17.11.13, 20:11

Ruszył portal cosiepsuje.com

Baner serwisu
Fot.: Materiały prasowe

Ruszył portal cosiepsuje.com, poświęcony usterkom i wadom fabrycznym w sprzętach AGD, GSM i RTV. Witryna ma charakter charakter społecznościowo-informacyjny, dzięki czemu internauci będą mogli dzielić się swoimi uwagami dotyczącymi sprzętu.

Portal internetowy cosiepsuje.com został uruchomiony, aby w jednym miejscu można było znaleźć informacje o tym, co w danym produkcie czy modelu psuje się najczęściej. Ponadto na portalu łatwo znaleźć dane dotyczące wad produkcyjnych. Co najważniejsze jest to portal tworzony dla ludzi i przezludzi. Ma charakter społecznościowo-informacyjny, gdzie internauci dzielą się swoimi uwagami dotyczącymi awaryjnych sprzętów, usterek czy niedociągnięć producenta. Sprawdzone opinie oraz możliwość wymiany doświadczeń z innymi użytkownikami budują zaufanie i wiarygodność portalu, nad czym czuwają Moderatorzy serwisu sprawdzają każdą informację.

Poruszanie się po stronie jest łatwe i intuicyjne. Konkretny podział na kategorie – GSM, AGD, RTV, motoryzacja czy komputery mają ułatwić zadanie. Na stronie można także znaleźć nowo dodane produkty i opinie o nich. Pomocna jest również opcja szybkiego wyszukiwania produktu – wystarczy wpisać markę, model produktu i sprawdzić, czy jest dostępny w zasobach portalu.

Portal cosiepsuje.com przede wszystkim edukuje i ostrzega użytkowników przed wadliwymi urządzeniami. W jednym miejscu gromadzi informacje na temat bardzo wielu produktów. Taki zbiór danych zdecydowanie pomaga podjąć decyzję przed zakupem, a także odkrywa tajemnice producentów i ich niedociągnięcia.

Komentarze

Powiązane

23.09.16, 20:09
internet » informacje
Kobieta Interii przeszła kolejną metamorfozę
Kobieta.interia.pl przechodzi pełną metamorfozę już szósty raz. Serwis funkcjonuje na rynku już od 17 lat.
22.09.16, 20:09
internet » informacje
Gemius patentuje swoją technologię badania internetu
Gemius jako pierwsza firma na świecie znalazła sposób, aby za pomocą autorskiego algorytmu odpowiedzieć na pytanie o to, kto i jak korzysta z sieci. Teraz flagowy produkt firmy czeka na patent z krajowego urzędu patentowego.
21.09.16, 16:09
internet » informacje
Raport: e-konsumenci coraz chętniej kupują za pomocą urządzeń mobilnych
Wraz z rozwojem nowych technologii, polscy e-konsumenci zaczynają przenosić się z zakupami internetowymi na ekrany urządzeń mobilnych. Do celów zakupowych 41 proc. internautów wybiera smartfona, 24 proc. tablet, a 2 proc. czytnik e-booków.
20.09.16, 18:09
internet » informacje
Urzadzamy.pl po relaunchu
Serwis Urzadzamy.pl wprowadził nowy layout. W nowej odsłonie graficznej postawiono na przejrzystość, intuicyjność obsługi oraz nowoczesną ekspozycję galerii. W serwisie pojawiło się blisko 80 tys. zdjęć.
19.09.16, 18:09
internet » informacje
Wystartował portal podróżniczy Wyprawy Marzeń
Wiele dziennikarskich reportaży, tysiące fotografii i ponad 150 planów globtroterskich podróży w dniu premiery wypełniło portal podróżniczy WyprawyMarzeń.pl
19.09.16, 13:09
internet » informacje
LifeTube z nowymi działami: Gaming i Beauty
LifeTube zdecydował się utworzyć dwa nowe działy: Gaming i Beauty, które będą specjalizowały się w obsłudze influencerów i marek z danych kategorii.
18.09.16, 21:09
internet » informacje
Nowa aplikacja Onet Program TV z udogodnieniami
Grupa Onet-RAS Polska udostępniła dla użytkowników urządzeń z systemem iOS i Android nową aplikację Onet Program TV.
16.09.16, 13:09
internet » informacje
Onet rozwija ofertę programów publicystycznych
Ciekawi goście, aktualne komentarze do wydarzeń społeczno-politycznych i pluralizm opinii – po wakacjach rusza jesienne pasmo publicystyczne Onetu, w którym obok „Subiektywnego” i „Burzy politycznej” zadebiutują autorskie programy Andrzeja Gajcego, Andrzeja Stankiewicza, Iwony Kutyny i Renaty Kim.
15.09.16, 08:09
internet » informacje
Gazeta.pl wspiera akcję Greenpeace Adoptuj pszczołę. Specjalne logo Gazety.pl
„Adoptuj pszczołę” to akcja Greenpeace, dzięki której tysiące osób z całej Polski angażują się w pomaganie pszczołom miodnym i dziko żyjącym. W tym roku ma swoją czwartą edycję, a już po raz drugi jej partnerem jest portal Gazeta.pl.
12.09.16, 18:09
internet » informacje
Rusza porównywarka sprawdzonych serwisantów od Inforsys
Rusza Sprawdzonyserwisant.pl - wyszukiwarka i porównywarka serwisów napraw urządzeń elektronicznych stworzona przez spółkę Inforsys.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 01.11.16

Pula nagród konkursu to aż 101 książek!!!

do 29.10.16

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.10.16

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 30 września 2016
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.