24.04.13, 02:04

Jej wysokość Zosia: Była sobie księżniczka w Disney Junior

Logo Disney Junior
fot.: materiały prasowe

Disney przedstawia swoją pierwszą małą księżniczkę w filmie „Jej wysokość Zosia: Była sobie księżniczka". Jest to przepełniona muzyką pełnometrażowa animacja dla całej rodziny, którą po raz pierwszy będzie można zobaczyć na kanale Disney Junior w sobotę 20 kwietnia br. o 11:00. Już 11 maja br. w Disney Junior odbędzie się premiera serialu telewizyjnego „Jej wysokość Zosia".

Disneyowskie bajki o księżniczkach czarują widzów już od ponad 70 lat, ale „Jej wysokość Zosia" jest pierwszą serią, w której główna bohaterka jest małą dziewczynką. Poszczególne opowieści zawierają pozytywny przekaz i morały odpowiednie dla widzów w wieku przedszkolnym. Zarówno serial, jak i film zostały wyprodukowane przez Disney Television Animation.

Akcja serialu rozgrywa się w bajkowym świecie. Mała Zosia jest zwykłą dziewczynką, której matka pewnego dnia wychodzi za mąż za króla. Jej życie ulega całkowitej przemianie, przenosi się do pełnego przepychu, czasem niezrozumiałego, pompatycznego świata królewskiej rodziny. Należy do niej, między innymi, przybrane rodzeństwo świeżo upieczonej księżniczki. W serialu i filmie wystąpią trzy Dobre Wróżki z disneyowskiego klasyka - Śpiąca królewna - w roli nauczycielek w akademii, do której uczęszcza Zosia wraz z innymi księżniczkami i książętami. Przy specjalnych okazjach będą pojawiać się też inne dobrze znane postaci, takie jak Kopciuszek czy Księżniczki Disneya.

fot.: materiały prasowefot.: materiały prasowe

„Zosia to księżniczka z sąsiedztwa, dziewczynka, z którą młodzi widzowie mogą się identyfikować, ponieważ przeżywają podobne problemy jak ona - uczą się życia w społeczeństwie, zawierania nowych przyjaźni, opanowywania nowych umiejętności i budowania relacji z rodzeństwem. To prawda, że mała bohaterka ma mnóstwo olśniewających sukienek i pięknych butów, ale dzięki tym opowieściom zarówno ona, jak i nasi widzowie przekonają się, że o byciu księżniczką decyduje to, co jest w środku, a nie na zewnątrz. To wewnętrzna dobroć, szczodrość, lojalność, uczciwość i wdzięk, a nie stroje decydują o wyjątkowości człowieka" - mówi Nancy Kanter, wiceprezes oraz manager generalna ds. produkcji w Disney Junior Worldwide.

Pomysłodawcą, scenarzystą i producentem wykonawczym filmu jest Craig Gerber Drugim producentem wykonawczym i reżyserem jest Jamie Mitchell. Autorem piosenek i kierownikiem muzycznym jest John Kavanaug, a muzykę skomponował Kevin Kliesch. 

Premiera filmu telewizyjnego „Jej wysokość Zosia: Była sobie księżniczka" w sobotę 20 kwietnia br. o godzinie 11:00 w Disney Junior. Premiera serialu telewizyjnego „Jej wysokość Zosia" już 11 maja br. w Disney Junior.

Komentarze

Powiązane

27.07.15, 15:07
telewizja » seriale
Polska premiera serialu Kontrakt na miłość
Zawiedziona miłość, błędy młodości, rodzinne konwenanse. W czwartek, 13 sierpnia br., TV Puls rozpocznie emisję nowego, tureckiego serialu „Kontrakt na miłość”. Będzie to premiera tej produkcji w Polsce.
27.07.15, 11:07
telewizja » badania rynku
Raport: Magda Gessler lokomotywą reklamowych przychodów
Najnowszy raport domu mediowego Lowe Media nie pozostawiła złudzeń – najsilniejszą lokomotywą reklamowych przychodów jest królowa programów kulinarnych – Magda Gessler. 
27.07.15, 10:07
telewizja » ludzie
Beata Ryczkowska w Stopklatce TV
Od połowy lipca br. nową dyrektor programową Stopklatki TV, bezpłatnego naziemnego kanału filmowego, należącego do Kino Polska TV S.A. i Agora S.A., jest Beata Ryczkowska. Jej poprzednik, Wawrzyniec Brach, przeszedł do Filmbox International.
27.07.15, 09:07
telewizja » informacje
Multimedia Polska i Playboy Plus Europe przedłużają umowę
Multimedia Polska i Playboy Plus Europe ogłosiły, że w ramach przedłużenia umowy o współpracy, w ofercie Multimedia Polska dostępne będą: Playboy TV, BRAZZERS TV Europe i Adult Channel.
26.07.15, 22:07
telewizja » informacje
Paraolimpiada Rio de Janeiro 2016 na antenach Telewizji Polskiej
Telewizja Polska ze zdziwieniem dowiaduje się o akcji społecznej Fundacji Avanti, która ma rzekomo doprowadzić do transmisji z Igrzysk Paraolimpijskich, mających odbyć się w 2016 r. w Rio de Janeiro.
24.07.15, 18:07
telewizja » informacje
Relacja z Tour de Pologne na antenie Eurosportu
2 sierpnia br. rozpocznie się największy kolarski wyścig w Polsce - Tour de Pologne. Dzięki relacjom Eurosportu i Eurosportu 2 wyścig będą mogli oglądać widzowie w 69 krajach Europy i regionu Azji i Pacyfiku.
24.07.15, 17:07
telewizja » ludzie
David Gaboriaud podbija północ z Kuchnią+
Dania, Finlandia, Szwecja, Norwegia, Litwa, Łotwa i Estonia – w sierpniu br. widzowie Kuchni+, autorskiego kanału nc+, dzięki kucharzowi Davidowi Gaboriaud skosztują potraw i atrakcji północnej Europy.
24.07.15, 16:07
telewizja » informacje
Nowa gra od Cartoon Network i D3 Go!
Firma D3 Go! oraz Cartoon Network ogłosiły światową premierę darmowej gry Adventure Time Puzzle Quest, która jest już dostępna do pobrania w sklepach App Store i Google Play.
24.07.15, 14:07
telewizja » informacje
Wakacyjne propozycje Nickelodeon Polska
Bohaterowie znani z ekranu stacji Nickelodeon zapraszają wszystkie dzieci do udziału w dwóch letnich akcjach – „Wyspy Frajdy” w czterech nadmorskich kurortach oraz „Dnia Zabawy” w Warszawie. 
24.07.15, 13:07
telewizja » seriale
Trwają zdjęcia do produkcji o Eugeniuszu Bodo
Po zakończeniu zdjęć w Milanówku, Żyrardowie, Łodzi, Zgierzu i we Wrocławiu, ekipa nowego serialu TVP1 wróciła do Warszawy, gdzie będzie realizować produkcję „Bodo” do końca października br.
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu telewizja: rss
Konkursy
do 31.08.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.08.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.08.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 29 lipca 2015
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.