24.08.17, 17:08

.NET DeveloperDays 2017 – poznaj najnowsze trendy w programowaniu i porozmawiaj ze specjalistami z całego świata!

Grafika wydarzenia
Fot.: materiały prasowe

Już w październiku w Warszawie programiści z całego świata będą mieli okazję wziąć udział w prelekcjach oraz dyskusjach na temat platformy .NET.

Co czeka na uczestników?

Trzy równoległe ścieżki tematyczne, całodzienne prelekcje poświęcone konkretnemu zagadnieniu (pre-cons) oraz impreza integracyjna – to skrócony opis najbliższej edycji .NET DeveloperDays, która odbędzie się między 18 a 20 października w Hali EXPO XXI.

Posłuchaj ekspertów

Pierwszego dnia konferencji sesja otwarcia zostanie wygłoszona przez Michele Leroux Bustamante (Surviving Microservices).  Michele  jest założycielem i zarazem CIO w firmie Solliance (solliance.net), a także dyrektorem regionalnym Microsoft i Microsoft Azure MVP. Przez ostatnie 20 lat zajmowała wysokie stanowiska kierownicze w korporacjach, wdrażając i nadzorując różnorodne projekty związane z IT. Zarządzała również bezpieczeństwem i zgodnością oraz technologiami cloud computing i DevOps.  

W ciągu kolejnych dwóch dni wystąpią m.in. Dino Esposito, Alex Mang,  Alon Fliess, Sasha Goldshtein, Daniel Marbach, Gill Cleeren czy Sebastian Solnica.

Wydarzenie zostanie zakończone wystąpieniem Neala Forda (Stories Every Developer Should Know), który na co dzień pracuje w ThoughtWorks jako dyrektor i architekt oprogramowania. Jest znanym na całym świecie ekspertem w dziedzinie opracowywania i dostarczania oprogramowania, specjalizuje się w połączeniu szybkich technik inżynieryjnych i architektury oprogramowania.

Skróty poszczególnych sesji i opisy występujących prelegentów dostępne są na stronie wydarzenia. 

Poznaj innych programistów!

Na pierwszy dzień wydarzenia (po zakończeniu przewidzianych sesji) zaplanowana jest również impreza integracyjna dla wszystkich uczestników oraz prelegentów. W praktyce przez cały czas trwania wydarzenia uczestnicy będą jednak mieli okazję na dyskusje oraz wymienianie się wiedzą. Konferencja oraz prelekcje odbywać się będą w języku angielskim. Warto dodać, że partnerami wydarzenia są m.in. międzynarodowe klastry (np. ICT Cluster Bulgaria, Vojvodina ICT Cluster) i organizacje związane z IT (np. Girls inTech).

Organizatorem wydarzenia jest firma DATA MASTER, która organizuje także Join! Database Conference.

Kup bilety do 31 sierpnia i zaoszczędź 400zł/100euro!

Wszystkie informacje na temat wydarzenia oraz formularz rejestracji dostępne są na stronie internetowej:
http://net.developerdays.pl/ oraz na facebookowym profilu Konferencji: https://www.facebook.com/DeveloperDays/

Komentarze

Powiązane

20.11.17, 14:11
reklama & PR » ludzie
Nowe osoby w załodze Agencji Allegro
Agencja Allegro wzmacnia zespół. Do działu komunikacji dołączyli Tomasz Czuwara – Communications Manager oraz Tomasz Lewandowski – Communications Executive, a dział kreacji wesprą Magda Jędrusiak – Senior Creative i Oleksandr Pogrebniak – Senior Art Director. 
20.11.17, 13:11
reklama & PR » informacje
Raiffeisen Polbank klientem WebTalk
Raiffeisen Polbank to kolejny klient, który dołączył do portfolio agencji digitalowej WebTalk. Klient został pozyskany w drodze przetargu – firmy rozpoczęły współpracę we wrześniu br.
20.11.17, 12:11
reklama & PR » informacje
Jestem firmą. Influencerzy w kampanii Idea Banku
Idea Bank w najnowszych działaniach reklamowych „odkrywa”, że każdy influencer może powiedzieć o sobie „jestem firmą”. Tak brzmi przesłanie nowej kampanii Idea Banku, która wystartowała 13 listopada br.
20.11.17, 10:11
reklama & PR » ludzie
Katarzyna Łukasik w On Board - ECCO Network
Do zespołu Agencji On Board na stanowisko Senior PR Konsultanta dołączyła Katarzyna Łukasik. Współpracę z On Board rozpoczęła w listopadzie br. i pracuje w zespole specjalizującym się w obsłudze firm z sektora energetycznego i finansowego.
20.11.17, 09:11
reklama & PR » informacje
Hyundai promuje nowy model Kona
Rozpoczęła się kampania promująca nowy model typu SUV marki Hyundai – KONA. Launch modelu wspiera kampania promująca w kinie oraz mediach online. 
18.11.17, 20:11
reklama & PR » informacje
Trwa kampania VOD marki Sanytol
Wystartowała kampania VOD promująca markę środków czystości – Sanytol. Media w kampanii, która po raz pierwszy jest prowadzona również na platformach VOD, zaplanował i zakupił dom mediowy Havas Media.
18.11.17, 16:11
reklama & PR » informacje
Ruszyła loteria Semilac. Do wygrania ponad 1300 nagród i samochód hybrydowy
Marka Semilac rozpoczyna ogólnopolską loterię pod hasłem „Hybryda za hybrydę”. Nagrodami są m.in.: produkty Semilac, kultowe torebki O BAG oraz hybrydowa Toyota Yaris.
18.11.17, 12:11
reklama & PR » informacje
Trwa kampania ekspresu NESCAFÉ Dolce Gusto Lumio
Ruszyła kampania launchingowa nowego ekspresu NESCAFÉ Dolce Gusto Lumio. W lokalnej adaptacji działań komunikacyjnych brała udział agencja Hand Made.
18.11.17, 08:11
reklama & PR » informacje
Pracownicy firmy Eurofirany zaangażowani w prace nad billboardem sponsorskim
Trwa świąteczna kampania marki Eurofirany. Motywem przewodnim wszystkich materiałów jest rodzina i czas spędzony w gronie najbliższych, prezenty, choinka i piękne wnętrza.
17.11.17, 22:11
reklama & PR » ludzie
Bartłomiej Pasternak w ITBC Communication
Stanowisko Account Directora działu IT w ITBC Communication objął Bartłomiej Pasternak.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Konkursy
do 17.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz gry.

do 16.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 21 listopada 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL