01.10.17, 18:00

Nowe kino sieci Helios w Krośnie

Kino Helios w Krośnie
Fot.: materiały prasowe

29 września br. w Krośnie otwarte zostało najnowsze kino sieci Helios. Nowy obiekt mieści się w centrum handlowym VIVO! Krosno i posiada cztery nowoczesne sale z ponad 800 miejscami dla widzów.

Nowe kino sieci Helios w centrum handlowym VIVO! Krosno zostało wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, zapewniające wyjątkowe przeżycia nawet najbardziej wymagającym kinomanom - w salach zamontowano wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, które zaprezentuje dźwięk cyfrowy w technologii DOLBY 5.1, najnowszej generacji projektory Christie 4K i najwyższej światowej jakości ekrany do projekcji 2D i 3D wyposażone w technologię DepthQ. W oczekiwaniu na seans filmowy widzowie mogą napić się aromatycznej kawy w Helios Café lub skorzystać z baru, w którym dostępne są kinowe przekąski i napoje.

Już w pierwszych dniach działalności nowego kina Helios w Krośnie widzowie będą mogli obejrzeć najnowsze filmy rodzimego oraz światowego kina. W repertuarze znajdą się m.in.: „Botoks” - głośny film Patryka Vegi odsłaniający kulisy polskiej służby zdrowia czy „Twój Vincent” -  pierwsza w historii pełnometrażowa animacja malarska, która już zachwyca publiczność na całym świecie (premiera w piątek, 6 października br.).

Poza regularnym repertuarem w krośnieńskim kinie widzowie będą mogli wziąć udział w seansach specjalnych: Kina Kobiet (spotkania połączone z projekcją filmową tylko dla pań), Nocnych Maratonów Filmowych (oferta filmowa dla nocnych marków), „Kinie Konesera” (seanse filmów wybitnych reżyserów, kina niezależnego i produkcji nagradzanych na międzynarodowych festiwalach) czy Heliosa na Scenie (spektakle Royal National Theatre w Londynie i Comédie-Française w Paryżu). Z myślą o rodzinnych wizytach Helios przygotował bilet rodzinny, w ramach którego na wszystkie filmy do lat 13 opiekunowie wraz z dziećmi kupują bilety ulgowe, a także atrakcyjne zniżki w ramach programu "Karta Dużej Rodziny".

Sieć kin Helios oferuje także promocje cenowe, na przykład Tanie Wtorki, podczas których bilety na wszystkie wtorkowe seanse będą dostępne w wyjątkowo korzystnych cenach. W ramach programu Kultura Dostępna w każdy czwartek widzowie będą mogą oglądać najlepsze polskie filmy w cenie 10 zł.

 Z okazji otwarcia nowego obiektu sieć Helios przygotowała atrakcje na cały pierwszy weekend działania kina. W tym czasie w licznych konkursach będzie można wygrać mnóstwo atrakcyjnych nagród, a w konkursie głównym – roczny karnet do krośnieńskiego multipleksu.

Komentarze

Powiązane

17.12.17, 09:00
| kultura » informacje
Lemowski mural na Galerii Krakowskiej
Nieco ponad dwa miesiące po rozstrzygnięciu konkursu na mural, inspirowany twórczością Stanisława Lema, na Galerii Krakowskiej w Krakowie pojawiło się wielkoformatowe malowidło, zaprojektowane przez Marcina Czaję. 
15.12.17, 08:00
| prasa » informacje | kultura » książki
450 punktów Strefy książki w salonikach Kolportera
Do 450 punktów urosła w tym roku liczba saloników Kolportera z wydzieloną „Strefą książki”. Klienci mogą znaleźć w niej bestsellery wydawnicze, o zróżnicowanej tematyce.
15.12.17, 07:00
| kultura » film
Helios otwiera kino w Stalowej Woli
Od 15 grudnia br. w Stalowej Woli będzie działać nowe, wielosalowe kino Helios. Najnowszy multipleks, posiadający cztery sale z 650 miejscami dla widzów, zostanie otwarty w centrum handlowym VIVO! Stalowa Wola.
12.12.17, 20:00
| telewizja » informacje | kultura » film
Komunia nagrodzona. Koprodukcja dokumentalna HBO Europe zdobyła Europejską Nagrodą Filmową
Historia 14-letniej Oli, która bierze na swoje barki obowiązki związane z opieką nad ojcem i bratem wykraczające daleko poza jej wiek, zdobyła Europejską Nagrodę Filmową podczas gali w Berlinie 9 grudnia br. 
07.12.17, 12:22
| radio » informacje | kultura » muzyka
Felix Cassubia czyli w święta po kaszubsku z Radiem Koszalin
6 grudnia br. na rynku pojawiło się niezwykłe wydawnictwo. „Felix Cassubia” to płyta ze śpiewnikiem, zawierająca teksty i utwory w języku kaszubskim. Płyta powstała w Studiu Nagraniowo - Koncertowym im. Cz. Niemena Polskiego Radia Koszalin, a prace nad nią trwały blisko pół roku.
06.12.17, 14:03
| kultura » książki
Sukces jest Kobietą po raz czwarty
Już po raz czwarty na rynku ukazała się publikacja pod tytułem "Sukces jest Kobietą". Również i tym razem czytelnicy będą mieli okazję poznać historię sukcesu kilkudziesięciu Polek. Premiera książki odbyła się 24 listopada br. w warszawskim Hotelu BOSS.
05.12.17, 19:00
| kultura » film
Bilety kina po 12 zł. Święto Kina 9 i 10 grudnia
9-10 grudnia br. odbędzie się ogólnopolskie „Święto Kina”. Celem akcji jest popularyzowanie kinematografii, kultury chodzenia do kina i oglądanie filmów na dużym ekranie. W te dni ceny biletów we wszystkich kinach biorących udział w akcji zostaną obniżone do 12 zł. 
02.12.17, 15:00
| kultura » książki
Gotuj z Rodzinką.pl. Tydzień w boskiej kuchni. Książka z przepisami kulinarnymi
29 listopada br. odbyła się premiera książki „Gotuj z Rodzinką.pl. Tydzień w boskiej kuchni” z przepisami bohaterów serialu.
30.11.17, 14:00
| kultura » film
PMPG Polskie Media, Water Color Studio i Matthew Tyrmand zekranizują Złego
PMPG Polskie Media, Water Color Studio i Matthew Tyrmand podpisali list intencyjny o współpracy przy ekranizacji powieści Leopolda Tyrmanda „Zły”. Zdjęcia do filmu mają ruszyć w 2018 r., premiera planowana jest na przełom roku 2019 i 2020, w przededniu 65. rocznicy wydania kultowej powieści.
29.11.17, 21:00
| kultura » książki
Pegaz zdębiał. Nowe wydanie dzieła Stanisława Barańczaka
„Pegaz zdębiał” to zbiór purnonsensowych, pomysłowych i nieodparcie śmiesznych tekstów Stanisława Barańczaka, głównie napisanych w wymyślonych przez autora gatunkach. Nowe, poszerzone wydanie ukazało się 29 listopada br. 
Subskrybuj RSS działu kultura: rss
Oferty pracy

SOCIAL MEDIA ACCOUNT EXECUTIVE

BEST PR | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.02.18

Do zdobycia 100 i 4 nagrody.

do 19.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL