17.11.13, 20:11

Ruszył portal cosiepsuje.com

Baner serwisu
Fot.: Materiały prasowe

Ruszył portal cosiepsuje.com, poświęcony usterkom i wadom fabrycznym w sprzętach AGD, GSM i RTV. Witryna ma charakter charakter społecznościowo-informacyjny, dzięki czemu internauci będą mogli dzielić się swoimi uwagami dotyczącymi sprzętu.

Portal internetowy cosiepsuje.com został uruchomiony, aby w jednym miejscu można było znaleźć informacje o tym, co w danym produkcie czy modelu psuje się najczęściej. Ponadto na portalu łatwo znaleźć dane dotyczące wad produkcyjnych. Co najważniejsze jest to portal tworzony dla ludzi i przezludzi. Ma charakter społecznościowo-informacyjny, gdzie internauci dzielą się swoimi uwagami dotyczącymi awaryjnych sprzętów, usterek czy niedociągnięć producenta. Sprawdzone opinie oraz możliwość wymiany doświadczeń z innymi użytkownikami budują zaufanie i wiarygodność portalu, nad czym czuwają Moderatorzy serwisu sprawdzają każdą informację.

Poruszanie się po stronie jest łatwe i intuicyjne. Konkretny podział na kategorie – GSM, AGD, RTV, motoryzacja czy komputery mają ułatwić zadanie. Na stronie można także znaleźć nowo dodane produkty i opinie o nich. Pomocna jest również opcja szybkiego wyszukiwania produktu – wystarczy wpisać markę, model produktu i sprawdzić, czy jest dostępny w zasobach portalu.

Portal cosiepsuje.com przede wszystkim edukuje i ostrzega użytkowników przed wadliwymi urządzeniami. W jednym miejscu gromadzi informacje na temat bardzo wielu produktów. Taki zbiór danych zdecydowanie pomaga podjąć decyzję przed zakupem, a także odkrywa tajemnice producentów i ich niedociągnięcia.

Komentarze

Powiązane

16.12.14, 11:12
internet » informacje
Smaker.pl z aplikacją mobilną
Serwis kulinarny Smaker.pl udostępnił użytkownikom bezpłatną aplikację na urządzenia mobilne, dzięki której mogą oni przeglądać przepisy znajdujących się w bazie portalu. 
16.12.14, 10:12
internet » badania rynku
Strony WWW o urządzaniu domu i ogrodu odwiedza co siódmy internauta
Ponad 3 mln internautów odwiedza strony WWW o urządzaniu domu i ogrodu. Internauci zainteresowani tą tematyką najchętniej odwiedzają Onet.pl – wynika z danych firmy Gemius.
16.12.14, 00:12
internet » ludzie
Michał Kołodziejczyk Redaktorem Naczelnym Serwisów Sportowych Grupy WP
Michał Kołodziejczyk od stycznia 2015 r. pokieruje pracą redakcji sportowej Grupy Wirtualna Polska. 
15.12.14, 13:12
internet » ludzie
Monika Radaszewska w Ringier Axel Springer Polska
Ringier Axel Springer Polska powołał w swoich strukturach nowy zespół, który będzie odpowiadał za e-commerce. Na jego czele stoi Monika Radaszewska, która pełni funkcję Digital Paid Models Director.
14.12.14, 22:12
internet » artykuły
Widoczna zmiana, czyli jak advisibilty wpływa na rynek reklamy internetowej?
Ponad roku temu Google wprowadziło w systemie rozliczania reklam Ad Words istotną zmianę – płatność wyłącznie za reklamę, co do której istnieje pewność, że użytkownik ją zauważył. Co to oznacza dla wydawców, a co dla reklamodawców? Czym dokładnie jest advisibilty?
14.12.14, 16:12
internet » informacje
Nowa odsłona platformy Kwit.pl
Serwis Kwit.pl, który do tej pory był przede wszystkim miejscem do porównywania cen e-koszyków spożywczych, przechodzi metamorfozę.
12.12.14, 19:12
internet » badania rynku
Gemius: większość internautów odwiedza Allegro
Na Allegro.pl zagląda więcej niż co drugi internauta. Coraz częściej za pomocą tabletów i smartfonów. Na przeglądanie ofert na tej stronie internauci przeznaczają miesięcznie półtorej godziny mniej niż trzy lata temu – wynika z analizy przeprowadzonej przez firmę Gemius.
10.12.14, 20:12
internet » informacje
AdPlayer współpracuje z nowymi wydawcami
Do sieci reklamy wideo AdPlayer dołączyły serwisy NextWeb Media – abcZdrowie.pl oraz Parenting.pl, a także serwis rozrywkowy Kwejk.pl. AdPlayer rozpoczął już sprzedaż reklam w materiałach wideo na tych witrynach.
09.12.14, 22:12
internet » informacje
K2 autorem witryny dla TR Warszawa
Agencja K2 opracowała i wdrożyła nową stronę dla teatru TR Warszawa. 
09.12.14, 12:12
internet » informacje
SiatkarskiPortal.pl w nowej odsłonie
9 grudnia br. została zaprezentowana nowa makieta jednego z największych w Polsce serwisów tematycznych o siatkówce. Serwis zapowiada także udostepnianie kontentu video.
Słuchaj radio.nadaje.com w telefonie
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 21.01.15

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

do 20.01.15

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

do 19.01.15

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 21 grudnia 2014
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

11 października 2014 r. (sobota)