08.11.17, 14:00

Durszlak. Bauer testuje nowy magazyn kulinarny

22 listopada br. nakładame Wydawnictwa Bauer ukaże się testowe wydanie magazynu „Durszlak”.

W magazynie znajdą się przepisy blogerów kulinarnych skupionych na Durszlak.pl. To największy agregator blogów kulinarnych w Polsce i platforma komunikacji z blogerami. W jednym miejscu skupia ponad 1 mln przepisów z ponad 6,5 tys. blogów. Ma ponad 52 tys. zarejestrowanych użytkowników, którzy utworzyli ponad 70 tys. książek kucharskich (zeszytów).

W testowym wydaniu znajdą się pomysły blogerów na dania wigilijne i świąteczne, a także propozycje na sylwestrowe domówki. W magazynie ma nie zabraknąć również niestandardowych śniadań, szybkich obiadów, odkrywania odkrywanie tradycji na nowo czy informacji dotyczących zdrowego odżywiania.

„Wśród wielu publikacji blogerów skupionych wokół platformy Durszlak.pl znaleźliśmy mnóstwo ciekawych, autorskich przepisów i postanowiliśmy przełożyć je na papier. Nasi blogerzy - prawdziwi mistrzowie gotowania - preferują różne kuchnie, prezentują różnorodne podejście do gotowania i smakowania, mają też ogromną wiedzę praktyczną - i to chcemy zaprezentować w magazynie, gdzie poza samymi przepisami czytelnik znajdzie mnóstwo trików kulinarnych, inspiracji, wskazówek i porad blogerów jak sprawić, by nasze dania były jeszcze smaczniejsze i zawsze się udawały. Wierzymy, że spodoba się to również czytelnikom, którzy dotąd nie interesowali się blogami kulinarnymi” – powiedziała Urszula Kaszubowska, dyrektor wydawnicza tytułów kulinarnych.

Za stronę redakcyjną odpowiada redaktor naczelna tytułów kulinarnych Katarzyna Laskowska.

Magazyn „Durszlak” ukazuje się w objętości 100 stron i w cenie 6,99 zł. Tytuł będzie promowany w tytułach własnych Bauera, na Facebooku i na stronie serwisu Durszlak.pl. Testowe wydanie magazynu „Durszlak” będzie w sprzedaży do 30 stycznia 2018 r. Wydawca nie podjął jeszcze decyzji o docelowej częstotliwości tego tytułu.

Komentarze

Powiązane

21.02.18, 15:00
| prasa » informacje | internet » informacje
Bauer testuje nowy magazyn Netfilm
Wydawnictwo Bauer testuje nowy koncept, wprowadzając do sprzedaży magazyn „Netfilm”, skierowany do użytkowników platform VOD. 
21.02.18, 13:00
| prasa » informacje
Małgorzata Domagalik nową autorką L’OFFICIEL POLSKA
Małgorzata Domagalik od najbliższych numerów będzie publikować w "L’OFFICIEL POLSKA" oraz nowym "L’OFFICIEL HOMMES POLSKA" (Kustra Group) rozmowy z przedstawicielami świata kultury.
21.02.18, 11:00
| prasa » informacje
70 lat magazynu Przyjaciółka. Trzy okładki do wyboru i patronat Małżonki Prezydenta PR
22 lutego br. do kiosków trafi jubileuszowe wydanie „Przyjaciółki”. Czytelnicy będą mieli do wyboru trzy różne okładki z Katarzyną Dowbor, Ewą Wachowicz i Barbarą Kurdej-Szatan. 
16.02.18, 15:00
| prasa » dodatki do gazet
Atlas chmur i pogody z Gazetą Wyborczą
We wtorek i w środę, 20 i 21 lutego br. razem z „Gazetą Wyborczą” będzie można kupić dwie części „Atlasu chmur i pogody” - ilustrowanego przewodnika po zjawiskach atmosferycznych.
16.02.18, 12:00
| prasa » informacje | internet » informacje
Magazyn VOGUE ma wyróżniać się w sieci formą
14 lutego br., jednocześnie z pierwszym drukowanym numerem magazynu „VOGUE”, ruszył serwis Vogue.pl. 
16.02.18, 08:00
| prasa » informacje
Vogue promował debiut w 15 lokalizacjach w Polsce
Na polskim rynku zadebiutował magazyn „Vogue Polska”. Z tej okazji 14 lutego br. na ulicach największych miast w Polsce można było spotkać mobilne kawiarenki Vogue Cafe, które częstowały przechodniów gorącą czekoladą i promowały magazyn.
15.02.18, 21:01
| prasa » informacje
Murator z dodatkiem o smogu mocno promowany w TV
Marcowy numer „Muratora” (od 15 lutego br. na rynku) ukazał się ze specjalnym dodatkiem „Ogrzewanie bez smogu”. To poradnik skierowany do osób, którym zależy na poprawie jakości powietrza w Polsce, i które chcą ogrzewać swoje domy w sposób ekologiczny.
13.02.18, 16:00
| prasa » dodatki do gazet
Numizmat z wizerunkiem Ignacego Jana Paderewskiego z Gazetą Wyborczą
14 lutego br. razem z „Gazetą Wyborczą” (Agora) będzie można kupić numizmat z podobizną wybitnego męża stanu Ignacego Jana Paderewskiego. 
13.02.18, 12:00
| prasa » informacje
Vogue Polska debiutuje. 364 stron objętości pierwszego numeru
14 lutego br. to data wejścia na rynek „Vogue Polska”. Pierwszy numer magazynu zbudowany jest wokół projektu artystycznego Juergena Tellera. 
10.02.18, 15:00
| prasa » informacje
Dziennik Gazeta Prawna z testami na prawo jazdy
„Dziennik Gazeta Prawna” wzbogaci swoje wydanie dodatkami skierowanymi do osób przygotowujących się do egzaminu na prawo jazdy oraz dla kierowców, którzy już uczestniczą w ruchu na drodze. 
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 23.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

do 22.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz gry planszowej.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL