13.11.08, 22:25

Kampania reklamowa telewizji HD w Aster

12 listopada br. ruszyła nowa kampania reklamowa Aster pod hasłami „Najlepszy telewizor to nie wszystko”. Kampania pokazuje zalety korzystania z telewizji HD.

12 listopada br. ruszyła nowa kampania reklamowa Aster pod hasłami „Najlepszy telewizor to nie wszystko”. Kampania pokazuje zalety korzystania z telewizji HD. Kampania skierowana jest do mieszkańców Warszawy i Krakowa. Główny akcent kampanii to podkreślenie najwyższej jakości obrazu i dźwięku telewizji HD w Aster. Kampania zakończy się 14 grudnia 2008 roku.

Kampanię zatytułowaną „Najlepszy telewizor to nie wszystko” będzie można zobaczyć w formie 15 sek. spotów pokazujących różnice pomiędzy obrazem HD a SD na ekranach telewizorów w sklepach Saturn (Saturn Arkadia, Saturn Złote Tarasy, Saturn Galeria Krakowska) i Media Markt (Media Markt Marki, Media Markt Ostrobramska). Insert w kształcie dekodera HD Aster będzie dodawany do „Gazety Telewizyjnej” (dodatku TV „Gazety Wyborczej”), przewodnika telewizyjnego „To&Owo” oraz Polityki. W kinach sieci Cinema City, w warszawskiej Kinotece oraz kinie Zakopianka w Krakowie przez trzy weekendy, począwszy od 29 listopada br., prowadzone będą działania niestandardowe pod hasłem „Szczegóły przestają być drobne.” Przy kasach biletowych oraz na ladach będą wyeksponowane kubełki z popcornem, w których będzie umieszczony jeden ‘megapopcorn’.

Równolegle do akcji z popcornem, hostessy będą rozdawać widzom gumy o nienaturalnych rozmiarach. Hostessy w swoich strojach będą miały również powiekszone elementy (rzęsy, pierścionek), a to wszystko dla podkreślenia idei „Szczegóły przestają być drobne” - dzięki jakości obrazu w HD widzisz wyraźniej każdy szczegół.

Za kreację i nadzór kampanii odpowiada agencja Change Communications. Natomiast za realizację niestandardowych działań odpowiedzialna jest agencja eventowa EmLab. Za planowanie i zakup mediów odpowiada Dom Mediowy Equinox.

Obecnie w telewizyjnej ofercie programowej HD w ASTER dostępnych jest 10 programów: TVN HD, Discovery HD, The History Channel HD, Eurosport HD, Luxe TV HD, National Geographic HD, CANAL+ Film HD, CANAL + Sport HD, TVP HD oraz HBO HD.

Komentarze

Powiązane

14.06.24, 21:30
| telewizja / VOD » seriale
Drużyna A oraz Xena: Wojownicza księżniczka w AXN Black
W czerwcu br. AXN Black pokaże popularne amerykańskie seriale lat 90.: „Drużyna A” i „Xena: Wojownicza księżniczka”.
14.06.24, 11:33
| telewizja / VOD » informacje
Cafe Euro Cast online oraz w Polsat Sport 1
Z okazji piłkarskich Mistrzostw Europy redakcja sportowa Polsatu przygotowała nowy format telewizyjno-internetowy. „Cafe Euro Cast” będzie emitowany od 14 czerwca o godz. 9:00 w każdy dzień meczowy i pomeczowy przez cały czas trwania turnieju w Niemczech.
14.06.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
Play i Antenna Entertainment poszerzają współpracę. AXN Spin debiutuje w ofercie Play
Play (marka działająna na polskim rynku telekomunikacyjnym) i Antenna Entertainment (właściciel portfolio AXN) odnowili oraz poszerzyli wieloletnią współpracę.
13.06.24, 15:00
| telewizja / VOD » informacje
Jak nas widzą. Program Doroty Wysockiej-Schnepf w TVP Polonia
16 czerwca br. na antenie TVP Polonia zadebiutuje program „Jak nas widzą”, której autorką będzie Dorota Wysocka-Schnepf. Gośćmi formatu będą korespondenci zagranicznych mediów akredytowani w Polsce, eksperci spraw międzynarodowych oraz dziennikarze polonijni.
13.06.24, 13:34
| telewizja / VOD » informacje
Paulina Chylewska, Patryk Ganiek i Dariusz Szpakowski poprowadzą teleturniej piłkarski Mecz w TVP1
Telewizja Polska z okazji Mistrzostw Europy w piłce nożnej przygotowała show piłkarski „Mecz – teleturniej piłkarski”, którego gospodarzami będą Paulina Chylewska, Patryk Ganiek oraz Dariusz Szpakowski.
13.06.24, 10:46
| telewizja / VOD » informacje
Studio w kontakcie. Nowość w TVP Polonia
12 czerwca br. o godz. 22:15 w TVP Polonia zadebiutował program publicystyczny „Studio w kontakcie”, w którym każdy telewidz będzie mógł zabrać głos - niezależnie, czy mieszka w Polsce, czy poza granicami kraju.
13.06.24, 09:09
| telewizja / VOD » informacje
KRRiT przedłużyła w końcu koncesję kanału TVN Style
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przychyliła się do wniosku spółki TVN i przedłużyła o kolejny okres czasu koncesję dla kanału TVN Style.
13.06.24, 06:30
| telewizja / VOD » seriale
Asterix i Obelix w nowym serialu platformy Netflix. Serwis ujawnił kadr z animacji
W 2025 r. na platformie Netflix zadebiutuje pierwszy serial animowany poświęcony przygodom znanych na całym świecie Galów, czyli Astérixa i Obelixa.
12.06.24, 12:01
| telewizja / VOD » informacje
Mecze EURO 2024 w TVP1 i TVP2 z dźwiękiem w technologii Dolby AC-4 5.1
14 czerwca br. rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w Niemczech. Telewizja Polska pokaże w TVP1 i TVP2 mecze w Naziemnej Telewizji Cyfrowej DVB-T2 z dźwiękiem w technologii Dolby AC-4 5.1 z możliwością personalizacji odbioru dźwięku przez telewidza z pilota telewizora.
11.06.24, 13:40
| telewizja / VOD » badania rynku
3,6 mln widzów meczu towarzyskiego z Turcją
W poniedziałek, 10 czerwca br. reprezentacja Polski wygrała mecz towarzyski z Turcją. Transmisję spotkania w TVP1 w momencie najwyższej oglądalności śledziło 4,2 mln widzów.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.