17.11.13, 20:11

Ruszył portal cosiepsuje.com

Baner serwisu
Fot.: Materiały prasowe

Ruszył portal cosiepsuje.com, poświęcony usterkom i wadom fabrycznym w sprzętach AGD, GSM i RTV. Witryna ma charakter charakter społecznościowo-informacyjny, dzięki czemu internauci będą mogli dzielić się swoimi uwagami dotyczącymi sprzętu.

Portal internetowy cosiepsuje.com został uruchomiony, aby w jednym miejscu można było znaleźć informacje o tym, co w danym produkcie czy modelu psuje się najczęściej. Ponadto na portalu łatwo znaleźć dane dotyczące wad produkcyjnych. Co najważniejsze jest to portal tworzony dla ludzi i przezludzi. Ma charakter społecznościowo-informacyjny, gdzie internauci dzielą się swoimi uwagami dotyczącymi awaryjnych sprzętów, usterek czy niedociągnięć producenta. Sprawdzone opinie oraz możliwość wymiany doświadczeń z innymi użytkownikami budują zaufanie i wiarygodność portalu, nad czym czuwają Moderatorzy serwisu sprawdzają każdą informację.

Poruszanie się po stronie jest łatwe i intuicyjne. Konkretny podział na kategorie – GSM, AGD, RTV, motoryzacja czy komputery mają ułatwić zadanie. Na stronie można także znaleźć nowo dodane produkty i opinie o nich. Pomocna jest również opcja szybkiego wyszukiwania produktu – wystarczy wpisać markę, model produktu i sprawdzić, czy jest dostępny w zasobach portalu.

Portal cosiepsuje.com przede wszystkim edukuje i ostrzega użytkowników przed wadliwymi urządzeniami. W jednym miejscu gromadzi informacje na temat bardzo wielu produktów. Taki zbiór danych zdecydowanie pomaga podjąć decyzję przed zakupem, a także odkrywa tajemnice producentów i ich niedociągnięcia.

Komentarze

Powiązane

19.10.16, 09:10
internet » ludzie
Radosław Mincewicz został Head of Agency Group w Sport.pl
W październiku br. Radosław Mincewicz objął stanowisko Head of Agency Group w Sport.pl. W ramach zespołu sprzedaży Sport.pl odpowiada za zespół agencyjny sprzedający oferty dedykowane wszystkich serwisów sportowych z grupy Sport.pl.
16.10.16, 19:10
internet » informacje
Słownik Ling bezpłatnie udostępniony na diki.pl
Diki.pl (LangMedia) wchłania ling.pl - najstarszy i najobszerniejszy zbiór haseł specjalistycznych w polskiej sieci.
16.10.16, 15:10
internet » informacje
Wystartowała nowa wersja serwisu Wyborcza.pl
16 października br. uruchomiono nową wersję serwisu Wyborcza.pl. Jak zapewniają twórcy, nowa odsłona Wyborcza.pl ma zapewnić szybkość ładowania się strony, przejrzystość układu treści i szerokie ujęcie opisywanych zagadnień.
15.10.16, 15:10
internet » informacje
Ruszyła czwarta edycja Turnieju Miast
Zumi organizuje Turniej Miast, w którym miasta powiatowe będą ścigać się o tytuł „Najpopularniejszego miasta w Polsce”.
15.10.16, 13:10
internet » informacje
Dziecko.tech o rozwiązaniach dla najmłodszych użytkowników
Uruchomiony portal Dziecko.tech, ma kompleksowo skupić się na tematach związanych z rozwiązaniami technologicznymi, kierowanymi do najmłodszych użytkowników. 
14.10.16, 17:10
internet » informacje
Ponad 3,25 mld dolarów za Allegro
Lider rynku aukcyjnego w Polsce, serwis Allegro.pl został sprzedany. Nabywcą jest grupa funduszy.
14.10.16, 14:10
internet » badania rynku
Raport: Echa rewolucji w szkolnictwie w Google
Przy okazji obchodzonego 14 października Dnia Edukacji Narodowej firma SEMSTORM International przyjrzała się, jak często frazy związane z zawirowaniami w polskim szkolnictwie były wpisywane w ostatnich miesiącach w wyszukiwarce Google. 
14.10.16, 12:10
internet » badania rynku
Raport: Chrome po ośmiu latach od premiery
Jaka jest popularność wśród polskich internautów przeglądarki Google Chrome po osmiu latach od premiery? Jak radzi sobie jej młodszy brat – Chrome Mobile? Analiza firmy Gemius.
12.10.16, 20:10
internet » informacje
Interia wprowadza nowe formaty wideo
Interia rozpoczyna testowanie nowych formatów wideo na stronie głównej portalu i w Interia.tv. 13 października br. będzie można oglądać na żywo rozmowy dziennikarzy RMF FM, a następnie relacje z debaty poświęconej umowie CETA. 
12.10.16, 09:10
internet » informacje
Facebook oficjalnie uruchomił usługę Workplace
Facebook oficjalnie uruchomił usługę Workplace, która będzie otwarta dla wszystkich zainteresowanych organizacji.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 15.12.16

Pula nagród konkursu to aż 101 książek!!!

do 25.11.16

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 24.11.16

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 26 października 2016
Polecamy