21.08.08, 01:24

Programy TVP bez zmian na jesień

Nie będzie rewolucji w programach w Jedynce i Dwójce. Telewidzowie zobaczą przede wszystkim dobrze już znane pozycje programowe.

W TVP1 przy porannym wstawaniu będzie nam towarzyszyć „Kawa czy Herbata”, a tym paśmie znajdziemy m.in. ”Biznesową Piątkę”. Wieczorem po „Teleekspresie” o godzinie 17.20 będziemy mogli zobaczyć program reporterski „Celownik”. Sobotnie poranki w TVP1 będzie można spędzić przy „Dzień dobry w sobotę” od godziny 7.00. Około godziny 10.30 „Jak się nie ubierać” (seria IV), gdzie prowadzącymi są: Trinny Woodall, Susannah Constantine.

TVP 1 w czwartki po godz. 12.15 będzie poświęcona przemianom polskim rolnictwie w przededniu przystąpienia naszego kraju do Unii Europejskiej w programie „Europa bez miedzy” o tej samej porze w piątki będzie 15 minutowy cykl audycji poświęconych korzeniom polskiej kultury i tradycji ludowej, „Gdzie przyszłość przeszłość czapkuje”. We wtorek po godzinie 22.00 „Misja Specjalna”, mówiący o patologii życia publicznego, natomiast o tej samej porze, tyle ze w czwartek „Sprawa dla reportera” - program społeczno-polityczny Elżbiety Jaworowicz, dotyczący aktualnych zjawisk i wydarzeń społecznych: nieprawidłowości w działalności instytucji, firm i ludzi. Jedynka w dalszym ciągu będzie emitowała „Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie”, we wtorki o godzinie 14.30, a na Dwójce „Magazyn Kryminalny 997” w czwartki o godzinie 23.30.

W TVP2 jak zawsze będzie „Pytanie na śniadanie" od poniedziałku do piątku od godz. 8.00. Jesienią w Dwójce zobaczymy debatę publiczną „Warto rozmawiać” w każdy czwartek około godz. 22.40, natomiast w niedziele o godz.10.00 pojawi się znany cykl podróżniczy Wojciecha Cejrowskiego. Również w niedzielę zobaczymy „Makłowicza w podróży” o godzinie 11.30.

Telewizja Polska przygotowała jeszcze wiele programów dla dzieci i młodzieży, kulturalnych, muzycznych, społecznych czy politycznych, które będziemy mogli zobaczyć już od 1 września.

Komentarze

Powiązane

01.10.23, 09:00
| telewizja / VOD » informacje
Trzy nowe programy w TVN Style
W weekend w ofercie kanału TVN Style pojawią się trzy nowe programy. W niedzielę 1 października br. z premierowymi odcinkami zadebiutują: „Ślub last minute”, „Stylowe taxi Agaty” oraz „Rogalska Show”.
30.09.23, 21:00
| telewizja / VOD » informacje
To nie koniec biesiad w TVP. Na polską nutę, czyli biesiada nad biesiadami w TVP1
W niedzielę, 1 października br. Telewizja Polska wyemituje zrealizowane w Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni widowisko „Na polską nutę, czyli biesiada nad biesiadami". Gwiazdy estrady i lokalne zespoły wspólnie z widzami zaśpiewają, zatańczą i porozmawiają o tym, co Polaków łączy.
30.09.23, 17:00
| telewizja / VOD » informacje
W rytmie disco polo i popu. Roztańczony PGE Narodowy i Rozśpiewany PGE Narodowy w Dwójce
„Roztańczona Polska” - letnia trasa TVP3 dotarła do mety. W sobotę, 30 września br. o godz. 20:00 odbędzie się ostatnia odsłona muzycznego show pt. „Roztańczony PGE Narodowy” zawita do Warszawy. Tego samego wieczoru o godz. 22:20 TVP2 zaprasza na koncert „Rozśpiewany PGE Narodowy”.
30.09.23, 09:00
| telewizja / VOD » informacje
86. Parada Pułaskiego na antenie TVP Polonia
W niedzielę, 1 października br. odbędzie się 86. Parada Pułaskiego, w której udział weźmie Prezydent RP Andrzej Duda. Transmisja wydarzenia na antenie TVP Polonia rozpocznie się o godzinie 18.15. 
29.09.23, 06:00
| telewizja / VOD » informacje
III Międzynarodowy Festiwalu Heart of Europe. Lista laureatów
28 września br. podczas uroczystej gali wieńczącej III Międzynarodowy Festiwal Telewizyjny i Forum Heart of Europe nagrodzono najlepsze produkcje zgłoszone przez nadawców publicznych z Europy Środkowo – Wschodniej.
28.09.23, 21:00
| telewizja / VOD » informacje
Premiera filmu dokumentalnego „Nowe okno na Wszechświat” tylko w TVP Nauka
25 grudnia 2021 r. kosmiczny Teleskop Jamesa Webba został wyniesiony w przestrzeń kosmiczną z Europejskiego Centrum Kosmicznego w Gujanie Francuskiej. Film dokumentalny „Nowe okno na Wszechświat” Roberta Szaja i Bogumiła Radajewskiego to zapis przygotowań do tego historycznego wydarzenia, rozmowy m.in. z twórcami teleskopu.
28.09.23, 17:00
| telewizja / VOD » informacje
II edycja Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego na Instrumentach Historycznych na antenach TVP Kultura i TVP Kultura 2
Od 5 do 15 października 2023 r. odbędzie się II edycja Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego na Instrumentach Historycznych, organizowanego przez Narodowy Instytut Fryderyka Chopina. Na antenie TVP Kultura i platformie streamingowej TVP Kultura 2 widzowie będą mogli śledzić zmagania uczestników trzeciego etapu konkursu.
28.09.23, 07:00
| telewizja / VOD » informacje
Kanał FAST Patronite Podróże debiutuje na platformie Pilot WP
Na platformie Pilot WP pojawił się nowy kanał „Patronite Podróże”. To kanał typu FAST (Free Ad-Supported Television), czyli telewizji wspieranej reklamami, który oferuje oryginalne treści podróżnicze w zupełnie nowej formie.
27.09.23, 21:00
| telewizja / VOD » seriale
Nowy serial Rafi w Polsat Box Go
Nowy metafizyczno-obyczajowy serial „Rafi” w reżyserii Bartosza Prokopowicza 6 października br. będzie miał premierę w Polsat Box Go. Serial będzie można oglądać wyłącznie w pakiecie Polsat Box Go Premium w serwisie Polsat Box Go. Produkcja powstała na zlecenie Telewizji Polsat.
25.09.23, 17:00
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Razem najlepiej. Castorama uruchamia autorski podcast
“Razem najlepiej” to nowy projekt Castoramy, który ma promować kluczowe dla marki wartości. Będą to rozmowy o sile relacji z drugim człowiekiem, naszych wyborach i codziennym życiu. W roli prowadzącej wystąpi Katarzyna Jaroszyńska.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 01.11.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.