| internet » informacje
Nowa strona IMM
Instytut Monitorowania Mediów uruchomił nową wersję oficjalnej strony internetowej, opartą na wygodnej w obsłudze dwustopniowej strukturze. Przejrzysta strona główna i nowa kolorystyka to tylko część nowości, które wprowadził IMM. Na odwiedzających stronę internetową Instytutu czeka paleta narzędzi wspomagających komunikację PR i marketingową.
11.01.18, 14:00
| prasa » informacje
IMM: Rzeczpospolita najczęściej cytowana w grudniu 2017 r.
„Rzeczpospolita” znalazła się na pierwszym miejscu wśród najczęściej cytowanych mediów w Polsce – wynika z badania Instytutu Monitorowania Mediów za grudzień 2017 r. 
23.11.17, 12:40
| prasa » informacje
IMM: Radio ZET cytowane najczęściej w październiku 2017 r.
Radio ZET było w październiku br. najczęściej cytowanym medium – podaje Instytut Monitorowania Mediów. Drugie i trzecie miejsce przypadło odpowiednio: RMF FM i „Rzeczpospolitej” – wynika z raportu IMM „Najbardziej opiniotwórcze media”.
26.10.17, 08:00
| prasa » informacje
Raport IMM: RMF FM cytowane najczęściej we wrześniu
RMF FM było we wrześniu najczęściej cytowanym medium – wynika z raportu IMM „Najbardziej opiniotwórcze media”. Przygotowanego przez Instytut Monitorowania Mediów. Drugie i trzecie miejsce przypadło „Rzeczpospolitej” i Radiu ZET. 
22.09.17, 13:29
IMM: Rzeczpospolita liderem zestawienia
„Rzeczpospolita” znalazła się na pierwszym miejscu wśród najczęściej cytowanych mediów w Polsce – wynika z badania Instytutu Monitorowania Mediów za sierpień 2017 r. Drugie miejsce zajmuje „Dziennik Gazeta Prawna”, trzecie należy do „Gazety Wyborczej”. 
28.08.17, 08:00
| prasa » badania rynku
Gazeta Wyborcza najczęściej cytowanym medium w lipcu
W lipcu br. dużą uwagę mediów zwrócił temat reformy sądownictwa oraz protestów przeciwko reformie. Najczęściej cytowanym medium został dziennik „Gazeta Wyborcza” wyprzedzając „Rzeczpospolitą” oraz TV Trwam - wynika z najnowszego badania IMM. 
26.05.17, 16:50
| prasa » badania rynku
IMM: Stacje radiowe na medialnym podium w kwietniu
Radio ZET było w kwietniu br. najczęściej cytowanym medium – podaje Instytut Monitorowania Mediów. Drugie i trzecie miejsce przypadło odpowiednio: „Rzeczpospolitej” i RMF FM – wynika z najnowszego raportu IMM „Najbardziej opiniotwórcze media”.
27.04.17, 12:00
| prasa » badania rynku
IMM: Rzeczpospolita, Radio Zet i RMF FM liderami cytowań w marcu 2017 r.
W marcu br. dużą uwagę mediów zwróciła wypowiedź Le Pen na temat sojuszu z PiS. Najczęściej cytowanym medium został dziennik „Rzeczpospolita” wyprzedzając Radio ZET oraz RMF FM - wynika z najnowszego badania IMM. Kolejne miejsca zajęło Radio Zet oraz RMF FM. 
29.03.17, 12:00
| prasa » badania rynku
IMM: Radio Zet najczęściej cytowanym medium w lutym 2017 r.
Na czele najczęściej cytowanych mediów w Polsce znajdują się dwie rozgłośnie radiowe: Radio Zet oraz RMF FM – wynika z najnowszego badania Instytutu Monitorowania Mediów. Na trzecim miejscu uplasował się dziennik „Rzeczpospolita”.
21.12.16, 16:00
| prasa » informacje
IMM: Stacje radiowe na medialnym podium w listopadzie br.
W listopadzie br. najczęściej cytowana była „Gazeta Wyborcza”, a drugie i trzecie miejsce przypadło – Radiu ZET i RMF FM.
28.11.16, 09:00
| prasa » informacje
IMM: stacje radiowe w czołówce najbardziej opiniotwórczych mediów
Najczęściej cytowanym medium października br. została „Gazeta Wyborcza”, a na kolejnych miejscach znalazły się Radio ZET i RMF FM.
17.06.16, 12:00
| prasa » badania rynku
IMM: sprawa Trybunału Konstytucyjnego głównym tematem maja br.
Głównym tematem maja było przedłużenie przez Komisję Europejską rozmów z polskim rządem w sprawie Trybunału Konstytucyjnego według raportu Instytutu Monitorowania Mediów.
03.05.16, 12:00
| prasa » badania rynku
IMM: Komisja Wenecka tematem marca br.
W marcu br. dominowały tematy związane z opinią Komisji Weneckiej w sprawie Trybunału Konstytucyjnego. Na fotelu lidera rankingu „Najbardziej opiniotwórczych mediów” znalazł się dziennik "Rzeczpospolita".
29.03.16, 11:00
| prasa » informacje
IMM: Trybunał Konstytucyjny głównym tematem lutego br.
W lutym br. dominowały tematy polityczne związane z Trybunałem Konstytucyjnym oraz ujawnieniem dokumentów dotyczących Lecha Wałęsy przez IPN. Na fotelu lidera rankingu „Najbardziej opiniotwórczych mediów” znalazła się Gazeta Wyborcza – wynika z najnowszego raportu IMM
02.03.16, 12:00
| internet » badania rynku
IMM: Euforia w sieci po Oscarze dla Leonardo DiCaprio
 „Udało się!” - krzyczą chórem internauci. Zgodnie z danymi IMM na temat nagrody przyznanej dla Leonardo DiCaprio w sieci od 25.02 do 1.03 ukazało się prawie 8,5 tysiąca wzmianek, z czego 90 proc. w zaledwie dwa dni – od 29.02 do 1.03.
28.01.16, 13:23
| prasa » badania rynku
IMM: Rzeczpospolita najbardziej opiniotwórczym dziennikiem w grudniu 2015 r.
W grudniu br. dominowały tematy polityczne związane ze zmianami wprowadzanymi przez rząd PiS. Na fotelu lidera rankingu „Najbardziej opiniotwórczych mediów” znalazła się "Rzeczpospolita", wyprzedzając "Gazetę Wyborczą" oraz telewizję TVN24 – wynika z najnowszego raportu Instytutu Monitorowania Mediów.
20.01.16, 15:04
| internet » informacje
IMM: Internauci wciąż mylą wiadomości z AszDziennika z prawdą
Pomimo rosnącej popularności „AszDziennika” – internetowego serwisu satyrycznego - internauci nadal mylą publikowane w nim historie z rzeczywistością - wynika z monitoringu mediów społecznościowych w IMM.
26.11.15, 13:00
| prasa » badania rynku
Gazeta Wyborcza, RMF FM i Radio Zet na podium najbardziej opiniotwórczych mediów w październiku
W październiku 2015 r. w mediach dominowały tematy polityczne związane z wyborami parlamentarnymi w Polsce. Na fotelu lidera rankingu „Najbardziej opiniotwórczych mediów” znalazła się "Gazeta Wyborcza", wyprzedzając dwie stacje radiowe – RMF FM oraz Radio ZET – wynika z najnowszego raportu Instytutu Monitorowania Mediów.
24.09.15, 12:00
| prasa » badania rynku
Najbardziej opiniotwórcze media w sierpniu 2015 r.: Gazeta Wyborcza liderem
W sierpniu br. w mediach dominowały tematy polityczne związane ze zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi. Na fotelu lidera rankingu „Najbardziej opiniotwórczych mediów” znalazła się "Gazeta Wyborcza", wyprzedzając dziennik "Rzeczpospolita" oraz tygodnik "Newsweek". 
23.07.15, 07:00
| internet » informacje
Ruch w social mediach – analiza IMM
Według analizy Instytutu Monitorowania Mediów na temat „odchudzania” w internecie i social mediach w ciągu ostatnich kilku miesięcy, pojawiło się ponad 320 tys. wzmianek, z czego 290 tys. informacji na samych portalach społecznościowych.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

SOCIAL MEDIA ACCOUNT EXECUTIVE

BEST PR | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.02.18

Do zdobycia 100 i 4 nagrody.

do 18.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 17.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL