17.11.13, 20:11

Ruszył portal cosiepsuje.com

Baner serwisu
Fot.: Materiały prasowe

Ruszył portal cosiepsuje.com, poświęcony usterkom i wadom fabrycznym w sprzętach AGD, GSM i RTV. Witryna ma charakter charakter społecznościowo-informacyjny, dzięki czemu internauci będą mogli dzielić się swoimi uwagami dotyczącymi sprzętu.

Portal internetowy cosiepsuje.com został uruchomiony, aby w jednym miejscu można było znaleźć informacje o tym, co w danym produkcie czy modelu psuje się najczęściej. Ponadto na portalu łatwo znaleźć dane dotyczące wad produkcyjnych. Co najważniejsze jest to portal tworzony dla ludzi i przezludzi. Ma charakter społecznościowo-informacyjny, gdzie internauci dzielą się swoimi uwagami dotyczącymi awaryjnych sprzętów, usterek czy niedociągnięć producenta. Sprawdzone opinie oraz możliwość wymiany doświadczeń z innymi użytkownikami budują zaufanie i wiarygodność portalu, nad czym czuwają Moderatorzy serwisu sprawdzają każdą informację.

Poruszanie się po stronie jest łatwe i intuicyjne. Konkretny podział na kategorie – GSM, AGD, RTV, motoryzacja czy komputery mają ułatwić zadanie. Na stronie można także znaleźć nowo dodane produkty i opinie o nich. Pomocna jest również opcja szybkiego wyszukiwania produktu – wystarczy wpisać markę, model produktu i sprawdzić, czy jest dostępny w zasobach portalu.

Portal cosiepsuje.com przede wszystkim edukuje i ostrzega użytkowników przed wadliwymi urządzeniami. W jednym miejscu gromadzi informacje na temat bardzo wielu produktów. Taki zbiór danych zdecydowanie pomaga podjąć decyzję przed zakupem, a także odkrywa tajemnice producentów i ich niedociągnięcia.

Komentarze

Powiązane

19.11.14, 10:11
internet » informacje
Experior Venture Fund inwestuje w Houzee.pl
Pierwszy polski internetowy klub zakupowy Home & Living pozyskał wsparcie kapitałowe funduszu z grupy KFK. Tomasz Dalach i Marcin Mikołajczyk – twórcy Houzee.pl, a niegdyś współzałożyciele i zarządzający serwisem Gruper.pl - pozyskali w ramach ich nowego projektu inwestora - Experior Venture Fund.
19.11.14, 10:11
internet » informacje
Pół miliona inspiracji w Merlin.pl . Start świątecznej kampanii
Ruszyła świąteczna kampania wizerunkowa Merlin.pl pt. „Pół miliona inspiracji w Merlin.pl”. Kampanię wspierają m.in. działania ATL, w telewizji i prasie. 
18.11.14, 17:11
internet » informacje
Joy startuje z nowym serwisem
18 listopada 2014 r. wystarował nowy serwis www.JOY.pl, który swoją tematyką oraz zawartością ma stanowić rozszerzenie papierowej wersji magazynu. 
16.11.14, 19:11
internet » informacje
Wystartował nowy serwis Grupy Onet.pl - Targ Smaku
Grupa Onet.pl startuje z nowym serwisem z wartościowymi przepisami kulinarnymi. Targ Smaku już zawiera ponad 1 tys. blogów i ponad 14 tys. przepisów.
15.11.14, 13:11
internet » informacje
Dbam o Zdrowie wprowadza nową platformę zakupową
Agencja OS3 zrealizowała nową platformę zakupową dla polskiego portalu apteczno-drogeryjnego Dbam o Zdrowie. Projekt został zrealizowany w wyniku rozstrzygniętego przetargu na świadczenie usług marketingu online. 
14.11.14, 20:11
internet » informacje
PKO Bank Polski z aplikacją dla olimpijczyków
Po raz kolejny Mint Media przygotowało dla PKO Banku Polskiego facebookową aplikację konkursową, która ma pomóc uczniom przygotować się do 56. Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. Aplikacja została umieszczona na oficjalnym fan page’u banku. 
14.11.14, 09:11
internet » informacje
Wyborcza w sieci z nową identyfikacją wizualną i układem stron
"Gazeta Wyborcza" rozpoczęła wprowadzanie zmian identyfikacji wizualnej swoich usług internetowych - ujednolica znaki i ikony serwisów internetowych i aplikacji mobilnych, zmienia też nawigację i strony z artykułami na Wyborcza.pl. 
12.11.14, 23:11
internet » informacje
Wybory.Gazeta.pl – specjalny serwis Gazeta.pl na czas wyborów samorządowych
Ruszył serwis Wybory.Gazeta.pl, prowadzony w formie autorskiego LIVEBLOGA, w którym czytelnicy mogą codziennie śledzić informacje i komentarze dotyczące wyborów samorządowych.
11.11.14, 17:11
internet » informacje
Transmisja w sieci: 25 lat Mszy Pojednania w Krzyżowej
12 listopada 2014 roku obchodzona jest dwudziestą piątą rocznicę historycznej Mszy Pojednania, podczas której Kanclerz Kohl i Premier Mazowiecki przekazali sobie znak pokoju, symbol polsko-niemieckiego pojednania.
09.11.14, 18:11
internet » ludzie
Mariusz Odziemczyk w Procontent Communication
Do zespołu Procontent Communication dołączył Mariusz Odziemczyk, który jako Public Affairs Manager będzie odpowiedzialny w agencji za stworzenie i rozwój nowej praktyki Energetyka i Przemysł.
Słuchaj radio.nadaje.com w telefonie
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Kalendarium
Dziś jest 24 listopada 2014
Polecamy
Konferencje

4.12.2014 r., Kraków

29 XI 2014 r., Wrocław.