17.11.13, 20:11

Ruszył portal cosiepsuje.com

Baner serwisu
Fot.: Materiały prasowe

Ruszył portal cosiepsuje.com, poświęcony usterkom i wadom fabrycznym w sprzętach AGD, GSM i RTV. Witryna ma charakter charakter społecznościowo-informacyjny, dzięki czemu internauci będą mogli dzielić się swoimi uwagami dotyczącymi sprzętu.

Portal internetowy cosiepsuje.com został uruchomiony, aby w jednym miejscu można było znaleźć informacje o tym, co w danym produkcie czy modelu psuje się najczęściej. Ponadto na portalu łatwo znaleźć dane dotyczące wad produkcyjnych. Co najważniejsze jest to portal tworzony dla ludzi i przezludzi. Ma charakter społecznościowo-informacyjny, gdzie internauci dzielą się swoimi uwagami dotyczącymi awaryjnych sprzętów, usterek czy niedociągnięć producenta. Sprawdzone opinie oraz możliwość wymiany doświadczeń z innymi użytkownikami budują zaufanie i wiarygodność portalu, nad czym czuwają Moderatorzy serwisu sprawdzają każdą informację.

Poruszanie się po stronie jest łatwe i intuicyjne. Konkretny podział na kategorie – GSM, AGD, RTV, motoryzacja czy komputery mają ułatwić zadanie. Na stronie można także znaleźć nowo dodane produkty i opinie o nich. Pomocna jest również opcja szybkiego wyszukiwania produktu – wystarczy wpisać markę, model produktu i sprawdzić, czy jest dostępny w zasobach portalu.

Portal cosiepsuje.com przede wszystkim edukuje i ostrzega użytkowników przed wadliwymi urządzeniami. W jednym miejscu gromadzi informacje na temat bardzo wielu produktów. Taki zbiór danych zdecydowanie pomaga podjąć decyzję przed zakupem, a także odkrywa tajemnice producentów i ich niedociągnięcia.

Komentarze

Powiązane

23.08.15, 23:08
internet » informacje
Wyborcza.pl opublikuje fragmenty czwartej części Millenium
Internauci będą mogli przeczytać rozdział z książki "Co nas nie zabije" Davida Lagercrantza.
19.08.15, 20:08
internet » informacje
Nowa strona Tymbark
Agencja Lemon Sky J. Walter Thompson Poland przygotowała nową stronę marki Tymbark, która w soczysty i pełen kolorów sposób realizuje strategię „Kochaj zdrowie! Kochaj życie!”.
19.08.15, 09:08
internet » informacje
Jak Snapchat przekonuje do siebie kolejnych użytkowników. Analiza IMM
Zgodnie z analizą Instytutu Monitorowania Mediów na temat Snapchata w ostatnich trzech tygodniach, w okresie od 21.07 do 5.08.2015 roku, w Internecie i social mediach pojawiło się ponad 1,5 tys. informacji, z czego najwięcej na portalu ask.fm (ponad 712 publikacji).
18.08.15, 20:08
internet » informacje
Moje Dziecko. Aplikacja dla rodziców od serwisu eDziecko.pl
Serwis eDziecko.pl przygotował nową aplikację „Moje Dziecko". Narzędzie, dostępne na urządzeniach z systemem Android, ma wspierać rodziców w opiece nad niemowlakiem, pokazując jak przebiega jego rozwój miesiąc po miesiącu i rozwiewając wątpliwości dotyczące diety czy pielęgnacji. 
18.08.15, 10:08
internet » informacje
Wystartowała Wirtualna Polska Akcja Humanitarna
17 sierpnia br. ruszyła „Wirtualna Polska Akcja Humanitarna #logujemy się dla Nepalu”. Użytkownicy WP Poczty, Wirtualnej Polski i Polskiej Akcji Humanitarnej wspólnie odbudują szkołę w zniszczonym przez żywioł Nepalu.
14.08.15, 17:08
internet » informacje
Xbox XY. Nowy program Xbox Polska
Microsoft, właściciel marki Xbox, udostępnił pierwsze odcinki gamingowego show „Xbox XY”. Program prowadzą Marcelina Zawadzka, prezenterka telewizyjna, modelka i Miss Polski 2011 oraz Piotr Szychowski, gracz, recenzent, prowadzący programy gamingowe w serwisie YouTube.
13.08.15, 13:08
internet » informacje
Analiza IMM: Prezydent w odsłonie social mediowej
Tylko w ciągu pierwszych 10 dni sierpnia na temat Prezydenta Polski pojawiło się ponad 73 tys. wzmianek w prasie, na portalach internetowych i w social mediach.
13.08.15, 12:08
internet » informacje
Grupa Bauer Media kupiła Grupę eBroker
Grupa Bauer Media nabyła 100 proc. udziałów w Mediasoft Polska Sp. z o.o., spółce działającej pod nazwą Grupa eBroker. 
12.08.15, 15:08
internet » informacje
Bistro24.pl w PizzaPortal.pl
PizzaPortal.pl nawiązał współpracę z portalem Bistro24.pl. Dzięki tej współpracy wszyscy, którzy będą szukać wybranej restauracji w serwisie Bistro24.pl otrzymają możliwość złożenia zamówienia za pośrednictwem serwisu PizzaPortal.pl.
11.08.15, 17:08
internet » informacje
Kiedy się budzimy? Zasięg aplikacji budzik w wakacje i pozostałe miesiące
Czy wraz z początkiem wakacji użytkownicy smartfonów rzadziej korzystają z aplikacji budzik lub zmieniają godziny ustawiania aplikacji? Na to pytanie odpowiedzi udziela badanie Mobience.
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 02.10.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 01.10.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 30.09.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 3 września 2015
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.