17.11.13, 20:11

Ruszył portal cosiepsuje.com

Baner serwisu
Fot.: Materiały prasowe

Ruszył portal cosiepsuje.com, poświęcony usterkom i wadom fabrycznym w sprzętach AGD, GSM i RTV. Witryna ma charakter charakter społecznościowo-informacyjny, dzięki czemu internauci będą mogli dzielić się swoimi uwagami dotyczącymi sprzętu.

Portal internetowy cosiepsuje.com został uruchomiony, aby w jednym miejscu można było znaleźć informacje o tym, co w danym produkcie czy modelu psuje się najczęściej. Ponadto na portalu łatwo znaleźć dane dotyczące wad produkcyjnych. Co najważniejsze jest to portal tworzony dla ludzi i przezludzi. Ma charakter społecznościowo-informacyjny, gdzie internauci dzielą się swoimi uwagami dotyczącymi awaryjnych sprzętów, usterek czy niedociągnięć producenta. Sprawdzone opinie oraz możliwość wymiany doświadczeń z innymi użytkownikami budują zaufanie i wiarygodność portalu, nad czym czuwają Moderatorzy serwisu sprawdzają każdą informację.

Poruszanie się po stronie jest łatwe i intuicyjne. Konkretny podział na kategorie – GSM, AGD, RTV, motoryzacja czy komputery mają ułatwić zadanie. Na stronie można także znaleźć nowo dodane produkty i opinie o nich. Pomocna jest również opcja szybkiego wyszukiwania produktu – wystarczy wpisać markę, model produktu i sprawdzić, czy jest dostępny w zasobach portalu.

Portal cosiepsuje.com przede wszystkim edukuje i ostrzega użytkowników przed wadliwymi urządzeniami. W jednym miejscu gromadzi informacje na temat bardzo wielu produktów. Taki zbiór danych zdecydowanie pomaga podjąć decyzję przed zakupem, a także odkrywa tajemnice producentów i ich niedociągnięcia.

Komentarze

Powiązane

26.11.15, 17:11
internet » informacje
500 kancelarii w serwisie LexRaty.pl
Business To Lawyers, startup na rynku usług prawnych, uruchomił portal internetowy LexRaty.pl. Za jego pomocą klienci mogą wyszukać prawnika-specjalistę ze swojej okolicy i ratalnie sfinansować jego honorarium.
26.11.15, 16:11
internet » informacje
Eura7 wdraża serwisy internetowe dla Kléppierre
Kléppierre Group jest jednym z największych operatorów centrów handlowych w Europie. W Polsce ta francuska firma zarządza sześcioma obiektami Plaza oraz centrum Sadyba Best Mall. Agencja Eura7 odpowiada za wdrożenie i obsługę serwisu internetowego dla każdego z nich.
24.11.15, 01:11
internet » informacje
Tarnowska.tv na żywo w ponad 20 telewizjach internetowych
Od 23 listopada br., na stronie Tarnowska.tv można oglądać informacje z dwóch województw małopolskiego i podkarpackiego.
23.11.15, 03:11
internet » informacje
Duża widownia transmisji expose premier Beaty Szydło na Onet.pl, Fakt24.pl i Newsweek.pl
Ponad 800 tys. użytkowników chociaż przez chwilę oglądało transmisję expose premier Beaty Szydło na portalu Onet.pl, Fakt24.pl i Newsweek.pl.
23.11.15, 01:11
internet » informacje
ZnanyLekarz.pl przejmuje lokalny portal we Włoszech
ZnanyLekarz.pl,  polski serwis do umawiania wizyt lekarskich online i dodawania opinii o lekarzach, realizuje strategię inwestycji na następnych rynkach. 
22.11.15, 20:11
internet » badania rynku
Gemius: kogo znajdziemy na Facebooku, a kogo na Twitterze?
W komunikowaniu się z użytkownikami najważniejszą rolę odgrywa zazwyczaj zasięg danego kanału komunikacyjnego. Warto zwrócić także uwagę na charakterystykę użytkowników serwisów społecznościowych. Zasięg może być mniej istotny od właściwie wybranej grupy docelowej.
22.11.15, 15:11
internet » badania rynku
Ipla najpopularniejszą mobilną aplikacją VOD w Polsce
Pięć milionów pobrań Ipli na system operacyjny Android sprawiło, że została najpopularniejszą polską, mobilną aplikacją VOD w Google Play. Pojawiły się nowe wersje aplikacji na różne urządzenia, a także nawiązano współpracę z siecią Plus.
22.11.15, 11:11
internet » informacje
Grupa Onet.pl i Ringier Axel Springer Polska współprują z Eleven Sports Network
Na mocy zawartego porozumienia, Grupa Onet-RASP nabyła prawa do pokazywania bramek i fragmentów spotkań z rozgrywek piłkarskich dostępnych w ofercie Eleven Sports Network.
21.11.15, 11:11
internet » informacje
200 udostępnionych przepisów w ramach akcji Gotuj zdrowo z Rybką MiniMini
16 listopada br. zakończyło się przyjmowanie zgłoszeń do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Gotuj zdrowo z Rybką MiniMini”.
19.11.15, 19:11
internet » badania rynku
7,8 tys. tweetów na temat expose Beaty Szydło
Na Twitterze 18 listopada br. zanotowano 2,7 tysięcy tweetów z hashtagiem #expose. Łącznie z odpowiedziami i retweetami, pojawiło sie ich 7,8 tysięcy - wynika z analizy „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów”.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 15.01.16

Pula nagród konkursu to aż 33 książki!

do 26.12.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 28 listopada 2015
Polecamy