20.04.12, 12:04

Zdobywcy Eteru 2010: Perełka radiowa

Wyniki plebiscytu "Zdobywcy Eteru 2010" w kategorii "Perełka Radiowa".

Wyniki plebiscytu "Zdobywcy Eteru 2010" w kategorii "Perełka Radiowa".

Złota 50 Perełek Radiowych 2010 - najlepsze audycje radiowe według czytelników mediafm.net:

1.  Lista Przebojów Programu Trzeciego (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Piotr Baron i Marek Niedźwiecki
2.  Hitplaneta (Muzyczne Radio, Jelenia Góra) – Tomasz Dudkiewicz
3.  Ciemna strona mocy (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Aleksandra Kaczkowska
4.  Mikrokosmos (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Grzegorz Zembrowski
5.  Poranny WF (Radio Eska Rock) - Kuba Wojewódzki i Michał Figurski (plus Kamil Olszewski)
6.  POPlista (RMF FM) – Dariusz Maciborek
7.  Minimax (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Piotr Kaczkowski i Leszek Adamczyk
8.  Odcinek Specjalny (Radio Luz, Wrocław) - Karol Ferenc
9.  Strefa kultury (Radio Plus, Kielce) – Mateusz Żelazny
10. Bitwa Hitów (Radio Centrum 98,2 FM Lublin) - Paweł Typiak i Grzegorz Chyliński

11. Poeci Rocka (Radio PiK, Bydgoszcz) – Adam Droździk
12. Lista Przebojów Radia Centrum (Radio Centrum 106,4 FM Kalisz) – Piotr Duster
13. Program poranny w Radiu CCM (Radio CCM, Gliwice) - Jerzy Raczek
14. Atelier (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Anna Gacek
15. Lista osobista (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Piotr Metz
16. MO czyli Mało Obiektywnie (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Mariusz Owczarek
17. Antymotolista (Antyradio) - Włodzimierz Zientarski i Joanna Zientarska
    Balladowa Lista Przebojów (Radio Fama, Kielce) - Aneta Czaban
    Gorąca 20 Radia Eska (Radio Eska) – Puoteck
    Hellofolks! (Radio Centrum 98,2 FM Lublin) – Marcin Puszka
    Hop-Bęc (RMF MAXXX) - Przemek Grabowski
    Jak się patrzy (Radio Centrum 98,2 FM Lublin) - Grzegorz Chyliński
    Ossobliwości muzyczne (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Wojciech Ossowski
    Program Alternatywny (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Agnieszka Szydłowska
25. Mały Leksykon Wielkich Zespołów (Radio Alfa, Kraków) – Artur Chachlowski
26. Raport o stanie świata (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Dariusz Rosiak
27. Markomania (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Marek Niedźwiecki
28. Muzykalnia (Radio Alfa, Kraków) - Agnieszka Prokop
    Siesta (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Marcin Kydryński
    Wstawaj, szkoda dnia! (RMF FM) - Przemysław Skowron, Witold Lazar, Tomasz Olbratowski, Marcin Ziobro
31. Centrum w mroku (Radio Centrum 98,2 FM Lublin) - Kuba  Czerniak
    Czarny Poniedziałek (Antyradio)  - Maciej Gaweł & Dariusz Stolarczyk
    Fest Party (Radio Fest 1002, FM Gliwice) - Marcin Janota i Grzegorz Stasiak
    Godziny Szczytu (Antyradio, Kraków) - Rafał Żygiel
    ImprEska w Radiu Eska (Radio Eska) - Krzysztof Jankowski (Jankes)
    Karawana (Radio eM 107,6 fm, Katowice) - Bartłomiej Majzel
    Kulturalny Kampus (Akademickie Radio Kampus, Warszawa) - Ania Kopcińska i Mateusz Tomaszuk
    MakakArt /Makakofonia (Antyradio) - Piotr "Makak" Szarłacki
    Noc na pięcioliniach (Radio PiK, Bydgoszcz) - Adam Droździk
    Postscriptum (RDN Małopolska) – Kamil Wszołek
    Prywatna kolekcja (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Artur Orzech
    saySMOLOgia (Antyradio) – Mariusz Smolarek
    Strefa rokendrola wolna od Angola (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Michał Owczarek
    TuBaron (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Piotr Baron
    Za a nawet przeciw (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Kuba Strzyczkowski
46. Akademia Rozrywki (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Artur Andrus
    Myśliwiecka 3/5/7 (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Piotr Stelmach
    Noc Muzycznych Pejzaży (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Piotr Kosiński
    Offensywa (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Piotr Stelmach
    Zawiłości miłości (Radio Kolor, Warszawa) - Michał Dobrołowicz 

Pozostałe nominacje do tytułu Perełka Radiowa 2010:

100 % Imprezowych Hitów (Radio Planeta FM) - Karol Macek
Astrosfera (Radio Planeta FM, Konin)
Barwy Rocka (Radio Warszawa) - ks. Robert Hodyna
Bliskie spotkania (RMF Classic) - Ewa Stanek
Bombonierka (Radio Kraków) – Barbara Stępniak-Wilk
Break Da Funk (Radio Centrum 98,2 FM Lublin) - Ojciec Karol, DJ Spike, DJ Benito
Brit40 (Radio Eska) - Artur Kieruzal, Robert Jasiewicz
Byle do piątku (RMF FM) – Daniel Dyk
Byle do piątku (RMF FM) - Krzysztof Urbaniak
Czarna noc (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) - Hirek Wrona
Cztery struny świata (Dwójka – Program Drugi Polskiego Radia) - Piotr Matwiejczuk
Doobie Nights (TOK FM) - Cezary Łasiczka i Wojciech Olszak
Dzień z Kolorem (Radio Kolor, Warszawa) - Rafał Witkowski
EsemESKA (Radio Eska) - Michał Sobkowski
Happy Hours (Radio Planeta FM) - Bartek Mocarski
Historia pewnej płyty (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Anna Gacek, Tomasz Żąda
Housemisja (Radio Weekend, Chojnice) - Stanisław Kaczyński
Języki, które kaleczą (Radio Centrum 98,2 FM Lublin) - Anna Struska, Katarzyna Adamczyk
Klasycy Rocka (Jedynka – Program Pierwszy Polskiego Radia) - Romuald Jakubowski
Klimatyzator (Radiofonia) - Piotr Czarnota, Mateusz Kubik i Michał Gancarski
Klub Trójki (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Dariusz Bugalski i Jerzy Sosonowski
Klubowa Selekcja (Chilli Zet) - Bartek Winczewski
Kochaj Się Długo i Zdrowo (TOK FM) - Ewa Wanat oraz Dr Andrzej Depko
Lista Przebojów Marka Niedźwieckiego (Radio Złote Przeboje) - Marek Niedźwiecki
London Top 20 (Polish Radio London) - Grzegorz Albrycht
Magiel Wagli (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) - Wojciech Waglewski i Fisz
Manniak po ciemku (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) - Wojciech Mann
Megafon (Radio Kraków) - Agnieszka Barańska
Między słowami (Radio Niepokalanów/ retransmisja Radio i) - Malwina Szymańska
Muza pod Waszym nadzorem (RMF MAXXX) - Marek Rusinek
Muzyczne Dary (Lista Przebojów) (Katolickie Rozgłośnie Radiowe) - Dariusz Ciszewski i Janusz Yanina Iwański
Muzyczne wspomnienia (Radio Elka, Leszno) - Jerzy Rozynek
Muzyka Niepoważna (Radio Centrum 98,2 FM Lublin) - Kuba  Puła
Muzyka spoza układu (Radio PiK, Bydgoszcz) - Tomasz Kaźmierski
Na moje ucho (RMF Classic) - Magdalena Miśka-Jackowska
Nawiedzone Studio (Radio Afera, Poznań) - Andrzej Masłowski
Niedzielne Manowce (Radio Konin) - Anna Wysocka i Roman Kubiak
Nierdzewna Stal (Radio Centrum 98,2 FM Lublin) - Marcin Puszka
Noc, nie bez końca (Radio eM 10,76 fm, Katowice) - Jacek Kurek
Ostry Dyżur (Antyradio, Katowice) - Mariola Matuszyk
Ostry Dyżur (Antyradio, Kraków) - Paweł Chowaniec
Piosenki na życzenie (Radio Alfa, Kraków) – Piotr Marek
Pociag do muzyki (Radio Kraków) – Jerzy Skarżyński
Polifonia (Radio Centrum 98,2 FM Lublin) - Jan Taraszkiewicz
Polish Show w radio ALL FM 96.9 (ALL FM 96,9) - Barbara Byczkowska-Kardasiewicz
Popapranek (Radio Kampus, Warszawa) - Tomasz Gop, Antek Opolski, Michał Płociński, Igor Sokołowski, Jakub Tajduś
Poranne 6/9 (Radio Eska Łódź) - Sylwia Kurzela i Krzysztof Skrzypkowski
Poranne Kakao (ROXY FM) – Piotr Kędzierski
Potrójne Pasmo Przenoszenia (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) - Michał Margański
PrzeSobota (Radio Planeta FM, Kielce) - Marcin Fugiel
Radar (Radio Eska Rock) - Idalia Tomczak i Konrad Olszewski
Radiowy Dom Kultury (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Agnieszka Szydłowska i Michał Nogaś
Rock Around (Radio PiK, Bydgoszcz) - Adam Droździk
Rock Noc (Jedynka – Program Pierwszy Polskiego Radia) - Romuald Jakubowski
Rzeźnia (Antyradio) - Jarosław "Anzelmo" Giers
Sekcja (Radio Centrum 98,2 FM Lublin)
Sobotnie pasmo popołudniowe (Radio CCM, Gliwice) - Marcin Rozner
Strona Pierwsza, Strona Druga (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Piotr Metz
Strzały znikąd (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Piotr Mika
Teren Kultura (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Agnieszka Obszańska
Tlenek Węgla (Radio Centrum 98,2 FM Lublin) - Paweł Gładysz i Marek Ziemba
Trójkowo filmowo (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Ryszard Jaźwiński
Trójkowy budzik (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Piotr Łodej
Trójkowy Wehikuł Czasu (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Jerzy Sosnowski
Trzecia Strona Księżyca (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Marek Starzyk, Grzegorz Połatyński i DJ Luna
Trzecia Strona Medalu (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Michał Olszański, Tomasz Gorazdowski, Krzysztof Łoniewski, Adam Malecki, Michał Gąsiorowski
Urywki z Rozrywki (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Piotr Bukartyk
W godzinę... (Radio Kraków) – Tomasz Buszewski
W tonacji Trójki (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Anna Gacek, Piotr Kaczkowski, Wojciech Mann, Michał Margański, Marek Niedźwiecki, Artur Orzech, Piotr Stelmach
W tonacji Trójki (Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia) – Anna Gacek i Wojciech Mann
Warszawa Nocą (Radio Kolor, Warszawa) - Małgorzata Kowalewska
Warszawa po godzinach (Radio Kolor, Warszawa) - Małgorzata Kowalewska
Wieczorne Rozmowy (Antyradio) - Krzysztof Dowgird
Wieczór odkrywców (Jedynka – Program Pierwszy Polskiego Radia) - Krzysztof Michalski
Wrzaskownica (Radio Centrum 98,2 FM Lublin)
Wszystkie Struny Świata (RMF FM) - Robert Konatowicz
Zawsze Rano Radio Gdańsk (Radio Gdańsk) - Magdalena Szpiner
Zestaw wspierający (Radio i, Białystok) - Paweł Jawor
Zostaw Wiadomość (Czwórka – Program Czwarty Polskiego Radia) - Tomasz Kosiorek
Źródła (Dwójka – Program Drugi Polskiego Radia) - Anna Szewczuk, Wojciech Ossowski, Kuba Borysiak

Od redakcji: Mimo wielokrotnej korekty, zestawienie może zawierać błędy ze względu na otwartą formułę plebiscytu. Jeśli je dostrzeżesz, prosimy o nadesłanie korekty: redakcja(at)mediafm.net. Dziękujemy za pomoc w "rozszyfrowywaniu" niektórych głosów dyrekcji i pracownikom wielu rozgłośni radiowych.

Komentarze

Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS: rss
Konkursy
do 11.10.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki "Łowca szczurów".

do 10.10.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki "Opowieści tajemnicze i szalone".

do 02.10.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki "Zatoka Latarni".

Kalendarium
Dziś jest 22 sierpnia 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

15.09.2017 r., Kraków.

Http://www.Autodoc.PL