17.11.13, 20:11

Ruszył portal cosiepsuje.com

Baner serwisu
Fot.: Materiały prasowe

Ruszył portal cosiepsuje.com, poświęcony usterkom i wadom fabrycznym w sprzętach AGD, GSM i RTV. Witryna ma charakter charakter społecznościowo-informacyjny, dzięki czemu internauci będą mogli dzielić się swoimi uwagami dotyczącymi sprzętu.

Portal internetowy cosiepsuje.com został uruchomiony, aby w jednym miejscu można było znaleźć informacje o tym, co w danym produkcie czy modelu psuje się najczęściej. Ponadto na portalu łatwo znaleźć dane dotyczące wad produkcyjnych. Co najważniejsze jest to portal tworzony dla ludzi i przezludzi. Ma charakter społecznościowo-informacyjny, gdzie internauci dzielą się swoimi uwagami dotyczącymi awaryjnych sprzętów, usterek czy niedociągnięć producenta. Sprawdzone opinie oraz możliwość wymiany doświadczeń z innymi użytkownikami budują zaufanie i wiarygodność portalu, nad czym czuwają Moderatorzy serwisu sprawdzają każdą informację.

Poruszanie się po stronie jest łatwe i intuicyjne. Konkretny podział na kategorie – GSM, AGD, RTV, motoryzacja czy komputery mają ułatwić zadanie. Na stronie można także znaleźć nowo dodane produkty i opinie o nich. Pomocna jest również opcja szybkiego wyszukiwania produktu – wystarczy wpisać markę, model produktu i sprawdzić, czy jest dostępny w zasobach portalu.

Portal cosiepsuje.com przede wszystkim edukuje i ostrzega użytkowników przed wadliwymi urządzeniami. W jednym miejscu gromadzi informacje na temat bardzo wielu produktów. Taki zbiór danych zdecydowanie pomaga podjąć decyzję przed zakupem, a także odkrywa tajemnice producentów i ich niedociągnięcia.

Komentarze

Powiązane

20.04.14, 20:04
internet » informacje
Serwis społecznościowy nk.pl w ofercie IDMnet
Internetowy Dom Mediowy IDMnet oraz Admatica, zarządzająca na wyłączność sprzedażą powierzchni reklamowej serwisu nk.pl, nawiązały strategiczną współpracę o charakterze wielowymiarowym. 
20.04.14, 15:04
internet » badania rynku
Ludzkie oblicza marek – badania Customer Experience
Klienci coraz częściej oceniając marki, z których korzystają, zwracają uwagę nie tylko na wysoką jakość obsługi czy sprawny proces reklamacji, lecz na gesty wychodzące poza procedury, świadczące o bardziej ludzkim obliczu marki - wynika z badania „Customer Experience" ARC Rynek i Opinia. 
19.04.14, 22:04
internet » informacje
Lubuskie liderem w budowie sieci szerokopasmowej
Do czerwca 2014 roku w województwie lubuskim powstanie 1449 km sieci szerokopasmowej. Dzięki projektowi Szerokopasmowe Lubuskie szybki internet dotrze do 326 miejscowości, które znalazły się na obszarze tzw. białych plam. 
18.04.14, 08:04
internet » informacje
Sektor gości. Sport WP z autorskim cyklem wywiadów z top sportowcami
Redakcja sportowa Grupy Wirtualna Polska startuje z programem „Sektor gości” – serią ekskluzywnych wywiadów wideo ze znanymi osobami świata sportu. Rozmowy prowadzone przez Michała Bugno dotyczyć będą nie tylko tematów sportowych, ale też pozasportowych pasji gości. 
17.04.14, 20:04
internet » informacje
INTERIA.PL na platformie Nokia X
Portal INTERIA.PL udostępnił swoje aplikacje mobilne na najnowsze smartfony firmy Nokia z rodziny Nokia X.
16.04.14, 19:04
internet » ludzie
Karol Skorupski Dyrektorem Biura Reklamy Grupy Allegro i GG Network
16 kwietnia 2014 r. Dyrektorem Biura Reklamy Grupy Allegro i GG Network został Karol Skorupski. 
16.04.14, 13:04
internet » informacje
Setne wydanie 20 m2 Łukasza z Edytą Górniak
Z okazji jubileuszowego, setnego odcinka internetowego talk-show, Łukasz Jakóbiak wybrał się na rozmowę z Edytą Górniak do Lizbony. 
15.04.14, 23:04
internet » informacje
Autostuff.pl w sieci. Debiutuje serwis motoryzacyjny
Wydawnictwo Marquard Media Polska uruchomiło nowy lifestylowy serwis motoryzacyjny www.autostuff.pl.
15.04.14, 09:04
internet » artykuły
E-handel: regulamin sklepu internetowego. Co powinien zawierać?
Błędy w regulaminach to powszechny problem wśród polskich sklepów internetowych. Według badań, może dotyczyć on nawet 70 proc. z nich. Co więc powinien zawierać wzorcowy regulamin, aby właściciele sklepów internetowych mogli spać spokojnie?
15.04.14, 00:04
internet » informacje
Aplikacja Sport.pl Live także na tablety i urządzenia z Windows 8
Nowym produktem serwisu Sport.pl jest aplikacja przeznaczona na tablety z Windows 8 oraz dotykowe komputery. Aplikacja tabletowa wykorzystuje dużo większy niż w smartfonie ekran i dodatkowe funkcjonalności oferowane przez urządzenia. 
Słuchaj radio.nadaje.com w telefonie
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 22.05.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

do 22.05.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

do 21.05.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki. 

Kalendarium
Dziś jest 23 kwietnia 2014
Polecamy