29.06.12, 00:06

POPloty

POPloty
fot.: portalmedialny.pl

POPloty (29.06.2012 r.). Jak zawsze wsadzamy kij w mrowisko. Tym razme piszemy m.in.: o ramówce TV Puls2, zwolnieniach w mediach i pożegnaniu z Porannym WF... 

W Presspublice kolejne zwolnienia. Właściciel wydawnictwa i wielki wizjoner mediów postanowił rozstać się z jedną czwartą pozostałych przy stołkach pracowników. Może by tak do wyprawki dołączać skazańcom w pakiecie Przekrój? Zawsze można powiedzieć później, że się poprawiło wyniki sprzedaży.

Hucznie ogłoszono nową ramówkę drugiego kanału TV Puls. OCzywiście, wyszło na nasze, bo ramówka to w zasadzie TV Puls2 + 1. Na razie będzie tylko 12 godzin powtórek, ale potem będzie jeszcze więcej. Ilość odgrzewanych kotletów  spowoduje niejedne konwulsje żołądkowe.

Kto żywy, czy z prawa, czy z lewa, bije w Wojewódzkiego i Figurskiego. Grożba utraty koncesji od Krajowej Rady Cenzury spowodowała wyrzucenie programu z ramówki. Czekamy, aż POPlotami KRC się zajmie. 

Miało w czasie Euro nie być o samolocie, jednak nie każdy potrafi wytrzymać pustkę wywołaną brakiem informacji o zamachach, wybuchach i innych cudach. Hitem ostatnich dni jest betonowy pomnik Tu-154 na kołach poloneza. Patrząc na ten bezmiar kiczu i pseudoartystycznej głupoty, sami zaczynamy snuć teorie spiskowe. Może na przykładzie modelu z Kałkowa sprawdzić, czy samolot wypełniony trotylem może się rozpaść w powietrzu?

Komentarze

Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS: rss
Konkursy
do 17.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz gry.

do 16.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 21 listopada 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL