02.10.17, 09:10

Radio Kampus wprowadza jesienną ramówkę

Logo stacji
Fot.: materiały prasowe

Nowe audycje autorskie, transmisje koncertów, sety grane z klubów oraz przyjazne przejęcia anteny – to część z propozycji dla słuchaczy Kampusa w jesiennej ramówce.

Na antenie pojawią się nowe cykle tematyczne o muzyce, kulturze, Warszawie, a także sporcie, kuchni, nowych technologiach, podróżach i motoryzacji. Powróci Haiku czytane przez mistrza gatunku - Dariusza Brzóskę Brzuskiewicza, pojawi się też znawca motoryzacji - Tymon Grabowski (Złomnik). Stacja szykuje nietypowy projekt łączący motoryzację i miejskie legendy.
Od października w Kampusie zagości również cykl „Legalna Kultura”, powstający we współpracy z Fundacją Legalna Kultura. Program podejmie tematy związane z legalnymi źródłami i prawem autorskim. Kolejny sezon zainauguruje Marcin Kuc i jego program „Jaja w kuchni”, do którego zaprasza szefów kuchni warszawskich restauracji. O piłce nożnej z gośćmi rozmawiał będzie Seweryn Dmowski. Do ekipy dołączył także Tomasz Leś, który specjalizuje się w nowych technologiach i Internecie. Po wakacjach powraca cykl o aplikacjach mobilnych „Łapp App”, realizowany wspólnie z Fundacją Culture Shock.

Muzycznie Radio Kampus realizuje swoje hasło „Same Sztosy”, grając świeżą muzykę, śledząc trendy i prezentując młodych artystów. Swoją selekcję w audycjach autorskich prezentuje duża ekipa producentów, promotorów i muzyków. Wśród nich: Michał Trzciński (BuenoBros) – audycja „Nie w to ucho”, Michał „Pouć” Płociński i Marcin Natali (Popkiller) – „Rap Sesja”, Michał „Proceente” Kosiorowski i Piotrek „DJ Anusz” Anuszewski - „Hip Hop Kampus”. Na antenie nie zabraknie setów granych na żywo - Ant zaprasza didżejów i producentów do audycji Sety Didżejskie. Kolejny radiowy sezon również przed Grohem i Buszkersem (U Know Me Records) w audycji „U Know Me Radio” i Kamilem Pivotem („Pozykiwka”). Adela i Hrabia jak do tej pory grają do tańca w sobotniej audycji „Bastronomy”; sprawdzone sety i autorska selekcja znajdzie się także w audycji Grześka Dworakowskiego „Digital Meditation” i w magazynie „Ktoś Cię Kocha” producenta Eltrona Johna.

Na słuchaczy czekają także akcje nietypowe - przyjazne przejęcia anteny czyli takeovery. Muzycy, artyści, producenci, DJe i promotorzy przejmują eter Radia Kampus i prezentują własny wybór muzyki. Jesienią można spodziewać się takeoverów Łukasza Stasiaka (Alkopoligamia), kolektywu Ćmy (Wojtek Urbański i Piotr Kalicki). Przed mikrofonem zasiądą także: Earl Jacob, Bovska (Magda Grabowska Wacławek), Marcelina, Pablopavo, i Sonar Soul.

Komentarze

Powiązane

13.10.17, 08:10
radio » badania rynku
Sieci radiowe: Radio Plus w dół, Radio Wawa w górę
Najpopularniejszą siecią radiowa w Polsce pozostaje Eska – wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 lipca 2017 r. do 30 września 2017 r. (sieci radiowe).
12.10.17, 22:10
radio » informacje
Radio WNET ponownie w eterze. Teraz w Warszawie na 87,8 FM przez miesiąc
17 października br. ponownie w eterze zagoszczą „Poranki WNET”. Radio WNET będzie nadawać z Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie na częstotliwości 87,8 MHz z mocą 150W ERP.
12.10.17, 13:10
radio » badania rynku
III kwartał 2017 r.: RMF FM liderem, Radio Zet w górę, Jedynka i Trójka w dół
Liderem rynku pozostaje Radio RMF FM. Największy wzrost udziałów zanotowało Radio Zet, a największy spadek Jedynka – wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 lipca 2017 r. do 30 września 2017 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
12.10.17, 12:10
radio » informacje
Koncesje dla Eski Kraśnik 92,8 FM oraz Radia FAMA 99,1 FM
Podczas posiedzenia 5 października br., Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przyznała koncesje dwóm lokalnym stacjom: Esce Kraśnik 92,8 FM oraz Radiu FAMA 99,1 FM.
12.10.17, 10:10
radio » informacje
Nowe programy jesiennej ramówce Polskiego Radia Koszalin
Żywe, pełne twardych dyskusji z udziałem gości, tematyczne „półgodzinki”, nowa oprawa publicystycznych wieczorów oraz program interwencyjny – to nowe propozycje programowe Polskiego Radia Koszalin, które goszczą w jesiennej ramówce. 
12.10.17, 08:10
radio » informacje
25. urodziny Informatora ekonomicznego w Trójce
12 października 1992 r. w Trójce wyemitowany został po raz pierwszy „Informator ekonomiczny” – audycja, której pomysłodawcą jest Wiktor Legowicz. 12 października br. stacja nada specjalne wydanie programu.
11.10.17, 06:10
radio » informacje
Konopielka w interpretacji Jacka Braciaka w Dwójce
Od środy, 11 października br., Dwójka w cyklu „Książka do słuchania” zaprasza na premierę powieści Edwarda Redlińskiego „Konopielka” w interpretacji Jacka Braciaka.
09.10.17, 20:10
radio » informacje
Józef Skrzek na Rockowej Scenie Radia Koszalin
12 października br., o godz. 19:00 na Rockowej Scenie Polskiego Radia Koszalin wystąpi Józef Skrzek. Koncert odbędzie się w Studio Nagraniowo – Koncertowym im. Cz. Niemena Polskiego Radia Koszalin.
09.10.17, 18:10
radio » informacje
Anna Rawska oraz Grażyna Preder nagrodzone podczas Międzynarodowego Katolickiego Festiwalu Filmów i Multimediów
Sukces reportażystek Polskiego Radia Koszalin podczas Międzynarodowego Katolickiego Festiwalu Filmów i Multimediów. Nagrody otrzymały Anna Rawska oraz Grażyna Preder.
06.10.17, 14:10
radio » informacje
Teraz Rock na antenie Antyradia
Antyradio i miesięcznik „Teraz Rock” rozpoczynają współpracę redakcyjną. W niedziele w Antyradiu pojawi się nowy program muzyczny „Teraz Rock w Antyradiu”, a w magazynie co miesiąc będzie publikowana rubryka „Antyradio w Teraz Rock”.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Konkursy
do 16.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Czynnik miłości”.

do 13.11.17

Pula nagród w konkursie to aż 103 książki i inne niespodzianki. 

do 13.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Wystarczy, że jesteś”.

Kalendarium
Dziś jest 17 października 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

18-20.10.2017 r., Warszawa.

Http://www.Autodoc.PL