20.04.12, 12:04

Zdobywcy Eteru: Perełki Radiowe 2007

Wyniki plebiscytu "Zdobywcy Eteru 2007" w kategorii Perełki Radiowe 2007.

Perełki radiowe 2007

Perełką radiową w plebiscycie Zdobywcy Eteru 2007 zostaje Noc muzycznych pejzaży Piotra Kosińskiego nadawana w Programie Trzecim Polskiego Radia.

Złota Dziesiątka Polskiego Eteru
1. Noc Muzycznych Pejzaży (Program Trzeci) – Piotr Kosiński
2. Mały Leksykon Wielkich Zespołów (Radio Alfa) – Artur Chachlowski
3. MiniMax (Program Trzeci) – Piotr Kaczkowski
4. Trzecia Strona Księżyca (Program Trzeci) - Grzegorz Połatyński, Marek Starzyk, DJ Luna
5. Odcinek Specjalny (Radio Luz, Wrocław) – Karol Ferenc
6. KurrAnty (Antyradio)- Witold Odrobina i Przemysław Frankowski
7. Lista Przebojów Programu Trzeciego (Program Trzeci) – Piotr Baron
8. Ciemna Strona Mocy (Program Trzeci) – Aleksandra Kaczkowska
9. Strefa rockandrola wolna od angola (Program Trzeci) – Michał Owczarek
10. Support-Aż (Radio Afera, Poznań) – Roman Kłosowski

Miejsca 11 – 40 (alfabetycznie)
Antymotolista (Antyradio) - Włodzimierz Zientarski i Maciej Zientarski
Antyradio Machina (AntyRadio) - Przemysław Frankowski i Witold Odrobina
Art-Rock-Blok (Radio Flash, Konin) - Robert Roszak
DMC (Muzyczne Radio, Jelenia Góra) – Maciej Wowk
Dobronocka (Program Trzeci) – Grażyna Dobroń
Dobrze być dobrym (CCM) – Marcin Pawlenka
Felieton Piotra F. (Radio Express, Śląsk) – Piotr Filas
Gastrofaza (Antyradio) - Paweł Loroch
Klubokawiarnia (Alfa, Kraków) – Jakub Wajdzik
Letnie studio Radia Plus Gdańsk (Plus, Gdańsk)
Lista Niezapomnianych Przebojów (Radio Kraków) – Jerzy Skarżyński
Łowcy (Antyradio, Katowice) - Mariusz Smolarek -
Noc na pięcioliniach (Radio PiK, Bydgoszcz) –
Piosenki ładne i mądre (Wawa) - Elżbieta Zapędowska i Jarosław Wasik
Poeci Rocka (Radio Pomorza i Kujaw w Bydgoszczy) - Adam Droździk Polskie]
Poranny WF (Eska Rock) – Michał Figurski i Kuba Wojewódzki
Program Alternatywny (Program Trzeci) – Agnieszka Szydłowska
Program Poranny (Radio CCM, Gliwice) - Jerzy Raczek
Radio Party (Park FM, Kędzierzyn-Koźle) –
Randka w Parku (Park FM, Kędzierzyn-Koźle) - Justyna Stochaj i Michał Andruszko
Raport o stanie świata (Program Trzeci) – Dariusz Rosiak
Retro Puls (Radio CCM, Gliwice) –
Rockowy Tropiciel (Radio Kraków) – Jan Skarżyński
Siódmy dzień tygodnia (Radio Zet) – Monika Olejnik
Świat według blondynki (Radio Zet) – Beata Pawlikowska
Tanie Granie (Program Trzeci) - Wojciech Mann, Grzegorz Wasowski
Tekstylia (Złote Preboje) – Jacek Cygan
TuBaron (Program Trzeci) – Piotr Baron
Za a nawet przeciw (Program Trzeci) – Kuba Strzyczkowski
Zaparkuj na Luzie (Park FM) - Michał Andruszko

Poza 40stką (alfabetycznie):

Alternatywna Lista Przebojów (Radio Kraków) - Antoni Krupa
Archipelag Rocka (Kampus Warszawa / Alfa Kraków) – prof. Andrzej Śródka i DJ Roku
Szósty Ocean (Radio Alfa, Kraków) – Krzysztof Szmytke i Jakub Wajdzik
Antykwariat (Antyradio) - Janusz Kosiński
Audycja Podzwrotnikowa (Program Trzeci) – Wojciech Cejrowski
Dzwonię do Pani/Pana w bardzo nietypowej sprawie (Radio Zet) - Janusz Weiss
Fonograf (RDN Małopolska) - Krzysztof Borowiec
Gitarą i Piórem (Program Trzeci) – Janusz Deblessem, Teresa Drozda
Głos z Ameryki (IDEAradio) - Michał Dziwisz i Marek Zalewski
Historia Powszechna Rock And Rolla (Program Trzeci) – Piotr Metz
HitShaker (Radio Galicja, Nowy Sącz) – Waldek Wojtas
Interaktywne Noce RMF FM (RMF FM) – Tomash Brhel i Daniel Dyk, Paweł Oksanowicz i
Karawana Radio eM (Radio eM 107,6 FM Katowice) – Bartłomiej Majzel
Kasprologia (Antyradio) – Tomasz Kasprzyk
Klub Ludzi Ciekawych Wszystkiego (Program Drugi) – Hanna Maria Giza
Koślikofobia (Antyradio) – Robert Koślik
Lekcja muzyki Piotra Orawskiego (Program Drugi) – Piotr Orawski
Lista przebojów Radia Pogonica (Radio Pogonica) - Dariusz Śląski
Lista Przebojów w Radiu Złote Przeboje (Złote Przeboje) - Marek Niedźwiecki
Lokalna Strefa Plusa (Radio Plus Opole) - Robert Paciorek, Andrzej Szarometa i Ewa Szyndler
Mega Beat Dance Chart 20 (Radio Planeta) - Wojciech Trzciński
Muzyczne Fascynacje (Plus, Opole) – Robert Paciorek
Muzyczny Turniej Dwójki (Program Drugi) – Tomasz Szachowski
Nawiedzone Studio (Radio Afera) - Andrzej Masłowski
NETlista (Radio Netcast) - Michał Skierski
Noc nie bez końca Radio eM (Radio eM 107,6 Katowice) – Jacek Kurek
Nocne Rock Around (Radio Pomorza i Kujaw, Bydgoszcz)- Adam Droździk
Pestka (Radio Rzeszów) - Zbigniew Krasny
POPlista (RMF FM) – Dariusz Maciborek
Program DMC, John O\'Callaghan feat. Audrey Gallagher - Big Sky (Agnelli & Nelson Remix)
Radio Planet i Komet (Radio Pomorza i Kujaw) - Piotr Majewski
Radio Truck (Program Pierwszy) - Marian Leśniewski
Radiowy Dom Kultury (Program Trzeci) – Agnieszka Szydłowska
Radiowy Uśmiech Muzyczny (Program Pierwszy)
Reportaż z obrony szkół wiejskich (Radio Opole) - Mariusz Majeran
Schizofrenia (iGol FM) - Maciej Nowacki i Łukasz Wiśniowski
Siesta (Program Trzeci) – Marcin Kydryński
Ten Top (RMF FM) - Marcin Jędrych
Top Wszech czasów (Program Trzeci) – Piotr Baron, Piotr Metz, Piotr Stelmach
W stronę nocy (Radio Opole) – różni prowadzący
Wieczorne rozmowy (Antyradio) - Krzysztof Dowgird
Wieczór nie tylko Rockowy (Radio Kalisz) – Paweł Michaliszyn
Wróżka Esmeralda z Ptaszkowej (Radio Galicja, Nowy Sącz)
Wywiady RMF Classic (RMF Classic) – Magdalena Miśka
Złote, Słodsze i Najsłodsze (Złote Przeboje) - Marek Niedźwiecki

Komentarze

Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS: rss
Konkursy
do 31.08.17

Pula nagród w konkursie to aż 103 książki i inne niespodzianki. 

do 22.06.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

Kalendarium
Dziś jest 23 maja 2017
Polecamy
Konferencje

18-20.10.2017 r., Warszawa.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL