25.02.14, 15:02

Spartakus bezpłatnie w VoD.pl

Serial "Spartakus"
Fot.; materiały prasowe

Nominowany do nagrody Emmy jeden z najgłośniejszych seriali ostatnich lat debiutuje w serwisie VoD.pl. „Spartakus” – zachwycająca wizualnie, trzymająca w napięciu opowieść o legendarnym gladiatorze, który wypowiedział wojnę Rzymowi, od 25 lutego br. dostępny jest bezpłatnie na Onet VoD.  

Realizowany w latach 2010-2013 „Spartakus” to najgłośniejsza i najpopularniejsza produkcja w historii telewizji Starz. Premierowe odcinki serialu gromadziły za oceanem średnio ponad milion widzów, a cykl został emitowany wielu krajach świata. 

„Spartakus” to opowieść o najsłynniejszym rzymskim gladiatorze, który w latach 74-71 p.n.e. przewodził największemu w historii starożytnego Rzymu powstaniu niewolników. Jego historia od lat fascynowała artystów. Słynną powieść poświęcił mu pisarz Howard Fast, na podstawie której w 1960 roku Stanley Kubrick zrealizował jeden ze swoich najgłośniejszych (i najbardziej dochodowych) filmów. Będący fanem tej produkcji Steven S. DeKnight (współtwórca m.in. „Tajemnic Smallville” oraz „Mrocznego anioła”) chciał opowiedzieć historię gladiatora i buntownika w sposób nowatorski i atrakcyjny dla współczesnego widza. Tak narodził się serial „Spartakus” – inspirowana w równym stopniu historią co komiksową stylistyką, rodem z „300” Franka Millera.

Serial zyskał uznanie nie tylko widzów, ale i krytyków. Dziennikarze zgodnie przyznawali, że każdy kolejny sezon „Spartakusa” jest lepszy od poprzedniego, a produkcja uwiodła ich nie tylko wykonaniem, ale również trzymającym w napięciu scenariuszem, w którym obok efektownych scen akcji nie zabrakło krwistych bohaterów i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Dziś „Spartakus” to nie tylko serial, ale rozpoznawalna na całym świecie marka. Oprócz czterech odsłon telewizyjnej produkcji pod marką „Spartakusa” powstały również gra planszowa, miniseria komiksowa, dwie powieści oraz gra wideo. 

Od 25 lutego br. w serwisie VoD.pl dostępny jest serial „Spartakusa. Krew i piasek” oraz jego prequel zatytułowany „Spartakus. Bogowie areny”. 15 marca zadebiutuje „Spartakus. Zemsta” (sezon drugi), a 15 kwietnia dołączy do niego „Spartakus. Wojna potępionych”. Cały serial dostępny będzie bezpłatnie w VoD.pl.

Komentarze

Powiązane

05.05.15, 18:05
telewizja » ludzie
Barbara Bilińska-Kępa w A+E Networks
A+E Networks Poland poszerzyło swój zespół programowo-marketingowy, wzmacniając struktury programowe przedsiębiorstwa.
05.05.15, 13:05
telewizja » informacje
TVP z dodatnim wynikiem finansowym w I kwartale 2015 r.
TVP S.A. poinformowała, że  w okresie styczeń - marzec 2015 roku, spółka zanotowała dodatni wynik finansowy brutto na poziomie 114,7 mln zł.
05.05.15, 11:05
telewizja » informacje
The Voice of Poland powróci na antenę TVP2 jesienią
Zarząd TVP podjął decyzję o emisji VI edycji „The Voice of Poland”. Program powróci na antenę Dwójki we wrześniu br. Do grona gospodarzy show dołączy Halina Młynkova, która poprowadzi program u boku Tomasza Kammela i Macieja Musiała. Planowane sa również zmiany w składzie trenerów.
05.05.15, 10:05
telewizja » badania rynku
Duża widownia walki Mayweather – Pacquiao
Prawie 50 proc. udziału w rynku telewizyjnym miała walka Floyada Mayweathera juniora z Mannym Pacquiao podczas gali w Las Vegas. Oglądał ją więc prawie co drugi Polak, który miał wtedy włączony odbiornik telewizyjny. 
04.05.15, 23:05
telewizja » informacje
Ruszyła kampania serialu Dziecko Rosemary
A+E NetworksPoland rozpoczęło kampanię promującą nowy serial Agnieszki Holland „Dziecko Rosemary”. Premiera produkcji odbyła się 1 maja br.  o godz. 21:00 na kanale Lifetime.
04.05.15, 20:05
telewizja » informacje
Nowa kampania reklamowa MiniMini+
28 kwietnia br. wystartowała nowa kampania reklamowa MiniMini+, autorskiej stacji platformy nc+ skierowanej do dzieci w wieku przedszkolnym. W ramach kampanii Rybka MiniMini zaprasza dzieci do poznawania podwodnego świata oraz znaczenia prawdziwej przyjaźni.
04.05.15, 10:05
telewizja » informacje
Więcej kanałów HD w Cyfrowym Polsacie
1 maja br. do listy kanałów dostępnych w Cyfrowym Polsacie dołączyły kanały tematyczne z portfolio TVN w jakości HD, wśród których znalazły się TVN 24 , TVN Turbo, TVN Style oraz TVN Fabuła.
03.05.15, 21:05
telewizja » informacje
Wspólna akcja ESKA TV, Radia ESKA i HP
23 kwietnia br. ruszyła wspólna akcja HP, ESKA TV i Radio ESKA pod hasłem #ŁAMZASADY, będąca częścią międzynarodowej kampanii promocyjnej firmy HP.
02.05.15, 18:05
telewizja » informacje
Pod lupą. Nowa produkcja FOKUS TV
3 maja br. na antenie FOKUS TV swoją premierę będzie miał magazyn „Pod lupą”. Jego gospodarz, Kuba Marcinowicz, w niekonwencjonalny sposób będzie prezentował w nim najświeższe informacje ze świata nauki oraz techniki. 
02.05.15, 16:05
telewizja » seriale
Happy Valley w Ale Kino+
Ale kino+ zaprezentuje premierę serialu kryminalnego „Happy Valley”. Akcja rozgrywa się na angielskiej prowincji, gdzie przemoc stała się częścią krajobrazu, twarde narkotyki można znaleźć o wiele łatwiej niż porządną pracę, a śledztwa prowadzi tyleż uparta, co skuteczna policjantka Catherine Cawood. 
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu telewizja: rss
Konkursy
do 08.06.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 07.06.15

Do zdobycia jeden egzemplarz ksiażki.

do 06.06.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 6 maja 2015
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.