26.06.09, 01:25

Projekt plaża wyrusza nad wodę

Już po raz trzeci ekipa TVN wyrusza z „Projektem plaża”, który zagości w lipcu i sierpniu w ośmiu miejscowościach wypoczynkowych nad morzem i na Mazurach.

Już po raz trzeci ekipa TVN wyrusza z „Projektem plaża”, który zagości w lipcu i sierpniu w ośmiu miejscowościach wypoczynkowych nad morzem i na Mazurach. W każdym z odwiedzanych miast, na cztery dni, zbudowane zostanie na plaży namiotowe miasteczko, w którym pojawią się znane i lubiane postaci z telewizji. Nie zabraknie także konkursów oraz zabawy od rana aż do późnych godzin nocnych.

W każdym z przystanków „Projektu plaża“ będzie można spróbować swoich sił w różnych wakacyjnych dyscyplinach sportowych – od jazdy na rolkach, łyżwach po kitesurfing. Wszystkie te atrakcje pojawią się w „strefach Lecha”, gdzie miłośnicy wyciskania z życia więcej będą mogli zakosztować atrakcji sportowo-muzycznych takich jak np.: LECH Music Maker - dla tych, którzy marzą o karierze DJ-a (w programie konkurs „Zostań DJ-em Projektu Plaża“); LECH IceSkater - dla miłośników zimowych atrakacji w środku lata; LECH KiteRunner - dla fanów efektownych skoków i ewelucji z kitesurfingowym latawcem; LECH BikeMaster - dla amatorów wyczynowej jazdy na rowerze; LECH WaterSpeed - dla ludzi o mocnych nerwach pokazy sportów motorowodnych; LECH BeachSpinner - dla wytrzymałych maraton spinningowy na plaży; LECH WindCatcher - dla serferów chwytających wiatr w żagle.

Tegoroczna edycja „Projektu plaża“ to nie tylko atrakcje sportowe. Gospodarze programu – Irek Bieleninik i Dorota Gardias doradzą jak nie dać się naciągnąć i jak zorganizować ekonomiczne, ale zarazem fantastyczne wakacje.

Każdy wypoczywający nad Bałtykiem bądź na Mazurach będzie miał okazję zaistnieć przed lub za kamerą. Wielbiciele występowania na "szklanym ekranie" wypowiedzą się na zadany temat w cyklu Hyde Park, a także zademonstrują swoje umiejętności wokalne podczas karaoke, zaś chętni spróbują swoich sił w produkcji własnego reportażu. Każdy będzie miał możliwość przygotowania własnego, wakacyjnego programu, przy użyciu profesjonalnych narzędzi telewizyjnych. Najciekawsze z nich stacja wyemituje w jednym z odcinków „Projektu Plaża“.

Wieczorową porą Dorota Gardias i Irek Bieleninik, zaproszą wczasowiczów do wspólnej imprezy tanecznej w miasteczku TVN. Tancerze z programów „You Can Dance – Po prostu tańcz!“ i „Tańca z Gwiazdami“ pokażą najmodniejsze tego lata figury parkietowe i zaproszą turystów do wspólnej nauki tańca.

„Projekt plaża” zagości w następujących kurortach: Giżycko (od 2 do 5 lipca); Augustów (od 9 do 12 lipca); Władysławowo (od 16 do19 lipca); Ustka (od 23 do 26 lipca); Darłowo (od 30 lipca do 2 sierpnia); Kołobrzeg (od 6 do 9 sierpnia); Mielno (od 13 do 16 sierpnia); Rewal (od 20 do 23 sierpnia).

Relacje z kolejnych przystanków „Projektu plaża“ pojawiać  się będą na antenie TVN-u w soboty i niedziele o godzinie 11.00 oraz „Projekt plaża - nocą“ w czwartki o godzinie 23.05. Początek 9. lipca br.

Komentarze

Powiązane

14.06.24, 11:33
| telewizja / VOD » informacje
Cafe Euro Cast online oraz w Polsat Sport 1
Z okazji piłkarskich Mistrzostw Europy redakcja sportowa Polsatu przygotowała nowy format telewizyjno-internetowy. „Cafe Euro Cast” będzie emitowany od 14 czerwca o godz. 9:00 w każdy dzień meczowy i pomeczowy przez cały czas trwania turnieju w Niemczech.
14.06.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
Play i Antenna Entertainment poszerzają współpracę. AXN Spin debiutuje w ofercie Play
Play (marka działająna na polskim rynku telekomunikacyjnym) i Antenna Entertainment (właściciel portfolio AXN) odnowili oraz poszerzyli wieloletnią współpracę.
13.06.24, 15:00
| telewizja / VOD » informacje
Jak nas widzą. Program Doroty Wysockiej-Schnepf w TVP Polonia
16 czerwca br. na antenie TVP Polonia zadebiutuje program „Jak nas widzą”, której autorką będzie Dorota Wysocka-Schnepf. Gośćmi formatu będą korespondenci zagranicznych mediów akredytowani w Polsce, eksperci spraw międzynarodowych oraz dziennikarze polonijni.
13.06.24, 13:34
| telewizja / VOD » informacje
Paulina Chylewska, Patryk Ganiek i Dariusz Szpakowski poprowadzą teleturniej piłkarski Mecz w TVP1
Telewizja Polska z okazji Mistrzostw Europy w piłce nożnej przygotowała show piłkarski „Mecz – teleturniej piłkarski”, którego gospodarzami będą Paulina Chylewska, Patryk Ganiek oraz Dariusz Szpakowski.
13.06.24, 10:46
| telewizja / VOD » informacje
Studio w kontakcie. Nowość w TVP Polonia
12 czerwca br. o godz. 22:15 w TVP Polonia zadebiutował program publicystyczny „Studio w kontakcie”, w którym każdy telewidz będzie mógł zabrać głos - niezależnie, czy mieszka w Polsce, czy poza granicami kraju.
13.06.24, 09:09
| telewizja / VOD » informacje
KRRiT przedłużyła w końcu koncesję kanału TVN Style
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przychyliła się do wniosku spółki TVN i przedłużyła o kolejny okres czasu koncesję dla kanału TVN Style.
13.06.24, 06:30
| telewizja / VOD » seriale
Asterix i Obelix w nowym serialu platformy Netflix. Serwis ujawnił kadr z animacji
W 2025 r. na platformie Netflix zadebiutuje pierwszy serial animowany poświęcony przygodom znanych na całym świecie Galów, czyli Astérixa i Obelixa.
12.06.24, 12:01
| telewizja / VOD » informacje
Mecze EURO 2024 w TVP1 i TVP2 z dźwiękiem w technologii Dolby AC-4 5.1
14 czerwca br. rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w Niemczech. Telewizja Polska pokaże w TVP1 i TVP2 mecze w Naziemnej Telewizji Cyfrowej DVB-T2 z dźwiękiem w technologii Dolby AC-4 5.1 z możliwością personalizacji odbioru dźwięku przez telewidza z pilota telewizora.
11.06.24, 13:40
| telewizja / VOD » badania rynku
3,6 mln widzów meczu towarzyskiego z Turcją
W poniedziałek, 10 czerwca br. reprezentacja Polski wygrała mecz towarzyski z Turcją. Transmisję spotkania w TVP1 w momencie najwyższej oglądalności śledziło 4,2 mln widzów.
11.06.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
Kanał TVC zyskał nową oprawę i odświeżone logo
10 czerwca br., Kanał TVC (MWE Networks) pojawił się w odświeżonej oprawie graficznej. To kolejny etap zmian w portfolio grupy MWE Networks, mający na celu zmianę identyfikacji wizualnej zbliżonej do estetyki TVC Super i Antena HD.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.