23.10.17, 21:00

Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości. Wydanie specjalne DGP i gala finałowa akcji

Logo akcji
Fot.: materiały prasowe

Wydanie specjalne „Dziennika Gazety Prawnej” i gala finałowa na zakończenie V edycji akcji „Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości”.

Od początku października br. trwa akcja Dziennika Gazety Prawnej „Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości”, w ramach której redaktorzy DGP, przedsiębiorcy i przedstawiciele rządu wspólnie podejmują działania na rzecz promowania i rozwoju przedsiębiorczości w Polsce.

24 października ukaże się specjalne wydanie gazety przygotowane przez przedsiębiorców oraz odbędzie się gala finałowa, podczas której „Dziennik Gazeta Prawna” nagrodzi najlepszych przedsiębiorców.

Hasłem przewodnim V edycji akcji „Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości” jest „Polska wobec gospodarczych wyzwań współczesnego świata”. Przez cały październik, codziennie na łamach „Dziennika Gazety Prawnej” ukazywały się artykuły w cyklu „Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości”, natomiast we wtorki w siedzibie redakcji odbywały się panele z udziałem przedsiębiorców i ekspertów z rynku.

Zwieńczeniem akcji będzie wydanie specjalne „Dziennika Gazety Prawnej”, stworzone – podobnie jak przed rokiem – wspólnie z zaproszonymi na kolegium redakcyjne przedsiębiorcami. Właściciele i prezesi polskich firm w roli dziennikarzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także podpowiadają sprawdzone rozwiązania.

Akcję „Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości” zakończy Gala Finałowa w gmachu Ufficio Primo w Warszawie. Podczas Gali odbędzie się również wręczenie nagród „Dziennika Gazety Prawnej” w konkursie dla firm, które w największym stopniu przyczyniają się do budowy marki „Polska” i na których w największym stopniu opiera się nasz rozwój gospodarczy. Galę uświetni recital Stanisława Soyki.

Partnerami medialnymi akcji są: RMF FM i Polsat News.

Komentarze

Powiązane

21.02.18, 15:00
| prasa » informacje | internet » informacje
Bauer testuje nowy magazyn Netfilm
Wydawnictwo Bauer testuje nowy koncept, wprowadzając do sprzedaży magazyn „Netfilm”, skierowany do użytkowników platform VOD. 
21.02.18, 13:00
| prasa » informacje
Małgorzata Domagalik nową autorką L’OFFICIEL POLSKA
Małgorzata Domagalik od najbliższych numerów będzie publikować w "L’OFFICIEL POLSKA" oraz nowym "L’OFFICIEL HOMMES POLSKA" (Kustra Group) rozmowy z przedstawicielami świata kultury.
21.02.18, 11:00
| prasa » informacje
70 lat magazynu Przyjaciółka. Trzy okładki do wyboru i patronat Małżonki Prezydenta PR
22 lutego br. do kiosków trafi jubileuszowe wydanie „Przyjaciółki”. Czytelnicy będą mieli do wyboru trzy różne okładki z Katarzyną Dowbor, Ewą Wachowicz i Barbarą Kurdej-Szatan. 
16.02.18, 15:00
| prasa » dodatki do gazet
Atlas chmur i pogody z Gazetą Wyborczą
We wtorek i w środę, 20 i 21 lutego br. razem z „Gazetą Wyborczą” będzie można kupić dwie części „Atlasu chmur i pogody” - ilustrowanego przewodnika po zjawiskach atmosferycznych.
16.02.18, 12:00
| prasa » informacje | internet » informacje
Magazyn VOGUE ma wyróżniać się w sieci formą
14 lutego br., jednocześnie z pierwszym drukowanym numerem magazynu „VOGUE”, ruszył serwis Vogue.pl. 
16.02.18, 08:00
| prasa » informacje
Vogue promował debiut w 15 lokalizacjach w Polsce
Na polskim rynku zadebiutował magazyn „Vogue Polska”. Z tej okazji 14 lutego br. na ulicach największych miast w Polsce można było spotkać mobilne kawiarenki Vogue Cafe, które częstowały przechodniów gorącą czekoladą i promowały magazyn.
15.02.18, 21:01
| prasa » informacje
Murator z dodatkiem o smogu mocno promowany w TV
Marcowy numer „Muratora” (od 15 lutego br. na rynku) ukazał się ze specjalnym dodatkiem „Ogrzewanie bez smogu”. To poradnik skierowany do osób, którym zależy na poprawie jakości powietrza w Polsce, i które chcą ogrzewać swoje domy w sposób ekologiczny.
13.02.18, 16:00
| prasa » dodatki do gazet
Numizmat z wizerunkiem Ignacego Jana Paderewskiego z Gazetą Wyborczą
14 lutego br. razem z „Gazetą Wyborczą” (Agora) będzie można kupić numizmat z podobizną wybitnego męża stanu Ignacego Jana Paderewskiego. 
13.02.18, 12:00
| prasa » informacje
Vogue Polska debiutuje. 364 stron objętości pierwszego numeru
14 lutego br. to data wejścia na rynek „Vogue Polska”. Pierwszy numer magazynu zbudowany jest wokół projektu artystycznego Juergena Tellera. 
10.02.18, 15:00
| prasa » informacje
Dziennik Gazeta Prawna z testami na prawo jazdy
„Dziennik Gazeta Prawna” wzbogaci swoje wydanie dodatkami skierowanymi do osób przygotowujących się do egzaminu na prawo jazdy oraz dla kierowców, którzy już uczestniczą w ruchu na drodze. 
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 23.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

do 22.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz gry planszowej.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL