05.05.16, 17:26

Czy warto kupić iPhone 6S?

Fot.: materiały prasowe

Zastanawiasz się pewnie jak wielu użytkowników, czy to kolejna zachcianka i modny gadżet czy rzeczywiście przydatna rzecz, która ułatwi Ci funkcjonowanie w tym zagonionym świecie. Nie ma jednoznaczniej odpowiedzi na to pytanie. Ilu użytkowników, tyle opinii. Warto więc przyjrzeć się bliżej samemu modelowi by ocenić, czy wiele się w nim zmieniło i czy aby na pewno wpływa to aż tak znacząco na komfort użytkowania telefonów marki Apple. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o iPhone 6S, koniecznie zapoznaj się z naszym materiałem i podejmij decyzję. Mamy nadzieję, że pomożemy!

Na pierwszy rzut oka

Dosłownie chwilę temu pojawił się w naszym kraju i już wzbudził wiele kontrowersji. Jedni mówią o nim w samych superlatywach, inni że jest totalnie niepotrzebnym wydatkiem. Niemniej jednak warto przyjrzeć się mu bliżej. Czym się różni w pierwszym momencie? Można go kupić w jednym z czterech kolorów Silver, Space Grey, Pink oraz Gold, a nie jak to było ostatnio w trzech. Nowa opcja kolorystyczna zapewne bardziej spodoba się paniom, ale ważne, że jest. Co warto zauważyć nowy iPhone 6S jest troszkę grubszy i cięższy od swojego starszego brata. Z tyłu posiada oczywiście znak S, który jako jedyny znak zewnętrzny właściwie pomaga nam rozróżnić te dwa modele od siebie. Jak to jednak było w przypadku iPhone 3GS (eS-ka była skrótem od angielskiego słówka Speed), również w tym wypadku nie jesteśmy zawiedzeni.  Bezsprzecznie mamy bowiem do czynienia z modelem dużo szybszym niż poprzedni.

Co kryje we wnętrzu?

Prócz zewnętrznego designu iPhone 6S zyskał mocno na funkcjonalności. Przede wszystkim zostały wymienione w nim procesory, na procesor A9, który jest znacznie wydajniejszy i wpływa na płynność pracy całego urządzenia. Ponadto, funkcja TouchID pracuje w nim zdecydowanie szybciej, niż w iPhone 6. Co ważne, aparat w iPhone 6S zyskał zupełnie nową matrycę 12 Mpix, a także możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości 4K. Na uwagę zasługuje (nareszcie) zmieniony przedni aparat, który zamiast marnych 1,2 ma teraz kamerkę rozdzielczości 5 Mpix. Wielu ucieszy się z wieści, że iPhone 6S posiada także wbudowany w wyświetlacz 3D Touch, który rozpoznaje siłę nacisku kciuka na ekran, co umożliwia ustawianie wielu ciekawych opcji, np. podczas odbierania poczty mailowej.

Czy warto kupić iPhone 6s?

Jeśli masz starszy model iPhone’a niż iPhone 6 to nie kupuj iPhone 6. Zamiast tego dołóż do iPhone 6S, a na pewno nie pożałujesz tej decyzji. Zanim jednak zapłacisz, przemyśl jeszcze jedną kwestię, a mianowicie pojemność Twojego nowego telefonu, która jest kluczowa jeśli chodzi o cenę smartfonów marki Apple. Modele dostępne na polskim rynku to klasyczne 16 GB (trochę mało, biorąc pod uwagę możliwość nagrywania w 4K), 64 GB, do kupienia w http://www.play.pl/telefony/apple-iphone-6s-64gb-grey oraz 128 GB. Czasem warto wydać więcej. Jeżeli zaś jesteś osobą, która zmienia iPhone’a z każdą innowacją to przejście z iPhone’a 6 na 6S choć będzie przeskokiem, nie zaskoczy Cię aż tak mocno. Niemniej na pewno sprawi sporo radości, więc naszym zdaniem i tak warto.

Komentarze

Powiązane

31.01.18, 12:12
| biznes i technologie » informacje
ANIKo. ALDI wprowadza nowy koncept w Polsce
Firma ALDI wprowadza nowy koncept wizualny o nazwie ANIKo, który ma pomóc klientom w bardziej intuicyjnych zakupach. Motywem przewodnim formatu ma być świeżość i prostota komunikacji. 
31.01.18, 08:00
| biznes i technologie » informacje | reklama & PR » wywiady
Alicja Jagodzińska: Kampania T-Mobile jest świetną promocją dla mojej firmy
Rozmowa z Alicją Jagodzińską, współwłaścicielka marki Legal Cakes o kampanii T-Mobile, sukcesie firmy i planach na 2018 rok.
28.01.18, 09:00
| biznes i technologie » informacje
Serwis iPKO umożliwia już rejestrację firmy w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej
Nowy wniosek dostępny w serwisie iPKO pozwala na jednoczesną rejestrację firmy w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej oraz otwarcie rachunku firmowego w PKO Banku Polskim. 
26.01.18, 08:00
| biznes i technologie » informacje
Nano Games opracowało prototyp symulatora szkoleniowego VR do obsługi naziemnej lotnisk
Nano Games opracowało prototyp symulatora szkoleniowego VR do obsługi naziemnej lotnisk. Nowatorski symulator krakowskiej spółki pomoże wyszkolić pracowników
24.01.18, 08:00
| biznes i technologie » informacje
Jan Kolański (Colian): Na sukces Made in Poland powinni pracować zarówno producenci, jak i władze
Rozmowa z Janem Kolańskim, Prezesem Zarządu Colian, m.in. o ostatniej akwizycji, planach na 2018 r. i polskich markach, które przeżywają renesans.
23.01.18, 18:00
| internet » informacje | biznes i technologie » informacje
Chatbot Wrocławia. Pierwszy w Polsce całodobowy punkt informacji turystycznej
We Wrocławiu działa chatbot - pierwszy w Polsce wirtualny, samorządowy doradca, który informuje zainteresowanych o turystycznych możliwościach stolicy Dolnego Śląska.
20.01.18, 17:00
| biznes i technologie » informacje
Komputronik Biznes partnerem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza
Komputronik Biznes od 3 stycznia br. ma nowego partnera – Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wynikiem niedawno podpisanej umowy ma być stała współpraca – połączenie nauki i biznesu.
19.01.18, 22:00
| telewizja » informacje | biznes i technologie » sprzęt
Plus i Cyfrowy Polsat oferują nowy Zestaw Internetu Domowego 300
Wkrótce do oferty sieci Plus i Cyfrowego Polsatu trafi Zestaw Internetu Domowego 300. Jest to najnowsza generacja i kolejny etap rozwoju unikalnego na polskim rynku rozwiązania, które jest oferowane przez Grupę Cyfrowy Polsat od 2014 r.
17.01.18, 21:00
| biznes i technologie » informacje
Nowy salon Agata w Gorzowie Wielkopolskim zostanie otwarty w drugiej połowie 2018 r.
Salon meblowy Agata kontynuuje budowę nowego obiektu w Gorzowie Wielkopolskim. Planowane otwarcie salonu nastąpi w drugiej połowie 2018 r.
16.01.18, 21:00
| biznes i technologie » informacje
Kawiarnia Costa Coffee także w Pasażu Tesco w Krakowie
Pod koniec 2017 r., Costa Coffee otworzyła kolejną kawiarnię zlokalizowaną w Pasażach Tesco. Nowy punkt pojawił się w Centrum Handlowym przy ul. Kapelanka 54 w Krakowie.
Subskrybuj RSS działu biznes i technologie: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 20.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 19.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz audiobooka.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL