24.08.17, 17:00

.NET DeveloperDays 2017 – poznaj najnowsze trendy w programowaniu i porozmawiaj ze specjalistami z całego świata!

Grafika wydarzenia
Fot.: materiały prasowe

Już w październiku w Warszawie programiści z całego świata będą mieli okazję wziąć udział w prelekcjach oraz dyskusjach na temat platformy .NET.

Co czeka na uczestników?

Trzy równoległe ścieżki tematyczne, całodzienne prelekcje poświęcone konkretnemu zagadnieniu (pre-cons) oraz impreza integracyjna – to skrócony opis najbliższej edycji .NET DeveloperDays, która odbędzie się między 18 a 20 października w Hali EXPO XXI.

Posłuchaj ekspertów

Pierwszego dnia konferencji sesja otwarcia zostanie wygłoszona przez Michele Leroux Bustamante (Surviving Microservices).  Michele  jest założycielem i zarazem CIO w firmie Solliance (solliance.net), a także dyrektorem regionalnym Microsoft i Microsoft Azure MVP. Przez ostatnie 20 lat zajmowała wysokie stanowiska kierownicze w korporacjach, wdrażając i nadzorując różnorodne projekty związane z IT. Zarządzała również bezpieczeństwem i zgodnością oraz technologiami cloud computing i DevOps.  

W ciągu kolejnych dwóch dni wystąpią m.in. Dino Esposito, Alex Mang,  Alon Fliess, Sasha Goldshtein, Daniel Marbach, Gill Cleeren czy Sebastian Solnica.

Wydarzenie zostanie zakończone wystąpieniem Neala Forda (Stories Every Developer Should Know), który na co dzień pracuje w ThoughtWorks jako dyrektor i architekt oprogramowania. Jest znanym na całym świecie ekspertem w dziedzinie opracowywania i dostarczania oprogramowania, specjalizuje się w połączeniu szybkich technik inżynieryjnych i architektury oprogramowania.

Skróty poszczególnych sesji i opisy występujących prelegentów dostępne są na stronie wydarzenia. 

Poznaj innych programistów!

Na pierwszy dzień wydarzenia (po zakończeniu przewidzianych sesji) zaplanowana jest również impreza integracyjna dla wszystkich uczestników oraz prelegentów. W praktyce przez cały czas trwania wydarzenia uczestnicy będą jednak mieli okazję na dyskusje oraz wymienianie się wiedzą. Konferencja oraz prelekcje odbywać się będą w języku angielskim. Warto dodać, że partnerami wydarzenia są m.in. międzynarodowe klastry (np. ICT Cluster Bulgaria, Vojvodina ICT Cluster) i organizacje związane z IT (np. Girls inTech).

Organizatorem wydarzenia jest firma DATA MASTER, która organizuje także Join! Database Conference.

Kup bilety do 31 sierpnia i zaoszczędź 400zł/100euro!

Wszystkie informacje na temat wydarzenia oraz formularz rejestracji dostępne są na stronie internetowej:
http://net.developerdays.pl/ oraz na facebookowym profilu Konferencji: https://www.facebook.com/DeveloperDays/

Komentarze

Powiązane

20.02.18, 16:00
| reklama & PR » ludzie
Marta Sokołowska i Klaudia Szyszka w zespole Konkret PR
Do zespołu Agencji Konkret PR dołączyły dwie nowe osoby. Marta Sokołowska zasiliła szeregi działu Corporate, natomiast Klaudia Szyszka rozpoczęła pracę w dziale Lifestyle. Obie objęły stanowiska PR Account Executive.
20.02.18, 13:00
| reklama & PR » informacje
MK Media dla Centrum Handlowego MAX oraz Parku Handlowego Kasztelania
Do grona klientów MK Media pr&marketing solutions dołączyły dwa obiekty – Centrum Handlowe MAX w Chrzanowie oraz inwestycja Park Handlowy Kasztelania także w Chrzanowie. 
20.02.18, 10:00
| reklama & PR » informacje
Up&More dla Humana Poland
Agencja Up&More objęła kompleksową obsługę marketingową marki Humana Poland – producenta mleka modyfikowanego, kaszek, herbatek, posiłków owocowych i warzywnych dla dzieci oraz suplementów diety dla młodych matek.
20.02.18, 08:00
| reklama & PR » informacje
Kotwica wraca do logotypu marki Odra
Obecna od ponad 70 lat na polskim rynku marka Odra (Grupa Otmuchów) przeszła proces rebrandingu, który jest połączony z wprowadzeniem nowej platformy komunikacji Najlepiej Razem.
19.02.18, 19:00
| reklama & PR » informacje
GLS Poland Sponsorem Generalnym Żużlowej Reprezentacji Polski
Firma kurierska GLS Poland przedłuża kontrakt i drugi sezon będzie Sponsorem Generalnym Żużlowej Reprezentacji Polski. Marka udzieli wsparcia Reprezentacji Polski przy organizacji wydarzeń, zadba także o strefę kibica.
19.02.18, 19:00
| reklama & PR » informacje
Grupa ZPR Media wprowadza markę InTarget
Spółka Accorp (Grupa ZPR Media) wprowadza na rynek nową markę InTarget, w ramach której oferować będzie produkty i usługi z obszaru przetwarzania i zarządzania danymi. 
19.02.18, 17:00
| reklama & PR » ludzie
Arkadiusz Barański i Piotr Pogorzelski w Walk Digital
Do Walk Digital dołączył Arkadiusz Barański jako Senior Technology Manager oraz – po roku pracy w Grey Group Poland – wrócił Piotr Pogorzelski, obejmując stanowisko Creative Technologist & UX Designer. 
19.02.18, 16:00
| reklama & PR » informacje
Geny pod kontrolą. Trwa kampania leku LOXON MAX
Wystartowała w telewizji i internecie kampania autorstwa agencji Publicis, promującą lek LOXON MAX, który od stycznia br. dostępny jest bez recepty. 
19.02.18, 15:00
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Unique Ad poszerza portfolio o pięć serwisów
Unique Ad poszerza swoje portfolio. Do jego grona dołączył serwis ising.pl oraz cztery serwisy Grupy Popularne: pyszności.pl, nauka.rocks, genialne.to i kochamyzwierzaki.pl. Witryny trafią do oferty lifestylowej Unique Ad.
19.02.18, 14:00
| reklama & PR » ludzie
Mikołaj Zglenicki wraca do MediaCom
Mikołaj Zglenicki dołącza do MediaCom Warszawa, obejmując stanowisko Financial Directora oraz wchodząc do zarządu spółki. 
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 20.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 19.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz audiobooka.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL