17.11.13, 20:11

Ruszył portal cosiepsuje.com

Baner serwisu
Fot.: Materiały prasowe

Ruszył portal cosiepsuje.com, poświęcony usterkom i wadom fabrycznym w sprzętach AGD, GSM i RTV. Witryna ma charakter charakter społecznościowo-informacyjny, dzięki czemu internauci będą mogli dzielić się swoimi uwagami dotyczącymi sprzętu.

Portal internetowy cosiepsuje.com został uruchomiony, aby w jednym miejscu można było znaleźć informacje o tym, co w danym produkcie czy modelu psuje się najczęściej. Ponadto na portalu łatwo znaleźć dane dotyczące wad produkcyjnych. Co najważniejsze jest to portal tworzony dla ludzi i przezludzi. Ma charakter społecznościowo-informacyjny, gdzie internauci dzielą się swoimi uwagami dotyczącymi awaryjnych sprzętów, usterek czy niedociągnięć producenta. Sprawdzone opinie oraz możliwość wymiany doświadczeń z innymi użytkownikami budują zaufanie i wiarygodność portalu, nad czym czuwają Moderatorzy serwisu sprawdzają każdą informację.

Poruszanie się po stronie jest łatwe i intuicyjne. Konkretny podział na kategorie – GSM, AGD, RTV, motoryzacja czy komputery mają ułatwić zadanie. Na stronie można także znaleźć nowo dodane produkty i opinie o nich. Pomocna jest również opcja szybkiego wyszukiwania produktu – wystarczy wpisać markę, model produktu i sprawdzić, czy jest dostępny w zasobach portalu.

Portal cosiepsuje.com przede wszystkim edukuje i ostrzega użytkowników przed wadliwymi urządzeniami. W jednym miejscu gromadzi informacje na temat bardzo wielu produktów. Taki zbiór danych zdecydowanie pomaga podjąć decyzję przed zakupem, a także odkrywa tajemnice producentów i ich niedociągnięcia.

Komentarze

Powiązane

21.05.16, 12:05
internet » informacje
Powstał nowy portal uchodzcy.info
Portal uchodźcy.info ma być największym polskojęzycznym źródłem rzetelnej wiedzy związanej z tematyką uchodźczą, obecnym kryzysem migracyjnym oraz możliwymi formami pomocy uchodźcom.
21.05.16, 11:05
internet » informacje
BlowStar. Nowy program w ofercie player.pl
Filip Chajzer, Mateusz Gessler, Tomasz Oświeciński wystąpią w nowej produkcji własnej player.pl "BlowStar". W programie gameingowym goście podejmą wyzwanie jednego z najpopularniejszych youtuberów w Polsce – Blowka, z którym zagrają w gry video. 
20.05.16, 19:05
internet » informacje
Allegro uruchamia kanały tematyczne
Na You Tube udostępniono premierowe odcinki nowych kanałów tematycznych Allegro Technologia i Allegro Wnętrza. To kolejne miejsce, w którym Allegro wchodzi w interakcje ze swoimi użytkownikami i doradza nie tylko w kwestiach zakupowych.
19.05.16, 09:05
internet » badania rynku
Serwis VOD Telewizji Polskiej coraz popularniejszy
Serwisy VOD Telewizji Polskiej wyprzedziły Cyfrowy Polsat i zajmują trzecią pozycję wśród polskich bezpłatnych serwisów wideo na żądanie pod względem liczby realnych użytkowników. Serwisy są też liderem na urządzeniach mobilnych. 
17.05.16, 21:05
internet » informacje
Startuje III seria programu Lustro Pauliny Młynarskiej w Onet.pl
18 maja br. w Onet.pl zostanie udostępniony pierwszy z ośmiu odcinków III serii programu „Lustro” Pauliny Młynarskiej. Po raz pierwszy w programie zagoszczą również mężczyźni, m.in. Robert Kupisz i Krzysztof Stelmaszczyk.
16.05.16, 08:05
internet » informacje
Dobry I kwartał Wirtualnej Polski
Rok od debiutu Wirtualnej Polski na Giełdzie Papierów Wartościowych, wartość akcji spółki wzrosła o ponad 37 proc. (7.05.2015 – 6.05.2016). 
15.05.16, 16:05
internet » informacje
Wirtualna Polska z programem dla nadawców masowej korespondencji
Wirtualna Polska wprowadza kolejne – po Segregatorze – narzędzie służące ochronie użytkowników przed masową korespondencją. W ramach realizowanego przez siebie programu Nadawca Premium zacieśnia współpracę z nadawcami.
15.05.16, 15:05
internet » informacje
Leonardo-energy.pl. Nowy portal branży elektroenergetycznej
Europejski Instytut Miedzi uruchomił leonardo-energy.pl - nowy portal edukacyjno-informacyjny z branży elektroenergetycznej, będący częścią międzynarodowego projektu.
14.05.16, 11:05
internet » badania rynku
Gemius z nagrodą za metodologię dot. oglądalności stron WWW
Gemius dostał nagrodę za najlepszy projekt badawczy w Europie. Zwycięska metodologia pozwala na produkcję danych dziennych, prezentujących oglądalność stron WWW z dnia na dzień. To już druga nagroda Gemiusa w tym konkursie.
12.05.16, 20:05
internet » informacje
Magazyn Lifestyle. Nowy projekt specjalny Grupy WP od tego weekendu
W najbliższy weekend, na stronie głównej Wirtualnej Polski ukaże się pierwsze wydanie ekskluzywnego „Magazynu Lifestyle”. Projekt powstał w ścisłej współpracy Obszaru Lifestyle i Departamentu Akcji Specjalnych GWP. 
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 15.07.16

Pula nagród konkursu to aż 100 książek!

do 27.06.16

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 26.06.16

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 27 maja 2016
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

19-21 października 2016 r., Warszawa.