17.11.13, 20:11

Ruszył portal cosiepsuje.com

Baner serwisu
Fot.: Materiały prasowe

Ruszył portal cosiepsuje.com, poświęcony usterkom i wadom fabrycznym w sprzętach AGD, GSM i RTV. Witryna ma charakter charakter społecznościowo-informacyjny, dzięki czemu internauci będą mogli dzielić się swoimi uwagami dotyczącymi sprzętu.

Portal internetowy cosiepsuje.com został uruchomiony, aby w jednym miejscu można było znaleźć informacje o tym, co w danym produkcie czy modelu psuje się najczęściej. Ponadto na portalu łatwo znaleźć dane dotyczące wad produkcyjnych. Co najważniejsze jest to portal tworzony dla ludzi i przezludzi. Ma charakter społecznościowo-informacyjny, gdzie internauci dzielą się swoimi uwagami dotyczącymi awaryjnych sprzętów, usterek czy niedociągnięć producenta. Sprawdzone opinie oraz możliwość wymiany doświadczeń z innymi użytkownikami budują zaufanie i wiarygodność portalu, nad czym czuwają Moderatorzy serwisu sprawdzają każdą informację.

Poruszanie się po stronie jest łatwe i intuicyjne. Konkretny podział na kategorie – GSM, AGD, RTV, motoryzacja czy komputery mają ułatwić zadanie. Na stronie można także znaleźć nowo dodane produkty i opinie o nich. Pomocna jest również opcja szybkiego wyszukiwania produktu – wystarczy wpisać markę, model produktu i sprawdzić, czy jest dostępny w zasobach portalu.

Portal cosiepsuje.com przede wszystkim edukuje i ostrzega użytkowników przed wadliwymi urządzeniami. W jednym miejscu gromadzi informacje na temat bardzo wielu produktów. Taki zbiór danych zdecydowanie pomaga podjąć decyzję przed zakupem, a także odkrywa tajemnice producentów i ich niedociągnięcia.

Komentarze

Powiązane

24.11.14, 10:11
internet » badania rynku
Gemius: W globalnej sieci więcej studentek niż studentów
Najwięcej osób między 19 a 26 rokiem życia korzysta z internetu w Mołdawii, a najmniej w Danii. Polska w tym zestawieniu wypada mniej więcej pośrodku. Wśród studiujących internautów w każdym z analizowanych krajów przeważają kobiety, ale to w Polsce jest ich najwięcej – wynika z najnowszej analizy firmy Gemius.
24.11.14, 09:11
internet » ludzie
Łukasz Skrzypek dyrektorem ds. VOD w Agorze
Od listopada br. dyrektorem ds. VOD w Agorze jest Łukasz Skrzypek, który na tym stanowisku odpowiada za rozwój serwisu Kinoplex.pl.
22.11.14, 21:11
internet » informacje
Teatr Narodowy z nową stroną internetową
Teatr Narodowy może pochwalić się nową stroną internetową w której zastosowano system ‘responsive design.
22.11.14, 15:11
internet » informacje
Electro.pl zapłaci za czas wysyłki
"Darmowa dostawa jeszcze tylko przez 72h" - UOKiK przyjrzał się hasłu reklamowemu sklepu internetowego.
21.11.14, 14:11
internet » informacje
Winiary uruchamiają serwis Smakasze.pl
Marka WINIARY zebrała informacje o kaszach i uruchomiła nowy serwis Smakasze.pl w którym znajdują się m.in. przepisy kulinarne z użyciem kaszy i ciekawostki z produktem w roli głównej. 
21.11.14, 13:11
internet » informacje
hyperCREW dla Uniwersytetu Warszawskieg
Agencja hyperCREW wygrała przetarg Uniwersytetu Warszawskiego na przygotowanie sklepu internetowego uczelni. To kolejny projekt hyperCREW dla UW. 
20.11.14, 13:11
internet » informacje
Myśleć. Nowy portal PWN
Nowy portal „Myśleć” powstał jako inicjatywa redakcji humanistyczno-społecznej Wydawnictwa Naukowego PWN. Jego celem jest popularyzacja nauki z obszaru filozofii, socjologii, historii, psychologii i pedagogiki.
19.11.14, 10:11
internet » informacje
Experior Venture Fund inwestuje w Houzee.pl
Pierwszy polski internetowy klub zakupowy Home & Living pozyskał wsparcie kapitałowe funduszu z grupy KFK. Tomasz Dalach i Marcin Mikołajczyk – twórcy Houzee.pl, a niegdyś współzałożyciele i zarządzający serwisem Gruper.pl - pozyskali w ramach ich nowego projektu inwestora - Experior Venture Fund.
19.11.14, 10:11
internet » informacje
Pół miliona inspiracji w Merlin.pl . Start świątecznej kampanii
Ruszyła świąteczna kampania wizerunkowa Merlin.pl pt. „Pół miliona inspiracji w Merlin.pl”. Kampanię wspierają m.in. działania ATL, w telewizji i prasie. 
18.11.14, 17:11
internet » informacje
Joy startuje z nowym serwisem
18 listopada 2014 r. wystarował nowy serwis www.JOY.pl, który swoją tematyką oraz zawartością ma stanowić rozszerzenie papierowej wersji magazynu. 
Słuchaj radio.nadaje.com w telefonie
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 29.12.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

do 28.12.14

Do wygrania sześć książek z kolekcji Rybki MiniMini+ (po jednej dla sześciu osób). 

do 27.12.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 28 listopada 2014
Polecamy
Konferencje

4.12.2014 r., Kraków

29 XI 2014 r., Wrocław.