26.03.14, 14:03

Zdrowie Ma Sens. Pierwszy elektroniczny kwartalnik Wydawnictwa Zwierciadło

Okładka magazynu
Fot.: materiały prasowe

Wydawnictwo Zwierciadło wprowadziło na rynek pierwszy numer e-kwartalnika „Zdrowie Ma Sens” – praktycznego magazynu o zdrowiu, profilaktyce oraz sztuce życia w harmonii ze sobą i światem. Pismo jest udostępniane bezpłatnie osobom, które zarejestrują się na stronie internetowej www.zdrowiemasens.pl, a także prenumeratorom newsletterów Wydawnictwa Zwierciadło. Magazyn przygotował zespół miesięcznika „Sens” pod kierownictwem Katarzyny Drogiej – redaktor naczelnej.

„Zdrowie Ma Sens” ma stanowić kompendium wiedzy o tym, jak dbać o siebie i bliskich, jak inwestować w kondycję ciała, w rozwój duchowy i dobre samopoczucie. Poradnictwo prozdrowotne, w ujęciu zgodnym z filozofią magazynu „Sens”, dostosowane jest do aktualnej pory roku, podejmując zagadnienia takie jak: ruch, dieta, typowe dla danego sezonu zjawiska i zagrożenia dla organizmu, walka z nimi oraz sugestie wskazanych w danym okresie badań. Artykuły publikowane na łamach wzbogacone są wypowiedziami eksperckimi i wywiadami z uznanymi specjalistami w danej dziedzinie.

Kwartalnik dostarczany jest w formacie interaktywnych plików PDF z aktywnymi linkami do serwisów internetowych (np. serwisów reklamodawców). Taki format dystrybucji ma dawać możliwość dotarcia z bezpłatnym magazynem na wszystkie urządzenia – komputery osobiste, jak i wszelkiego rodzaju tablety, nawet te najprostsze, które z typowo tabletowymi wydaniami nie radzą sobie dobrze. Pliki do pobrania nie są większe niż 25 MB.

Wydanie wiosenne e-kwartalnika będzie promowane w portalu www.zwierciadlo.pl, w newsletterach wydawnictwa, serwisie ogłoszeniowym www.rozwojosobisty.zwierciadlo.pl, wydaniu tabletowym Zwierciadła, magazynach Zwierciadło i Sens oraz na profilach grupy na Facebooku.

Elektroniczny magazyn „Zdrowie ma Sens” wydawany będzie w cyklu kwartalnym. Pierwsze, wiosenne wydanie ukazało się w objętości 70 stron. Kolejny numer kwartalnika ukaże się z pierwszym dniem lata. 

Komentarze

Powiązane

11.02.16, 08:02
prasa » informacje
VIVA! w cenie 99 groszy
11 lutego br. w sprzedaży pojawi się nowe wydanie dwutygodnika „Viva!” (Edipresse Polska). Numer wejdzie do sprzedaży w promocyjnej cenie 99 groszy. 
10.02.16, 18:02
prasa » informacje
Zwierciadło z książką Słodkie i zdrowe, czyli desery które możesz jeść codziennie
11 lutego br., w sprzedaży pojawi się marcowe wydanie miesięcznika Zwierciadło (Wydawnictwo Zwierciadło) z książką „Słodkie i zdrowe, czyli desery które możesz jeść codziennie”.
10.02.16, 17:02
prasa » informacje
Kalendarz ogrodnika z magazynem Magnolia
Marcowy numer miesięcznika „Magnolia" (Agora), dostępny w sprzedaży od 11 lutego br., będzie sprzedawany także z "Kalendarzem ogrodnika". 
10.02.16, 09:02
prasa » informacje
Mam Ogród z większą ilością stron i droższy o 30 gr
W drugą rocznicę wejścia na rynek magazyn "Mam Ogród" (Phoenix Press) zwiększa objętość o 20 stron.
09.02.16, 22:02
prasa » informacje
Magazyn Gdynia. Miasto Dobrego Wzoru z Gazetą Wyborczą
W środę, 10 lutego br., wraz z ogólnopolskim wydaniem „Gazety Wyborczej” (Agora) ukaże się pierwszy numer magazynu „Gdynia. Miasto Dobrego Wzoru". 
08.02.16, 19:02
prasa » informacje
Radek Pestka na okładce Avanteen
Kupony rabatowe do ponad 800 sklepów oraz okładka ze zwycięzcą piątej edycji programu "Top Model" Radkiem Pestką. Tak będzie wyglądać najnowszy numer magazynu „Avanteen”. (Agora).
08.02.16, 18:02
prasa » informacje
Katolew na walizkach. Felietony Szymona Hołowni w Tygodniku Powszechnym
Szymon Hołownia pojawi się na łamach „Tygodnika Powszechnego” jako stały felietonista. 
06.02.16, 17:02
prasa » informacje
Focus i Chip organizują plebiscyty
Redakcja miesięcznika „Focus” organizuje plebiscyt, który ma wyłonić największe wydarzenie naukowe minionego roku w Polsce. Z kolei czytelnicy magazynu „CHIP” będą wybierać najlepszy produkt roku spośród m.in. smartfonów, tabletów i aplikacji mobilnych.
05.02.16, 15:02
prasa » informacje
Najpiękniejsze polskie piosenki o miłości z Gazetą Wyborczą
We wtorek i środę, 9 i 10 lutego br. razem z „Gazetą Wyborczą” (Agora) będzie można kupić dwie płyty CD z najpiękniejszymi polskimi miłosnymi przebojami.
05.02.16, 08:02
prasa » informacje
Pierwszy numer ELLE Man ze sprzedażą ponad 27 tys. egzemplarzy
Pierwszy numer "ELLE Man", nowego czasopisma z portfolio Burda Media Polska , sprzedał się w ponad 27 tys. egzemplarzy.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Konkursy
do 30.04.16

Pula nagród konkursu to aż 100 książek!

do 12.03.16

Do zdobycia jeden egzemplarz "Misia Uszatka".

do 11.03.16

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 13 lutego 2016
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

21-22 kwietnia 2016 r., Rzeszów.