17.11.13, 20:11

Ruszył portal cosiepsuje.com

Baner serwisu
Fot.: Materiały prasowe

Ruszył portal cosiepsuje.com, poświęcony usterkom i wadom fabrycznym w sprzętach AGD, GSM i RTV. Witryna ma charakter charakter społecznościowo-informacyjny, dzięki czemu internauci będą mogli dzielić się swoimi uwagami dotyczącymi sprzętu.

Portal internetowy cosiepsuje.com został uruchomiony, aby w jednym miejscu można było znaleźć informacje o tym, co w danym produkcie czy modelu psuje się najczęściej. Ponadto na portalu łatwo znaleźć dane dotyczące wad produkcyjnych. Co najważniejsze jest to portal tworzony dla ludzi i przezludzi. Ma charakter społecznościowo-informacyjny, gdzie internauci dzielą się swoimi uwagami dotyczącymi awaryjnych sprzętów, usterek czy niedociągnięć producenta. Sprawdzone opinie oraz możliwość wymiany doświadczeń z innymi użytkownikami budują zaufanie i wiarygodność portalu, nad czym czuwają Moderatorzy serwisu sprawdzają każdą informację.

Poruszanie się po stronie jest łatwe i intuicyjne. Konkretny podział na kategorie – GSM, AGD, RTV, motoryzacja czy komputery mają ułatwić zadanie. Na stronie można także znaleźć nowo dodane produkty i opinie o nich. Pomocna jest również opcja szybkiego wyszukiwania produktu – wystarczy wpisać markę, model produktu i sprawdzić, czy jest dostępny w zasobach portalu.

Portal cosiepsuje.com przede wszystkim edukuje i ostrzega użytkowników przed wadliwymi urządzeniami. W jednym miejscu gromadzi informacje na temat bardzo wielu produktów. Taki zbiór danych zdecydowanie pomaga podjąć decyzję przed zakupem, a także odkrywa tajemnice producentów i ich niedociągnięcia.

Komentarze

Powiązane

16.04.15, 17:04
internet » informacje
#ThinkSocial. Raport o trendach i wizerunku w sieci
Ukazał się „#ThinkSocial” - raport o trendach i wizerunku w sieci. Jego zadaniem jest zainicjowanie dyskusji na temat znaczenia kreowania swojego wizerunku w Internecie - zarówno w kontekście prywatnym, jak i biznesowym. 
14.04.15, 01:04
internet » informacje
Usługa player.pl już dostępna w pociągach PKP Intercity
W wybranych pociągach PKP Intercity uruchomiona zostanie testowa usługa, która da pasażerom dostęp do wyselekcjonowanej oferty video na żądanie, w tym filmów, seriali i bajek w usłudze player.pl.
13.04.15, 22:04
internet » informacje
Gazeta.pl z serią hangoutów na żywo z kandydatami na prezydenta
Portal Gazeta.pl, jako jedyne medium w Polsce, organizuje serię hangoutów na żywo z kandydatami na urząd Prezydenta RP. Pierwszy z nich odbędzie się 15 kwietnia br., a jego gościem będzie Bronisław Komorowski. 
13.04.15, 19:04
internet » ludzie
Robert Bednarski Dyrektorem Facebooka na Europę Środkowo-Wschodnią
Facebook mianował Roberta Bednarskiego na stanowisko Dyrektora na Europę Środkowo-Wschodnią. Bednarski będzie zarządzał z warszawskiego biura działaniami firmy na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej, a także kierował zespołem sprzedaży, współpracując z klientami Facebooka w całym regionie. 
13.04.15, 10:04
internet » informacje
Mobile Institute, Creativestyle Polska oraz EIA Polska w gronie firm członkowskich e-Izby
Do grona firm członkowskich Izba Gospodarki Elektronicznej dołączyli Mobile Institute, Creativestyle Polska oraz EIA Polska.
11.04.15, 16:04
internet » ludzie
Nowe osoby w serwisie Promocyjni.pl
Promocyjni.pl, należący do Grupy Interia.pl, powiększyli zespół. Wzmocnienie teamu jest efektem wprowadzenia nowych produktów reklamowych.
10.04.15, 08:04
internet » badania rynku
Raport firmy Gemius: Instagram zyskuje na popularności
O połowę wzrosła liczba użytkowników Twittera w Danii i na Ukrainie. Facebook jest mało popularny w Rosji, na Ukrainie i Białorusi, a Instagram przyciąga coraz więcej internautów w każdym z badanych krajów – wynika z najnowszej analizy Gemiusa. Sprawdź, jakie inne wnioski zawiera.
09.04.15, 18:04
internet » informacje
Cambridge Chocolate Technologies klientem agencji Byss
Byss pozyskała nowego klienta - Cambridge Chocolate Technologies wraz z marką esthechoc. Agencja przygotowała serwis korporacyjny dla Cambridge Chocolate Technologies oraz produktowy dla esthechoc. 
08.04.15, 16:04
internet » informacje
Nowoczesna Firma przedłuża współpracę z siecią Adexon
Sieć reklamowa Adexon podpisała kolejną umowę na wyłączną sprzedaż powierzchni reklamowej z portalem nf.pl. Dzięki kontynuowanej współpracy, sieć utrzymała wyłączność na sprzedaż reklamy sieciowej i agencyjnej. 
08.04.15, 12:04
internet » informacje
Trzecie urodziny serwisu Promocyjni.pl
Serwis Promocyjni.pl, należący do Grupy Interia.pl, skończył trzy lata. W tym czasie rozwinął się ze start-upu – agregatora gazetek promocyjnych - w działający serwis informujący o promocjach i okazjach w wielu sieciach handlowych.
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 21.05.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 19.05.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.05.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 21 kwietnia 2015
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

10 marca – 19 kwietnia 2015 r., 8 uczelni w 4 miastach