17.11.13, 20:11

Ruszył portal cosiepsuje.com

Baner serwisu
Fot.: Materiały prasowe

Ruszył portal cosiepsuje.com, poświęcony usterkom i wadom fabrycznym w sprzętach AGD, GSM i RTV. Witryna ma charakter charakter społecznościowo-informacyjny, dzięki czemu internauci będą mogli dzielić się swoimi uwagami dotyczącymi sprzętu.

Portal internetowy cosiepsuje.com został uruchomiony, aby w jednym miejscu można było znaleźć informacje o tym, co w danym produkcie czy modelu psuje się najczęściej. Ponadto na portalu łatwo znaleźć dane dotyczące wad produkcyjnych. Co najważniejsze jest to portal tworzony dla ludzi i przezludzi. Ma charakter społecznościowo-informacyjny, gdzie internauci dzielą się swoimi uwagami dotyczącymi awaryjnych sprzętów, usterek czy niedociągnięć producenta. Sprawdzone opinie oraz możliwość wymiany doświadczeń z innymi użytkownikami budują zaufanie i wiarygodność portalu, nad czym czuwają Moderatorzy serwisu sprawdzają każdą informację.

Poruszanie się po stronie jest łatwe i intuicyjne. Konkretny podział na kategorie – GSM, AGD, RTV, motoryzacja czy komputery mają ułatwić zadanie. Na stronie można także znaleźć nowo dodane produkty i opinie o nich. Pomocna jest również opcja szybkiego wyszukiwania produktu – wystarczy wpisać markę, model produktu i sprawdzić, czy jest dostępny w zasobach portalu.

Portal cosiepsuje.com przede wszystkim edukuje i ostrzega użytkowników przed wadliwymi urządzeniami. W jednym miejscu gromadzi informacje na temat bardzo wielu produktów. Taki zbiór danych zdecydowanie pomaga podjąć decyzję przed zakupem, a także odkrywa tajemnice producentów i ich niedociągnięcia.

Komentarze

Powiązane

03.07.15, 09:07
internet » badania rynku
Chrome najpopularniejszą przeglądarką w Polsce
W każdym z 12 analizowanych europejskich krajów internauci najczęściej łączą się z siecią za pomocą przeglądarki Chrome, także w Polsce. Jednak na drugim miejscu pojawiają się następujące: Firefox, Internet Explorer, Opera i Chrome Mobile. 
02.07.15, 19:07
internet » informacje
Pudelek na Apple Watch
Do App Store trafiła pierwsza w Polsce aplikacja dedykowana użytkownikom Apple Watch, poświęcona życiu gwiazd – Pudelek.
02.07.15, 15:07
internet » informacje
Nowa twarz Gumtree
1 lipca br. ruszyła zupełnie nowa platforma Gumtree.pl. Po 11 latach na polskim rynku, jeden z największych serwisów ogłoszeń lokalnych wprowadza gruntowne zmiany pod względem funkcjonalności, intuicyjności i przejrzystości.
02.07.15, 12:07
internet » ludzie
Maciej Kossowski w Grupie Wirtualna Polska
Maciej Kossowski dołączył do Zespołu Zarządzającego Grupy Wirtualna Polska. Jako VP Sales Strategy, wspólnie z Joanną Pawlak – VP Sales Key Clients, będzie kierował działem sprzedaży Grupy WP, raportując bezpośrednio do prezesa, Jacka Świderskiego.
02.07.15, 10:07
internet » informacje
money.pl w nowoczesnej odsłonie i z nowym logo
Grupa Wirtualna Polska przebudowała jedną ze swoich wiodących marek, money.pl. Portal ruszył w nowoczesnej odsłonie.Modułowy układ i odświeżone logo money.pl to kolejny krok w stronę umacniania pozycji lidera w segmencie treści biznesowych i finansowych w polskim internecie.
01.07.15, 08:07
internet » informacje
Allegro.pl wprowadzi nowy system rekomendacji
Gravity R&D, lider rozwiązań z obszaru personalizacji, rozpoczął współpracę z Allegro.pl, największą platformą zakupową w Polsce.
01.07.15, 07:07
internet » badania rynku
Wybory w sieci: raport IRCenter
Agencja badawcza IRCenter, analizująca w tym roku wydarzenia polityczne w mediach społecznościowych, wyszukiwarce Google i na urządzeniach mobilnych, w swoim najnowszym raporcie skupiła się na ostatnich wyborach prezydenckich.
29.06.15, 18:06
internet » informacje
Open’er Festival 2015 w Onet.tv
Onet.tv pokaże na żywo kilkadziesiąt koncertów tegorocznego Open’era. Użytkownicy serwisu będą mogli zobaczyć m.in. występy takich wykonawców jak Kasabian, Mumford & Sons, Hozier, Chet Faker oraz Curly Heads.
28.06.15, 11:06
internet » informacje
mrolnik.pl - pierwsza aplikacja dla doradców rolnych
Wystartowała aplikacja mrolnik.pl z interaktywną platformą wspomagającą pracę doradców rolnych. Innowacyjny system usprawnia współpracę doradców z rolnikami i pozwala zarządzać gospodarstwem jak dobrze prosperującym przedsiębiorstwem.
26.06.15, 23:06
internet » informacje
Codemedia dla Monster Polska
22 czerwca br. wystartował kolejny etap kampanii „Jesteś lepszy niż ta praca”, promujący ofertę Monster Polska. Za przygotowanie i zakup mediów odpowiedzialny był dom mediowy Codemedia.
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 03.08.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 03.08.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.07.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 4 lipca 2015
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

2.06.2015 r., Wrocław.