18.09.13, 17:09

Weterynaria. Nowe czasopismo branżowe dla weterynarzy

Okładka
Premiera miesięcznika "Weterynaria" odbędzie się 28 br.

NewsOnvet, Rozmowa, Vet Case, Nauka, Gabinet, Rynek, Powiększenie - oto bloki tematyczne nowego czasopisma skierowanego do lekarzy weterynarii. Oficjalna premiera miesięcznika „Weterynaria" odbędzie się 28 września br. podczas Międzynarodowej Konferencji - Współczesne techniki obrazowe w praktyce klinicznej w Lublinie.

Na łamach magazynu będzie można zapoznać się z najaktualniejszymi wydarzeniami z branży. Prezentowane będą w nim także aspekty kliniczne, trendy, podpowiedzi w podejmowaniu decyzji biznesowych oraz nowe technologie. Redakcja zapowiada również publikację ciekawych i czasami zaskakującyh przypadków wprost z gabinetów weterynaryjnych. Tematem pierwszego numeru pisma będą nowotwory serca u psów i kotów. Oprócz tego na czytelników czekać będzie jeszce wiele innych artykułów. 

„Chcemy, aby „Weterynaria" stała się swego rodzaju forum - miejscem wymiany informacji, opinii, doświadczeń. Chcemy, aby każdy lekarz weterynarii, który w swej pracy natrafi na problem czy wątpliwość, na naszych łamach mógł zadać pytanie, znaleźć pomoc, odpowiedź, wskazówkę" - mówi Redaktor Naczelny Michał Chojnacki.

„Weterynaria" jest projektem katowickiej Grupy 6 Media, która wraz z premierą czasopisma zadebiutuje jako wydawca. Współpraca zespołu agencji, redakcji oraz specjalistów ze świata weterynarii ma zapewnić osiągnięcie nowej jakości naznaczonej hasłami: aktywność, nowoczesność, efektowość i skuteczność.

Komentarze

Powiązane

29.01.15, 17:01
prasa » informacje
Nowe osoby w magazynie Logo. Lutowy numer z Powstaniem Warszawskim na DVD
Od numeru lutowego w gronie felietonistów „Logo” (Agora) będzie blogerka Malvina Pe. Do zespołu redakcyjnego „Logo” dołączy również dziennikarz Piotr Mieśnik. 
28.01.15, 19:01
prasa » informacje
Lifting Świata Zdrowia
Nowocześnie, przejrzyście, przyjaźnie – to trzy główne założenia, które kierowały agencją reklamową NEKK przy liftingu layoutu miesięcznika "Świat Zdrowia".  
27.01.15, 10:01
prasa » informacje
Magazyn Trójmiasto. Nowy tygodnik Gazety Wyborczej
W piątek, 23 stycznia br. po raz pierwszy ukazał się „Magazyn Trójmiasto”. To nowy lokalny tygodnik opinii, który zastąpił dotychczasowe piątkowe wydanie trójmiejskiej „Wyborczej”.
26.01.15, 21:01
prasa » ludzie
Barbara Kowol naczelną tygodnika Twoje Imperium
Barbara Kowol od 1 lutego br. będzie kierować redakcją tygodnika "Twoje Imperium". Kowol zastąpi Jerzego Gonczarskiego, który przechodzi na emeryturę.
26.01.15, 12:01
prasa » informacje
Franklin i przyjaciele. Kolekcja filmowa już na rynku
Przygody sympatycznego żółwika Franklina i jego przyjaciół dostępne są na płytach DVD. Produkt powstał na motywach bajki o tym samym tytule, emitowanej na antenie kanału MiniMini+. 
26.01.15, 10:01
prasa » informacje
Spódnice w górę na DVD razem z magazynem Gala
Razem z najnowszym wydaniem magazynu "Gala", która ukaże się w sprzedaży od 26 stycznia br., będzie można nabyć film na DVD "Spódnice w górę".
24.01.15, 15:01
prasa » badania rynku
IMM: Najbardziej opiniotwórcze media w grudniu 2014 r. Wprost ponownie liderem
„Wprost”, „Rzeczpospolita” i „Gazeta Wyborcza” były najczęściej cytowanymi mediami w grudniu 2014 r. - wynika z analizy Instytutu Monitorowania Mediów. 
24.01.15, 13:01
prasa » informacje
KUKBUK z felietonami Marty gessler
Od trzynastego numeru stałym gościem na łamach "KUKBUK-a" będzie Marta Gessler, która będzie przygotowywać dla pisma fotokulinarny felieton na ostatniej stronie. 
23.01.15, 20:01
prasa » badania rynku
Julia Kuczyńska - Maffashion liderką. Złota dziesiątka blogerów oczami mediów
Blogerzy coraz częściej pojawiają się w pozostałych mediach – wynika z cyklicznego raportu „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów”. Łącznie o twórcach dzienników internetowych, należących do dziesiątki najbardziej wpływowych według rankingu Jasonhunta, napisano w ubiegłym roku prawie 10 tys. materiałów. W stosunku do 2013 r. nastąpił wzrost o blisko 20 proc. 
23.01.15, 17:01
prasa » informacje
Portrecista na DVD z Gazetą Wyborczą
26 stycznia br. ukaże się specjalne wydanie magazynu „Ale Historia” poświęcone 70. rocznicy wyzwolenia obozu zagłady Auschwitz. Dzień później, 27 stycznia br. razem z „Gazetą Wyborczą” będzie można kupić film dokumentalny na DVD „Portrecista”.
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Konkursy
do 04.03.15

Do zdobycia jeden kubek choler.blog.pl oraz specjalna torba choler.blog.pl. 

do 03.03.15

Do wygrania pięć egzemplarzy różnych książek z serii o Muminkach (po jednej dla jednej osoby). 

Kalendarium
Dziś jest 1 lutego 2015
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

31.01.2015 r., Poznań.