17.09.12, 12:09

Mistrzyni makijażu na TLC

Kadr z programu
fot. materiały prasowe

Od poniedziałku do piątku o godz. 16:30 na TLC emitowany jest nowy program „Mistrzyni makijażu”. Prowadząca Hania Knopińska-Grzenkowicz udziela kobietom cennych rad, pomagając zatuszować mankamenty urody oraz dobrać idealny makijaż.

W nowej lokalnej produkcji „Mistrzyni makijażu” panie mogą poszukać wskazówek oraz prostych trików, które pomogą im nie tylko lepiej wyglądać, ale także poprawić samopoczucie. Program skierowany jest do kobiet, które marzą o  pięknym wyglądzie, ale nie koniecznie wiedzą jak pielęgnować skórę twarzy i jakich kosmetyków używać, żeby wyglądała ona młodo i promiennie. Odpowiedni makijaż potrafi podkreślić kobiece atuty oraz skutecznie zatuszować mankamenty. Natomiast źle dobrany odcień podkładu, zbyt mocno pomalowane oko czy nieodpowiednio podkreślone kości policzkowe mogą niekorzystnie wpłynąć na wygląd. Warto więc czasem zasięgnąć kilku rad osoby, która o idealnym makijażu i dbaniu o cerę wie praktycznie wszystko.

Prowadzącą program jest Hania Knopińska-Grzenkowicz - studentka piątego roku psychologii, pasjonatka motoryzacji i sztuki wizażu. Hania od kilku lat jako digitalgirl13 wprowadza Polki w świat dobrego i niedrogiego makijażu dzięki kanałowi YouTube oraz blogowi poświęconemu wizażowi. Jej instruktażowe filmiki zyskały dużą renomę wśród internautek. Kanał YouTube śledzi ponad 14 tys. użytkowników, natomiast liczba odsłon jej programów z poradami to niemal 3 mln.

W każdym odcinku programu „Mistrzyni makijażu” Hania spotyka się z dwoma paniami, które zgłosiły się do niej z konkretnym problemem. Wśród nich znajdzie się taka, która chce dopracować makijaż na swoją sprawę rozwodową, żeby zrobić piorunujące wrażenie na swoim wkrótce byłym mężu. Inna zechce dowiedzieć się, jak pomalować się na ślubne poprawiny, by skutecznie zatuszować wszelkie dowody zmęczenia i wyglądać nienagannie mimo nieprzespanej nocy.

Cienie pod oczami, plamy na cerze, małe usta – prawie każda kobieta ma zastrzeżenia do swojego wyglądu. Jak się okazuje wiele z mankamentów urody da się zamaskować dobrze wykonanym makijażem. Hania Knopińska-Grzenkowicz pokazuje jak to zrobić, jednocześnie nie wydając na kosmetyki kosmicznych sum pieniędzy. Dodatkowo prowadząca program zdradzia kilka prostych przepisów na przygotowanie własnych kosmetyków.

Komentarze

Powiązane

27.04.16, 14:04
telewizja » informacje
EURO 2016 jednak także w Telewizji Polskiej
Telewizja Polska zakupiła prawa do najbliższych mistrzostw Europy w piłce nożnej. W TVP1 będzie można zobaczyć 11 meczów EURO 2016.
27.04.16, 13:04
telewizja » ludzie
Cathy Ibal z CNN International Commercial odpowiedzialna za większą liczbę rynków z regionu EMEA
Cathy Ibal dołączyła do kadry kierowniczej CNN International Commercial. Dotychczas odpowiadała za prace działów sprzedaży reklam w CNN w Europie Południowej, Centralnej i Wschodniej, Turcji oraz regionie CIS. Teraz w zakres jej obowiązków wchodzi również nadzór nad rynkami bliskowschodnimi i afrykańskimi.
27.04.16, 11:04
telewizja » informacje
Materiały stacji Kuchnia+ także na YouTube
Na telewizyjnych ekranach, w aplikacji mobilnej, na Facebooku i stronie internetowej, a teraz także na YouTube. Wśród wielu unikalnych materiałów znajdą się tam wybrane odcinki autorskich produkcji stacji. Od 26 kwietnia br. na YouTube można obejrzeć pierwszą odsłonę najnowszego sezonu serii „Ugotuj mi mamo!”.
27.04.16, 10:04
telewizja » informacje
AXN organizuje ekonkurs
22 kwietnia br. wystartował ogólnopolski ekokonkurs telewizji AXN dla szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz dla świetlic środowiskowych. Do wygrania jest wycieczka dla grupy 30 osób.
26.04.16, 20:04
telewizja » seriale
II sezon serialu Hinterland w Ale kino+
Ale kino+ wyemituje premierowo II sezon serialu kryminalnego „Hinterland”. Emisje w niedziele od 1 maja br. o 20:10.
26.04.16, 12:04
telewizja » informacje
Magdalena Szlezyngier: Wprowadzenie opłaty audiowizualnej byłoby istotnym zastrzykiem środków dla mediów publicznych
Nowa opłata abonamentowa to krok w kierunku rozwiązań, które działają w innych krajach europejskich. Jednak przeciwnicy tego rozwiązania zastanawiają się, czy media publiczne powinny w takim razie nadal prowadzić działalność komercyjną. 
26.04.16, 11:04
telewizja » seriale
Pierwszy odcinek VI sezonu Gry o tron odkodowany w HBO GO
25 kwietnia br. o godzinie 3.00 w nocy odbyła się światowa premiera pierwszego odcinka nowego sezonu serialu HBO "Gra o tron". Premierowy odcinek można już oglądać w serwisie HBO GO.
26.04.16, 10:04
telewizja » badania rynku
Pakiet MIX MUX z rekordowym udziałem w rynku
W marcu br. tego roku łączny udział kanałów wchodzących w skład pakietu MIX MUX (Premium TV) wyniósł prawie 11 proc. w grupie komercyjnej 16 – 49. Z kolei 10 kwietnia udział MIX MUX osiągnął rekordowy wynik 13,05 proc. MIX MUX prześcignął tym samym obie główne anteny telewizji publicznej.
25.04.16, 16:04
telewizja » badania rynku
MasterChef Junior: finał obejrzało 3,15 mln widzów
W niedzielę, 25 kwietnia br. o godzinie 20.00 na antenie TVN wyemitowano finał pierwszej polskiej edycji programu "MasterChef Junior", w której dzieci współzawodniczyły na polu kulinarnym. 
25.04.16, 14:04
telewizja » ludzie
Krzysztof Świergiel w Eleven Sports Network
Międzynarodowa grupa medialna ELEVEN SPORTS NETWORK mianowała Krzysztofa Świergiela na stanowisko Dyrektora Zarządzającego na Polskę.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu telewizja: rss
Konkursy
do 31.05.16

Pula nagród konkursu to aż 100 książek!

do 28.05.16

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.05.16

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 29 kwietnia 2016
Polecamy
Konferencje

9-11 maja 2016 r., Warszawa. 

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.