01.10.17, 18:10

Nowe kino sieci Helios w Krośnie

Kino Helios w Krośnie
Fot.: materiały prasowe

29 września br. w Krośnie otwarte zostało najnowsze kino sieci Helios. Nowy obiekt mieści się w centrum handlowym VIVO! Krosno i posiada cztery nowoczesne sale z ponad 800 miejscami dla widzów.

Nowe kino sieci Helios w centrum handlowym VIVO! Krosno zostało wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, zapewniające wyjątkowe przeżycia nawet najbardziej wymagającym kinomanom - w salach zamontowano wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, które zaprezentuje dźwięk cyfrowy w technologii DOLBY 5.1, najnowszej generacji projektory Christie 4K i najwyższej światowej jakości ekrany do projekcji 2D i 3D wyposażone w technologię DepthQ. W oczekiwaniu na seans filmowy widzowie mogą napić się aromatycznej kawy w Helios Café lub skorzystać z baru, w którym dostępne są kinowe przekąski i napoje.

Już w pierwszych dniach działalności nowego kina Helios w Krośnie widzowie będą mogli obejrzeć najnowsze filmy rodzimego oraz światowego kina. W repertuarze znajdą się m.in.: „Botoks” - głośny film Patryka Vegi odsłaniający kulisy polskiej służby zdrowia czy „Twój Vincent” -  pierwsza w historii pełnometrażowa animacja malarska, która już zachwyca publiczność na całym świecie (premiera w piątek, 6 października br.).

Poza regularnym repertuarem w krośnieńskim kinie widzowie będą mogli wziąć udział w seansach specjalnych: Kina Kobiet (spotkania połączone z projekcją filmową tylko dla pań), Nocnych Maratonów Filmowych (oferta filmowa dla nocnych marków), „Kinie Konesera” (seanse filmów wybitnych reżyserów, kina niezależnego i produkcji nagradzanych na międzynarodowych festiwalach) czy Heliosa na Scenie (spektakle Royal National Theatre w Londynie i Comédie-Française w Paryżu). Z myślą o rodzinnych wizytach Helios przygotował bilet rodzinny, w ramach którego na wszystkie filmy do lat 13 opiekunowie wraz z dziećmi kupują bilety ulgowe, a także atrakcyjne zniżki w ramach programu "Karta Dużej Rodziny".

Sieć kin Helios oferuje także promocje cenowe, na przykład Tanie Wtorki, podczas których bilety na wszystkie wtorkowe seanse będą dostępne w wyjątkowo korzystnych cenach. W ramach programu Kultura Dostępna w każdy czwartek widzowie będą mogą oglądać najlepsze polskie filmy w cenie 10 zł.

 Z okazji otwarcia nowego obiektu sieć Helios przygotowała atrakcje na cały pierwszy weekend działania kina. W tym czasie w licznych konkursach będzie można wygrać mnóstwo atrakcyjnych nagród, a w konkursie głównym – roczny karnet do krośnieńskiego multipleksu.

Komentarze

Powiązane

08.11.17, 22:11
kultura » książki
Tomasz Nałęcz: Strażnicy Rzeczypospolitej
9 listopada br. na rynku ukaże się najnowsza książka Tomasza Nałęcza "Strażnicy Rzeczypospolitej". Prezydenci w latach 1989-2017, osadzona w całkiem niedawnej przeszłości, zahaczająca także o chwilę obecną.
08.11.17, 21:11
kultura » film
Multipleks Helios powstanie w Zabrzu
Na powierzchni ponad 3 tys. m kw. nowego centrum handlowego IKEA w Zabrzu powstanie ośmiosalowe kino sieci Helios z miejscami dla ok. 1500 widzów. Otwarcie obiektu jest planowane na 2020 rok.
06.11.17, 22:11
kultura » film
Helios otworzy kolejna kina. Tym razem w Legionowie i Pabianicach
Sieć kin Helios podpisała umowy na otwarcie dwóch kolejnych multipleksów - w Legionowie i Pabianicach. W nowych kinach znajdzie się łącznie osiem ekranów i 1200 miejsc. Otwarcie obiektów przewidziane jest na przyszły rok.
30.10.17, 17:10
kultura » książki
Być jak Pagowski. Dorota Wellman rozmawia z Andrzejem Pągowskim
Nakładem Wydawnictwa Agora ukazała się książka „Być jak Pągowski”, w której Dorota Wellman rozmawia z wybitnym plakacistą.
28.10.17, 16:10
kultura » muzyka
Bruno Mars gwiazdą Open’er 2018
Podczas przyszłorocznego Open’era, 7 lipca na głównej scenie zagra Bruno Mars.
25.10.17, 09:10
kultura » muzyka
Gorillaz na Open’er Festival 2018
Animowana supergrupa, która stała się światowym fenomenem, po raz pierwszy wystąpi na festiwalowej scenie w Polsce. 6 lipca 2018 r. Damon Albarn z zespołem pojawi się w Gdyni.
22.10.17, 14:10
kultura » informacje
Marek Pacuła nie żyje
Zmarł  Marek Pacuła – dziennikarz, konferansjer, scenarzysta, związany od lat z „Piwnicą pod Baranami".
19.10.17, 16:10
kultura » film
Kina Helios pokażą pierwszy odcinek II sezonu serialu Belfer
W niedzielę, 22 października br. o godz. 20:30 we wszystkich 43 kinach Helios w całej Polsce będzie można obejrzeć pierwszy odcinek kolejnego sezonu serialu „Belfer” z Maciejem Stuhrem w roli głównej.
14.10.17, 12:10
kultura » informacje
Nie żyje Anna Szałapak
Artystka Piwnicy pod Baranami miała 65 lat.
07.10.17, 21:10
kultura » książki
Trwa głosowanie czytelników w X edycji konkursu Książka Historyczna Roku
Jury Konkursu „Książka Historyczna Roku” o nagrodę im. Oskara Haleckiego wybrało 20 książek, które zakwalifikowano do III etapu.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu kultura: rss
Konkursy
do 17.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz gry.

do 16.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 15.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

Kalendarium
Dziś jest 17 listopada 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL