23.06.08, 22:43

Linux i Mobile na Ściągnij.pl

Ściągnij.pl od 23 czerwca br. oferuje darmowe programy dla Linuksa, komórek i urządzeń przenośnych. W ten sposób z oferty serwisu Ściągnij.pl mogą korzystać również użytkownicy posiadający alternatywne systemy operacyjne i korzystający z aplikacji dla telefonów komórkowych.

Ściągnij.pl od 23 czerwca br. oferuje darmowe programy dla Linuksa, komórek i urządzeń przenośnych. W ten sposób z oferty serwisu Ściągnij.pl mogą korzystać również użytkownicy posiadający alternatywne systemy operacyjne i korzystający z aplikacji dla telefonów komórkowych.

Uruchomiony na początku czerwca br. serwis Ściągnij.pl ma na celu codzienne dostarczanie nowych i legalnych aplikacji, które internauci mogą instalować na swoich komputerach i telefonach. Obecnie użytkownicy Ściągnij.pl mogą pobierać programy dla systemu Windows, Linux oraz urządzeń przenośnych.

Sekcja Linux skierowana jest do bardziej zaawansowanych użytkowników. Wśród programów znalazły się pełne dystrybucje, aplikacje internetowe, multimedia, programy dla firm, gry oraz wiele narzędzi systemowych.

"Wiemy jak wielki potencjał stanowi platforma Linux, która już teraz oferuje funkcje wystarczające dla typowych zastosowań biurowych czy domowych. Mamy nadzieję, że dzięki Ściągnij.pl wielu użytkowników rozpocznie swoją przygodę z Linuksem" - mówi Robert Ścisłowski, szef projektu Ściągnij.pl

Sekcja Mobile, to prawdziwa gratka dla fanów urządzeń przenośnych. Znaleźć tu można programy i gry uruchamiane na zwykłych telefonach jak i urządzeniach z systemem Symbian, BlackBerry, Palm OS czy Windows Mobile. Ściągnij.pl oferuje wszystkie programy (demonstracyjne i bezpłatne) za darmo. Nie trzeba wysyłać żadnych wiadomości tekstowych, a przy rachunku za telefon nie pojawią się żadne dodatkowe opłaty.

"Dzięki sekcji Mobile chcemy pokazać naszym czytelnikom, że zamiast płatnych tapet, dzwonków i programów można pobierać to wszystko za darmo. Wersje demonstracyjne można szybko usunąć z telefonu albo zdecydować się na ich zakup po ich wcześniejszym przetestowaniu" - dodaje Robert Ścisłowski.

Obecnie trwają prace nad sekcją z grami i programami dla platformy Mac OS, które powinny zakończyć się w ciągu kilku tygodniu

Komentarze

Powiązane

01.06.23, 10:48
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Dorota Bawołek poprowadzi program Onet Europa
W czwartek, 1 czerwca br. o godz. 15:00, na stronie głównej Onet.pl ukaże się premierowy odcinek programu „Onet Europa”, którego autorką jest dziennikarka Dorota Bawołek.
31.05.23, 09:59
| internet » informacje
Kampania Onetu #TataWdomu
Onet rusza z nową kampanią #TataWdomu, której celem jest zachęcenie ojców do korzystania z urlopów rodzicielskich. Partnerami projektu są UN Global Compact oraz Fundacja Share The Care. #TataWdomu jest kontynuacją działań związanych z wyrównywaniem szans kobiet w Polsce.
30.05.23, 15:00
| internet » ludzie
Zmiany w strukturze Wirtualnej Polski. Jacek Amsterdamski w Zespole Zarządzającym WP Media
Jacek Amsterdamski dołączy do Zespołu Zarządzającego WP Media, obejmując stanowisko VP Product & TV. Z kolei Marcin Malicki ma skupić się na rozwoju usług subskrypcyjnych jako VP of Subscription Products. Do zmian dojdzie również w strukturze redakcji, które będą obowiązywać od 1 czerwca br.
24.05.23, 16:30
| internet » informacje
Oskarżam. Gazeta.pl uruchamia nowy cykl kryminalny
Ruszył nowy cykl kryminalny portalu Gazeta.pl „Oskarżam. W nowym projekcie będą prezentowane reportaże dotyczące, m.in. mafii czy zbrodni z lat 90. Teksty będą przygotowywać, m.in. dziennikarka kryminalna Helena Kowalik, autorka książek Hanna Dobrowolska, a także Marcin Kozłowski oraz inni dziennikarze i dziennikarki Gazeta.pl.
24.05.23, 12:52
| internet » informacje
Shownews.pl. Nowy portal rozrywkowy Polska Press Grupy
Na rynku internetowym debiutuje serwis Shownews.pl (Polska Press Grupa), który ma prezentować informacje ze świata polskich i zagranicznych gwiazd, plotki, skandale, ekskluzywne wywiady i video.
24.05.23, 06:30
| internet » informacje
Grupa WP w I kwartale 2023 r. miała ponad 310 mln zł przychodów
Wirtualna Polska Holding S.A. w I kwartale 2023 r. zwiększyła przychody o prawie 47 proc. w porównaniu do 2022 r.
23.05.23, 13:08
| prasa » informacje | internet » informacje
Tygodnik Angora uruchomił portal Angora24.pl
Tygodnik „Angora” rozszerza swoje portfolio. Wydawnictwo uruchomiło portal Angora24.pl. Układ nowej strony ma nawiązywać do papierowego odpowiednika.
22.05.23, 06:30
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Marzena Tabor przechodzi do Rzeczpospolitej. Zostanie szefową redakcji online
1 czerwca br. Marzena Tabor obejmie stanowisko szefowej redakcji online „Rzeczpospolitej”. Będzie odpowiedzialna za rozbudowę i zarządzanie redakcją internetową rp.pl.
15.05.23, 07:30
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
LifeTube Labels pomoże twórcom dzielić przychody
Sieć partnerska LifeTube będzie oferowała influencerom tworzenie własnych produktów i usług. W tym celu powstał dział LifeTube Labels, na którego czele stanął Adam Romanowski.
13.05.23, 16:48
| internet » informacje
Allegro zadebiutowało w Czechach
Start allegro.cz rozpoczyna nowy etap ekspansji platformy i jej partnerów w regionie. Kupujący z Czech mogą korzystać z allegro.cz - lokalnej odsłony Allegro.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

kierowniczka/kierownik działu PR

Teatr Dramatyczny im. Gustawa Holoubka | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji czasopism naukowych

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Strefa Kultury Wrocław | Wrocław

Przejdź do oferty
Konkursy
do 07.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 05.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.