23.10.17, 21:10

Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości. Wydanie specjalne DGP i gala finałowa akcji

Logo akcji
Fot.: materiały prasowe

Wydanie specjalne „Dziennika Gazety Prawnej” i gala finałowa na zakończenie V edycji akcji „Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości”.

Od początku października br. trwa akcja Dziennika Gazety Prawnej „Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości”, w ramach której redaktorzy DGP, przedsiębiorcy i przedstawiciele rządu wspólnie podejmują działania na rzecz promowania i rozwoju przedsiębiorczości w Polsce.

24 października ukaże się specjalne wydanie gazety przygotowane przez przedsiębiorców oraz odbędzie się gala finałowa, podczas której „Dziennik Gazeta Prawna” nagrodzi najlepszych przedsiębiorców.

Hasłem przewodnim V edycji akcji „Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości” jest „Polska wobec gospodarczych wyzwań współczesnego świata”. Przez cały październik, codziennie na łamach „Dziennika Gazety Prawnej” ukazywały się artykuły w cyklu „Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości”, natomiast we wtorki w siedzibie redakcji odbywały się panele z udziałem przedsiębiorców i ekspertów z rynku.

Zwieńczeniem akcji będzie wydanie specjalne „Dziennika Gazety Prawnej”, stworzone – podobnie jak przed rokiem – wspólnie z zaproszonymi na kolegium redakcyjne przedsiębiorcami. Właściciele i prezesi polskich firm w roli dziennikarzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także podpowiadają sprawdzone rozwiązania.

Akcję „Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości” zakończy Gala Finałowa w gmachu Ufficio Primo w Warszawie. Podczas Gali odbędzie się również wręczenie nagród „Dziennika Gazety Prawnej” w konkursie dla firm, które w największym stopniu przyczyniają się do budowy marki „Polska” i na których w największym stopniu opiera się nasz rozwój gospodarczy. Galę uświetni recital Stanisława Soyki.

Partnerami medialnymi akcji są: RMF FM i Polsat News.

Komentarze

Powiązane

15.11.17, 14:11
prasa » informacje
Na narty. Specjalne wydanie Tylko Zdrowia
Na rynku prasowym pojawił się magazyn „Na narty" - specjalne wydanie „Tylko Zdrowia” ukazującego się w piątki z „Gazetą Wyborczą”. 
14.11.17, 13:11
prasa » informacje
Zima w Polsce. Nowe wydanie specjalne Werandy
Na rynku prasowym pojawił się magazyn tematyczny Wydawnictwa Te-Jot „Zima w Polsce”, wydawcy „Werandy” i „Werandy Country”. 
13.11.17, 16:11
prasa » dodatki do gazet
Numizmat z Gazetą Wyborczą
We wtorek, 14 listopada br. razem z „Gazetą Wyborczą” będzie można kupić numizmat wydany z okazji 150. rocznicy urodzin Józefa Piłsudskiego i setnej rocznicy niepodległości Polski, która przypada w przyszłym roku.
13.11.17, 09:11
prasa » informacje
Ewa Ewart AuTORytetem w Plebiscycie MediaTory
AuTORytetem studentów dziennikarstwa w 11. edycji Plebiscytu MediaTory - Studenckich Nagród Dziennikarskich została Ewa Ewart. 
10.11.17, 20:11
prasa » informacje
Kuchnia na cały rok. Specjalne wydanie magazynu Kuchnia
Ukazało się specjalne wydanie miesięcznika „Kuchnia”. To zbiór zeszytów z przepisami, które ukazują się co miesiąc w magazynie.
10.11.17, 08:11
prasa » informacje
Agora wprowadza nową strategię wydawniczą
Koncentracja na najsilniejszych markach prasowych i uporządkowanie portfolio wydawniczego, zbudowanie spójnej oferty działań okołowydawniczych, rozwój działań z zakresu custom publishing, a także poszukiwanie nowych możliwości na rynku prasy tradycyjnej - to najważniejsze cele nowej strategii wydawniczej pionu Czasopisma Agory.
09.11.17, 20:11
prasa » informacje
Specjalne wydanie Tylko Zdrowia o cukrzycy
Na rynku ukazało sie specjalne wydanie magazynu "Tylko Zdrowie" pod nazwą Jak dobrze żyć z cukrzycą”, które powstało we współpracy z lekarzami i dietetykami.
09.11.17, 09:11
prasa » informacje
Ks. Adam Boniecki upomniany przez przełożonego prowincji za wypowiedzi w mediach
Prowincja Polskiej Zgromadzenia Księży Marianów wydała komunikat odnośnie ostatnich wypowiedzi ks. Adama Bonieckiego.
08.11.17, 14:11
prasa » informacje
Durszlak. Bauer testuje nowy magazyn kulinarny
22 listopada br. nakładame Wydawnictwa Bauer ukaże się testowe wydanie magazynu „Durszlak”.
06.11.17, 18:11
prasa » dodatki do gazet
Kalendarz z naklejkami na 2018 rok z miesięcznikiem Dziecko
Do całego nakładu grudniowego wydania miesięcznika „Dziecko”, który pojawi się na rynku 7 listopada br., zostanie dołączony kalendarz na 2018 rok z naklejkami.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Konkursy
do 22.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 23 listopada 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL