17.11.13, 20:11

Ruszył portal cosiepsuje.com

Baner serwisu
Fot.: Materiały prasowe

Ruszył portal cosiepsuje.com, poświęcony usterkom i wadom fabrycznym w sprzętach AGD, GSM i RTV. Witryna ma charakter charakter społecznościowo-informacyjny, dzięki czemu internauci będą mogli dzielić się swoimi uwagami dotyczącymi sprzętu.

Portal internetowy cosiepsuje.com został uruchomiony, aby w jednym miejscu można było znaleźć informacje o tym, co w danym produkcie czy modelu psuje się najczęściej. Ponadto na portalu łatwo znaleźć dane dotyczące wad produkcyjnych. Co najważniejsze jest to portal tworzony dla ludzi i przezludzi. Ma charakter społecznościowo-informacyjny, gdzie internauci dzielą się swoimi uwagami dotyczącymi awaryjnych sprzętów, usterek czy niedociągnięć producenta. Sprawdzone opinie oraz możliwość wymiany doświadczeń z innymi użytkownikami budują zaufanie i wiarygodność portalu, nad czym czuwają Moderatorzy serwisu sprawdzają każdą informację.

Poruszanie się po stronie jest łatwe i intuicyjne. Konkretny podział na kategorie – GSM, AGD, RTV, motoryzacja czy komputery mają ułatwić zadanie. Na stronie można także znaleźć nowo dodane produkty i opinie o nich. Pomocna jest również opcja szybkiego wyszukiwania produktu – wystarczy wpisać markę, model produktu i sprawdzić, czy jest dostępny w zasobach portalu.

Portal cosiepsuje.com przede wszystkim edukuje i ostrzega użytkowników przed wadliwymi urządzeniami. W jednym miejscu gromadzi informacje na temat bardzo wielu produktów. Taki zbiór danych zdecydowanie pomaga podjąć decyzję przed zakupem, a także odkrywa tajemnice producentów i ich niedociągnięcia.

Komentarze

Powiązane

09.02.16, 15:02
internet » informacje
Docplanner.com inwestuje w Telemedi.co
Firma Docplanner.com, właściciel serwisu Znanylekarz.pl, zarządzana przez Mariusza Gralewskiego, została inwestorem w Telemedi.co. Rodzimy startup Telemedi.co działający w obszarze telemedycyny pozyskał milion zł inwestycji na rozwój platformy na rynkach zagranicznych.
09.02.16, 13:02
internet » informacje
Domeny .love i .wedding już dostępne
Firma home.pl wprowadziła do swojej oferty możliwość rejestrowania adresów www z rozszerzeniem .love oraz .wedding.
07.02.16, 15:02
internet » badania rynku
E-supermarkety coraz popularniejsze
Robienie zakupów spożywczych online staje się coraz popularniejsze – z badania przeprowadzonego przez agencję badawczą SW Research wynika, że 83 proc. internautów przynajmniej raz dokonało zakupów codziennego użytku, w tym artykułów spożywczych za pośrednictwem sieci.
06.02.16, 15:02
internet » informacje
Urzadzamy.pl z aplikacją mobilną
Urzadzamy.pl, serwis o urządzaniu i aranżacji wnętrz, uruchomił bezpłatną aplikację mobilną na systemy operacyjne iOS i Android. 
05.02.16, 11:02
internet » wywiady
Róża Mucha-Myśliwiec: Jeśli bloga traktujemy jak swoją pracę, to trzeba poświęcić mu sporo czasu
O pasji, kulinarnym blogu, komunikacji z internautami oraz o planach. Rozmowa z Różą Mucha-Myśliwiec, autorką bloga Ciastkożercy.
05.02.16, 06:02
internet » informacje
Nowa wersja aplikacji Sport.pl LIVE na iOS
Od 5 lutego br. dostepna jest nowa wersja aplikacji Sport.pl LIVE (Agora) na urządzenia z systemem iOS. Ulepszona wersja narzędzia umożliwia m.in. personalizację ustawień dotyczących ulubionych drużyn i dyscyplin sportowych.
04.02.16, 19:02
internet » informacje
Zapytaj.onet.pl z aplikacją mobilną Zapytaj Onet
Grupa Onet-RASP udostępniła nową aplikację mobilną serwisu Zapytaj.onet.pl dla urządzeń z systemem Android. Dzięki aplikacji Zapytaj Onet użytkownicy będą mogli korzystać z wszystkich funkcjonalności serwisu dostępnych do tej pory tylko z poziomu przeglądarki internetowej.
04.02.16, 15:02
internet » informacje
Wyszukiwarka produktów z niebieskim znakiem MSC
Została uruchomiona pierwsza w Polsce wyszukiwarka ryb i owoców morza ze zrównoważonych połowów umożliwiająca znalezienia marki lub sprzedawcy oferujących w swojej ofercie ryby i owoce morza z niebieskim znakiem MSC. 
03.02.16, 04:02
internet » informacje
Agencji Byss.pl stworzyła serwis mojacosta.pl
Ruszyła stworzona przez agencję Byss.pl strona internetowa mojacosta.pl mająca wspierać nowe pozycjonowanie marki Costa. Agencja zrealizowała projekt w ramach współpracy z Hortex Holding S.A, w którego portfolio znajduje się marka Costa.
01.02.16, 19:02
internet » informacje
Adweb dla Nowohuckiego Centrum Kultury
Krakowska agencja interaktywna Adweb przygotowała nowy serwis internetowy dla Nowohuckiego Centrum Kultury.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 30.04.16

Pula nagród konkursu to aż 100 książek!

do 11.03.16

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 10.03.16

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 11 lutego 2016
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

21-22 kwietnia 2016 r., Rzeszów.