17.11.13, 20:11

Ruszył portal cosiepsuje.com

Baner serwisu
Fot.: Materiały prasowe

Ruszył portal cosiepsuje.com, poświęcony usterkom i wadom fabrycznym w sprzętach AGD, GSM i RTV. Witryna ma charakter charakter społecznościowo-informacyjny, dzięki czemu internauci będą mogli dzielić się swoimi uwagami dotyczącymi sprzętu.

Portal internetowy cosiepsuje.com został uruchomiony, aby w jednym miejscu można było znaleźć informacje o tym, co w danym produkcie czy modelu psuje się najczęściej. Ponadto na portalu łatwo znaleźć dane dotyczące wad produkcyjnych. Co najważniejsze jest to portal tworzony dla ludzi i przezludzi. Ma charakter społecznościowo-informacyjny, gdzie internauci dzielą się swoimi uwagami dotyczącymi awaryjnych sprzętów, usterek czy niedociągnięć producenta. Sprawdzone opinie oraz możliwość wymiany doświadczeń z innymi użytkownikami budują zaufanie i wiarygodność portalu, nad czym czuwają Moderatorzy serwisu sprawdzają każdą informację.

Poruszanie się po stronie jest łatwe i intuicyjne. Konkretny podział na kategorie – GSM, AGD, RTV, motoryzacja czy komputery mają ułatwić zadanie. Na stronie można także znaleźć nowo dodane produkty i opinie o nich. Pomocna jest również opcja szybkiego wyszukiwania produktu – wystarczy wpisać markę, model produktu i sprawdzić, czy jest dostępny w zasobach portalu.

Portal cosiepsuje.com przede wszystkim edukuje i ostrzega użytkowników przed wadliwymi urządzeniami. W jednym miejscu gromadzi informacje na temat bardzo wielu produktów. Taki zbiór danych zdecydowanie pomaga podjąć decyzję przed zakupem, a także odkrywa tajemnice producentów i ich niedociągnięcia.

Komentarze

Powiązane

16.04.14, 19:04
internet » ludzie
Karol Skorupski Dyrektorem Biura Reklamy Grupy Allegro i GG Network
16 kwietnia 2014 r. Dyrektorem Biura Reklamy Grupy Allegro i GG Network został Karol Skorupski. 
16.04.14, 13:04
internet » informacje
Setne wydanie 20 m2 Łukasza z Edytą Górniak
Z okazji jubileuszowego, setnego odcinka internetowego talk-show, Łukasz Jakóbiak wybrał się na rozmowę z Edytą Górniak do Lizbony. 
15.04.14, 23:04
internet » informacje
Autostuff.pl w sieci. Debiutuje serwis motoryzacyjny
Wydawnictwo Marquard Media Polska uruchomiło nowy lifestylowy serwis motoryzacyjny www.autostuff.pl.
15.04.14, 09:04
internet » artykuły
E-handel: regulamin sklepu internetowego. Co powinien zawierać?
Błędy w regulaminach to powszechny problem wśród polskich sklepów internetowych. Według badań, może dotyczyć on nawet 70 proc. z nich. Co więc powinien zawierać wzorcowy regulamin, aby właściciele sklepów internetowych mogli spać spokojnie?
15.04.14, 00:04
internet » informacje
Aplikacja Sport.pl Live także na tablety i urządzenia z Windows 8
Nowym produktem serwisu Sport.pl jest aplikacja przeznaczona na tablety z Windows 8 oraz dotykowe komputery. Aplikacja tabletowa wykorzystuje dużo większy niż w smartfonie ekran i dodatkowe funkcjonalności oferowane przez urządzenia. 
14.04.14, 10:04
internet » informacje
Tablica.pl zmienia nazwę na OLX.pl
Tablica.pl, serwis bezpłatnych ogłoszeń lokalnych będzie funkcjonował pod nazwą OLX.pl. To element strategii właściciela obu serwisów, grupy Naspers, by wzmacniać markę OLX obecną w ponad 100 krajach na rynkach wschodzących. 
13.04.14, 18:04
internet » informacje
Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji chce ograniczyć biurokrację, by przyspieszyć budowę szerokopasmowych łączy w Polsce
70 proc. polskich gospodarstw domowych jest w zasięgu sieci, ale szybkość łącz pozostawia wiele do życzenia. W poszczególnych regionach samorządy i firmy telekomunikacyjne budują infrastrukturę dla szerokopasmowego internetu, dzięki czemu w przyszłym roku 25 milionów Polaków będzie miało dostęp do internetu o prędkości 30 Mbps.
13.04.14, 14:04
internet » informacje
Serwis nobleconcierge.pl w sieci Royal Ad
Do sieci Royal Ad dołączył serwis Noble Concierge – nobleconcierge.pl. Na podstawie umowy zawartej między stronami, Royal Ad został przedstawicielem partnera na rynku agencyjnym i sieciowym. 
12.04.14, 22:04
internet » informacje
Quiselle z nowym serwisem i sklepem internetowym
Łódzka agencja interaktywna IMAGINE przygotowała nowy serwis oraz sklep internetowy firmy Quiselle - dystrybutora wysokiej jakości akcesoriów kuchennych.
12.04.14, 20:04
internet » informacje
WiMP HiFi. Muzyka bez kompresji
Serwis WiMP udostępnia w Polsce usługę bezstratnego strumieniowania muzyki - WiMP HiFi. Użytkownicy usługi mogą słuchać ponad 23 milionów utworów w formacie bez kompresji. Usługa jest dostępna na urządzeniach działających w środowisku iOS, Android, Windows Phone, Mac OS i Windows oraz sprzęcie Sonos i Bluesound. 
Słuchaj radio.nadaje.com w telefonie
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 20.05.14

Do wygrania jeden egzemplarz audiobooka.

do 19.05.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

do 19.05.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 21 kwietnia 2014
Polecamy