30.03.17, 13:03

13 Ulica z odświeżoną oprawą graficzną i ścieżką dźwiękową od Hansa Zimmera

KV kampanii
Fot.: materiały prasowe

31 marca br. zadebiutuje odświeżona oprawa graficzna 13 Ulicy. Towarzyszyć jej będzie nowa ścieżka dźwiękowa od zdobywcy Oscara, Hansa Zimmera oraz nowości programowe.

Kanał 13 Ulica zmienia oprawę graficzną stacji, która ma zostać wzbogacona o ścieżkę dźwiękową stworzoną przez jednego z najlepszych twórców muzyki filmowej, zdobywcy Oscara i dwóch Złotych Globów, Hansa Zimmera. Wyprodukowany przez należącą do Zimmera firmę Bleeding Fingers, soundtrack zawiera serię elementów dźwiękowych przygotowanych z myślą o działaniach promocyjnych na antenie kanału i poza nią.

Możliwość wywarcia wpływu na wizerunek międzynarodowej marki telewizyjnej stanowiła dla mnie ogromne wyróżnienie” – powiedział Hans Zimmer. „Do tej pory moja twórczość ograniczała się do muzyki filmowej i serialowej, więc pomoc w wykreowaniu nowego charakteru całego kanału telewizyjnego, była dla mnie wielką przyjemnością i wyzwaniem” – skomentował muzyk.

Nowa oprawa graficzna kanału powstała dzięki współpracy działu marketingu NBCUniversal z wielokrotnie nagradzaną agencją kreatywną Red Bee.

„Naszym celem jest zmiana postrzegania 13 Ulicy, z linearnego kanału telewizyjnego do wieloplatformowej marki skoncentrowanej na temacie intrygi i sensacji” – komentuje zmiany Lee Raftery, Chief Marketing Officer, NBCU International.

Wprowadzeniu odświeżonej odsłony graficznej towarzyszy zakup nowych elementów oferty programowej. NBCUniversal Internation Networks nabyło prawa do seriali „Chance” i „Loch Ness”.

24 kwietnia o godz. 22:00 pojawi się po raz pierwszy serial „Chance”, w którym w roli tytułowego, zgorzkniałego neuropsychiatry, dr. Eldona Chance’a, wystąpi znany z serialu „Dr House”, Hugh Laurie. 10-odcinkowy thriller psychologiczny opowiada o borykającym się ze skomplikowaną sprawą rozwodową i znudzonym rutyną swojej dotychczasowej pracy lekarzu, który zostaje wciągnięty do zupełnie zdemoralizowanego, pełnego kłamstw i przemocy świata. W drugiej połowie roku, kanał wyemituje brytyjski serial „Loch Ness”, w którym bohaterowie mają niewiele czasu, aby powstrzymać potwora – seryjnego mordercę – przed kolejną zbrodnią. W rolach głównych zobaczymy Laurę Fraser (znaną z m.in. z „Breaking Bad”) i Siobhan Finneran (m.in. „Downton Abbey”).

Komentarze

Powiązane

17.11.17, 16:11
telewizja » informacje
Nowy kanał Eleven Sports 4 na platformie nc+
20 listopada br. zostanie uruchomiony nowy kanał Eleven Sports 4. Przez pierwsze trzy miesiące będzie on dostępny tylko dla abonentów platformy nc+.
17.11.17, 16:11
telewizja » informacje
DISCO GARY czyli Rodzinne pary na antenie POLO TV
Na antenie telewizji POLO TV wystartuje nowy program kulinarny „DISCO GARY, czyli Rodzinne pary”. W każdym odcinku rywalizować będą dwuosobowe drużyny, składające się z członków rodzin. Ich zmagania oceniać będzie jury złożone z profesjonalnego szefa kuchni oraz gwiazd disco polo.
17.11.17, 13:11
telewizja » informacje
Startuje Eleven Sports 4. Eleven Sports zmienia nazwy i logotypy swoich stacji
20 listopada br., ELEVEN SPORTS zmieni nazwy i logotypy kanałów telewizyjnych ze swojego portfolio. Rebranding związany jest ze startem nowego kanału, który na początku będzie dostępny tylko w ofercie platformy nc+.
17.11.17, 08:11
telewizja » badania rynku
Joker z rekordową widownią
Odcinek teleturnieju „Joker”, emitowany w środę 15 listopada br. o godz. 20.00 na antenie Super Polsat, przyciągnął przed telewizory średnio 220 tys. widzów (dane: NAM). 
16.11.17, 19:11
telewizja » informacje
INEA z akcją dla nowych klientów. Operator rozda konsole PlayStation 4 i Xbox One
W ramach najnowszej akcji INEA „Moc prezentów”, trwającej od 14 listopada br., osoby które kupią internet oraz telewizję od INEA, otrzymają najnowszą konsolę PlayStation 4 lub Xbox One z grą FIFA 18 za 1 zł.
16.11.17, 17:11
telewizja » informacje
Grupa Multimedia Polska ma 757,6 tys. klientów usług telekomunikacyjnych
Przychody Grupy Multimedia Polska za trzy kwartały 2017 r. wyniosły 510,2 mln zł, co oznacza nieznaczny spadek o 2,4 proc. w porównaniu do tego samego okresu roku ubiegłego. Na koniec września br. z usług Grupy Multimedia Polska korzystało ponad 757,6 tys. klientów usług telekomunikacyjnych.
16.11.17, 14:11
telewizja » informacje
Prof. Mirosław Filiciak: To nie koniec telewizji
Nawet w dobie internetu pozostaje skutecznym medium, ale czy w przyszłości też tak będzie? Telewizja. O perspektywach jej rozwoju pisze prof. Mirosław Filiciak, kierownik School of Ideas Uniwersytetu SWPS.
16.11.17, 13:11
telewizja » informacje
BBC promuje premierę Błękitnej Planety II
BBC Worldwide wykorzystało druk 3D w ramach kampanii reklamowej „Błękitnej Planety II”, która w Polsce będzie miała swoją premierę na kanale BBC Earth 16 listopada br. o godz. 19:55.
16.11.17, 08:11
telewizja » seriale
Pożegnanie Lucjana Mostowiaka. M jak Miłość z rekordową widownią w sezonie
Wtorkowy, 1329. odcinek serialu „M jak Miłość” w TVP2 zanotował rekordową widownię 6,3 mln widzów (udziały w rynku wyniosły 39,25 proc.), a zasięg wyniósł 7,5 mln (dane: NAM). 
15.11.17, 19:11
telewizja » informacje
Kamil Stoch. Moja Historia. Program o skoczku narciarskim w Eurosporcie 1
Podwójny mistrz olimpijski, multimedalista mistrzostw świata, zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni i zdobywca Kryształowej Kuli – sportowe wyczyny Kamila Stocha są znane wszystkimi kibicom skoków narciarskich. Eurosport pokaże codzienne życie skoczka.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu telewizja: rss
Konkursy
do 17.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz gry.

do 16.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 15.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

Kalendarium
Dziś jest 19 listopada 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL