (Radio Zet)
Marek Piechniczek (eM Katowice)
Marta Pawlak (Gra, Toruń)
Paweł Chudzio (Eska Rock, Kraków)
Piotr Bartyś (RAM, Wrocław)
Piotr Bukartyk (Program Trzeci)
Robert Krupa (RPM)
Robert Nalepka (Radio Sygnały)
Romuald Jakubowski (Program Pierwszy)
Ryszard Jaźwiński (Program Trzeci)
Ryszard Lewandowski (PiK, Bydgoszcz)
Sławomir Zawadzki (Park FM, Kędzierzyn-Koźle)
Tomasz Kuchar (Luz, Wrocław)
Tomasz Żąda (Program Trzeci)
Waldemar Maniewski (Eska Warszawa)
Wojciech Froy Rodek (Kampus, Warszawa)
Ziemowit Pędziwiatr (Radio dla Ciebie, Warszawa)

errata - 21.04.2008

Komentarze

Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS: rss
Konkursy
do 26.05.17

Pula nagród w konkursie to aż 102 książki i inne niespodzianki. 

do 24.05.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki Chris’a Tvedt’a „W mroku tajemnic”.

do 21.05.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Na własną rekę” Chris’a Tvedt’a.

Kalendarium
Dziś jest 25 kwietnia 2017
Polecamy
Konferencje

18-20.10.2017 r., Warszawa.

11.05.2017 r., Katowice.

Http://www.Autodoc.PL