20.04.12, 12:04

Zdobywcy Eteru 2010: Perełka radiowa

Wyniki plebiscytu "Zdobywcy Eteru 2010" w kategorii "Perełka Radiowa".

Wyniki plebiscytu "Zdobywcy Eteru 2010" w kategorii "Perełka Radiowa".

Złota 50 Perełek Radiowych 2010 - najlepsze audycje radiowe według czytelników mediafm.net:

1.  Lista Przebojów Programu Trzeciego (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Piotr Baron i Marek Niedźwiecki
2.  Hitplaneta (Muzyczne Radio, Jelenia Góra) – Tomasz Dudkiewicz
3.  Ciemna strona mocy (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Aleksandra Kaczkowska
4.  Mikrokosmos (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Grzegorz Zembrowski
5.  Poranny WF (Radio Eska Rock) - Kuba Wojewódzki i Michał Figurski (plus Kamil Olszewski)
6.  POPlista (RMF FM) – Dariusz Maciborek
7.  Minimax (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Piotr Kaczkowski i Leszek Adamczyk
8.  Odcinek Specjalny (Radio Luz, Wrocław) - Karol Ferenc
9.  Strefa kultury (Radio Plus, Kielce) – Mateusz Żelazny
10. Bitwa Hitów (Radio Centrum 98,2 FM Lublin) - Paweł Typiak i Grzegorz Chyliński

11. Poeci Rocka (Radio PiK, Bydgoszcz) – Adam Droździk
12. Lista Przebojów Radia Centrum (Radio Centrum 106,4 FM Kalisz) – Piotr Duster
13. Program poranny w Radiu CCM (Radio CCM, Gliwice) - Jerzy Raczek
14. Atelier (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Anna Gacek
15. Lista osobista (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Piotr Metz
16. MO czyli Mało Obiektywnie (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Mariusz Owczarek
17. Antymotolista (Antyradio) - Włodzimierz Zientarski i Joanna Zientarska
    Balladowa Lista Przebojów (Radio Fama, Kielce) - Aneta Czaban
    Gorąca 20 Radia Eska (Radio Eska) – Puoteck
    Hellofolks! (Radio Centrum 98,2 FM Lublin) – Marcin Puszka
    Hop-Bęc (RMF MAXXX) - Przemek Grabowski
    Jak się patrzy (Radio Centrum 98,2 FM Lublin) - Grzegorz Chyliński
    Ossobliwości muzyczne (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Wojciech Ossowski
    Program Alternatywny (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Agnieszka Szydłowska
25. Mały Leksykon Wielkich Zespołów (Radio Alfa, Kraków) – Artur Chachlowski
26. Raport o stanie świata (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Dariusz Rosiak
27. Markomania (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Marek Niedźwiecki
28. Muzykalnia (Radio Alfa, Kraków) - Agnieszka Prokop
    Siesta (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Marcin Kydryński
    Wstawaj, szkoda dnia! (RMF FM) - Przemysław Skowron, Witold Lazar, Tomasz Olbratowski, Marcin Ziobro
31. Centrum w mroku (Radio Centrum 98,2 FM Lublin) - Kuba  Czerniak
    Czarny Poniedziałek (Antyradio)  - Maciej Gaweł & Dariusz Stolarczyk
    Fest Party (Radio Fest 1002, FM Gliwice) - Marcin Janota i Grzegorz Stasiak
    Godziny Szczytu (Antyradio, Kraków) - Rafał Żygiel
    ImprEska w Radiu Eska (Radio Eska) - Krzysztof Jankowski (Jankes)
    Karawana (Radio eM 107,6 fm, Katowice) - Bartłomiej Majzel
    Kulturalny Kampus (Akademickie Radio Kampus, Warszawa) - Ania Kopcińska i Mateusz Tomaszuk
    MakakArt /Makakofonia (Antyradio) - Piotr "Makak" Szarłacki
    Noc na pięcioliniach (Radio PiK, Bydgoszcz) - Adam Droździk
    Postscriptum (RDN Małopolska) – Kamil Wszołek
    Prywatna kolekcja (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Artur Orzech
    saySMOLOgia (Antyradio) – Mariusz Smolarek
    Strefa rokendrola wolna od Angola (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Michał Owczarek
    TuBaron (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Piotr Baron
    Za a nawet przeciw (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Kuba Strzyczkowski
46. Akademia Rozrywki (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Artur Andrus
    Myśliwiecka 3/5/7 (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Piotr Stelmach
    Noc Muzycznych Pejzaży (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Piotr Kosiński
    Offensywa (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Piotr Stelmach
    Zawiłości miłości (Radio Kolor, Warszawa) - Michał Dobrołowicz 

Pozostałe nominacje do tytułu Perełka Radiowa 2010:

100 % Imprezowych Hitów (Radio Planeta FM) - Karol Macek
Astrosfera (Radio Planeta FM, Konin)
Barwy Rocka (Radio Warszawa) - ks. Robert Hodyna
Bliskie spotkania (RMF Classic) - Ewa Stanek
Bombonierka (Radio Kraków) – Barbara Stępniak-Wilk
Break Da Funk (Radio Centrum 98,2 FM Lublin) - Ojciec Karol, DJ Spike, DJ Benito
Brit40 (Radio Eska) - Artur Kieruzal, Robert Jasiewicz
Byle do piątku (RMF FM) – Daniel Dyk
Byle do piątku (RMF FM) - Krzysztof Urbaniak
Czarna noc (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) - Hirek Wrona
Cztery struny świata (Dwójka – Program Drugi Polskiego Radia) - Piotr Matwiejczuk
Doobie Nights (TOK FM) - Cezary Łasiczka i Wojciech Olszak
Dzień z Kolorem (Radio Kolor, Warszawa) - Rafał Witkowski
EsemESKA (Radio Eska) - Michał Sobkowski
Happy Hours (Radio Planeta FM) - Bartek Mocarski
Historia pewnej płyty (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Anna Gacek, Tomasz Żąda
Housemisja (Radio Weekend, Chojnice) - Stanisław Kaczyński
Języki, które kaleczą (Radio Centrum 98,2 FM Lublin) - Anna Struska, Katarzyna Adamczyk
Klasycy Rocka (Jedynka – Program Pierwszy Polskiego Radia) - Romuald Jakubowski
Klimatyzator (Radiofonia) - Piotr Czarnota, Mateusz Kubik i Michał Gancarski
Klub Trójki (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Dariusz Bugalski i Jerzy Sosonowski
Klubowa Selekcja (Chilli Zet) - Bartek Winczewski
Kochaj Się Długo i Zdrowo (TOK FM) - Ewa Wanat oraz Dr Andrzej Depko
Lista Przebojów Marka Niedźwieckiego (Radio Złote Przeboje) - Marek Niedźwiecki
London Top 20 (Polish Radio London) - Grzegorz Albrycht
Magiel Wagli (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) - Wojciech Waglewski i Fisz
Manniak po ciemku (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) - Wojciech Mann
Megafon (Radio Kraków) - Agnieszka Barańska
Między słowami (Radio Niepokalanów/ retransmisja Radio i) - Malwina Szymańska
Muza pod Waszym nadzorem (RMF MAXXX) - Marek Rusinek
Muzyczne Dary (Lista Przebojów) (Katolickie Rozgłośnie Radiowe) - Dariusz Ciszewski i Janusz Yanina Iwański
Muzyczne wspomnienia (Radio Elka, Leszno) - Jerzy Rozynek
Muzyka Niepoważna (Radio Centrum 98,2 FM Lublin) - Kuba  Puła
Muzyka spoza układu (Radio PiK, Bydgoszcz) - Tomasz Kaźmierski
Na moje ucho (RMF Classic) - Magdalena Miśka-Jackowska
Nawiedzone Studio (Radio Afera, Poznań) - Andrzej Masłowski
Niedzielne Manowce (Radio Konin) - Anna Wysocka i Roman Kubiak
Nierdzewna Stal (Radio Centrum 98,2 FM Lublin) - Marcin Puszka
Noc, nie bez końca (Radio eM 10,76 fm, Katowice) - Jacek Kurek
Ostry Dyżur (Antyradio, Katowice) - Mariola Matuszyk
Ostry Dyżur (Antyradio, Kraków) - Paweł Chowaniec
Piosenki na życzenie (Radio Alfa, Kraków) – Piotr Marek
Pociag do muzyki (Radio Kraków) – Jerzy Skarżyński
Polifonia (Radio Centrum 98,2 FM Lublin) - Jan Taraszkiewicz
Polish Show w radio ALL FM 96.9 (ALL FM 96,9) - Barbara Byczkowska-Kardasiewicz
Popapranek (Radio Kampus, Warszawa) - Tomasz Gop, Antek Opolski, Michał Płociński, Igor Sokołowski, Jakub Tajduś
Poranne 6/9 (Radio Eska Łódź) - Sylwia Kurzela i Krzysztof Skrzypkowski
Poranne Kakao (ROXY FM) – Piotr Kędzierski
Potrójne Pasmo Przenoszenia (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) - Michał Margański
PrzeSobota (Radio Planeta FM, Kielce) - Marcin Fugiel
Radar (Radio Eska Rock) - Idalia Tomczak i Konrad Olszewski
Radiowy Dom Kultury (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Agnieszka Szydłowska i Michał Nogaś
Rock Around (Radio PiK, Bydgoszcz) - Adam Droździk
Rock Noc (Jedynka – Program Pierwszy Polskiego Radia) - Romuald Jakubowski
Rzeźnia (Antyradio) - Jarosław "Anzelmo" Giers
Sekcja (Radio Centrum 98,2 FM Lublin)
Sobotnie pasmo popołudniowe (Radio CCM, Gliwice) - Marcin Rozner
Strona Pierwsza, Strona Druga (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Piotr Metz
Strzały znikąd (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Piotr Mika
Teren Kultura (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Agnieszka Obszańska
Tlenek Węgla (Radio Centrum 98,2 FM Lublin) - Paweł Gładysz i Marek Ziemba
Trójkowo filmowo (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Ryszard Jaźwiński
Trójkowy budzik (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Piotr Łodej
Trójkowy Wehikuł Czasu (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Jerzy Sosnowski
Trzecia Strona Księżyca (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Marek Starzyk, Grzegorz Połatyński i DJ Luna
Trzecia Strona Medalu (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Michał Olszański, Tomasz Gorazdowski, Krzysztof Łoniewski, Adam Malecki, Michał Gąsiorowski
Urywki z Rozrywki (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Piotr Bukartyk
W godzinę... (Radio Kraków) – Tomasz Buszewski
W tonacji Trójki (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Anna Gacek, Piotr Kaczkowski, Wojciech Mann, Michał Margański, Marek Niedźwiecki, Artur Orzech, Piotr Stelmach
W tonacji Trójki (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Anna Gacek i Wojciech Mann
Warszawa Nocą (Radio Kolor, Warszawa) - Małgorzata Kowalewska
Warszawa po godzinach (Radio Kolor, Warszawa) - Małgorzata Kowalewska
Wieczorne Rozmowy (Antyradio) - Krzysztof Dowgird
Wieczór odkrywców (Jedynka – Program Pierwszy Polskiego Radia) - Krzysztof Michalski
Wrzaskownica (Radio Centrum 98,2 FM Lublin)
Wszystkie Struny Świata (RMF FM) - Robert Konatowicz
Zawsze Rano Radio Gdańsk (Radio Gdańsk) - Magdalena Szpiner
Zestaw wspierający (Radio i, Białystok) - Paweł Jawor
Zostaw Wiadomość (Czwórka – Program Czwarty Polskiego Radia) - Tomasz Kosiorek
Źródła (Dwójka – Program Drugi Polskiego Radia) - Anna Szewczuk, Wojciech Ossowski, Kuba Borysiak

Od redakcji: Mimo wielokrotnej korekty, zestawienie może zawierać błędy ze względu na otwartą formułę plebiscytu. Jeśli je dostrzeżesz, prosimy o nadesłanie korekty: redakcja(at)mediafm.net. Dziękujemy za pomoc w "rozszyfrowywaniu" niektórych głosów dyrekcji i pracownikom wielu rozgłośni radiowych.

Komentarze

Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS: rss
Konkursy
do 31.08.17

Pula nagród w konkursie to aż 103 książki i inne niespodzianki. 

do 26.08.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki "Twoje listy chowam pod materacem. Korespondencja 1971–2002".

do 23.08.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki "Czerwona kartka dla Sprężyny".

Kalendarium
Dziś jest 27 czerwca 2017
Polecamy
Konferencje

18-20.10.2017 r., Warszawa.

15.09.2017 r., Kraków.

Http://www.Autodoc.PL