25.03.08, 21:03

Kochankowie księżnej Diany

TVN Style pokaże w kwietniu dwuczęściowy dokument "Mężczyźni Księżnej Diany", przedstawiający historię romansów i związków Królowej Ludzkich Serc

TVN Style zaprezentuje w kwietniu dwuczęściowy film „Mężczyźni Księżnej Diany”, prezentujący historię romansów i związków Księżnej Diany.

Twórcy dokumentu śledzą życie Diany od dzieciństwa aż po jej tragiczną śmierć w 1997 roku. Opisują relacje z ojcem, który opuścił rodzinę, gdy Diana była dzieckiem. Opowiadają losy burzliwego małżeństwa z Księciem Karolem, a także historie głośnych romansów Księżnej, o których donosiła brytyjska prasa. Gdy związek się rozpadł, Książę Walii zbudował trwały związek ze swoją wieloletnią przyjaciółką Camillą Parker. W tym czasie Diana często zmieniała partnerów. Z relacji osób z najbliższego otoczenia Księżnej wyłania się portret kobiety niezdecydowanej i niestabilnej emocjonalnie. Długoletni romans z Księżną komentuje jej były kochanek James Hewitt, podejrzewany o bycie biologicznym ojcem Księcia Williama. O Dianie opowiadają także dziennikarz, Anthony Holden, który od lat śledzi losy rodziny królewskiej oraz ochroniarz Księżnej i jej prywatny astrolog. Film weryfikuje plotki i spekulacje posiłkując się opiniami ludzi z najbliższego otoczenia Księżnej. Cały czas otwartym pozostaje jednak pytanie, co konkretnie pchało Dianę w objęcia tylu mężczyzn.

Dokument wyemitowany zostanie w niedziele 6 i 13 kwietnia o godz. 21.30.

Komentarze

Powiązane

13.10.15, 08:10
telewizja » wydarzenia branżowe
Kongres Telewizji Światłowodowej w Krakowie
Specjaliści branży TV, nadawcy, operatorzy ISP oraz kablowi spotkają się w dniach 29-30 października br. w Krakowie na drugiej edycji wydarzenia branżowego pod skrzydłami EVIO. W tym roku tematem przewodnim będzie telewizja światłowodowa. 
12.10.15, 11:10
telewizja » badania rynku
Mecz Polska – Irlandia z rekordową oglądalnością
10 mln 300 tys. widzów to średnia oglądalność meczu Polska – Irlandia w Polsacie i Polsacie Sport (dane: NAM). 
11.10.15, 21:10
telewizja » seriale
Śledztwo na cztery ręce w Ale kino+
Tommy i Tuppence Beresfordowie to jedne z ulubionych postaci stworzonych przez Agathę Christie. Ale kino+ zaprezentuje premierę najnowszych ekranizacji powieści Królowej Kryminału, których bohaterem jest sympatyczne małżeństwo detektywów. Sześcioodcinkowy miniserial „Śledztwo na cztery ręce” (Partners in Crime) po raz pierwszy w polskiej telewizji w niedziele, 18 i 25 października, od 20:10 tylko w Ale kino+.
11.10.15, 11:10
telewizja » seriale
Web Therapy z Agatą Kuleszą w player.pl
21 października br. player.pl udostępni wszystkie odcinki serialu "Web Therapy", pierwszej polskiej internetowej produkcji komediowej, wyprodukowanej specjalnie dla tej platformy. Serial wyreżyserował Wojciech Kalarus.
10.10.15, 02:10
telewizja » informacje
Dokument Zbigniewa Rytela z TVP Sport w finale Festiwalu w Mediolanie
Film dokumentalny w reżyserii Zbigniewa Rytela „Sport w TVP – obrazki z wystawy” znalazł się w programie 33. Międzynarodowego Festiwalu Filmów i Telewizyjnych Programów Sportowych w Mediolanie.
09.10.15, 23:10
telewizja » seriale
Zakątek Pomysłów w MiniMini+
MiniMini+ rozpocznie 14 listopada br. emisję amerykańskiego serialu animowanego „Zakątek Pomysłów” z 2014 roku.
09.10.15, 20:10
telewizja » informacje
Po emisji Magazynu Ekspresu Reporterów prawie 3 tys. osób zarejestrowało się w bazie dawców szpiku
W „Magazynie Ekspresu Reporterów” został wyemitowany reportaż „Piotruś i… Piotruś”, opowiadający o dwóch chłopcach, których poza imieniem, łączy wspólne doświadczenie choroby nowotworowej – białaczki. W ciągu zaledwie godziny od zakończenia emisji programu prawie 3 tys. natychmiast zarejestrowało się w bazie dawców szpiku. 
09.10.15, 18:10
telewizja » informacje
TVP z sublicencją Puchary Świata w skokach i biegach od Eurosportu
Telewizja Polska nabyła od Eurosportu sublicencję do zawodów Pucharu Świata w skokach mężczyzn i biegach kobiet na trzy najbliższe sezony.
09.10.15, 16:10
telewizja » badania rynku
Mecz Szkocja-Polska: ponad 7,6 mln widzów
Ponad 7,6 mln widzów średnio oglądało na antenach Polsatu i Polsatu Sport starcie Polski w Glasgow z reprezentacją Szkocji (8 października br., dane: NAM).
09.10.15, 15:10
telewizja » seriale
II sezon Fargo dzień po światowej premierze w Seriale+
Kolekcja VOD seriale+ platformy cyfrowej nc+ jako pierwsza w Polsce udostępni II sezon kultowego serialu „Fargo” 13 października br., już dzień po światowej premierze. Ponadto, w październiku w kolekcji pojawi się premierowo „Mr. Robot”, „Heros: Reborn” i „The Affair”.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu telewizja: rss
Konkursy
do 13.11.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 11.11.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 10.11.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 14 października 2015
Polecamy
Konferencje

24.10.2015 r. - Katowice.