17.11.13, 20:11

Ruszył portal cosiepsuje.com

Baner serwisu
Fot.: Materiały prasowe

Ruszył portal cosiepsuje.com, poświęcony usterkom i wadom fabrycznym w sprzętach AGD, GSM i RTV. Witryna ma charakter charakter społecznościowo-informacyjny, dzięki czemu internauci będą mogli dzielić się swoimi uwagami dotyczącymi sprzętu.

Portal internetowy cosiepsuje.com został uruchomiony, aby w jednym miejscu można było znaleźć informacje o tym, co w danym produkcie czy modelu psuje się najczęściej. Ponadto na portalu łatwo znaleźć dane dotyczące wad produkcyjnych. Co najważniejsze jest to portal tworzony dla ludzi i przezludzi. Ma charakter społecznościowo-informacyjny, gdzie internauci dzielą się swoimi uwagami dotyczącymi awaryjnych sprzętów, usterek czy niedociągnięć producenta. Sprawdzone opinie oraz możliwość wymiany doświadczeń z innymi użytkownikami budują zaufanie i wiarygodność portalu, nad czym czuwają Moderatorzy serwisu sprawdzają każdą informację.

Poruszanie się po stronie jest łatwe i intuicyjne. Konkretny podział na kategorie – GSM, AGD, RTV, motoryzacja czy komputery mają ułatwić zadanie. Na stronie można także znaleźć nowo dodane produkty i opinie o nich. Pomocna jest również opcja szybkiego wyszukiwania produktu – wystarczy wpisać markę, model produktu i sprawdzić, czy jest dostępny w zasobach portalu.

Portal cosiepsuje.com przede wszystkim edukuje i ostrzega użytkowników przed wadliwymi urządzeniami. W jednym miejscu gromadzi informacje na temat bardzo wielu produktów. Taki zbiór danych zdecydowanie pomaga podjąć decyzję przed zakupem, a także odkrywa tajemnice producentów i ich niedociągnięcia.

Komentarze

Powiązane

28.03.15, 14:03
internet » informacje
biuro-kreacja.info dla top managementu
20 stycznia br. oficjalnie rozpoczął działalność ogólnopolski portal o tematyce biznesowej biuro-kreacja.info.
23.03.15, 12:03
internet » informacje
Pozamiatane.pl czyli sprzątanie na zawołanie
Pozamiatane.pl to nowa platforma internetowa, która ma łączyć klientów ze sprawdzonymi sprzątaczami. Przez internet będzie możnha zamówić usługę sprzątania, którą zrealizują doświadczeni eksperci.
22.03.15, 14:03
internet » informacje
250teatr.pl z okazji 250-lecia Teatru Publicznego w Polsce
Z okazji jubileuszu, na specjalnej stronie internetowej 250teatr.pl, począwszy od 12 lutego br., przez cały 2015 rok, będa publikowane informacje związane z obchodami 250-lecia Teatru Publicznego w Polsce. 
20.03.15, 17:03
internet » ludzie
Artur Grochowski dyrektorem sprzedaży Sport.pl
Artur Grochowski został dyrektorem sprzedaży Sport.pl. W ramach biura reklamy Gazeta.pl odpowiada za rozwój oferty reklamowej związanej ze sportem i rekreacją.
19.03.15, 23:03
internet » informacje
Dwójka sędziowska. Nowy program sport.tvp.pl i WP Sport
W „Dwójce sędziowskiej”, nowym programie internetowym sport.tvp.pl oraz Wirtualnej Polski, dziennikarz TVP Sport Maciej Iwański i szef redakcji sportowej Grupy WP Michał Kołodziejczyk będą komentować bieżące wydarzenia sportowe, głównie dotyczące piłki nożnej.
18.03.15, 22:03
internet » informacje
Polityka.pl w ofercie IDMnet
Spółka IDMnet podpisała z serwisem Polityka.pl umowę na zasadach wyłączności sieciowej na czas nieokreślony.
17.03.15, 19:03
internet » informacje
Smart screening w Grupie naTemat
Grupa naTemat wprowadza do swojej oferty reklamowej nowy format smart screening, wykorzystujący efekt parallax 3D. W ramach nowego formatu display reklamowy na stronie głównej i na stronach indeksowych, jest przewijany z inną prędkością niż pozostałe części serwisu, dając użytkownikowi złudzenie głębii i trójwymiarowości.
12.03.15, 23:03
internet » badania rynku
Facebook jednak w Polsce ciągle rośnie
Aż o 1,14 miliona nowych użytkowników powiększył się w ciągu roku Facebook w Polsce. Obecnie korzysta z niego 13,4 miliona osób - wynika z analizy przeprowadzonej przez Catvertiser.com.
10.03.15, 09:03
internet » informacje
Mamadu.pl ma już 400 tys. użytkowników
Skierowany do rodziców serwis Mamadu.pl został uruchomiony we wrześniu 2014 r. Od grudnia 2014 r. jego redaktor naczelną jest Małgorzata Ohme. 
09.03.15, 17:03
internet » informacje
Wizaz.pl udostępnia kodyrabatowe.pl
Wizaz.pl, największy serwis kobiecy skupiony wokół tematyki urodowej, rozpoczął współpracę z platformą kodyrabatowe.pl. Użytkowniczki portalu mogą skorzystać z unikalnych rabatów i promocji w ulubionych sklepach internetowych.
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 02.05.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.05.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.05.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 1 kwietnia 2015
Polecamy
Konferencje

10 marca – 19 kwietnia 2015 r., 8 uczelni w 4 miastach 

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.