13.10.17, 13:10

Trwa kampania promocyjna serialu HBO Wataha

KV kampanii
Fot.: materiały prasowe

Trwa kampania promocyjna nowego sezonu serialu HBO „Wataha”. W kampanii, obok działań offline i online, pojawia się akcja #MagiczneBieszczady skierowana do osób zainteresowanych tematyką regionu.

„Wataha” to najchętniej oglądany w Polsce serial HBO. W niedzielę, 15 października br. „Wataha” powraca z II sezonem do HBO i HBO GO. W HBO emisja premierowego odcinka będzie odkodowana, podobnie jak cały program HBO w najbliższą sobotę i niedzielę. W HBO GO pojawią się od razu dwa odcinki serialu.

Kampania promocyjna obejmuje działania outdoorowe w ośmiu polskich miastach, w tym niestandardowe billboardy przygotowane z zastosowaniem techniki druku soczewkowego. Emisje spotów zaplanowano w kinach sieci Cinema City i Helios, reklamy w tygodnikach („Newsweek”, „Polityka”, telewizyjny dodatek „Gazety Wyborczej”, „Wysokie Obcasy”) i miesięcznikach („Twój Styl”, „Pani”, „Wysokie Obcasy Extra”). Kampanii prowadzona jest się również w RMF FM, radiu ZET, TOK FM. Kampania telewizyjna odbywa się w telewizji Polsat oraz jej kanałach tematycznych.

Kampania online odbywa się sekwencyjnie od kilku miesięcy. Aktualnie działania promocyjne odbywają się w następujących serwisach: Google, Facebook, Instagram, YouTube, Filmweb, Gazeta.pl, Interia, Spidersweb, Telemagazyn, oraz przez: Ten Media, Xaxis (programmatic), LightReaction (mobile). Wykorzystywane są głównie formy displayowe, video i social media.

W związku z premierą serialu HBO trwa akcja #MagiczneBieszczady, w ramach której powstał cykl reportaży wideo „Ludzie Bieszczad” autorstwa Jakuba Cachro i Sebastiana Stramy, galeria fotografii Agaty Grzybowskiej: „9 bram, z powrotem ani jednej”, szereg impresji wideo z zapierającymi dech w piersiach bieszczadzkimi plenerami. Dodatkowo w ramach współpracy z wybranymi blogerami - GdzieWyjechać.pl, Tasteaway.pl i Kolem Się toczy, powstał cykl artykułów i materiałów wideo opisujących Bieszczady i ich mieszkańców.

Teaser promocyjny serialu „Wataha” pt. „Heartbeat” powstał na podstawie scenariusza agencji Brasil. Wyreżyserował go Peter Varsics. Pozostałe spoty promocyjne zostały przygotowane i zrealizowane przez działy kreacji HBO Polska i HBO Europe. Koncepcję głównego plakatu (key art) serialu opracował dział kreacji HBO Polska i HBO Europe, produkcją zajęła się Eliza Karczewska PictureThat, a sfotografował Szymon Świętochowski. Koncepcję plakatów postaci (character arts) stworzył dział kreacji HBO Polska, a zrealizował Krzysztof Domaradzki Kxx Studio z użyciem map wydawnictwa Demart. Za zakup mediów offline odpowiada Zenith Media, online – Mediacom.

Kampania offline potrwa do końca października, a online do końca listopada.

Komentarze

Powiązane

19.11.17, 15:11
telewizja » badania rynku
Puchar Świata w Wiśle z dużą widownią
Niemal 4,7 mln widzów obejrzało 18 listopada br. w Jedynce drugą serię konkursu drużynowego Pucharu Świata w Wiśle.
19.11.17, 08:11
telewizja » seriale
Odlotowe wyścigi na antenie kanału Boomerang
Boomerang 20 listopada br. rozpocznie emisję nowego serialu animowanego „Odlotowe wyścigi”. Kreskówka jest remakiem kultowej animacji studia Hanna Barbera o tym samym tytule.
18.11.17, 09:11
telewizja » seriale
II sezon serialu Dobre zachowanie w TNT z polskim akcentem
20 listopada br., stacja TNT rozpocznie emisję II sezonu „Dobrego zachowania”.
17.11.17, 20:11
telewizja » seriale
Film Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny. Wszystko się może zdarzyć zakończy III sezon serialu
III sezon hitu Czwórki zakończy się emisją filmu telewizyjnego – „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny. Wszystko się może zdarzyć” – który stanowić będzie zwieńczenie dwóch najważniejszych wątków osobistych tej serii produkcji i jednocześnie niezależną całość fabularną. 
17.11.17, 16:11
telewizja » informacje
Nowy kanał Eleven Sports 4 na platformie nc+
20 listopada br. zostanie uruchomiony nowy kanał Eleven Sports 4. Przez pierwsze trzy miesiące będzie on dostępny tylko dla abonentów platformy nc+.
17.11.17, 16:11
telewizja » informacje
DISCO GARY czyli Rodzinne pary na antenie POLO TV
Na antenie telewizji POLO TV wystartuje nowy program kulinarny „DISCO GARY, czyli Rodzinne pary”. W każdym odcinku rywalizować będą dwuosobowe drużyny, składające się z członków rodzin. Ich zmagania oceniać będzie jury złożone z profesjonalnego szefa kuchni oraz gwiazd disco polo.
17.11.17, 13:11
telewizja » informacje
Startuje Eleven Sports 4. Eleven Sports zmienia nazwy i logotypy swoich stacji
20 listopada br., ELEVEN SPORTS zmieni nazwy i logotypy kanałów telewizyjnych ze swojego portfolio. Rebranding związany jest ze startem nowego kanału, który na początku będzie dostępny tylko w ofercie platformy nc+.
17.11.17, 08:11
telewizja » badania rynku
Joker z rekordową widownią
Odcinek teleturnieju „Joker”, emitowany w środę 15 listopada br. o godz. 20.00 na antenie Super Polsat, przyciągnął przed telewizory średnio 220 tys. widzów (dane: NAM). 
16.11.17, 19:11
telewizja » informacje
INEA z akcją dla nowych klientów. Operator rozda konsole PlayStation 4 i Xbox One
W ramach najnowszej akcji INEA „Moc prezentów”, trwającej od 14 listopada br., osoby które kupią internet oraz telewizję od INEA, otrzymają najnowszą konsolę PlayStation 4 lub Xbox One z grą FIFA 18 za 1 zł.
16.11.17, 17:11
telewizja » informacje
Grupa Multimedia Polska ma 757,6 tys. klientów usług telekomunikacyjnych
Przychody Grupy Multimedia Polska za trzy kwartały 2017 r. wyniosły 510,2 mln zł, co oznacza nieznaczny spadek o 2,4 proc. w porównaniu do tego samego okresu roku ubiegłego. Na koniec września br. z usług Grupy Multimedia Polska korzystało ponad 757,6 tys. klientów usług telekomunikacyjnych.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu telewizja: rss
Konkursy
do 22.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 23 listopada 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL