07.04.17, 13:04

Awanse i nowe osoby w dziale marketingu sieci Multikino

W pierwszym kwartale 2017 r. nastąpiły zmiany na kluczowych stanowiskach w dziale marketingu sieci kin Multikino. Awanse otrzymali Edyta Pawłowicz-Ziurkowska, Igor Przespolewski i Natalia Kaleta-Nguyen. Ponadto do zespołu dołączyli: Marzena Piotrowska i Radosław Rybicki.

Edyta Pawłowicz-Ziurkowska awansowała na stanowisko Dyrektor Działu Marketingu. Swoją karierę rozpoczęła w sieci kin Ster Century, a kolejne doświadczenia zdobywała w firmie Cushman&Wakefield oraz grupie Agora. Do działu marketingu Multikina dołączyła w 2005 r. Jako Dyrektor Działu Marketingu jest odpowiedzialna za tworzenie strategii marketingowej firmy, kierowanie działem marketingu oraz wdrażanie kluczowych, dedykowanych projektów.

Igor Przespolewski, który z Multikinem jest związany od 2013 r., awansował na Marketing Managera. Na nowym stanowisku Przespolewski odpowiedzialny jest za kreowanie i nadzorowanie strategii marketingowych oraz działań promocyjnych związanych z filmami i wydarzeniami specjalnymi wprowadzanymi przez Multikino S.A. Obowiązki te wiążą się ze ścisłą współpracą z dystrybutorami filmowymi oraz dostawcami kontentu pozafilmowego.

Natalia Kaleta-Nguyen awansowała na stanowisko PR Managera. Ma osiem lat doświadczenia w branży public relations. Wcześniej pracowała w Euro RSCG Sensors (obecnie Havas PR Warsaw). Do sieci Multikino dołączyła w 2012 r. W nowej roli poza zarządzaniem komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną firmy jest odpowiedzialna za budowanie strategii content marketingowej oraz prowadzenie współpracy z influencerami.

Wraz ze zmianami w strukturze działu marketingu sieci Multikino do zespołu dołączyły dwie nowe osoby: Marzena Piotrowska oraz Radosław Rybicki.

Marzena Piotrowska pełni funkcję Specjalisty ds. Marketingu i jest odpowiedzialna m.in. za komunikację sieci Multikino w mediach społecznościowych oraz współpracę z partnerami mediowymi. Dotychczasowe doświadczenie zdobywała w Metrohouse S.A.

Radosław Rybicki objął stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Marketingu. Jego zadaniem jest wsparcie działań Marketing Managera. Wcześniej pracował między innymi w Ferrero.

Dział marketingu sieci Multikino odpowiada za: promocję filmów oraz wydarzeń specjalnych, prowadzenie kluczowych akcji z partnerami, jak na przykład „Środy z Orange”, działania w mediach społecznościowych, tworzenie contentu oraz projektów dedykowanych poszczególnym grupom widzów.

Komentarze

Powiązane

23.04.17, 19:04
reklama & PR » informacje
FIRST LINE Polska z loterią promocyjną dla marki Sadolin
Agencja FIRST LINE Polska wygrała przetarg na organizację ogólnopolskiej loterii promocyjnej dla marki Sadolin. Akcja wspierana jest kampanią reklamową, a nagrodą główną jest drewniany dom nad jeziorem.
23.04.17, 18:04
reklama & PR » informacje
Hoop Cola i Hand Made rozwijają platformę komunikacyjną
Hand Made i Hoop Polska pogłębiają i rozwijają współpracę w oparciu o flagowy produkt (Hoop Colę), która przechodzi właśnie istotny relaunch.
23.04.17, 15:04
reklama & PR » informacje
Kolejna odsłona kampanii promocyjnej salonów Agata z udziałem Małgorzaty Sochy
20 kwietnia br. ruszyła nowa odsłona kampanii salonów Agata - jednego z największych dystrybutorów mebli i artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce.
23.04.17, 13:04
reklama & PR » informacje
Comitor klientem OKK!
Agencja OKK! rozpoczęła współpracę z firmą Comitor, importerem kontraktowym zlewozmywaków takich firm, jak Blanco, Best, Novy czy Küppersbusch. 
22.04.17, 18:04
reklama & PR » informacje
Szczęśliwa wątroba, szczęśliwy Ty. Rusza nowa kampania dla wątroby
Wątroba to jeden z najważniejszych narządów w organizmie . W celu zwiększenia świadomości na temat tego kluczowego narządu, firma Sanofi, rozpoczyna kampanię edukacyjną „Szczęśliwa wątroba, szczęśliwy Ty”.
22.04.17, 17:04
reklama & PR » informacje
Communication Unlimited wprowadza nowy styl dla Super-Pharm Polska
Agencja Communication Unlimited zrealizowała kampanią „W Pięknym Stylu” dla sieci Super-Pharm Polska.
22.04.17, 14:04
reklama & PR » informacje
Acana Polska nowy klientem BJ Group
Agencja BJ Group rozpoczęła współpracę z Acana Polska, dystrybutorem wysokiej klasy Biologicznie Odpowiedniego Jedzenia oraz różnorodnych artykułów dla psów i kotów. 
22.04.17, 13:04
reklama & PR » informacje
click community dla marki Iluve
Agencja click community od marca br. prowadzi profil na Facebooku, Instagramie i Pintereście marki Iluve, która oferuje designerskie oświetlenie do pomieszczeń wewnętrznych. 
21.04.17, 19:04
reklama & PR » informacje
Marka momondo nowym klientem Grayling Poland
Grayling Poland ogłosił rozpoczęcie współpracy z momondo – globalną, niezależną i darmową wyszukiwarką porównującą miliardy cen lotów, hoteli i wynajmu samochodów na całym świecie.
21.04.17, 17:04
reklama & PR » informacje
Odzyskaj naturalny rytm. Kampania Lipton Green Ice Tea
18 kwietnia br. ruszyła kolejna odsłona kampanii Lipton Green Ice Tea pod hasłem przewodnim „Odzyskaj naturalny rytm“.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Konkursy
do 26.05.17

Pula nagród w konkursie to aż 102 książki i inne niespodzianki. 

do 21.05.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Na własną rekę” Chris’a Tvedt’a.

do 20.05.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Fortuna i namiętności. Zemsta” Małgorzaty Gutkowskiej-Adamczyk.

Kalendarium
Dziś jest 24 kwietnia 2017
Polecamy
Konferencje

11.05.2017 r., Katowice.

22.04.2017 r., Lublin.

Http://www.Autodoc.PL