16.09.09, 23:26

Nowe magazyny na antenie Polsat Play

14 września br. ruszyła nowa, jesienna ramówka kanału Polsat Play. W ofercie stacji pojawią się cztery nowe magazyny, a do grona gwiazd dołączy dziennikarz sportowy Polsatu, Mateusz Borek.

14 września br. ruszyła nowa, jesienna ramówka kanału Polsat Play. W ofercie stacji pojawią się cztery nowe magazyny, a do grona gwiazd dołączy dziennikarz sportowy Polsatu, Mateusz Borek.

Jesienią na antenie stacji pojawi się magazyn „Autonomia" tworzony wspólnie z miesięcznikiem motoryzacyjnym "kmh". W programie fani motoryzacji znajdą wywiady ze znanymi osobami prowadzone w jadącym z dużą prędkością samochodzie (tę część poprowadzą Michał Kwiatkowski, redaktor naczelny "kmh" oraz Marcin Klimkowski, dziennikarz „Playboya"). W programie ponadto prezentowane będą testy aut w różnych okolicznościach. Samochody oceniać będą Maciej Rock i Rafał Waszkiewicz. Część z ciekawostkami poprowadzą Włodzimierza Zientarskiego wraz ze swoją córką Joanną Zientarską. „Autonomia" nadawana będzie w niedziele o godz. 21:00.

Aż cztery razy w tygodniu, bo od poniedziałku do czwartku o 20:00, emitowany jest magazyn „Wysportowani”. Audycja opisuje niecodzienne, często zabawne przypadki, które przydarzyły się sportowcom różnych dyscyplin. Zdarzenia komentują prowadzący – Mateusz Borek i Maciej Dowbor.

Na antenie Polsat Play pozostanie Przemysław Saleta, mimo że jego program „Gadżety Salety” nie będzie kontynuowany. Sportowiec pojawi się w kanale z nowym magazynem, w którym rozmawiać będzie z mistrzami sportów walki, odnoszącymi na tej arenie sukcesy. Wśród gości Salety m.in. Paweł Nastula czy Marcin Różalski, których widzowie spotkają zarówno w ich domach, jak i na chwilę przed walką. Premiera programu w poniedziałki o 22:30.

Czwartą polską nowością, emitowaną we wtorki o 19:00, jest magazyn „Tam, gdzie nie wolno zaglądać". Adam Badziak i Hiroshi Kaneko zajrzą do miejsc, które są zamknięte dla zwiedzających i dla wszelkich osób postronnych. Prowadzący odwiedzą m.in. bankowy skarbiec, miejsce, w którym niszczy się odpady promieniotwórcze czy plac budowy Stadionu Narodowego w Warszawie.

Jesienią na antenie Polsat Play pozostaną takie magazyny jak "Taaaka ryba", "Monoślad" i "Terminator". W "Hard Rock Weekend" Jacka Kaczyńskiego pojawią się stali komentatorzy: Piotr Najsztub i Mikołaj Lizut, a w "Męskim interesie" Włodzimierza Zientarskiego tę rolę pełnić będzie Maria Czubaszek.

Z anteny znika słynna „Klatka B”, ale widzowie nadal będą mogli oglądać gwiazdę tego serialu - panią Basię, która pojawi się w „Bloku Baśki". Seria ta prezentująca scenki z udziałem tytułowej bohaterki będzie emitowana jako przerywnik między programami.

Wśród nowości zagranicznych znalazły się takie cykle, jak: „Historia futbolu", „Śmierć na tysiąc sposobów", „Linia życia" czy serial „Na zabój", pokazujący tragiczne, ale i groteskowe losy 13 par małżeńskich . Widzowie zobaczą także dalsze odcinki seriali sprzed lat – „Aniołków Charliego", „Starsky'ego i Hutcha" oraz „Świata według Bundych".

Komentarze

Powiązane

20.09.23, 17:30
| telewizja / VOD » informacje
Love me or Leave me. Kochaj albo rzuć. Premiera formatu w TVP HD
W czwartek, 28 września br. o godz. 21:25 w TVP HD odbędzie się premiera reality show „Love me or leave me. Kochaj albo rzuć”. W programie osiem zakochanych par, które wkrótce staną na ślubnym kobiercu, sprawdzi, czy ich związki są dobrze
dobrane.
20.09.23, 13:29
| telewizja / VOD » informacje
Bogdan Łazuka i Michał Milowicz gospodarzami programu Och! Kabaret w Kino Polska
W październiku br. Kino Polska zaprezentuje kolejną odsłonę swojego rozrywkowego show pod nowym tytułem „Och! Kabaret”. Program poprowadzi duet – Bogdan Łazuka i Michał Milowicz. 
20.09.23, 11:00
| telewizja / VOD » informacje
TVP ogłosiła nominacje do nagród III Międzynarodowego Festiwalu Telewizyjnego & Forum Heart of Europe
Telewizja Polska ogłosiła listę nominacji do nagród III Międzynarodowego Festiwalu Telewizyjnego & Forum Heart of Europe. Najlepsze produkcje, zgłoszone przez nadawców publicznych z 14 krajów regionu, zostały wybrane przez jury złożone z międzynarodowych ekspertów branży TV.
20.09.23, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
KPOP NATION święto muzyki K-POP na żywo tylko w serwisie VOD.pl
23 września br. na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się koncert "KPOP NATION" dedykowany fanom K-POPu. Wydarzenie będzie transmitowane na VOD.pl. Podczas koncertu wystąpią najpopularniejsze gwiazdy tego gatunku.
19.09.23, 16:00
| telewizja / VOD » badania rynku
Finał Mistrzostw Europy siatkarzy chętnie oglądany w TVP i Polsacie Sport
Finałowy mecz reprezentacji Polski z Włochami w siatkówce mężczyzn w ramach Mistrzostw Europy był chętnie oglądany zarówno na antenach Telewizji Polskiej jak i w Polsacie Sport.
19.09.23, 09:26
| telewizja / VOD » informacje
48. Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni na antenie TVP Kultura
W Konkursie Głównym 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni znalazło się pięć koprodukcji Telewizji Polskiej. O Złote i Srebrne Lwy powalczą: „Figurant” Roberta Glińskiego, „Raport Pileckiego” Krzysztofa Łukaszewicza, „Święty” Sebastiana Buttnego, „Fin del Mundo?” Piotra Dumały oraz „Kos” Pawła Maślony.
18.09.23, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Spotkania Rakowa Częstochowa i Legii Warszawa w TVP Sport
Telewizja Polska nabyła prawa do transmisji wszystkich spotkań Rakowa Częstochowa i Legii Warszawa rozgrywanych w fazach grupowych Ligi Europy oraz Ligi Konferencji Europy.
16.09.23, 18:00
| telewizja / VOD » informacje
Czysta Polska zaczyna się w Twoim domu. Nowa odsłona kampanii społecznej Stowarzyszenia Program Czysta Polska w Polsacie
Od 1 września br. widzowie kanałów nadawanych przez Telewizję Polsat mogą oglądać nowe spoty Stowarzyszenia Program Czysta Polska powstałe w ramach kampanii społecznej „Czysta Polska zaczyna się w Twoim domu”. 
15.09.23, 19:30
| telewizja / VOD » informacje
Razem dla bezpiecznych granic. Telewizja Polska organizuje koncert w Suwałkach
W niedzielę, 17 września br., w rocznicę agresji sowieckiej na Polskę, TVP zorganizuje koncert „Razem dla bezpiecznych granic”, który odbędzie się w Suwałkach. W koncercie udział wezmą, m.in. Krzysztof Cugowski, Natasza Urbańska, Viki Gabor i Łukasz Drapała.
15.09.23, 18:00
| telewizja / VOD » informacje
Dokument Pisklaki Lidii Dudy nominowany w konkursue Prix Italia 2023
Koprodukcja Telewizji Polskiej pt. „Pisklaki” w reż. Lidii Dudy została nominowana do nagrody w konkursie Prix Italia 2023 w kategorii Telewizyjny Film Dokumentalny (TV Documentary). Nagrody Prix Italia przyznawane twórcom radia, telewizji i internetu należą do najstarszych i najbardziej prestiżowych branżowych wyróżnień w Europie.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Animator Kultury w obszarze czytelnictwa

Biblioteka publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty
Konkursy
do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 14.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.