17.11.13, 20:11

Ruszył portal cosiepsuje.com

Baner serwisu
Fot.: Materiały prasowe

Ruszył portal cosiepsuje.com, poświęcony usterkom i wadom fabrycznym w sprzętach AGD, GSM i RTV. Witryna ma charakter charakter społecznościowo-informacyjny, dzięki czemu internauci będą mogli dzielić się swoimi uwagami dotyczącymi sprzętu.

Portal internetowy cosiepsuje.com został uruchomiony, aby w jednym miejscu można było znaleźć informacje o tym, co w danym produkcie czy modelu psuje się najczęściej. Ponadto na portalu łatwo znaleźć dane dotyczące wad produkcyjnych. Co najważniejsze jest to portal tworzony dla ludzi i przezludzi. Ma charakter społecznościowo-informacyjny, gdzie internauci dzielą się swoimi uwagami dotyczącymi awaryjnych sprzętów, usterek czy niedociągnięć producenta. Sprawdzone opinie oraz możliwość wymiany doświadczeń z innymi użytkownikami budują zaufanie i wiarygodność portalu, nad czym czuwają Moderatorzy serwisu sprawdzają każdą informację.

Poruszanie się po stronie jest łatwe i intuicyjne. Konkretny podział na kategorie – GSM, AGD, RTV, motoryzacja czy komputery mają ułatwić zadanie. Na stronie można także znaleźć nowo dodane produkty i opinie o nich. Pomocna jest również opcja szybkiego wyszukiwania produktu – wystarczy wpisać markę, model produktu i sprawdzić, czy jest dostępny w zasobach portalu.

Portal cosiepsuje.com przede wszystkim edukuje i ostrzega użytkowników przed wadliwymi urządzeniami. W jednym miejscu gromadzi informacje na temat bardzo wielu produktów. Taki zbiór danych zdecydowanie pomaga podjąć decyzję przed zakupem, a także odkrywa tajemnice producentów i ich niedociągnięcia.

Komentarze

Powiązane

23.07.15, 07:07
internet » informacje
Ruch w social mediach – analiza IMM
Według analizy Instytutu Monitorowania Mediów na temat „odchudzania” w internecie i social mediach w ciągu ostatnich kilku miesięcy, pojawiło się ponad 320 tys. wzmianek, z czego 290 tys. informacji na samych portalach społecznościowych.
21.07.15, 20:07
internet » informacje
Nowa odsłona portalu Polskiego LNG
Multimedia, więcej materiałów eksperckich, infografiki oraz ciekawa sekcja edukacyjna dla dzieci - tak prezentuje się pierwsza w Polsce, internetowa skarbnica wiedzy poświęcona w całości technologii skroplonego gazu ziemnego, firmowana przez spółkę Polskie LNG.
21.07.15, 16:07
internet » informacje
Darmowe HotSpoty od Gumtree
Gumtree.pl uruchomiło darmowe HotSpoty w sześcu miastach Polski – we Wrocławiu, w Rzeszowie, Opolu, Toruniu, Gorzowie Wlkp. i w całym mieście Helu. Hotspoty wystartowały 17 lipca br. i będą aktywne do końca października br.
20.07.15, 11:07
internet » badania rynku
Kobiety vs mężczyźni w korzystaniu z urządzeń mobilnych
Polacy to aktywni internauci: blisko połowa (41%) jest użytkownikami urządzeń mobilnych. Która płeć wiedzie prym w statystykach, jakie aplikacje są wykorzystywane głównie przez mężczyzn, a co przypada do gustu tylko kobietom? Przedstawiamy wyniki badania Mobience, przeprowadzonego przez Spicy Mobile.
17.07.15, 14:07
internet » informacje
Poradnikzdrowie.pl liderem serwisów zdrowotnych
Poradnikzdrowie.pl jest od miesięcy niekwestionowanym liderem w segmencie polskich serwisów internetowych o tematyce zdrowotnej. W kwietniu 2015 roku odwiedziło go 3 771 750 realnych użytkowników, którzy wygenerowali 26 094 417 odsłon.
17.07.15, 12:07
internet » informacje
Nowy sezon Ekstraklasy w Onecie i Przeglądzie Sportowym
17 lipca br. startuje nowy sezon Ekstraklasy. W serwisie Ekstraklasa.tv kibice będą mogli śledzić na bieżąco ligowe rozgrywki oraz informacje na temat czołowych polskich klubów i ich zawodników. Z okazji startu rozgrywek do „Przeglądu Sportowego” zostanie dodany „Skarb Kibica Ekstraklasy” – kompendium wiedzy o nadchodzącym sezonie.
17.07.15, 09:07
internet » artykuły
Czy Twoje rzeczy są online? - czyli Internet już nie tylko w komputerach
Inteligentne domy, reagujące na ludzki głos telewizory i komputery, interaktywne okulary i zegarki, którymi można zapłacić za zakupy w markecie – wszystkie te gadżety jeszcze do niedawna pojawiały się wyłącznie w literaturze i filmach science fiction, a dziś stopniowo wkraczają do otaczającej nas rzeczywistości.
16.07.15, 22:07
internet » informacje
Bony rabatowe w aplikacjach mobilnych Grupy Onet.pl
Aplikacje mobilne Grupy Onet.pl zyskały nową funkcję bonów rabatowych. Dzięki temu ich użytkownicy mogą korzystać z atrakcyjnych ofert partnerów Grupy Onet.pl, dopasowanych do ich potrzeb, a także kontekstu, w którym się znajdują.
15.07.15, 16:07
internet » informacje
Nowa usługa dla handlu internetowego od InPost
InPost wprowadza innowacyjne rozwiązanie – E-commerce Polecony InPost, które ma zapewnić tanią i szybką formę dostawy door-to-door dla osób zamawiających produkty on-line.
15.07.15, 15:07
internet » informacje
Nowa strona glamour.pl
Na początku lipca br. wystartowała nowa odsłona serwisu glamour.pl. Strona została dostosowana do techniki Responsive Web Design, dzięki czemu jest jeszcze bardziej przyjazna użytkownikowi.
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 31.08.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.08.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.08.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 28 lipca 2015
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.