22.01.09, 21:46

POPloty

POPloty (23.01.2009). Jak zawsze wsadzamy kij w mrowisko. Tym razem PiS-zemy m.in. o: dalszej inwazji niechcianych maili w Gazeta.pl, o Wiktorach, o coraz większej miłości PiSu do TVN-u oraz o pewnym cmokającym, wzdychającym i postękującym dyrektorze muzycznym pewnej stacji...

Jeszcze po naszych ubiegłotygodniowych POPlotach trwała inwazja niechcianych maili w Gazeta.pl. Niechciane maile były tak znienawidzone, że jako taki został potraktowany nasz mail do tamtejszego działu PR, na który, zgodnie z zasadami PR made in Poland, do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Po Warsiawie krążą ponoć plotki, że Agora poszukuje udanych informatyków. W swojej złośliwości zawsze możemy kogoś polecić. Tanio.

Nowy miłościwie panujący zarząd Telewizji Vszystkich (wszech)Polaków zarządził, iż w tym roku nie będzie transmisji rozdania Wiktorów. I słusznie. Bo po co transmitować, jak i tak najwięcej statuetek znów pozgarnia TVN? A i może jakiś Raczek znowu jakąś nagrodę dostanie?

To samo szefostwo Telewizji Vszystkich(wszech)Polaków zakręciło karuzelą w regionach i sześciu dyrektorów musi odejść i obejść się smakiem. Za to na ich stanowiska wskoczą profesjonaliści pełną gębą, bez związków z polityką i z odpowiednim stażem pracy w mediach. A łyzka na to: niemożliwe.

PiS tak pokochał TVN, że partia matka zaproponowała nawet utworzenie specjalnego studia podczas Konwentu. To może być poważne krok w przód w standardach obslugi imprez PiSowskich. Do tej pory dziennikarzom TVN24 w takich okolicznosciach musiało wystarczyc studio terenowe - na zewnątrz, za
drzwiami.

Redaktor Durczok obraził sie na wysoką komisję Wiktorów, bo dzięki niej, musi konkurować w tej samej kategorii z niejaką Cichopek Katarzyną (dla niewtajemniczonych podpowiadamy - to "aktorka"). Na komisję sie nie obraził za to wiecznie uśmiechnięty redaktor Kraśko, który chętnie stanie do rywalizacji z Cichopek. Jesli chodzi o uśmiech to Kraśko i tak przegrywa z kretesem z wymuszonym uśmiechem red. Mołek.

Z ostatniej chwili. Dotarliśmy do nowych kandydatów do nagrody Wiktory w kategorii duety - osobowość telewizyjna. Są to: Jola Rutowicz i jej konik, Janusz Palikot ze świńskim ryjem, Lech Kaczyński i TW Stokrota. Rywalizacja będzie ostra.

Nie będziemy oryginalni, jeżeli powiemy, że podglądamy konkurencję. Podglądamy a i owszem. W trakcie takiego jednego kukania i podglądania, załapaliśmy się na wypowiedzi możnych polskiej radiofonii, podsumowujących miniony rok w naszym nieszczęsnym eterze. Naszą szczególną ciekawość i niejako wesołość wzbudził szef muzyczny lecącego we wszelkich  badaniach na pysk Radia Zet. Ów znawca playlist i muzyki podsumowywał wzdychając, postękując, cmokając i usilnie starając się zebrać myśli. Swoją drogą, nie wiedzieliśmy, że na Żurawiej też się dziwią, że powstał Chili Zet. No ale, jaki pan taki kram. I już.

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.