13.09.17, 19:00

Serwis MobiDeal.pl wchodzi na rynek sprzedaży samochodów

Logo MobiDeal
Fot.: materiały prasowe

Wkrótce startuje nowy serwis MobiDeal.pl – platforma kojarząca kupujących z dealerami samochodów w całej Polsce i upraszczająca proces zakupu nowych aut.

MobiDeal.pl jest narzędziem pomagającym w dokonaniu najlepszego wyboru i znalezienia najlepszej oferty przez potencjalnego konsumenta. Proces zakupu opiera się na wyborze samochodu, który najlepiej odpowiada potrzebom konsumenta, jego prostej konfiguracji na stronie, otrzymaniu ofert od dealerów oraz wyboru najkorzystniejszej – cenowo i jakościowo - z nich i finalizacji transakcji. MobiDeal.pl stawia konsumenta w centrum, a dealerowi pomaga dotrzeć do klienta, który już w momencie pierwszego kontaktu zdecydowany jest na zakup.

„Upraszamy dotychczasowy model zakupu samochodu poprzez oddanie w ręce konsumentów narzędzi umożliwiających dopasowanie ofert do swoich potrzeb, przy równoczesnej oszczędności czasu – mówi Sylwester Singer, prezes MobiDeal.pl - Zależy nam jednocześnie na dbaniu o zdrową konkurencję między dealerami i ich efektywniejsze dotarcie do zdecydowanych na zakup konsumentów. Cieszymy się, że MobiDeal – jako pierwszy tak kompleksowy serwis na polskim rynku e-commerce - może być częścią zmiany relacji między kupującym a sprzedającym” – dodaje Singer.

Do końca października br. trwa pierwsza faza rozwoju serwisu – wdrażanie dealerów. Po całkowitym uruchomieniu na MobiDeal.pl dostępne będą najbardziej popularne i pożądane przez konsumentów marki. Oferta będzie na bieżąco rozszerzana, tak aby każdy konsument mógł szybko znaleźć najlepszą dla siebie ofertę. Do serwisu sukcesywnie dodawane będą nowe, innowacyjne funkcjonalności, które w jeszcze większym stopniu ułatwią wybór i zakup nowego samochodu.

Za projekt odpowiedzialna jest spółka InDeal zajmująca się działaniami e-commerce, której prezesi – Sylwester Singer i Rafał Bobak – mają ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży dóbr konsumenckich, w szczególności motoryzacji, i nowoczesnym marketingu.

Komentarze

Powiązane

21.02.18, 15:00
| telewizja » informacje | internet » informacje
IPLA w nowej szacie graficznej i z kanałami HBO
Wystartowała nowa odsłona IPLI. Nowy, przyjazny wygląd, prostota, intuicyjność i łatwość wyszukiwania treści to mają być główne atuty serwisu po metamorfozie. Zmiany zaszły także w samej ofercie. 
21.02.18, 15:00
| prasa » informacje | internet » informacje
Bauer testuje nowy magazyn Netfilm
Wydawnictwo Bauer testuje nowy koncept, wprowadzając do sprzedaży magazyn „Netfilm”, skierowany do użytkowników platform VOD. 
21.02.18, 10:00
| internet » e-commerce
Sklep-Presto.pl przejęty przez Grupę Morele
Grupa Morele, należąca do portfolio spółek funduszy MCI Capital, zakończyła przejęcie drugiego pod względem wielkości internetowego sklepu sportowego w Polsce Sklep-Presto.pl.
21.02.18, 09:00
| radio » informacje | internet » informacje
Radio Książki już działa. Cykl podcastów Michała Nogasia
Zadebiutował cykl podcastów Michała Nogasia pt. "Radio Książki". To nowe, wspólne przedsięwzięcie "Książek. Magazynu do czytania", "Gazety Wyborczej" oraz serwisu Audioteki. 
20.02.18, 20:00
| internet » informacje
Ponad 300 prawników współpracuje z serwisem TuPrawnik.pl
Na rynku pojawił się start-up TuPrawnik.pl umożliwiający znalezienie odpowiedniego specjalisty poprzez Internet. 
20.02.18, 12:00
| internet » badania rynku
Internauci obserwowali wyprawę na Nanga Parbat w serwisach sportowych
27 i 28 stycznia br. szczególne zainteresowanie internautów wzbudziły wydarzenia towarzyszące wyprawie na Nanga Parbat z udziałem polskiego wspinacza. Wpłynęło to na wzrost odwiedzalności serwisów sportowych. Wydłużył się również czas spędzony na stronach WWW związanych z tą tematyką - wynika zj analizy firmy Gemius.
19.02.18, 23:40
| internet » wywiady | biznes i technologie » informacje
Mariusz Pełechaty: Wykorzystywanie chatbotów zwyczajnie się opłaca
O idei chatbotów, wrocławskim chatbocie, a także o ich marketingowych możliwościach. Rozmowa z Mariuszem Pełechatym, dyrektorem kreatywnym w KODA Bots.
19.02.18, 22:45
| internet » informacje
Pojawił się serwis Noclegi.interia.pl
Noclegi.interia.pl to wspólny projekt Interii i platformy rezerwacyjnej Nocleg.pl, należącej do Szallas.hu.
19.02.18, 15:00
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Unique Ad poszerza portfolio o pięć serwisów
Unique Ad poszerza swoje portfolio. Do jego grona dołączył serwis ising.pl oraz cztery serwisy Grupy Popularne: pyszności.pl, nauka.rocks, genialne.to i kochamyzwierzaki.pl. Witryny trafią do oferty lifestylowej Unique Ad.
19.02.18, 12:00
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Jaka przyszłość czeka reklamy wielkoformatowe w sieci?
Polska jest w czołówce krajów, w których reklamodawcy emitują reklamy wielkoformatowe, a internauci instalują adblocka.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 23.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

do 22.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz gry planszowej.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL