13.03.14, 01:03

Kwietniowy Twój Styl z największą akcją rabatową i rekordową objętością

Okładka magazynu
Fot.: materiały prasowe

W kwietniowym wydaniu magazynu "Twój Styl" (Bauer) znajdzie się specjalny dodatek "Trendy" oraz kupony zniżkowe w ramach największej w Polsce akcji rabatowej. Magazyn będzie miał równiez rekordową ilość stron. 

W kwietniowym wydaniu magazynu "Twój Styl" (Bauer) znajdzie się specjalny dodatek "Trendy" oraz kupony zniżkowe w ramach największej w Polsce akcji rabatowej. Magazyn będzie miał równiez rekordową ilość stron. 

W kwietniowym wydaniu magazynu znajdzie się trzecia edycja największej akcji rabatowej w Polsce - "Stylowe Zakupy". "Twój Styl" wspólnie z magazynem "Grazia" zapraszają czytelniczki na weekend rabatów 12 i 13 kwietnia br. W tych dwóch tytułach znajdą się kupony rabatowe na zniżki aż do 60% na najnowsze kolekcje wiosna-lato 2014. Do współpracy przystąpiło ponad 360 firm, co dla czytelniczek oznacza ponad 10 000 sklepów w całej Polsce, które udzielą rabatów. Ze względu na ilość marek biorących udział w akcji magazynów Twój STYL  i GRAZIA, łączny nakład oraz zasięg obu czasopism „STYLOWE ZAKUPY”  są  największą akcją rabatową zorganizowaną dotychczas w Polsce.

Do magazynu dołączony został dodatek "Trendy" (wiosna-lato 2014) w którym m.in. stylistyki magazynu wybierają najmodniejsze ubrania i dodatki z kolekcji firm, biorących udział w akcji rabatowej. 

Kwietniowe wydanie miesięcznika "Twój STYL" ukaże się w sprzedaży 13 marca 2014 roku, w cenie 7,99 PLN za egz., w nakładzie 300 tysięcy egzemplarzy i w rekordowej objętości 380 stron.

Sprzedaż magazynu będzie wsparta kampanią reklamową w telewizji (stacje Grup TVP, TVN i Polsatu), radiu (RMF i RMF Classic) oraz w internecie (Interia.pl). Kreacja – Digit-Art, a mediaplan przygotował MEC.

Komentarze

Powiązane

01.05.16, 13:05
prasa » informacje
Edipresse Polska zostało koproducentem filmowym
Film "#WszytkoGra", który trafi na ekrany kin 6 maja br., jest debiutem Edipresse Polska w roli koproducenta. Ze strony Edipresse projektami filmowymi zajmują się Alicja Modzelewska- dyrektor generalny Edipresse Polska, Agnieszka Smit oraz Agnieszka Wicher-Szczesna.
30.04.16, 09:04
prasa » informacje
Mapa Puszczy Białowieskiej z Gazetą Wyborczą
W poniedziałek, 2 maja br. w prezencie dla czytelników „Gazety Wyborczej” z wydaniem ukaże się mapa turystyczna Puszczy Białowieskiej.
28.04.16, 17:04
prasa » badania rynku
2 mln informacji o miastach wojewódzkich
Od początku roku do końca marca br. na temat stolic województw opublikowano w sumie prawie 2 mln informacji. Wartość promocji miast w mediach wyrażona ekwiwalentem reklamowym wyniosła 10,3 mld zł – wynika z raportu "Stolice Regionów" przygotowanego przez „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów”.
27.04.16, 20:04
prasa » informacje
Na Truskawki! Specjalne wydanie magazynu Moje Gotowanie
29 kwietnia br. ukaże się na rynku nowe wydanie specjalne magazynu „Moje Gotowanie” – „Na truskawki!” (Burda International Polska). To już trzecie w tym roku wydanie specjalne magazynu, który stale rozwija swoją platformę kulinarną.
27.04.16, 19:04
prasa » informacje
Fakt z trójmiejskim dodatkiem Magazyn dla Ciebie
28 kwietnia br. (czwartek) na trójmiejskim rynku ukaże się nowy dodatek lokalny „Magazyn dla Ciebie”, który zastąpi obecne czwartkowe strony lokalne. „Magazyn dla Ciebie” będzie ukazywał się jako osobny grzbiet dodawany do dziennika „Fakt” .
27.04.16, 11:04
prasa » informacje
Kuchnia i Łazienka. Specjalne wydanie miesięcznika Dom&Wnętrze
Piękne, praktyczne i idealnie zaprojektowane kuchnie i łazienki, a także wnętrza w dobrym stylu oraz trendy, porady i nowości rynkowe – to wszystko znajdzie się w specjalnym wydaniu miesięcznika „Dom&Wnętrze” (Agora) zatytułowanym „Kuchnia i Łazienka”. 
27.04.16, 09:04
prasa » informacje
Sens i finanse. Wydanie specjalne magazynu Sens
27 kwietnia br. ukaże się wydanie specjalne miesięcznika „SENS” - „Sens i finanse” (Wydawnictwo Zwierciadło). Magazyn jest praktycznym przewodnikiem dla tych, którzy chcą zarabiać więcej, świadomie zarządzać swoimi wydatkami i efektywnie oszczędzać.
26.04.16, 14:04
prasa » informacje
Nowa kolekcja. Stacyjkowo. Ciuchcie na start
Media Service Zawada przygotowało kolekcję „Stacyjkowo. Ciuchcie na start”.
26.04.16, 11:04
prasa » informacje
Kolporter: 28 nowych punktów handlowych
W pierwszym kwartale br. Kolporter uruchomił 28 nowych punktów handlowych, w tym 22 saloniki prasowe i sześć salonów Top-Press. Cztery nowe punkty Top-Press zostały wyposażone w strefę bistro Top Presso.
26.04.16, 08:04
prasa » badania rynku
NEWTON Media: Ranking cytowań w marcu br.
Z analizy przygotowanej przez NEWTON Media wynika, że w marcu br, liderem cytowań wśród dzienników ogólnopolskich została "Rzeczpospolita", za nią: "Gazeta Wyborcza" oraz "Fakt".
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Konkursy
do 04.06.16

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 03.06.16

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.06.16

Do zdobycia jeden egzemplarz audiobooka. 

Kalendarium
Dziś jest 4 maja 2016
Polecamy
Konferencje

9-11 maja 2016 r., Warszawa. 

9-11 maja 2016 r., Kraków.