06.09.17, 20:09

Ms. Obsession wyda płytę w Czwórce

Ms. Obsession wyda płytę w Czwórce
Fot.: materiały prasowe

Aleksandra Warchoł zwyciężyła w konkursie organizowanym w ramach audycji „Będzie Głośno!” radiowej Czwórki. Prowadzący – Damian Sikorski – gościł szczęśliwą laureatkę w piątek 1 września br. w swoim programie, w którym rozmawiali o jej muzycznej drodze i inspiracjach. Nagrodą główną w konkursie jest wydanie debiutanckiego albumu przez radiową Czwórkę i Agencję Muzyczną Polskiego Radia, a także koncert promujący płytę.

„Ms. Obsession to młoda, ale bardzo dojrzała artystka – przedstawia zwyciężczynię konkursu radiowej Czwórki Damian Sikorski, pomysłodawca akcji i gospodarz audycji „Będzie głośno” – kiedy usłyszałem jej pierwszą piosenkę „Ze mną” poczułem świeżość w tej muzyce. To było coś naturalnego, niepisane według schematu, faktycznie przekonała mnie, że tak ona czuje, że to jest prawdziwe”.

Od 1 lipca br. do 15 sierpnia br. Czwórka przyjmowała zgłoszenia do konkursu od muzyków nieznanych szerszej publiczności. Należało spełnić dwa warunki: mieć gotowy materiał na płytę i nie być związanym kontraktem z wytwórnią fonograficzną. Zwyciężczynią konkursu została Aleksandra Warchoł, tworząca pod pseudonimem artystycznym Ms. Obsession. Nagrodą główną jest wydanie debiutanckiego albumu przez Czwórkę i Agencją Muzyczną Polskiego Radia. Premiera płyty i koncert planowane są na przełomie października i listopada br. w studiu radiowej Czwórki.

„Poziom nadesłanych materiałów był wysoki. Do konkursu zgłosiło się ponad stu artystów tworzących muzykę od rocka, przez pop, elektro, hip-hop, reggae, aż po muzykę klasyczną! Chciałbym każdemu podziękować i pogratulować. Dla mnie każdy jest zwycięzcą. – podsumowuje przebieg akcji Damian Sikorski. – Niewykluczone, że to nie ostatnia taka inicjatywa.”

W ramach konkursu radiowa Czwórka przewidziała wyróżnienie dla jeszcze jednego uczestnika. W piątek 22 września br. w audycji „Będzie Głośno!” zagra specjalny koncert zespół Funk Da System. Początek audycji po godz. 18.00.

Komentarze

Powiązane

20.09.17, 14:09
radio » informacje
Marcin Majchrowski i Wojciech Dorosz wracają do pracy w Polskim Radiu
31 sierpnia 2017 r. dziennikarze Marcin Majchrowski, Wojciech Dorosz i Paweł Sołtys spotkali się z Prezesem Zarządu Polskiego Radia S.A. – Jackiem Sobalą i z Członkiem Zarządu – Mariuszem Staniszewskim.
20.09.17, 09:09
radio » informacje
Radio Kraków nadaje już z nowego studia w Gorlicach (fotogaleria)
Po Tarnowie, Nowym Sączu i Zakopanem, Gorlice są kolejnym małopolskim miastem z lokalnym studiem Radia Kraków. Studio gorlickie oficjalnie zainaugurowało swoją działalność 19 września br.
20.09.17, 08:09
radio » ludzie
Krzysztof Dowgird powraca na antenę Antyradia
Po blisko dwuletniej przerwie, na antenę Antyradia wracają „Wieczorne rozmowy” Krzysztofa Dowgirda, „alkoholika trzeźwego od ponad 27 lat”. Program emitowany będzie w każdą niedzielę między 22.00 a północą.
19.09.17, 19:09
radio » informacje
Grupa Radiowa Agory zebrała ponad 297 tys. zł dla wsi Wysoka Zaborska
Zakończyła się akcja stacji radiowych Agory „Odbudowujemy wieś Wysoka Zaborska". Redakcje Radia TOK FM, Radia Złote Przeboje, Radia Pogoda i Rock Radia wraz ze swoimi słuchaczami zebrały pieniądze dla poszkodowanych podczas sierpniowych nawałnic.
19.09.17, 18:09
radio » informacje
Tu i teraz. Kayah z autorską audycją w Meloradiu
"Tu i teraz" to nowy program muzyczny w ramówce Meloradia. Jego prowadzącą będzie znana artystka – Kayah. Wokalistka spotka się ze słuchaczami w każdą środę między 18.00 a 20.00. 
18.09.17, 14:09
radio » informacje
Filip Rychcik z zespołu Mafia w jinglach Radia Bogoria
Wraz z jesienną ramówką, Radio Bogoria (Grodzisk Mazowiecki) wprowadza nowe jingle. 
16.09.17, 12:09
radio » informacje
Kuba Badach z autorskim programem w Chillizet
„Dźwięki nieoczywiste” Kuby Badacha to nowy autorski program muzyczny w Chillizet.
14.09.17, 12:09
radio » badania rynku
Radio Zet w górę, Trójka w dół
Radio RMF FM pozostaje niekwestiwoanym liderem rynku radiowego – wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 czerwca 2017 r. do 31 sierpnia 2017 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne radiowe).
14.09.17, 08:09
radio » ludzie
Paweł Pawlik Dyrektorem Programowym RMF Classic
Od 11 września br. dotychczasowa Dyrektor Programowa – Magdalena Wojewoda-Mleczko objęła stanowisko Dyrektora Muzycznego stacji. Jej zastępca – Paweł Pawlik przejął obowiązki Dyrektora Programowego RMF Classic. 
13.09.17, 12:09
radio » ludzie
Marcin Powideł dziennikarzem sportowym Radia ZET
Marcin Powideł został dziennikarzem sportowym Radia ZET. Na antenie zadebiutował w miniony weekend. Przez ostatnie trzy lata Powideł był związany z Polskim Radiem RDC. Wcześniej pracował w TVP Sport. 
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Konkursy
do 22.10.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki "Ten jeden rok".

do 21.10.17

Do zdobycia jeden egzeplarz książki "Nalewka zapomnienia czyli bajka dla nieco starszych dziewczynek".

do 20.10.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki "Fortuna i namiętności. Klątwa".

Kalendarium
Dziś jest 24 września 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

18-20.10.2017 r., Warszawa.

Http://www.Autodoc.PL