24.06.07, 16:06

Pancerny dysk twardy

Seagate wyprodukował 2,5-calowy dysk twardy zbudowany z myślą o działaniu w ekstremalnych warunkach
Seagate wyprodukował 2,5-calowy dysk twardy zbudowany z myślą o działaniu w ekstremalnych warunkach. Dysk ma wysoką odporność na ekstremalne warunki temperaturowe (od -30 do +85 stopni Celsjusza), wstrząsy, wilgotność (do 90%), wibracje i duże wysokości (do 5 tysięcy metrów nad poziomem morza). Produkt jest dedykowany osobom które wymagają od sprzętu wytrzymałości i niezawodności nawet w najbardziej niesprzyjających okolicznościach. Pojemności jakie zostaną zaproponowane klientom to 30GB, 40GB i 60GB z interfejsami zarówno SATA, jak i PATA. Seagate obejmie "pancerne" dyski pięcioletnim okresem gwarancyjnym.

Komentarze

Powiązane

01.04.14, 20:04
technologie & IT » telefonia
Blisko 75 proc. Polaków woli wiadomości sms od komunikatorów internetowych
Wraz z pojawieniem się na rynku smartfonów, 160-znakowe wiadomości tekstowe – czyli popularne smsy, które zrewolucjonizowały komunikację międzyludzką w latach 90. – miały odejść w zapomnienie. Jednak, jak wynika z badania platformy SerwerSMS.pl, Polacy wciąż chętniej wysyłają smsy, niż korespondują za pomocą komunikatorów internetowych. 
01.04.14, 11:04
technologie & IT » informacje
Rządowy projekt ustawy konsumenckiej ograniczy zamawianie usług przez telefon
Prace nad rządowym projektem ustawy konsumenckiej, wdrażającej dyrektywę unijną, wciąż trwają. Część zmian zawartych w projekcie wykracza poza przepisy dyrektywy. I to ze szkodą dla działających na rynku przedsiębiorstw. 
31.03.14, 09:03
technologie & IT » telefonia
Netia chce rozbudować sieć publicznych hotspotów
Modernizacja infrastruktury i rozwój usług telewizyjnych to priorytety inwestycyjne Netii. Spółka przygląda się również możliwościom wyjścia poza rynek telekomunikacyjny, choć konkretnych planów związanych z usługami łączonymi jeszcze nie ma. 
29.03.14, 13:03
technologie & IT » informacje
Money.pl udostępnia biznesowe skrzynki pocztowe‏
Usługa poczty internetowej jest częścią nowego, odświeżonego interfejsu konta użytkownika. Dzięki niej możliwe jest nie tylko wysyłanie i odbieranie e-maili, ale również kontrolowanie stanu inwestycji, zarządzanie domowym budżetem oraz dostęp do najświeższych informacji rynkowych - w telefonie komórkowym i na tablecie.
27.03.14, 09:03
technologie & IT » telefonia
Operatorzy telekomunikacyjni liczą na wyższe przychody dzięki rosnącej sprzedaży smartfonów i tabletów
Rynek tabletów i smartfonów – mimo dynamicznych wzrostów w ostatnich latach – wciąż jest dla operatorów komórkowych bardzo perspektywiczny. Liczą oni nie tylko na większą sprzedaż tych urządzeń, lecz także na zwiększony popyt na transmisję danych, jaką generują smartfony i tablety. A to z kolei poprawia przychody operatorów.
20.03.14, 21:03
technologie & IT » sprzęt
Samsung wspólnie z 20th Century Fox stworzy nowy system dystrybucji materiałów UHD
Firma Samsung Electronics ogłosiła nawiązanie strategicznej współpracy z wiodącym hollywoodzkim studiem filmowym 20th Century Fox. Celem współpracy jest stworzenie bezpiecznego systemu dystrybucji materiałów Ultra High Definition (UHD).
12.03.14, 09:03
technologie & IT » telefonia
UKE deklaruje pomoc operatorom wirtualnym
Wirtualni operatorzy telekomunikacyjni chętnie rejestrują swoją działalność, jednak ich aktywność na rynku jest słabo widoczna. Zdaniem prezes UKE, nie zdołali zdobyć nawet 1-proc. udziału w rynku. Urząd deklaruje im pomoc.
10.03.14, 09:03
technologie & IT » telefonia
UKE: składanie ofert wstępnych w aukcji częstotliwości 800 MHz ma zakończyć się w maju
Do 19 marca br. potrwają konsultacje dotyczące dokumentacji związanej z aukcją na rezerwację częstotliwości z pasma 800 MHz. Składanie ofert powinno rozpocząć się po sprawdzeniu i uwzględnieniu uwag operatorów, czyli – jak szacuje prezes UKE – po ok. trzech tygodniach. 
08.03.14, 22:03
technologie & IT » telefonia
T-Mobile Polska złożył pozew dotyczący ugody ze Sferią
6 marca 2014 r., do Sądu Okręgowego w Warszawie został złożony przez T Mobile Polska S.A. pozew o ustalenie nieważności ugody z dnia 16 lipca 2013 r. pomiędzy Ministerstwem Administracji i Cyfryzacji oraz Sferią S.A. - poinformowało Biuro Prasowe T-Mobile. 
07.03.14, 10:03
technologie & IT » informacje
Aplikacja mobilna sieci kin Helios
Ogólnopolska sieć kin Helios udostępniła aplikację na telefony komórkowe z systemem iOS i Android, która pozwala kupować i rezerwować bilety do wszystkich kin tej sieci w Polsce. Oprogramowanie działa w oparciu o system płatności mobilnej SkyCash.
Słuchaj radio.nadaje.com w telefonie
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu technologie & IT: rss
Konkursy
do 15.05.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

do 15.05.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

do 14.05.14

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 16 kwietnia 2014
Polecamy