21.09.17, 12:09

4FUN.TV startuje z jesienną ramówką

Ekipa stacji
Fot.: materiały prasowe

22 września br. ruszy jesienna ramówka 4FUN.TV. Tego dnia widzowie zobaczą także nową oprawę, a rano przywita ich głos Damiana Michałowskiego.

Wraz z nową ramówką startuje konkurs Ka$a 4FUN NA WEEKEND. Co tydzień do wygrania będzie 1000 zł na weekendową zabawę marzeń. Mechanizm konkursu jest prosty – wystarczy w oryginalny i przekonujący sposób opisać na co przeznaczy się wygraną. Najciekawsze pomysły będą nagradzane co tydzień, a zwycięzcy ogłaszani w piątkowym paśmie „Najlepsza pora dnia” (15.00-18.00).

Jesienią na antenie zadebiutuje program „HOT&FRESH”, z dawką najnowszych hitów oraz newsami ze świata show-biznesu. Gospodarzem pasma, emitowanego w godzinach 18.00-20.00, będzie Marcin Łukasik. W porannym paśmie „4Fun Budzi Ludzi” telewidzom towarzyszyć będzie głos Damiana Michałowskiego.

Po wakacyjnej przerwie powraca pasmo „Najlepsza pora dnia”, emitowane od poniedziałku do piątku od 15.00 do 18.00. To trzy godziny najlepszej muzyki, newsów, rozmów z widzami oraz konkursów. Prezenterzy 4FUN po raz kolejny wyruszą w Polskę. Na ulicach miast i miasteczek widzowie będą mogli spotkać specjalnych wysłanników 4FUN.TV - siostry ADiHD, Olę Ciupę, Marcina Łukasika oraz Jacka Januszko.

Do użytkowników Facebooka skierowany będzie nowy program LAJF 4FUN. Prezenterzy stacji spotkają się z przedstawicielami polskiej sceny muzycznej, a wywiady transmitowane będą za pomocą Facebook Live. Goście staną w ogniu trudnych pytań oraz podejmą próbę sprostania zaskakującym zadaniom przygotowanym przez prowadzących. Przez cały czas trwania transmisji widzowie będą mieli okazję zadawać swoje pytania oraz podsyłać propozycje wyzwania, z którym gwiazda będzie musiała zmierzyć się na końcu programu. Dodatkowo w social mediach 4FUN pojawią się akustyczne wykonania najpopularniejszych utworów zaproszonych artystów w cyklu 4FUN BEZ PRĄDU.

Wprowadzeniu jesiennej ramówki towarzyszy również nowa oprawa graficzna, spójna dla wszystkich trzech kanałów – 4FUN.TV, 4FUN DANCE i 4FUN GOLD HITS. Nowy, wyrazisty styl opiera się na trzech kolorach, animowanej typografii, połączonej z płaskimi elementami. Oprawa ma mieć swoje odzwierciedlenie nie tylko w kanałach telewizyjnych, ale zostanie również wykorzystana w mobilu oraz Internecie.

W kolejnych tygodniach ruszy również jesienna ramówka kanału 4FUN DANCE. Twarzą stacji nadal pozostaje Ola Ciupa, która również w tym sezonie poprowadzi listę przebojów klubowych – TOP 30 DANCE CHART. Nowością tej jesieni będzie współpraca z finalistkami konkursu Miss Polski.

Komentarze

Powiązane

12.12.17, 15:12
| telewizja » badania rynku
Gala z okazji 25- lecia Telewizji Polsat: 2,5 mln widzów
Jubileuszowa gala z okazji 25-lecia Telewizji Polsat przyciągnęła przed telewizory średnio ponad 2,5 miliona widzów. 
11.12.17, 20:12
| telewizja » informacje
TVN24 odrzuca oskarżenia KRRiT
TVN24 w komunikacie prasowym odrzuca oskarżenie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji przeciwko TVN24 i zapowiada złożenie apelacji od decyzji nakładającej na spółkę karę za obsługę wydarzeń w Sejmie i pod Sejmem RP w grudniu 2016 r. 
11.12.17, 15:12
| telewizja » informacje
Prawie 1,5 mln zł kary dla TVN za sposób relacjowania wydarzeń w Sejmie RP i pod Sejmem RP w TVN24
Podczas posiedzenia 7 grudnia br. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji upoważniła Przewodniczącego do wydania decyzji o nałożeniu kary pieniężnej dla Spółki TVN w wysokości aż 1,479 mln zł. 
11.12.17, 11:12
| telewizja » informacje
TVP złoży zawiadomienie do prokuratury, a CM WP SDP apeluje o podjęcie działań zapobiegającym atakom na dziennikarzy
W związku z piątkowym atakiem na dziennikarkę ,,W tyle wizji”, TVP ma złożyć zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa, w związku z utrudnianiem obowiązków służbowych dziennikarzowi TVP.  CMWP SDP apeluje podjęcie działań zapobiegających wszelkim atakom na znajdujących się w pracy dziennikarzy.
11.12.17, 09:12
| telewizja » informacje
Alvaro Soler gwiazdą Sylwestrowej Mocy Przebojów - Katowice 2017
Polsat organizuje po raz kolejny Sylwestrową Moc Przebojów w Katowicach Na multimedialnej scenie pod Spodkiem pojawi się m.in. Alvaro Soler.
10.12.17, 17:12
| telewizja » seriale
Ally McBeal i 24 godziny w ATM Rozrywka
Dwa popularne seriale pojawią się w ofercie kanału ATM Rozrywka od poniedziałku, 11 grudnia br.
10.12.17, 15:12
| telewizja » informacje
Film Dotknięcie Anioła laureatem 15. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Monaco
Koprodukcja Telewizji Polskiej „Dotknięcie Anioła” w reż. Marka Tomasza Pawłowskiego wygrała Angel Peace Award - jedną z dwóch głównych nagród 15. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Monaco (4 – 7 grudnia 2017 r.). 
08.12.17, 16:12
| telewizja » informacje
Sylwestrowa imprESKA jednocześnie w Radiu ESKA i ESKA TV
ESKA TV i sieć stacji lokalnych Radio ESKA planują wspólną ramówkę sylwestrową pod hasłem „Sylwestrowa imprESKA”. Od godziny 20.00 do rana ESKA TV nadawać będzie 100 proc. programu – bez bloków reklamowych. 
08.12.17, 14:12
| telewizja » informacje
Więcej animacji dla dzieci. HBO GO z rozbudowaną sekcją KIDS
4 grudnia br. w HBO GO pojawiła się oddzielna, rozbudowana sekcja KIDS z programami dla dzieci. W sekcjach podzielonych według wieku oraz bohaterów bajek znalazł się większy wybór animacji.
08.12.17, 13:12
| telewizja » informacje
Telewizja Polska ogłosiła zasady sprzedaży reklam na 2018 rok
Biuro Reklamy Telewizji Polskiej ogłosiło zasady handlowe na 2018 r. Zasady są kontynuacją prowadzonej polityki przejrzystych, publikowanych kosztów zakupu, jednak w ofercie znalazło się kilka nowości.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu telewizja: rss
Konkursy
do 28.02.18

Do zdobycia 100 i 4 nagrody.

do 13.01.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 12.01.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL