13.03.14, 01:03

Kwietniowy Twój Styl z największą akcją rabatową i rekordową objętością

Okładka magazynu
Fot.: materiały prasowe

W kwietniowym wydaniu magazynu "Twój Styl" (Bauer) znajdzie się specjalny dodatek "Trendy" oraz kupony zniżkowe w ramach największej w Polsce akcji rabatowej. Magazyn będzie miał równiez rekordową ilość stron. 

W kwietniowym wydaniu magazynu "Twój Styl" (Bauer) znajdzie się specjalny dodatek "Trendy" oraz kupony zniżkowe w ramach największej w Polsce akcji rabatowej. Magazyn będzie miał równiez rekordową ilość stron. 

W kwietniowym wydaniu magazynu znajdzie się trzecia edycja największej akcji rabatowej w Polsce - "Stylowe Zakupy". "Twój Styl" wspólnie z magazynem "Grazia" zapraszają czytelniczki na weekend rabatów 12 i 13 kwietnia br. W tych dwóch tytułach znajdą się kupony rabatowe na zniżki aż do 60% na najnowsze kolekcje wiosna-lato 2014. Do współpracy przystąpiło ponad 360 firm, co dla czytelniczek oznacza ponad 10 000 sklepów w całej Polsce, które udzielą rabatów. Ze względu na ilość marek biorących udział w akcji magazynów Twój STYL  i GRAZIA, łączny nakład oraz zasięg obu czasopism „STYLOWE ZAKUPY”  są  największą akcją rabatową zorganizowaną dotychczas w Polsce.

Do magazynu dołączony został dodatek "Trendy" (wiosna-lato 2014) w którym m.in. stylistyki magazynu wybierają najmodniejsze ubrania i dodatki z kolekcji firm, biorących udział w akcji rabatowej. 

Kwietniowe wydanie miesięcznika "Twój STYL" ukaże się w sprzedaży 13 marca 2014 roku, w cenie 7,99 PLN za egz., w nakładzie 300 tysięcy egzemplarzy i w rekordowej objętości 380 stron.

Sprzedaż magazynu będzie wsparta kampanią reklamową w telewizji (stacje Grup TVP, TVN i Polsatu), radiu (RMF i RMF Classic) oraz w internecie (Interia.pl). Kreacja – Digit-Art, a mediaplan przygotował MEC.

Komentarze

Powiązane

15.04.15, 14:04
prasa » informacje
BRAVO Tube News o gwiazdach Youtube’a
14 kwietnia br. ukazało się pierwsze wydanie specjalne "BRAVO Tube News" (Bauer). To jedyne w Polsce czasopismo o gwiazdach Youtube’a, skierowane do nastoletnich użytkowników tego portalu.
14.04.15, 21:04
prasa » informacje
Be Active. Dietetyka&Fitness. Nowy miesięcznik Edipresse Polska
W czerwcu 2015 r. na rynku zadebiutuje nowy miesięcznik w portfolio wydawnictwa Edipresse Polska SA – „Be Active. Dietetyka&Fitness”. Redaktor naczelną jest Ewa Chodakowska. Koncepcja magazynu na łączyć tematykę zdrowego odżywiania, fitnessową oraz lifestylową.
14.04.15, 14:04
prasa » informacje
Lubię gotować. Nowy miesięcznik kulinarny Agory
Łatwe przepisy na dania mięsne, sezonowe sałatki, koktajle i desery znalazły się w miesięczniku kulinarnym „Lubię gotować”, który 14 kwietnia br. ukazał się na rynku. Magazyn skierowany jest do osób, które chętnie gotują i cenią pomysły na szybkie w przygotowaniu potrawy.
14.04.15, 06:04
prasa » informacje
Gazeta Wyborcza z filmem Potop Redivivus na DVD
"Potop Redivivus” to zrekonstruowany cyfrowo film Jerzego Hoffmana z 1974 r. w nowej wersji montażowej. DVD z filmem będzie można kupić z "Gazetą Wyborczą" we wtorek, 14 kwietnia br.
13.04.15, 16:04
prasa » informacje
Twój STYL z filmem DVD Diana
Do majowego wydania „Twojego STYLU” dołączony zostanie film na DVD „DIANA” w reż. Oliviera Hirschbiegela. W postać księżnej DIANY wcieliła się Naomi Watts – dwukrotnie nominowana do nagrody Oscara za role pierwszoplanowe. Film przedstawia nieznaną dotąd, i tajemniczą historię romansu najsłynniejszej kobiety świata.
13.04.15, 15:04
prasa » ludzie
Cezary Szymanek naczelnym magazynu Sukces
Od kwietnia br. Cezary Szymanek został redaktorem naczelnym magazynu "SUKCES". To drugi tytuł w wydawnictwie Gremi, któremu obecnie szefuje. Od 2012 r. Szymanek jest także redaktorem naczelnym "Bloomberg Businessweek Polska".
11.04.15, 13:04
prasa » ludzie
Bronisław Wildstein dołączył do redakcji wSieci
Bronisław Wildstein - dziennikarz, pisarz i publicysta, dołączył do zespołu tygodnika „wSieci”. Redakcja zapowiada, że co tydzień na łamach pisma publikowany będzie obszerny felieton publicysty. Teksty dziennikarza pojawią się też na portalu wPolityce.pl.
10.04.15, 20:04
prasa » informacje
Dziennik Gazeta Prawna z poradnikami
Od poniedziałku, 13 kwietnia br. - przez trzy kolejne dni - „Dziennik Gazeta Prawna” dołączy do części nakładu książki: „Samochód w firmie” (13.04), „Leasing dla przedsiębiorcy” (14.04) i „Poradnik kierowcy” (15.04).
10.04.15, 00:04
prasa » ludzie
Maciej Wośko redaktorem naczelnym nowego tygodnika Fratrii
Maciej Wośko został redaktorem naczelnym nowego tygodnika, który wkrótce zadebiutuje na rynku. Grupa Wydawnicza Fratria planuje wprowadzenie nowego tytułu jeszcze w kwietniu. Redakcja nowego pisma pracuje już nad pierwszym numerem.
09.04.15, 23:04
prasa » informacje
Wysokie Obcasy z nową szatą graficzną
 „Wysokie Obcasy”, ukazujące się z sobotnią „Gazetą Wyborczą” obchodzą w tym roku 16. urodziny. Z okazji jubileuszu tygodnik zmienia szatę graficzną i format, będzie miał także nowe felietonistki. 
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Konkursy
do 19.05.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.05.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 17.05.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 18 kwietnia 2015
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.