15.12.08, 00:52

Tele Świat: nowy layout i więcej stron

15 grudnia br. ukaże się na rynku Tele Świat w zwiększonej o 16 stron objętości (łącznie 116 stron), odnowionym layoucie i o rozbudowanej zawartości merytorycznej. Jest to kolejny krok w rozwoju pisma, należącego do segmentu pism telewizyjnych Premium Wydawnictwa Bauer.

15 grudnia br. ukaże się na rynku Tele Świat w zwiększonej o 16 stron objętości (łącznie 116 stron), odnowionym layoucie i o rozbudowanej zawartości merytorycznej. Jest to kolejny krok w rozwoju pisma, należącego do segmentu pism telewizyjnych Premium Wydawnictwa Bauer.

Znacznemu rozbudowaniu (ponad 20 stron) uległ dział popularno-naukowy, co wiąże się m.in. ze wzrostem zainteresowania czytelników kanałami tematycznymi. Ponadto zwiększona została - z 54 do 72 - liczba stacji telewizyjnych, których program jest publikowany w magazynie. Tym samym Tele Świat staje się, obok To i Owo TV, pismem o najszerszej ofercie programowej. W każdym numerze znajdą się co tydzień opisy ponad 400 filmów, omówienia premier kinowych i DVD, informacje o gwiazdach, praktyczne porady (podróże, kuchnia, zdrowie, uroda) rozrywka (krzyżówki, horoskop, humor) oraz strony dedykowane m.in. nowościom na rynku platform cyfrowych.

Świąteczny, 51 numer, ukaże się w objętości aż 124 strony z programem TV na całe święta. Kampania promocyjna Tele Świata obejmie stacje TV (TVP1,TVP2, TVN, Polsat, TVN7, oraz stacje tematyczne: Discovery, Discovery Word, Discovery Science, Animal Planet , National Geographic, Planete, Ale Kino!, AXN, Comedy Central, Hallmark, Kino Polska, Movies 24, Zone Europa, Zone Romantica) radio (RMF) i Internet (Interia) oraz tytuły Wydawnictwa Bauer. Za kreację odpowiada Agencja Happy Hours, za zakup mediów Mediaedge: CIA.

Do zespołu redakcyjnego magazynu Tele Świat dołącza Hubert Musiał, który, razem z Robertem Pieńkowskim, będzie pełnił obowiązki zastępcy redaktor naczelnej Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej. Hubert Musial pracował ostatnio na stanowisku redaktora prowadzącego dodatku "Męska rzecz" dziennika Polska The Times,, poprzednio był m.in. redaktorem naczelnym dodatku Tele Magazyn oraz redaktorem naczelnym magazynu muzycznego XL.

Komentarze

Powiązane

16.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 16 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 16 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
15.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 15 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 15 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
14.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 14 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 14 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
13.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 13 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 13 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
12.06.24, 09:53
| prasa » ludzie
Dziennik Zachodni, Gazeta Współczesna, Kurier Poranny i Kurier Lubelski. Nowi redaktorzy naczelni serwisów i tytułów Polska Press Grupy
Polska Press Grupa kontynuuje zmiany na stanowiskach redaktorów naczelnych. Tym razem, w ramach rekrutacji, wyłonionych zostało trzech szefów redakcji, którzy pokierują czterema serwisami i tytułami należącymi do spółki.
12.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 12 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 12 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
11.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 11 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 11 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
10.06.24, 16:30
| prasa » informacje
Dwudzieste wydanie magazynu Omnibus Wakacyjny Polityki
Po raz 20.na rynku ukaże się „Omnibus Wakacyjny Polityki”, czyli letnie wydanie specjalne dla osób lubiących umysłowe rozrywki.
10.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 10 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 10 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
09.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 9 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 9 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.