06.08.08, 23:21

Echo Dnia wprowadziło nowy layout stron ogłoszeniowych

Echo Miasta, wydawca bezpłatnej „miejskiej gazety ogłoszeniowej” wprowadził nowy, uporządkowany layout kolumn z „drobnymi”.

Echo Miasta, wydawca bezpłatnej „miejskiej gazety ogłoszeniowej” wprowadził nowy, uporządkowany layout kolumn z „drobnymi”.

Począwszy od 04 sierpnia b.r. strony ogłoszeniowe Echo Miasta ukazują się w nowej szacie graficznej. Celem wprowadzonych zmian jest przede wszystkim poprawa estetyki oraz czytelności stron z ogłoszeniami drobnymi, stąd pierwsze słowo w treści ogłoszeń zwykłych automatycznie jest wyróżnione wersalikiem (wielkie litery), a treść w pierwszej linii poprzedza bullet – kropka wyróżniająca; występują trzy rodzaje wyróżnień: bold, ramka oraz kontra; na czytelniejszy układ graficzny wpłynie zastosowanie większego fontu w treści ogłoszeń, więcej przestrzeni między ogłoszeniami oraz uporządkowanie kolorystyki; tekst ogłoszenia nie może być poprzedzony znakami typu wykrzyknik, cudzysłów, nawias, zbitkami liter (aaa) itp., które mają na celu wyprzedzenie kolejności alfabetycznej; ogłoszenia drobne będą się ukazywać w rubrykach i podrubrykach w kolejności alfabetycznej

"Wraz z nową grafiką stron ogłoszeniowych wprowadziliśmy też jednolite i spójne zasady przyjmowania ogłoszeń drobnych, które powinny usatysfakcjonować naszych klientów. To jednak nie koniec metamorfozy. Cały czas pracujemy nad dalszym ulepszeniem naszego produktu"  – mówi Małgorzata Sztachańska, dyrektor ds. rozwoju Media4mat Sp. z o.o.

W I półroczu b.r. spośród dziesięciu dzienników o największych wpływach reklamowych najwięcej zyskało ”Echo Miasta” (dane wg. Expert Monitora). W porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego gazeta odnotowała wzrost przychodów o 93,54 proc.

Komentarze

Powiązane

24.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 24 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 24 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
23.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 23 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 23 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
22.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 22 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 22 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
21.09.23, 17:45
| prasa » informacje | internet » informacje
Wczytaj się. Nie daj sobą manipulować. Kampania promująca treści i subskrypcję Wyborcza.pl
21 września br. ruszyła kampania zachęcająca do korzystania z rzetelnych źródeł informacji i czytania treści przygotowywanych przez dziennikarki i dziennikarzy “Wyborczej”.
21.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 21 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 21 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
20.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 20 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 20 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
19.09.23, 23:00
| prasa » informacje
Bauer wydaje drugi numer magazynu Świat Wiedzy - Extra
20 września br. na rynku prasowym ukaże się drugi numer magazynu „Świat Wiedzy- Extra” (Wydawnictwo Bauer).
19.09.23, 15:00
| prasa » informacje | kultura » książki
Premiera książki PrzyPiSy, czyli krótka historia 8 długich lat Jerzego Baczyńskiego
20 września br. do sprzedaży trafi najnowsza książka Jerzego Baczyńskiego, redaktora naczelnego tygodnika „Polityka”, pt.: „PrzyPiSy, czyli krótka historia 8 długich lat”.
19.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 19 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 19 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
18.09.23, 13:17
| prasa » informacje
Sprzedaż magazynu Forbes Women rośnie
Według danych wydawcy, czerwcowe wydanie „Forbes Women” (3/2023, RASP Polska) odnotowało sprzedaż o 25 proc. wyższą w stosunku do wydania z poprzedniego roku. Tym samym osiągnęło najwyższy wynik sprzedażowy w tym roku.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty
Konkursy
do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 26.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.