17.11.13, 20:11

Ruszył portal cosiepsuje.com

Baner serwisu
Fot.: Materiały prasowe

Ruszył portal cosiepsuje.com, poświęcony usterkom i wadom fabrycznym w sprzętach AGD, GSM i RTV. Witryna ma charakter charakter społecznościowo-informacyjny, dzięki czemu internauci będą mogli dzielić się swoimi uwagami dotyczącymi sprzętu.

Portal internetowy cosiepsuje.com został uruchomiony, aby w jednym miejscu można było znaleźć informacje o tym, co w danym produkcie czy modelu psuje się najczęściej. Ponadto na portalu łatwo znaleźć dane dotyczące wad produkcyjnych. Co najważniejsze jest to portal tworzony dla ludzi i przezludzi. Ma charakter społecznościowo-informacyjny, gdzie internauci dzielą się swoimi uwagami dotyczącymi awaryjnych sprzętów, usterek czy niedociągnięć producenta. Sprawdzone opinie oraz możliwość wymiany doświadczeń z innymi użytkownikami budują zaufanie i wiarygodność portalu, nad czym czuwają Moderatorzy serwisu sprawdzają każdą informację.

Poruszanie się po stronie jest łatwe i intuicyjne. Konkretny podział na kategorie – GSM, AGD, RTV, motoryzacja czy komputery mają ułatwić zadanie. Na stronie można także znaleźć nowo dodane produkty i opinie o nich. Pomocna jest również opcja szybkiego wyszukiwania produktu – wystarczy wpisać markę, model produktu i sprawdzić, czy jest dostępny w zasobach portalu.

Portal cosiepsuje.com przede wszystkim edukuje i ostrzega użytkowników przed wadliwymi urządzeniami. W jednym miejscu gromadzi informacje na temat bardzo wielu produktów. Taki zbiór danych zdecydowanie pomaga podjąć decyzję przed zakupem, a także odkrywa tajemnice producentów i ich niedociągnięcia.

Komentarze

Powiązane

30.10.14, 10:10
internet » badania rynku
Raport IMM: Książki w social mediach
 Instytut Monitorowania Mediów sprawdził, jak książka miewa w social mediach. Od początku 2014 roku w sferze mediów społecznościowych pojawiło się prawie 26 tysięcy deklaracji czytelnictwa, a opiniami na temat przeczytanych książek podzieliło się w tym okresie niemal 15 tysięcy unikalnych autorów wpisów.
30.10.14, 09:10
internet » informacje
Nowa kampania serwisu praca.gratka.pl
Tematem najnowszej kampanii serwisu praca.gratka.pl jest usługa o nazwie „Kandyduchy” umożliwiająca osobom szukającym pracy, wynajem sobowtórów, którzy zastąpią ich na spotkaniu rekrutacyjnym.
28.10.14, 15:10
internet » badania rynku
MEC Shopper Report: w sieci Polacy kupują bardziej racjonalnie, wygrywają znane marki
Zaledwie 15 proc. internautów woli zakupy w sieci niż w galeriach handlowych, a tylko 9 proc. robi e-zakupy przynajmniej raz w tygodniu. W Internecie Polacy kupują bardziej racjonalnie i planowo niż w galeriach handlowych. Kredyt zaufania mają marki znane z reklam i polecane przez ich znajomych – wynika z MEC Shopper Report, badania domu mediowego MEC zaprezentowanego na VII Forum MEC.
28.10.14, 10:10
internet » badania rynku
Gemius: Gmail przejmuje użytkowników polskich serwisów pocztowych
Tylko trzech na dziesięciu polskich internautów nie korzysta z najpopularniejszych serwisów pocztowych. W Polsce użytkownicy sieci najczęściej wybierają pocztę Wp.pl. Często korzystają też z kilku portali pozwalających komunikować się za pomocą e-maili.
27.10.14, 22:10
internet » informacje
Edyta Jungowska głosem w serwisie Ciufcia.pl
Od października br. bohaterowie serwisu www.Ciufcia.pl mówią głosem Edyty Jungowskiej. Aktorka wciela się w rolę przewodnika, który zachęca dzieci do wspólnej zabawy i podpowiada jak poruszać się w serwisie.
27.10.14, 19:10
internet » wydarzenia branżowe
Windows Server Infrastructure Days 2014 w listopadzie na Stadionie Miejskim we Wrocławiu
W dniach 24-26 listopada br. na Stadionie Miejskim we Wrocławiu odbędzie się konferencja Windows Server InfrastructureDays 2014 przeznaczona dla administratorów i inżynierów systemowych. 
27.10.14, 15:10
internet » informacje
Interia codziennie z innym logo
Po niedawnej zmianie wizerunku, portal Interia decyduje się na kolejne odważne modyfikacje swojego znaku firmowego. Na stronie głównej portalu codziennie zawiśnie inna wersja logo. 
27.10.14, 13:10
internet » artykuły
Pingwin 3.0: Google wprowadziło aktualizację algorytmu
Nieco ponad rok od wdrożenia poprzedniej wersji algorytmu Google zwanego Pingwinem wprowadzona została jego aktualizacja. Omawiany algorytm odpowiedzialny jest za degradowanie w wynikach wyszukiwania stron korzystających z nienaturalnych metod pozyskiwania linków. Artykuł Macieja Dobkowicza z agencji SEMTEC.
27.10.14, 12:10
internet » informacje
Bez maski Moniki Jaruzelskiej w Onecie
„Bez Maski. Rozmowy Moniki Jaruzelskiej” to nowy cykl, który od połowy października br. internauci mogą zobaczyć w Onecie. 
26.10.14, 21:10
internet » informacje
Nowa wersja portalu abcZdrowie.pl
W połowie września br. została uruchomiona nowa wersja abcZdrowie.pl. Wprowadzono m.in.: nowy wygląd portalu oraz rozwinięto funkcjonalności, w tym bezpłatną usługę „Zapytaj lekarza”.
Słuchaj radio.nadaje.com w telefonie
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 02.12.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

do 01.12.14

Do wygrania dwa egzemplarze książki.

do 30.11.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 1 listopada 2014
Polecamy
Konferencje

15.11.2014 r., Kraków.

4.12.2014 r., Kraków