07.04.17, 13:04

Awanse i nowe osoby w dziale marketingu sieci Multikino

W pierwszym kwartale 2017 r. nastąpiły zmiany na kluczowych stanowiskach w dziale marketingu sieci kin Multikino. Awanse otrzymali Edyta Pawłowicz-Ziurkowska, Igor Przespolewski i Natalia Kaleta-Nguyen. Ponadto do zespołu dołączyli: Marzena Piotrowska i Radosław Rybicki.

Edyta Pawłowicz-Ziurkowska awansowała na stanowisko Dyrektor Działu Marketingu. Swoją karierę rozpoczęła w sieci kin Ster Century, a kolejne doświadczenia zdobywała w firmie Cushman&Wakefield oraz grupie Agora. Do działu marketingu Multikina dołączyła w 2005 r. Jako Dyrektor Działu Marketingu jest odpowiedzialna za tworzenie strategii marketingowej firmy, kierowanie działem marketingu oraz wdrażanie kluczowych, dedykowanych projektów.

Igor Przespolewski, który z Multikinem jest związany od 2013 r., awansował na Marketing Managera. Na nowym stanowisku Przespolewski odpowiedzialny jest za kreowanie i nadzorowanie strategii marketingowych oraz działań promocyjnych związanych z filmami i wydarzeniami specjalnymi wprowadzanymi przez Multikino S.A. Obowiązki te wiążą się ze ścisłą współpracą z dystrybutorami filmowymi oraz dostawcami kontentu pozafilmowego.

Natalia Kaleta-Nguyen awansowała na stanowisko PR Managera. Ma osiem lat doświadczenia w branży public relations. Wcześniej pracowała w Euro RSCG Sensors (obecnie Havas PR Warsaw). Do sieci Multikino dołączyła w 2012 r. W nowej roli poza zarządzaniem komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną firmy jest odpowiedzialna za budowanie strategii content marketingowej oraz prowadzenie współpracy z influencerami.

Wraz ze zmianami w strukturze działu marketingu sieci Multikino do zespołu dołączyły dwie nowe osoby: Marzena Piotrowska oraz Radosław Rybicki.

Marzena Piotrowska pełni funkcję Specjalisty ds. Marketingu i jest odpowiedzialna m.in. za komunikację sieci Multikino w mediach społecznościowych oraz współpracę z partnerami mediowymi. Dotychczasowe doświadczenie zdobywała w Metrohouse S.A.

Radosław Rybicki objął stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Marketingu. Jego zadaniem jest wsparcie działań Marketing Managera. Wcześniej pracował między innymi w Ferrero.

Dział marketingu sieci Multikino odpowiada za: promocję filmów oraz wydarzeń specjalnych, prowadzenie kluczowych akcji z partnerami, jak na przykład „Środy z Orange”, działania w mediach społecznościowych, tworzenie contentu oraz projektów dedykowanych poszczególnym grupom widzów.

Komentarze

Powiązane

28.05.17, 14:05
reklama & PR » informacje
Havas Engage ponownie dla H&M
Havas Engage nawiązał współpracę z H&M. Agencja jest odpowiedzialna za promocję trzech otwarć sklepów marki w Polsce. To już kolejna współpraca Havas Engage z H&M.
27.05.17, 19:05
reklama & PR » informacje
Mistrzowie grillowania. Rusza aplikacja Henryka Kani
ZM Henryk Kania S.A. na swojej stronie internetowej oraz profilu marki Maestro na Facebooku wystartował właśnie z aplikacją konkursową „Mistrzowie grillowania”. Codziennie do wygrania będzie jeden, spersonalizowany fartuch, a w finale grill gazowy wraz z akcesoriami.
27.05.17, 17:05
reklama & PR » informacje
Royal Canin służy radą właścicielom kotów
Opus B przygotował dla Royal Canin kampanię edukacyjną, zwracającą uwagę na żywienie kotów po zabiegu sterylizacji.
27.05.17, 13:05
reklama & PR » informacje
Mobext i Socialyse promują innowacyjną aplikację mobilną Tankuj24
Na rynku pojawiła się nowa aplikacja Unimot S.A. – Tankuj24. Stworzona przez Polaków platforma pozwala na zakup paliwa taniej niż w tradycyjnej sprzedaży. Promocję aplikacji wspierają Mobext i Socialyse, należące do Havas Media Group.
27.05.17, 12:05
reklama & PR » informacje
Piotr Żyła promuje fotele VIP w sieci Multikino
 W ofercie Multikina, należącego do Grupy VUE, na widzów czekają luksusowe fotele VIP. W ich promocję sieć kinowa zaangażowała Piotra Żyłę, polskiego skoczka narciarskiego, który wciela się w postaci głównych bohaterów z największych kinowych hitów.
27.05.17, 11:05
reklama & PR » informacje
Bądź mądry i dalEKOwzroczny
Ruszyła trzecia edycja kampanii edukacyjnej „Bądź mądry”. Kompania Piwowarska, Rekopol oraz popularni blogerzy i youtuberzy ponownie zachęcają do bycia eko.
27.05.17, 09:05
reklama & PR » informacje
Sokół i Dawid Podsiadło we wspólnym teledysku. Kolejny element kampanii Johnnie Walker
Johnnie Walker zaprosił do współpracy Sokoła, legendę polskiego hip-hopu, i Dawida Podsiadło, jednego z najbardziej znaczących obecnie artystów na polskiej scenie muzycznej. W ramach kampanii zrealizowano teledysk do wspólnego utworu obu artystów "Świadomy sen". 
26.05.17, 19:05
reklama & PR » informacje
Najnowsza kampania Bebilon 2: Marka najczęściej rekomendowana przez pediatrów
Ruszyła nowa kampania marki Bebilon 2, której celem jest budowanie świadomości wśród konsumentów, że Bebilon 2 z Pronutra+ to nr 1 w rekomendacjach pediatrów. Działania obejmują telewizję, prasę, internet i nośniki OOH.
26.05.17, 18:05
reklama & PR » informacje
Albedo Marketing dla nowej linii kosmetycznej Henkel
W portfolio Henkla pojawiły się nowe produkty – Syoss SalonPLEX, kosmetyki do odbudowy struktury włosa. Za działania wizerunkowe i kampanię promocji sprzedaży odpowiada Albedo Marketing.
26.05.17, 17:05
reklama & PR » informacje
Canon ogłasza europejską kampanię Live For The Story
Firma Canon ogłosiła rozpoczęcie kampanii ”Live For The Story”, której celem jest zmiana postrzegania marki wśród młodych użytkowników. Zintegrowana i wielokanałowa kampania obejmuje 19 rynków europejskich.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Konkursy
do 31.08.17

Pula nagród w konkursie to aż 103 książki i inne niespodzianki. 

do 26.06.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 25.06.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 29 maja 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

18-20.10.2017 r., Warszawa.

Http://www.Autodoc.PL