05.01.18, 13:00

Ludmiła Anannikova i Katarzyna Włodkowska w zespole tygodnika Duży Format

Ludmiła Anannikova

Do grona reporterów tygodnika „Duży Format” dołączyły Ludmiła Anannikova i Katarzyna Włodkowska. Obie będą pisały reportaże śledcze i społeczne.

Ludmiła Anannikova pracuje w „Gazecie Wyborczej” od 2008 r. W redakcji w Poznaniu zajmowała się tematyką społeczną, od 2014 r. w Warszawie była dziennikarką Wyborcza.pl, a ostatnio pracowała w zespole działu krajowego. Równocześnie, przez kilka lat współpracowała z „Dużym Formatem”. Za teksty o tematyce społecznej została wyróżniona przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich, była także nominowana do Studenckich Nagród Dziennikarskich „MediaTory” oraz do „Pióra Nadziei” - nagrody Amnesty International.

Katarzyna Włodkowska debiutowała w 2003 r. w „Dzienniku Bałtyckim”, dwa lata później związała się z trójmiejską „Gazetą Wyborczą”. Doświadczenie zdobywała jako dziennikarka newsowa, śledcza i korespondentka sądowa. Publikowała na stronach lokalnych i krajowych, w „Dużym Formacie" i w „Wysokich Obcasach". Jest autorką wstrząsającego reportażu „Dom zły”, w którym opisała tzw. „kaszubskiego Fritzla”. Publikacja przyczyniła się do skazania mężczyzny na 25 lat więzienia, a reportaż Katarzyny Włodkowskiej oprócz nominacji do wszystkich najważniejszych nagród dziennikarskich, zdobył nagrodę Grand Press 2017 w kategorii „Reportaż prasowy”. W maju 2017 r. magazyn „Reportagen”, ukazujący się na rynkach niemieckojęzycznych, opublikował jej reportaż z „Dużego Formatu” o pierwszej polskiej zakonnicy, która pozwała swoje zgromadzenie.

Magazyn reporterów „Duży Format” ukazuje się w każdy poniedziałek z „Gazetą Wyborczą”. Czytelnicy znajdą w nim doskonałe reportaże, teksty społeczne, kulturalne i historyczne.

Komentarze

Powiązane

15.01.18, 09:00
| prasa » informacje
Ewa Redel-Bydłowska odejdzie z Edipresse Polska. Zmiany w zarządzie
Ewa Redel-Bydłowska zrezygnowała z funkcji członka zarządu Edipresse Polska S.A. i spółek zależnych, w tym Lincoln oraz P&P. Współpracę z firmą zakończy 31 grudnia 2018 r.
14.01.18, 21:00
| prasa » informacje | reklama & PR » informacje
Książki. Magazyn do czytania i Wysokie Obcasy Extra z droższymi cenami reklam
Zmieniły się cenniki reklamowe magazynów wydawanych przez „Gazetę Wyborczą” - „Książek. Magazynu do czytania" oraz „Wysokich Obcasów Extra”.
11.01.18, 14:00
| prasa » informacje
IMM: Rzeczpospolita najczęściej cytowana w grudniu 2017 r.
„Rzeczpospolita” znalazła się na pierwszym miejscu wśród najczęściej cytowanych mediów w Polsce – wynika z badania Instytutu Monitorowania Mediów za grudzień 2017 r. 
09.01.18, 18:00
| prasa » dodatki do gazet
Maseczka antysmogowa z Gazetą Wyborczą
W czwartek, 11 stycznia br. razem z „Gazetą Wyborczą” będzie można kupić maseczkę antysmogową.
09.01.18, 15:18
| prasa » badania rynku
Artur Roguski w Edipresse Polska
Artur Roguski dołączył do Edipresse Polska S.A. jako social media manager grupy serwisów people, style & beauty.
05.01.18, 13:00
| prasa » informacje
Ludmiła Anannikova i Katarzyna Włodkowska w zespole tygodnika Duży Format
Do grona reporterów tygodnika „Duży Format” dołączyły Ludmiła Anannikova i Katarzyna Włodkowska. Obie będą pisały reportaże śledcze i społeczne.
04.01.18, 19:53
| prasa » ludzie
Wojciech Surmacz nowym Prezesem PAP
Nie Roman Młodkowski, a Wojciech Surmacz został nowym Prezesem Polskiej Agencji Prasowej. Jego zastępcą będzie Tomasz Przybek. Nowy zarząd PAP wybrała Rada Mediów Narodowych. 
04.01.18, 13:00
| prasa » ludzie
Jacek Bełdowski odchodzi z Grupy Egmont
Jacek Bełdowski, Dyrektor Generalny Egmont Creative Solutions, po 25 latach pracy zdecydował się kontynuować karierę poza Grupą Egmont. 
03.01.18, 12:00
| prasa » ludzie
Aleksandra Klich z nowymi zadaniami w Gazecie Wyborczej
Od stycznia br. głównym zadaniem Aleksandry Klich, zastępczyni redaktora naczelnego „Gazety Wyborczej”, jest angażowanie redakcji w zmiany związane z wdrażaniem strategii rozwoju „Gazety Wyborczej”. 
03.01.18, 11:00
| prasa » informacje | internet » informacje
Laboratorium EE odpowiada za elektroniczne wydanie Pisma. Magazynu Opinii
Za cyfrową wersję debiutującego 3 stycznia br. na rynku miesięcznika "Pismo. Magazyn Opinii" odpowiada Laboratorium EE. Autorem layoutu strony internetowej Pisma, podobnie jak projektu graficznego wersji drukowanej, jest Jacek Utko. 
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

SOCIAL MEDIA ACCOUNT EXECUTIVE

BEST PR | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.02.18

Do zdobycia 100 i 4 nagrody.

do 19.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL