19.04.13, 19:04

Kolejna książka kucharska Kropki TV

okładka książki
fot.: materiały prasowe

22 kwietnia br. w sieci sklepów Biedronka pojawi się drugi tom „Książki kucharskiej” z przepisami czytelników „Kropki TV”. 

Książka liczy aż 264 strony i podzielona jest na 14 działów, od  lekkich sałatek, przez  zupy, makarony, dania z drobiu po ciasta i babeczki oraz desery czekoladowe. Każdy dział zawiera praktyczne porady kulinarne, propozycje przepisów redakcji oraz najważniejszą część książki -  przepisy czytelników, które były publikowane w „Kuchni i kropce!”, stałym dodatku kulinarnym tygodnika „Kropka TV”. W książce znalazło się ponad 210 oryginalnych i sprawdzonych przepisów oraz zdjęć przesłanych do redakcji.

To już kolejna książka kucharska z przepisami czytelników „Kropki TV”. Pierwsza, zatytułowana „Najlepsze z najlepszych”, ukazała się w grudniu ubiegłego roku. Książkę opracowała graficznie agencja P&P, oprócz przepisów znajduje się w niej szeroka komunikacja produktów sieci sklepów Biedronka. Wprowadzenie książki do sprzedaży wsparte będzie kampanią reklamową w sklepach.

Cena drugiego tomu „Książki kucharskiej” to zaledwie 14,99 zł.

Komentarze

Powiązane

15.04.15, 15:04
prasa » informacje
KUKBUK Wnętrza i Podróże. Specjalny numer magazynu KUKBUK
Ukazało się trzecie wydanie specjalne magazynu kulturalno-kulinarnego „KUKBUK” zatytułowane „KUKBUK Wnętrza i Podróże”. Jest to dwustustronicowe wydanie książkowe, w twardszej niż regularne numery pisma okładce.
15.04.15, 14:04
prasa » informacje
BRAVO Tube News o gwiazdach Youtube’a
14 kwietnia br. ukazało się pierwsze wydanie specjalne "BRAVO Tube News" (Bauer). To jedyne w Polsce czasopismo o gwiazdach Youtube’a, skierowane do nastoletnich użytkowników tego portalu.
14.04.15, 21:04
prasa » informacje
Be Active. Dietetyka&Fitness. Nowy miesięcznik Edipresse Polska
W czerwcu 2015 r. na rynku zadebiutuje nowy miesięcznik w portfolio wydawnictwa Edipresse Polska SA – „Be Active. Dietetyka&Fitness”. Redaktor naczelną jest Ewa Chodakowska. Koncepcja magazynu na łączyć tematykę zdrowego odżywiania, fitnessową oraz lifestylową.
14.04.15, 14:04
prasa » informacje
Lubię gotować. Nowy miesięcznik kulinarny Agory
Łatwe przepisy na dania mięsne, sezonowe sałatki, koktajle i desery znalazły się w miesięczniku kulinarnym „Lubię gotować”, który 14 kwietnia br. ukazał się na rynku. Magazyn skierowany jest do osób, które chętnie gotują i cenią pomysły na szybkie w przygotowaniu potrawy.
14.04.15, 06:04
prasa » informacje
Gazeta Wyborcza z filmem Potop Redivivus na DVD
"Potop Redivivus” to zrekonstruowany cyfrowo film Jerzego Hoffmana z 1974 r. w nowej wersji montażowej. DVD z filmem będzie można kupić z "Gazetą Wyborczą" we wtorek, 14 kwietnia br.
13.04.15, 16:04
prasa » informacje
Twój STYL z filmem DVD Diana
Do majowego wydania „Twojego STYLU” dołączony zostanie film na DVD „DIANA” w reż. Oliviera Hirschbiegela. W postać księżnej DIANY wcieliła się Naomi Watts – dwukrotnie nominowana do nagrody Oscara za role pierwszoplanowe. Film przedstawia nieznaną dotąd, i tajemniczą historię romansu najsłynniejszej kobiety świata.
13.04.15, 15:04
prasa » ludzie
Cezary Szymanek naczelnym magazynu Sukces
Od kwietnia br. Cezary Szymanek został redaktorem naczelnym magazynu "SUKCES". To drugi tytuł w wydawnictwie Gremi, któremu obecnie szefuje. Od 2012 r. Szymanek jest także redaktorem naczelnym "Bloomberg Businessweek Polska".
11.04.15, 13:04
prasa » ludzie
Bronisław Wildstein dołączył do redakcji wSieci
Bronisław Wildstein - dziennikarz, pisarz i publicysta, dołączył do zespołu tygodnika „wSieci”. Redakcja zapowiada, że co tydzień na łamach pisma publikowany będzie obszerny felieton publicysty. Teksty dziennikarza pojawią się też na portalu wPolityce.pl.
10.04.15, 20:04
prasa » informacje
Dziennik Gazeta Prawna z poradnikami
Od poniedziałku, 13 kwietnia br. - przez trzy kolejne dni - „Dziennik Gazeta Prawna” dołączy do części nakładu książki: „Samochód w firmie” (13.04), „Leasing dla przedsiębiorcy” (14.04) i „Poradnik kierowcy” (15.04).
10.04.15, 00:04
prasa » ludzie
Maciej Wośko redaktorem naczelnym nowego tygodnika Fratrii
Maciej Wośko został redaktorem naczelnym nowego tygodnika, który wkrótce zadebiutuje na rynku. Grupa Wydawnicza Fratria planuje wprowadzenie nowego tytułu jeszcze w kwietniu. Redakcja nowego pisma pracuje już nad pierwszym numerem.
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Konkursy
do 21.05.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 19.05.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.05.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 20 kwietnia 2015
Polecamy
Konferencje

10 marca – 19 kwietnia 2015 r., 8 uczelni w 4 miastach 

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.