02.10.17, 09:10

Radio Kampus wprowadza jesienną ramówkę

Logo stacji
Fot.: materiały prasowe

Nowe audycje autorskie, transmisje koncertów, sety grane z klubów oraz przyjazne przejęcia anteny – to część z propozycji dla słuchaczy Kampusa w jesiennej ramówce.

Na antenie pojawią się nowe cykle tematyczne o muzyce, kulturze, Warszawie, a także sporcie, kuchni, nowych technologiach, podróżach i motoryzacji. Powróci Haiku czytane przez mistrza gatunku - Dariusza Brzóskę Brzuskiewicza, pojawi się też znawca motoryzacji - Tymon Grabowski (Złomnik). Stacja szykuje nietypowy projekt łączący motoryzację i miejskie legendy.
Od października w Kampusie zagości również cykl „Legalna Kultura”, powstający we współpracy z Fundacją Legalna Kultura. Program podejmie tematy związane z legalnymi źródłami i prawem autorskim. Kolejny sezon zainauguruje Marcin Kuc i jego program „Jaja w kuchni”, do którego zaprasza szefów kuchni warszawskich restauracji. O piłce nożnej z gośćmi rozmawiał będzie Seweryn Dmowski. Do ekipy dołączył także Tomasz Leś, który specjalizuje się w nowych technologiach i Internecie. Po wakacjach powraca cykl o aplikacjach mobilnych „Łapp App”, realizowany wspólnie z Fundacją Culture Shock.

Muzycznie Radio Kampus realizuje swoje hasło „Same Sztosy”, grając świeżą muzykę, śledząc trendy i prezentując młodych artystów. Swoją selekcję w audycjach autorskich prezentuje duża ekipa producentów, promotorów i muzyków. Wśród nich: Michał Trzciński (BuenoBros) – audycja „Nie w to ucho”, Michał „Pouć” Płociński i Marcin Natali (Popkiller) – „Rap Sesja”, Michał „Proceente” Kosiorowski i Piotrek „DJ Anusz” Anuszewski - „Hip Hop Kampus”. Na antenie nie zabraknie setów granych na żywo - Ant zaprasza didżejów i producentów do audycji Sety Didżejskie. Kolejny radiowy sezon również przed Grohem i Buszkersem (U Know Me Records) w audycji „U Know Me Radio” i Kamilem Pivotem („Pozykiwka”). Adela i Hrabia jak do tej pory grają do tańca w sobotniej audycji „Bastronomy”; sprawdzone sety i autorska selekcja znajdzie się także w audycji Grześka Dworakowskiego „Digital Meditation” i w magazynie „Ktoś Cię Kocha” producenta Eltrona Johna.

Na słuchaczy czekają także akcje nietypowe - przyjazne przejęcia anteny czyli takeovery. Muzycy, artyści, producenci, DJe i promotorzy przejmują eter Radia Kampus i prezentują własny wybór muzyki. Jesienią można spodziewać się takeoverów Łukasza Stasiaka (Alkopoligamia), kolektywu Ćmy (Wojtek Urbański i Piotr Kalicki). Przed mikrofonem zasiądą także: Earl Jacob, Bovska (Magda Grabowska Wacławek), Marcelina, Pablopavo, i Sonar Soul.

Komentarze

Powiązane

13.12.17, 15:12
| radio » badania rynku
Sieci radiowe: Eska mocno w górę, słaby debiut Meloradia
Słuchalność Radia Eska wystrzeliła w górę. Nadawca zwiększył słuchalność stacji w ostatnim okresie aż o 1,3 p.p. – wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 września 2017 r. do 30 listopada 2017 r. (sieci radiowe). 
13.12.17, 14:12
| radio » badania rynku
RMF FM ma już blisko 26 proc. udziału w rynku, Jedynka i Trójka mocno w dół
Radio RMF FM umocniło pozycję lidera. Stacja generuje już blisko 26 proc. udziału w rynku – wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 września 2017 r. do 30 listopada 2017 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
12.12.17, 17:12
| radio » informacje | internet » informacje
Planeta.fm zmienia się w portal informacyjno-rozrywkowy
Serwis internetowy Planeta.fm należący do Grupy Eurozet zmienia się w portal informacyjno-rozrywkowy.
12.12.17, 09:12
| radio » informacje
Zaproś Mikołaja. Akcja Radia WAWA
Na antenie Radia Wawa wystartowała akcja „Zaproś Mikołaja”. Zabawa potrwa do 22 grudnia br.
11.12.17, 21:12
| radio » informacje
Édith Piaf Et Ses Amis. Premiera płyty Tom&Lucy w Radiu Koszalin
19 grudnia br. o godz. 18:00 w Studiu Nagraniowo-Koncertowym Polskiego Radia Koszalin odbędzie się premiera płyty „Édith Piaf Et Ses Amis” koszalińskiego duetu Lucy & Tom. 
11.12.17, 18:12
| radio » informacje
Aktualności Czwórki nagrodzone w konkursie EDUinspiracje – Media
Dziennikarze Czwórki z redakcji „Aktualności” odebrali główną nagrodę w konkursie Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji EDUinspiracje – Media. 
11.12.17, 10:12
| radio » informacje
Dziennikarze Jedynki zaśpiewali Hej Kolęda, Kolęda!
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, dziennikarze Programu 1 Polskiego Radia spotkali się w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana i zaśpiewali wspólnie „Hej Kolęda, Kolęda!”.
11.12.17, 08:12
| radio » informacje
RMF Classic tradycyjnie tylko ze świątecznymi piosenkami
W poniedziałek, 11 grudnia br. po raz szósty z rzędu w RMF Classic startuje akcja „Najpiękniejsza muzyka na Święta”.
Stacja całkowicie zmieni repertuar z okazji Świąt Bożego Narodzenia.
09.12.17, 21:12
| radio » informacje
Czwórka prezentuje. Nowy konkurs radiowej Czwórki
Czwórka (Polskie Radio) organizuje konkurs polegający na odgadnięciu hasła, dzięki podpowiedziom podawanym na antenie. Akcja „Czwórka prezentuje” potrwa od 6 do 31 grudnia br. Do zdobycia będą cenne nagrody.
09.12.17, 15:12
| radio » informacje
Zagra Joanna Goranko. Salon Muzyczny Radia Koszalin
Polskie Radio Koszalin zaprasza na koncert muzyki klasycznej, który odbędzie się 13 grudnia br. o godz. 19:00 w Studiu Nagraniowym im. Cz. Niemena. Tym razem w Salonie Muzycznym zagra Joanna Goranko.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Konkursy
do 28.02.18

Do zdobycia 100 i 4 nagrody.

do 15.01.18

Do zdobycia jedna gra planszowa. 

do 14.01.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Http://www.Autodoc.PL