17.11.13, 20:11

Ruszył portal cosiepsuje.com

Baner serwisu
Fot.: Materiały prasowe

Ruszył portal cosiepsuje.com, poświęcony usterkom i wadom fabrycznym w sprzętach AGD, GSM i RTV. Witryna ma charakter charakter społecznościowo-informacyjny, dzięki czemu internauci będą mogli dzielić się swoimi uwagami dotyczącymi sprzętu.

Portal internetowy cosiepsuje.com został uruchomiony, aby w jednym miejscu można było znaleźć informacje o tym, co w danym produkcie czy modelu psuje się najczęściej. Ponadto na portalu łatwo znaleźć dane dotyczące wad produkcyjnych. Co najważniejsze jest to portal tworzony dla ludzi i przezludzi. Ma charakter społecznościowo-informacyjny, gdzie internauci dzielą się swoimi uwagami dotyczącymi awaryjnych sprzętów, usterek czy niedociągnięć producenta. Sprawdzone opinie oraz możliwość wymiany doświadczeń z innymi użytkownikami budują zaufanie i wiarygodność portalu, nad czym czuwają Moderatorzy serwisu sprawdzają każdą informację.

Poruszanie się po stronie jest łatwe i intuicyjne. Konkretny podział na kategorie – GSM, AGD, RTV, motoryzacja czy komputery mają ułatwić zadanie. Na stronie można także znaleźć nowo dodane produkty i opinie o nich. Pomocna jest również opcja szybkiego wyszukiwania produktu – wystarczy wpisać markę, model produktu i sprawdzić, czy jest dostępny w zasobach portalu.

Portal cosiepsuje.com przede wszystkim edukuje i ostrzega użytkowników przed wadliwymi urządzeniami. W jednym miejscu gromadzi informacje na temat bardzo wielu produktów. Taki zbiór danych zdecydowanie pomaga podjąć decyzję przed zakupem, a także odkrywa tajemnice producentów i ich niedociągnięcia.

Komentarze

Powiązane

20.07.14, 19:07
internet » ludzie
Krzysztof Mańkowski awansuje w Grupie Onet.pl
Z początkiem lipca br., Krzysztof Mańkowski awansował na stanowisko Kierownika Studia TV w Onecie. W nowej roli będzie odpowiedzialny za techniczną realizacje produkcji i rozwój studia Onetu.
19.07.14, 17:07
internet » badania rynku
Ponad 2/3 Polaków ma telefon z dostępem do sieci
Aż dwie trzecie internautów korzysta ze smartfona, a co czwarty jest użytkownikiem tabletu. Rosnącej popularności urządzeń mobilnych z dostępem do sieci towarzyszy wzrost zainteresowania treściami wideo w internecie. Dzięki różnym przydatnym aplikacjom urządzenia mobilne stały się nieodłącznym towarzyszem podróży.
18.07.14, 21:07
internet » ludzie
Michał Pietniczka w Grupie Onet.pl
Do Onetu dołączył Michał Pietniczka, wzmacniając zespół Sabiny Lipskiej, odpowiedzialnej za strategię Wideo i VOD w Grupie Onet.pl. Pietniczka, na stanowisku Dyrektora Wideo będzie odpowiedzialny za dział produkcji wideo i zarządzanie wideo w portalu. 
18.07.14, 17:07
internet » informacje
Więcej wiadomości lokalnych na stronie głównej Wirtualnej Polski
Na stronie głównej Wirtualnej Polski został rozbudowany blok wiadomości lokalnych. Teraz użytkownicy SG portalu, w specjalnie wydzielonym boksie, mają dostęp do najważniejszych informacji z sześciu największych aglomeracji – Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Katowic, Poznania oraz Trójmiasta.
17.07.14, 20:07
internet » informacje
Startuje kolejna edycja Wygraj Ligę
W piątek, 18 lipca br. ruszają rozgrywki T-Mobile Ekstraklasy. W związku z tym serwis Sport.pl po raz kolejny organizuje akcję „Wygraj Ligę" - internetową grę fantasy opartej na zawodnikach z ligi polskiej.
17.07.14, 10:07
internet » informacje
Murator uruchomił nowy serwis Zakupy.tuznajdziesz.pl
Zakupy.tuznajdziesz.pl to nowy serwis e-commerce Wydawnictwa MURATOR SA, będący połączeniem trzech funkcjonujących do tej pory niezależnie serwisów: Zakupy-budowa.tuznajdziesz.pl, Zakupy-wnetrza.tuznajdziesz.pl i Zakupy-ogrod.tuznajdziesz.pl.
16.07.14, 11:07
internet » informacje
VoD.pl w nowej odsłonie
Od 15 lipca br. do użytku oddano udoskonaloną wersją VoD.pl. Dzięki nowym funkcjonalnościom, oglądanie filmów i seriali ma być prostsze i bardziej intuicyjne. Zastosowane rozwiązania pozwalają teraz także na dotarcie z ofertą platformy do właścicieli smartfonów i tabletów. 
16.07.14, 08:07
internet » informacje
ibankomaty.pl. Startuje wyszukiwarka bankomatów
Wszystkie najważniejsze informacje na temat bankomatów tj.: ich godziny otwarcia i lokalizacje oraz możliwość łatwego wyszukania najbliższych urządzeń są dostępne w serwiksie ibankomaty.pl. Nowoczesny serwis internetowy jest dopełnieniem, od dłuższego czasu istniejącej na rynku, aplikacji Bankomaty PL.
15.07.14, 15:07
internet » informacje
Grupa IQS przejęła od Gemius Interaktywny Instytut Badań Rynkowych
Grupa IQS Sp. z o.o. zakupiła od Gemius S.A. 100 proc. udziałów w spółce Interaktywny Instytut Badań Rynkowych (IIBR) – lidera badań internetowych w Polsce. „W otoczeniu konsolidacji podmiotów zagranicznych połączenie tych agencji to ważny i strategiczny ruch na polskim rynku badań” – komentuje Alina Lempa, Prezes Zarządu spółki Grupa IQS.
15.07.14, 12:07
internet » informacje
Kabarety. Nowa aplikacja na smartfony
Gazeta.pl w partnerstwie z Microsoft Devices (dawniej Nokia) uruchomiła „Kabarety”, nową aplikację na smartfony z systemem Windows Phone. Umożliwia ona dostęp do skeczów najlepszych grup kabaretowych w Polsce.
Słuchaj radio.nadaje.com w telefonie
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Kalendarium
Dziś jest 24 lipca 2014
Polecamy
Konferencje

29-30 lipca 2014 r., Stadion Narodowy, Warszawa

Pierwsze wakacyjne spotkanie Komu Komunikacji poruszy temat komunikacji środowisk LGBT. Prelegenci opowiedzą o specyfice tej grupy docelowej, sposobach skutecznego dotarcia do niej oraz o barierach komunikacyjnych, na które w swoich działaniach skierowanych do środowisk LGBT natrafiają dziennikarze, firmy i agencje zajmujące się PR-em i marketingiem.