08.04.13, 00:04

Loteria Koniczynka w Super Expressie

logo loterii
fot.: materiały prasowe

8 kwietnia br. rusza nowa loteria promocyjna „Super Expressu” pod nazwą „Koniczynka”. Zabawa ma trwać 12 tygodni. Co drugi poniedziałek, za darmo, do całego nakładu „Super Expressu” dołączone będą  personalizowane karty zdrapki.

Zadaniem uczestnika loterii jest zdrapanie na swojej karcie liczb, które codziennie publikowane będą w Super Expressie. Odkrycie trzech jednakowych symboli w wyznaczonej figurze gwarantuje wygraną.

Mechanizm gry daje czytelnikom wielokrotną możliwość wygrania, ponieważ oprócz nagród gwarantowanych, będzie można grać w kumulacjach niezgłoszonych nagród. W trakcie loterii będzie można zagrać także o nagrodę główną - samochód Ford Fiesta. 

Łączna wartość nagród to 235.000 zł. Wprowadzeniu Loterii towarzyszy prowadzona na szeroką skalę kampania promocyjna: w telewizji (TVP, TVN, Polsat, Polo tv, Eska TV),  radiu (Polskie Radio, Zet, Eska, Eska Rock, Wawa, Vox, RdC). Loterię wspiera również autopromocja w grzbiecie głównym gazety, w "Magazynie Telewizyjnym SETV", na łamach miesięczników Wydawnictwa Murator oraz na stronie se.pl. Kampania promocyjna została przygotowana przez Dział Marketingu ”Super Expressu”. Za obsługę mobilną projektu odpowiada spółka Supermedia Interactive. Media zewnętrzne zakupił Starcom.

Komentarze

Powiązane

24.05.15, 12:05
prasa » informacje
Sanatoria i uzdrowiska w Super Expressie
25 maja br. „Super Express” rozpoczyna kilkudniową akcję informacyjną na temat sanatoriów i uzdrowisk, znajdujących się na terenie Polski. 
22.05.15, 23:05
prasa » badania rynku
PRESS-SERVICE Monitoring Mediów: media przychylniejsze Dudzie
Media w maju br. aż huczały na temat kandydatów na urząd prezydenta. O Dudzie i Komorowskim w pierwszych osiemnastu dniach miesiąca pojawiło się aż 68,4 tys. materiałów. To rekordowy wynik.
21.05.15, 15:05
prasa » informacje
Zwierciadło z akcją Kocham Nie Truję
21 maja br. w sprzedaży pojawiło się czerwcowe wydanie miesięcznika „Zwierciadło” (Wydawnictwo Zwierciadło) z pierwszą odsłoną akcji społecznej Kocham Nie Truję. Celem akcji jest wzrost świadomości i wiedzy Polaków na temat zdrowego żywienia i jego wpływu na nasze życie.
21.05.15, 09:05
prasa » informacje
Sens z książką Katarzyny Miller Nie bój się zdrady
21 maja br. na rynku ukaże się czerwcowe wydanie miesięcznika „SENS” (Wydawnictwo Zwierciadło) z Moniką Kuszyńską na okładce. Do części wydania zostanie dołączony bestsellerowy poradnik Katarzyny Miller „Nie bój się zdrady”.
20.05.15, 23:05
prasa » informacje
Joy zwiększa format i objętość
Czerwcowe wydanie magazynu "JOY" pojawiło się w zwiększonej objętości oraz w powiększonym formacie XXl. Dotychczas pismo przez osiem lat było wydawane w wersji „pocketowej”.
19.05.15, 18:05
prasa » informacje
Gala Kids ponownie w sprzedaży
Tegoroczne wydanie specjalne magazynu „Gala” – „Gala KIDS” ukaże się 21 maja br. 
19.05.15, 14:05
prasa » ludzie
Katarzyna Sobańska-Helman w Burda International
1 lipca 2015 r. do Burda International dołączy Katarzyna Sobańska-Helman i zajmie stanowisku Director of Books and Collectibles Division. Będzie odpowiedzialna za zarządzanie biznesem książkowym w Polsce i Czechach. 
19.05.15, 10:05
prasa » informacje
Nagroda GrandFront 2014 dla National Geographic Polska
Miesięcznik „National Geographic Polska” zdobył główną nagrodę w Konkursie Izby Wydawców Prasy GrandFront 2014 na Prasową Okładkę Roku za numer 5 z 2014 r. Na okładce wydania znajduje się zdjęcie Kevina Van Aelsta ilustrujące raport specjalny „Jak wykarmić świat”.
18.05.15, 15:05
prasa » informacje
Tanga z tekstami Władysława Szlengla na płytach CD z Gazetą Wyborczą
We wtorek i środę, 19 i 20 maja br. razem z „Gazetą Wyborczą" będzie można kupić album „Tanga" - pierwszy wydany zbiór utworów z tekstami Władysława Szlengla.
18.05.15, 10:05
prasa » informacje
LEGO Legends of Chima Wydanie Specjalne już na rynku
Po sukcesie debiutującego na rynku w 2013 r. magazynu „LEGO. Legends of Chima”, Media Service Zawada rozszerza ofertę produktową na licencji LEGO. 
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Konkursy
do 28.06.15

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

do 27.06.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 28 maja 2015
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Nowe kategorie i zmiany w Jury to główne zmiany w jubileuszowej edycji Konkursu Biuletynów Firmowych, która wystartowała 19 maja 2015 r.