06.09.17, 20:00

Ms. Obsession wyda płytę w Czwórce

Ms. Obsession wyda płytę w Czwórce
Fot.: materiały prasowe

Aleksandra Warchoł zwyciężyła w konkursie organizowanym w ramach audycji „Będzie Głośno!” radiowej Czwórki. Prowadzący – Damian Sikorski – gościł szczęśliwą laureatkę w piątek 1 września br. w swoim programie, w którym rozmawiali o jej muzycznej drodze i inspiracjach. Nagrodą główną w konkursie jest wydanie debiutanckiego albumu przez radiową Czwórkę i Agencję Muzyczną Polskiego Radia, a także koncert promujący płytę.

„Ms. Obsession to młoda, ale bardzo dojrzała artystka – przedstawia zwyciężczynię konkursu radiowej Czwórki Damian Sikorski, pomysłodawca akcji i gospodarz audycji „Będzie głośno” – kiedy usłyszałem jej pierwszą piosenkę „Ze mną” poczułem świeżość w tej muzyce. To było coś naturalnego, niepisane według schematu, faktycznie przekonała mnie, że tak ona czuje, że to jest prawdziwe”.

Od 1 lipca br. do 15 sierpnia br. Czwórka przyjmowała zgłoszenia do konkursu od muzyków nieznanych szerszej publiczności. Należało spełnić dwa warunki: mieć gotowy materiał na płytę i nie być związanym kontraktem z wytwórnią fonograficzną. Zwyciężczynią konkursu została Aleksandra Warchoł, tworząca pod pseudonimem artystycznym Ms. Obsession. Nagrodą główną jest wydanie debiutanckiego albumu przez Czwórkę i Agencją Muzyczną Polskiego Radia. Premiera płyty i koncert planowane są na przełomie października i listopada br. w studiu radiowej Czwórki.

„Poziom nadesłanych materiałów był wysoki. Do konkursu zgłosiło się ponad stu artystów tworzących muzykę od rocka, przez pop, elektro, hip-hop, reggae, aż po muzykę klasyczną! Chciałbym każdemu podziękować i pogratulować. Dla mnie każdy jest zwycięzcą. – podsumowuje przebieg akcji Damian Sikorski. – Niewykluczone, że to nie ostatnia taka inicjatywa.”

W ramach konkursu radiowa Czwórka przewidziała wyróżnienie dla jeszcze jednego uczestnika. W piątek 22 września br. w audycji „Będzie Głośno!” zagra specjalny koncert zespół Funk Da System. Początek audycji po godz. 18.00.

Komentarze

Powiązane

13.02.18, 13:00
| radio » informacje
Finał Festiwalu Opera Rara na antenie Dwójki
We wtorek, 13 lutego br., Program 2 Polskiego Radia będzie transmitować koncert zamknięcia Festiwalu Opera Rara w Krakowie. 
12.02.18, 21:00
| radio » informacje
Światowy Dzień Radia w Polskim Radiu
13 lutego br., w siódmy Światowy Dzień Radia, publiczny nadawca przygotował specjalne audycje i programy podkreślające szczególną rolę radia jako środka komunikacji na całym świecie.
12.02.18, 11:00
| radio » informacje | internet » informacje
Weszło FM z audycją z wulgaryzmami. Krzysztof Stanowski nie przebiera w słowach na Twitterze
9 lutego br. w Internecie zadebiutowało nowe radio sportowe Weszło FM, którego założycielem jest Krzysztof Stanowski. Już z soboty na niedzielę słuchacze mogli wysłuchać kontrowersyjnej audycji z wulgaryzmami.
12.02.18, 10:00
| radio » informacje
Trzy Po Trzy w Trójce. Nowy satyryczny cykl Mariusza Cieślika z udziałem satyryków i standuperów
Trójka rozpoczyna emisję nowego cyklu satyrycznego „Trzy Po trzy”. Jego autorem i gospodarzem będzie Mariusz Cieślik –wicedyrektor Programu 3 Polskiego Radia. Audycja „Trzy po trzy” na antenie codziennie o godz. 18.10. 
12.02.18, 08:00
| radio » informacje
Melosłownik Bryndala. Rafał Bryndal w ekipie Meloradia
Rafał Bryndal dołączył do zespołu Meloradia. W swoim nowym programie będzie opowiadał o dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości oraz języku, który za tą zmianą próbuje nadążyć. 
11.02.18, 12:00
| radio » informacje
Anita Lipnicka zagra w Radiu Koszalin
12 lutego br., o godzinie 18.00 w Studiu Nagraniowo - Koncertowym im. Czesława Niemena Polskiego Radia Koszalin wystąpi Anita Lipnicka & The Hats.
10.02.18, 18:00
| radio » informacje | kultura » muzyka
Nic dwa razy się nie zdarza. Utwory Łucji Prus w Studiu Piosenki Teatru Polskiego Radia
Studio Piosenki Teatru Polskiego Radia organizuje kolejny koncert. W niedzielę, 11 lutego br. w Studiu im. Władysława Szpilmana młode wokalistki i śpiewające aktorki wykonają najbardziej znane utwory z repertuaru Łucji Prus. 
09.02.18, 20:00
| radio » informacje
45-lecie audycji Sygnały Dnia. Jubileuszowy konkurs dla słuchaczy
Od poniedziałku, 12 lutego do soboty 17 lutego br., Jedynka organizuje konkurs związany z obchodami 45-lecia audycji „Sygnały Dnia”. 
09.02.18, 18:00
| radio » informacje
Święta bez Granic 2017. Ponad 1,2 mln zł dla dzieci z Syrii
Coroczna charytatywna akcja „Święta bez granic” Programu 3 Polskiego Radia dobiegła końca. W tym roku udało się zebrać rekordową sumę – dokładnie 1 mln 229 tys. 188 zł i 20 gr. Kwotę tę otrzymają dzieci z Syrii. 
09.02.18, 10:00
| radio » informacje
Zagadkowa Osiecka. Nowy cykl Katarzyny Stoparczyk w Trójce
W niedzielę, 11 lutego br. w Trójce zadebiutuje „Zagadkowa Osiecka” czyli nowy autorski projekt Katarzyny Stoparczyk. 
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 19.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz audiobooka.

do 15.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL