24.01.18, 14:00

Do lekarza bez kolejki. Serwis WP abcZdrowie z nową funkcjonalnością

KV kampanii
Fot.: materiały prasowe

Wirtualna Polska rozwija serwis WP abcZdrowie i wprowadza nową funkcjonalność za pomocą której internauci będą mogli umówić wizytę u lekarza. W nowej usłudze swoje terminy udostępnia blisko 7 tys. lekarzy z całego kraju.

W serwisie internauci mogą korzystać z umówienia się na badania i konsultacje w 130 specjalizacjach. Aby zarezerwować termin, trzeba w wyszukiwarce znaleźć odpowiedniego specjalistę, wypełnić formularz i potwierdzić umówienie wizyty poprzez SMS lub dokonać płatności.

Wirtualna Polska wchodząc na rynek umawiania wizyt u lekarza rozszerza swoją działalność o kolejny segment e-commerce po turystyce, modzie, wyposażeniu wnętrz i usługach finansowych. Po raz pierwszy budujemy go samodzielnie. Do tej pory stawialiśmy wyłącznie na przejęcia” – mówi Jacek Świderski, prezes Wirtualnej Polski. „Umawianie wizyt lekarskich to część, której potrzebowaliśmy, by WP abcZdrowie stało się kompletnym serwisem w zakresie profilaktyki i zdrowia. Dzięki tej funkcjonalności zyskują zarówno użytkownicy, jak i lekarze – tak naprawdę każdy specjalista może się do nas zgłosić. Nie stosujemy długoletnich umów, czy opłaty abonamentowej” – dodaje Adam Plona, VP Media Product w Wirtualnej Polsce.

Z nowej funkcjonalności można skorzystać również mobilnie. System przypomni o umówionej wizycie dzień wcześniej, a także na dwie godziny przed jej terminem przy pomocy wiadomości email i SMS z dokładnymi informacjami o rezerwacji.

Wprowadzeniu zmian w serwisie towarzyszy kampania reklamowa. Spoty promujące serwis i jego udoskonaloną funkcjonalność emitowane będą w największych rozgłośniach radiowych i wyświetlane w sieciach kin. W miesięcznikach kobiecych i poradnikowych będzie można zobaczyć specjalnie przygotowany plakat. Hasłem przewodnim jest: „Do lekarza bez kolejki”. Kampania rozpocznie się 29 stycznia i potrwa do końca lutego. Promocja on-line zaplanowana jest do końca marca. Za koncept, przygotowanie kampanii i zakup mediów odpowiadają odpowiednie zespoły Wirtualnej Polski bez udziału agencji zewnętrznych.

WP abcZdrowie to obecnie największy polski serwis w kategorii zdrowie i medycyna. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w grudniu 2017 r. odwiedziło go 6,8 miliona realnych użytkowników.

Komentarze

Powiązane

16.02.18, 12:00
| prasa » informacje | internet » informacje
Magazyn VOGUE ma wyróżniać się w sieci formą
14 lutego br., jednocześnie z pierwszym drukowanym numerem magazynu „VOGUE”, ruszył serwis Vogue.pl. 
15.02.18, 22:00
| internet » informacje
Noizz z aplikacją mobilną dla generacji C
Grupa Onet-RAS Polska uruchomiła aplikację mobilną Noizz. Aplikacja powstała jako odpowiedź na oczekiwania użytkowników, którzy są głównym odbiorcą serwisu – generacji C.
15.02.18, 15:00
| internet » badania rynku | reklama & PR » informacje
AdReport Trend Q4: Skoda najmocniej promowaną marką samochodową w sieci [infografika]
Według danych AdReporta, w IV kwartale 2017 r. najbardziej promowaną marką samochodową była Skoda. Na jej promocję przeznaczono ponad 2,29 mln zł. 
15.02.18, 12:00
| internet » e-commerce | reklama & PR » informacje
Dekoria zmieniła logotyp
Dekoria odświeża wizerunek swojej marki. W pierwszym etapie rebrandingu został zmieniony jej logotyp – pojawił się on w komunikacji marketingowej 6 lutego br.
15.02.18, 11:00
| internet » informacje
R22 przejmuje SeoFabrykę
Poznańska Grupa R22 nabyła gdyńską SeoFabrykę – firmę koncentrującą się na usługach SEO i SEM – stanowiącą składnik usług dodanych, świadczonych w segmencie hostingu.
15.02.18, 09:00
| internet » informacje
80 proc. Polaków sprawdza informacje o pracodawcy zanim wyśle CV
Prawie 80 proc. Polaków przed wysłaniem CV aktywnie sprawdza informacje o pracodawcy. Społeczną aktywność firmy, jej sposób działania oraz reputację w branży najczęściej weryfikują młodzi ludzie, do 24 roku życia. 
14.02.18, 08:00
| internet » informacje
CHIP Winter Challenge. Redakcja będzie testować sprzęt w Bieszczadach
W Strzebowiskach koło Cisnej w Bieszczadach, dziennikarze portalu technologicznego CHIP przez pięć dni będą sprawdzać, jak urządzenia, aplikacje i usługi radzą sobie w zimowych okolicznościach.
13.02.18, 20:00
| internet » ludzie
Anna Michałowska w zespole WP Pilot
Do Wirtualnej Polski dołączyła Anna Michałowska. Na stanowisku Communication Managera zajmuje się m.in. marketingiem usługi WP Pilot.
13.02.18, 15:00
| internet » badania rynku
40 proc. polskich internautów surfuje po portalach erotycznych. Najaktywniejsi ze średnim i wyższym wykształceniem
Z jakich portali erotycznych najczęściej korzystają polscy internauci? Ile czasu miesięcznie poświęcają na przeglądanie „różowych” stron? Analiza firmy Gemius.
12.02.18, 15:00
| internet » informacje
Paweł Kapusta został nominowany do European Press Prize
Paweł Kapusta, który na co dzień pracuje w redakcji serwisu WP SportoweFakty, powalczy o nagrodę za najbardziej wybitny reportaż roku. Tekst Kapusty o sytuacji ratowników medycznych jest jedynym nominowanym z Polski.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 16.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz audiobooka.

do 15.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 14.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL