17.11.13, 20:11

Ruszył portal cosiepsuje.com

Baner serwisu
Fot.: Materiały prasowe

Ruszył portal cosiepsuje.com, poświęcony usterkom i wadom fabrycznym w sprzętach AGD, GSM i RTV. Witryna ma charakter charakter społecznościowo-informacyjny, dzięki czemu internauci będą mogli dzielić się swoimi uwagami dotyczącymi sprzętu.

Portal internetowy cosiepsuje.com został uruchomiony, aby w jednym miejscu można było znaleźć informacje o tym, co w danym produkcie czy modelu psuje się najczęściej. Ponadto na portalu łatwo znaleźć dane dotyczące wad produkcyjnych. Co najważniejsze jest to portal tworzony dla ludzi i przezludzi. Ma charakter społecznościowo-informacyjny, gdzie internauci dzielą się swoimi uwagami dotyczącymi awaryjnych sprzętów, usterek czy niedociągnięć producenta. Sprawdzone opinie oraz możliwość wymiany doświadczeń z innymi użytkownikami budują zaufanie i wiarygodność portalu, nad czym czuwają Moderatorzy serwisu sprawdzają każdą informację.

Poruszanie się po stronie jest łatwe i intuicyjne. Konkretny podział na kategorie – GSM, AGD, RTV, motoryzacja czy komputery mają ułatwić zadanie. Na stronie można także znaleźć nowo dodane produkty i opinie o nich. Pomocna jest również opcja szybkiego wyszukiwania produktu – wystarczy wpisać markę, model produktu i sprawdzić, czy jest dostępny w zasobach portalu.

Portal cosiepsuje.com przede wszystkim edukuje i ostrzega użytkowników przed wadliwymi urządzeniami. W jednym miejscu gromadzi informacje na temat bardzo wielu produktów. Taki zbiór danych zdecydowanie pomaga podjąć decyzję przed zakupem, a także odkrywa tajemnice producentów i ich niedociągnięcia.

Komentarze

Powiązane

28.09.14, 22:09
internet » informacje
Interia wprowadziła wtyczkę Kody Rabatowe
Interia stworzyła wtyczkę do przeglądarek internetowych, która ma pozwolić internautom być na bieżąco ze wszystkim promocjami w ulubionych sklepach internetowych.
27.09.14, 12:09
internet » informacje
DietMap. Interaktywne odchudzanie
Firma Diet and Wellness przygotowała interaktywny program DietMap, pomagający w procesie odchudzania i wprowadzania zdrowych nawyków żywieniowych. Za stworzenie serwisu oraz zaprojektowanie aplikacji odpowiadała agencja GoldenSubmarine.
24.09.14, 23:09
internet » informacje
Dziennikarze Rzeczpospolitej komentują wydarzenia dla Wirtualnej Polski
Grupa Wirtualna Polska oraz "Rzeczpospolita" rozpoczynają strategiczną współpracę przy produkcji i publikacji materiałów wideo.
24.09.14, 08:09
internet » informacje
Mobilny Sport.pl z rekordowymi wynikami
Padł kolejny rekord Sport.pl w mobile. W dniu półfinałowego meczu Polska-Niemcy podczas Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014 serwis zanotował ponad 3,3 mln odsłon mobilnych. Tego dnia aplikacja Sport.pl LIVE na urządzenia z systemem operacyjnym Android została uruchomiona 260 tys. razy, a użytkownicy wykonali aż 2,4 mln odsłon.
23.09.14, 08:09
internet » artykuły
Jak uniknąć problemów podczas przenosin serwera pocztowego?
Jeśli chcesz zobaczyć, jak informatycy w Twojej firmie dygoczą, bledną, a może nawet mdleją, powiedz im po prostu, że chcesz przenieść swoją nazwę domeny do innego rejestratora. Albo przenieść swój serwer pocztowy do innego dostawcy. Artykuł Dirka Jumpertza, Security Manager [Menedżer ds. Bezpieczeństwa] w EURid.
22.09.14, 17:09
internet » informacje
Sir Local z aplikacją dla osób poszukujących sprawdzonych fachowców
Sir Local, serwis zapewniający dostęp do sprawdzonych fachowców, uruchomił aplikację na urządzenia z systemem Android. Gruntownie została odświeżona także strona Sir Local.
22.09.14, 10:09
internet » informacje
Gazeta Wyborcza uruchamia serwis BIQdata.pl
22 września br. swoją premierę w sieci ma serwis BIQdata.pl, pierwszy w Polsce serwis internetowy z kategorii data journalism przygotowywany przez redakcję mediową. 
20.09.14, 13:09
internet » informacje
Newsweek.pl wprowadza kody i kupony rabatowe
Kody i kupony rabatowe dla czytelników to nowa usługa w Newsweek.pl. Tym samym serwis wchodzi na rozwijający się w polskim Internecie rynek e-couponingu. Platformę Newsweek.pl/kupony-rabatowe uruchomiono wraz z firmą Panna Cotta PCG GmbH. 
19.09.14, 18:09
internet » informacje
WiFi w stu placówkach eurobanku
Netia, w ramach kolejnej umowy z eurobakiem, uruchomiała w 100 placówkach banku WiFi, za pomocą którego klienci tej instytucji finansowej mogą korzystać z szybkiego, nielimitowanego dostępu do internetu.
19.09.14, 13:09
internet » informacje
Grupa Wirtualna Polska inwestuje w Domodi
Grupa Wirtualna Polska przejęła 51 proc. udziałów w Domodi sp. z o.o. Podpisana jednocześnie umowa inwestycyjna zapewnia dalsze zaangażowanie założycieli w zarządzanie i rozwój spółki, która jest operatorem serwisów Domodi.pl oraz Homebook.pl.
Słuchaj radio.nadaje.com w telefonie
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 02.11.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

do 01.11.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

do 30.10.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 2 października 2014
Polecamy
Konferencje

Freshmen’s Survival jest trzydniowym, cyklicznym wyjazdem szkoleniowym organizowanym przez Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków w dniach 24-26 października 2014 r. w Skawicy. 

11 października 2014 r. (sobota)