18.11.08, 22:17

Nowy wideoblog prof. Bralczyka

Dzięki gościnności Gadu-Gadu, teraz tutaj będziemy mogli się spotykać. Zapraszam Państwa do rozmowy o języku, do wpisów” -  tak profesor Jerzy Bralczyk zachęca internautów do odwiedzania swojego nowego wideobloga, który ruszył w portalu społecznościowym MojaGeneracja.pl. Profesor otrzymał także specjalny numer GG.

Dzięki gościnności Gadu-Gadu, teraz tutaj będziemy mogli się spotykać. Zapraszam Państwa do rozmowy o języku, do wpisów” -  tak profesor Jerzy Bralczyk zachęca internautów do odwiedzania swojego nowego wideobloga, który ruszył w portalu społecznościowym MojaGeneracja.pl. Profesor otrzymał także specjalny numer GG.

Na wideoblogu prof. Jerzy Bralczyk będzie opowiadał o języku polskim, rządzących nim regułach i ewolucji jaką polszczyzna nieustannie przechodzi, zwłaszcza w dobie Internetu. W razie wątpliwości i pytań internauci będą mieli możliwość wirtualnego kontaktu z profesorem, który chętnie w ramach wolnego czasu doradzi w kwestiach związanych z językiem polskim.

Prof. Jerzy Bralczyk dostał także od Gadu-Gadu specjalny numer GG:4142. Dzięki temu internauci będą mogli kontaktować się z cenionym językoznawcą także przez komunikator.

W portalu społecznościowym MojaGeneracja.pl swoje blogi prowadzą również znane osoby ze świata rozrywki i polityki, m.in. były Prezydent RP Lech Wałęsa, poseł Ryszard Czarnecki, swoje profile posiadają także redakcje mediów, jak np. Gazeta.pl, Radio Tok FM, czy Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka.

Komentarze

Powiązane

01.12.23, 15:51
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Michał Piasecki zastępcą redaktora naczelnego dziennika Fakt
Michał Piasecki w roli zastępcy redaktora naczelnego Faktu dołączył do redakcji 1 grudnia br. Nowy wicenaczelny ma odpowiadać za kwestie online oraz za dalszy rozwój serwisu Fakt.pl.
30.11.23, 12:33
| internet » ludzie
WP wzmacnia rolę technologii. Jędrzej Matla awansuje, a Paulina Zyśk-Lisica i Paweł Karaszewski odchodzą z firmy
Od 1 grudnia 2023 r. na stanowisko p.o. dyrektora technologii i produktu reklamowego Wirtualnej Polski Media awansuje Jędrzej Matla. Zmiana ta jak tłumaczy firma jest częścią procesu mocniej integrującego produkty reklamowe i wydawnicze z obszarem IT.
28.11.23, 08:30
| internet » e-commerce
Allegro dalej rośnie. W Czechach trzy główne marki wygrywają
Allegro na polskim rynku zanotowało wzrost sprzedaży o 10,5 proc. Z kolei w Czechach nowa platforma zyskała aż 800 tys. aktywnych klientów.
27.11.23, 10:30
| internet » informacje
Demagog.org.pl partnerem TikToka
TikTok, w ramach stałych działań na rzecz zwalczania dezinformacji, rozpoczął współpracę z Demagog.org.pl, pierwszą i najdłużej działającą w Polsce organizacją fact-checkingową.
24.11.23, 09:30
| internet » ludzie
Olga Korolec dyrektorką zarządzającą Onetu od 2024 r.
Z początkiem stycznia 2024 r. Olga Korolec zostanie nową dyrektorką zarządzającą Onetu (Ringier Axel Springer) przejmując funkcję i dotychczasowe obowiązki Marty Badurek-Pietniczki, która udaje się na urlop macierzyński.
23.11.23, 17:45
| internet » informacje
Ruszyła III edycja Plebiscytu As Sportu Interii. W zeszłorocznej akcji oddano ponad 600 tys. głosów
20 listopada br. ruszyła trzecia edycja Plebiscytu Interii, w którym internauci wybierają najlepszego sportowca roku.
22.11.23, 06:30
| internet » informacje
WP Holding rośnie dynamicznie w III kwartale 2023 r. dzięki turystyce
Skonsolidowane przychody ze sprzedaży Wirtualnej Polski Holding S.A. w III kwartale 2023 r. wyniosły ponad 405 mln zł. To oznacza wzrost o niemal 50 proc. w porównaniu do tego samego okresu rok wcześniej. Największy wpływ na wyniki miał przede wszystkimniemal trzykrotny wzrost zysków w obszarze turystyki.
21.11.23, 16:00
| internet » e-commerce
Supermocje.pl. Nowy Serwis Gazeta.pl ma informować o wyprzedażach i promocjach
Gazeta.pl przed Black Week uruchomiła serwis Supermocje.pl, który ma informować o wyprzedażach, promocjach i zniżkach.
21.11.23, 09:47
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Finałowy turniej Davis Cup 2023 na platformie Pilot WP
21 listopada br. rozpocznie się kolejna edycja finałowego turnieju Davis Cup 2023. Wszystkie mecze będą rozgrywane w hiszpańskiej Maladze od 21 do 26 listopada br.
20.11.23, 08:30
| internet » informacje
WP inwestuje w Legimi. Spółka kupiła 12,5 proc. akcj
Spółka Wirtualna Polska Media nabyła mniejszościowy pakiet akcji spółki Legimi S.A. Działającej na rynku ebooków w Polsce. Za pakiet 12,5 proc. akcji spółki zapłaciła 5,3 mln zł.