06.11.08, 02:18

Serwis dobreprogramy.pl w sieci IDMnet

W październiku 2008 do sieci IDMnet dołączył serwis dobreprogramy.pl - największy i najbardziej uznany polski serwis internetowy poświęcony bardzo szeroko pojętej tematyce oprogramowania.

W październiku 2008 do sieci IDMnet dołączył serwis dobreprogramy.pl - największy i najbardziej uznany polski serwis internetowy poświęcony bardzo szeroko pojętej tematyce oprogramowania. Kierowany jest do rozległej grupy odbiorców, od początkujących użytkowników komputerów po specjalistów różnych dziedzin poszukujących optymalnych rozwiązań do swoich potrzeb. Według najnowszego badania pomiarowego gemiusTraffic w październiku dobreprogramy zanotowały 4,3 mln unikalnych użytkowników i 33,5 mln odsłon.

Vortal zainaugurował działalność w grudniu 2002 roku i od początku przyświecała mu idea propagowania legalnego oprogramowania oraz prezentowanie programów „na każdą kieszeń”. Obecnie, oprócz starannie wyselekcjonowanego katalogu aplikacji, na łamach dobrychprogramów znaleźć można aktualności branżowe, artykuły techniczne, demonstracje, prezentacje i filmy wideo ze świata nowych technologii, jak również prężne forum dyskusyjne i niezwykle aktywną społeczność użytkowników.

Serwis cieszy się opinią niezależnego i opiniotwórczego wydawnictwa o dużej reputacji oraz wysokiej skuteczności w dostarczaniu poszukiwanych treści - tworzy uznaną kopalnię wiedzy i zasobów dla wszystkich użytkowników komputerów. Redakcja kładzie szczególny nacisk na przejrzystą i przyjazną formę, łatwość dotarcia do poszukiwanych materiałów, rzetelną selekcję, wyjątkową szybkość w pozyskiwaniu informacji oraz dialog członków zespołu redakcyjnego z użytkownikami.

Czytelnicy i użytkownicy dobrychprogramów to w przeważającej wielkości ludzie zainteresowani nowoczesnymi technologiami, którzy cenią sobie wartość praw niematerialnych i walory korzystania z rozwiązań sprawdzonych i legalnych. Ich aktywność wykracza poza ramy społeczności internetowych, czego kulminacją są organizowane corocznie zloty – unikalne połączenia imprez integracyjnych z konferencjami technicznymi organizowane przez serwis z udziałem największych firm z branży, takich jak Microsoft, Adobe, HP, Vobis AMD oraz wiele innych.

Obecnie kończone są prace nad nową wersją dobrychprogramów opartą o zupełnie nowy, autorski
silnik i całkowicie odświeżoną szatę graficzną. Nowa odsłona znacznie rozszerzy funkcjonalność
serwisu, wzbogacona zostanie o nowoczesne elementy interfejsu, unikalne mechanizmy społecznościowe oraz tematykę dodatkowych platform systemowych (jak Mac OS, Linux, Windows Mobile, Symbian, Android i inne).

Komentarze

Powiązane

30.05.23, 15:00
| internet » ludzie
Zmiany w strukturze Wirtualnej Polski. Jacek Amsterdamski w Zespole Zarządzającym WP Media
Jacek Amsterdamski dołączy do Zespołu Zarządzającego WP Media, obejmując stanowisko VP Product & TV. Z kolei Marcin Malicki ma skupić się na rozwoju usług subskrypcyjnych jako VP of Subscription Products. Do zmian dojdzie również w strukturze redakcji, które będą obowiązywać od 1 czerwca br.
24.05.23, 16:30
| internet » informacje
Oskarżam. Gazeta.pl uruchamia nowy cykl kryminalny
Ruszył nowy cykl kryminalny portalu Gazeta.pl „Oskarżam. W nowym projekcie będą prezentowane reportaże dotyczące, m.in. mafii czy zbrodni z lat 90. Teksty będą przygotowywać, m.in. dziennikarka kryminalna Helena Kowalik, autorka książek Hanna Dobrowolska, a także Marcin Kozłowski oraz inni dziennikarze i dziennikarki Gazeta.pl.
24.05.23, 12:52
| internet » informacje
Shownews.pl. Nowy portal rozrywkowy Polska Press Grupy
Na rynku internetowym debiutuje serwis Shownews.pl (Polska Press Grupa), który ma prezentować informacje ze świata polskich i zagranicznych gwiazd, plotki, skandale, ekskluzywne wywiady i video.
24.05.23, 06:30
| internet » informacje
Grupa WP w I kwartale 2023 r. miała ponad 310 mln zł przychodów
Wirtualna Polska Holding S.A. w I kwartale 2023 r. zwiększyła przychody o prawie 47 proc. w porównaniu do 2022 r.
23.05.23, 13:08
| prasa » informacje | internet » informacje
Tygodnik Angora uruchomił portal Angora24.pl
Tygodnik „Angora” rozszerza swoje portfolio. Wydawnictwo uruchomiło portal Angora24.pl. Układ nowej strony ma nawiązywać do papierowego odpowiednika.
22.05.23, 06:30
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Marzena Tabor przechodzi do Rzeczpospolitej. Zostanie szefową redakcji online
1 czerwca br. Marzena Tabor obejmie stanowisko szefowej redakcji online „Rzeczpospolitej”. Będzie odpowiedzialna za rozbudowę i zarządzanie redakcją internetową rp.pl.
15.05.23, 07:30
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
LifeTube Labels pomoże twórcom dzielić przychody
Sieć partnerska LifeTube będzie oferowała influencerom tworzenie własnych produktów i usług. W tym celu powstał dział LifeTube Labels, na którego czele stanął Adam Romanowski.
13.05.23, 16:48
| internet » informacje
Allegro zadebiutowało w Czechach
Start allegro.cz rozpoczyna nowy etap ekspansji platformy i jej partnerów w regionie. Kupujący z Czech mogą korzystać z allegro.cz - lokalnej odsłony Allegro.
12.05.23, 13:30
| internet » informacje
Ruszyła nowa sekcja tematyczna w serwisie Onet Kobieta
Onet rozszerzył swoją ofertę o nową sekcję Onet Rodzina, poświęconą tematyce rodziny, rodzicielstwa oraz relacji z seniorami, która nie skupia się jedynie na opiece nad wnukami.
11.05.23, 07:30
| internet » informacje
Komputronik nawiązał współpracę z android.com.pl
Firma Komputronik i internetowy serwis informacyjny android.com.pl nawiązały współpracę, która pozwoli na zacieśnienie relacji między dwoma liderami rynku technologicznego – z obszaru handlu i mediów. 
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

kierowniczka/kierownik działu PR

Teatr Dramatyczny im. Gustawa Holoubka | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji czasopism naukowych

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie | Warszawa

Przejdź do oferty

Stanowisko ds. filmu

Centrum Kultury Zamek w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 02.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 01.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.