05.10.09, 20:35

Ciszewski PR nadaje wspólnie z Radiem ZET

Agencja będzie odpowiedzialna za reorganizację działu komunikacji polskiej grupy radiowej EUROZET.

Ciszewski Public Relations S.A. rozpoczął współpracę z EUROZET (polską grupą radiową). Agencja będzie odpowiedzialna za reorganizację działu komunikacji całej grupy.
Do zadań Ciszewski Public Relations należy m.in. opracowanie priorytetów w zakresie polityki informacyjnej grupy EUROZET, przygotowanie wewnętrznych procedur komunikacyjnych oraz ich wdrożenie i przetestowanie. Celem projektu jest stworzenie strategii komunikacji i reorganizacja działu PR, który w przyszłości będzie odpowiedzialny za realizację spójnej polityki informacyjnej Radia ZET i pozostałych marek, wchodzących w skład grupy EUROZET. Umowa przewiduje półroczną współpracę. W tym czasie agencja będzie również wspierać i koordynować bieżące działania PR grupy.

EUROZET to grupa radiowa, która istnieje od1993 roku. Zaliczają się do niej: Radio ZET, Chilli ZET, Radio PLUS, Antyradio, Planeta FM oraz 45 stacji Pakietu Niezależnych, a także Studio ZET i RRM Dom Sprzedaży Radia.

„Zmiany zachodzące w grupie EUROZET skłoniły nas do nawiązania współpracy z agencją public relations. Wybór padł na Ciszewski Public Relations, mającą bogate doświadczenie w obsłudze firm z branży medialnej. Po wielu rozmowach doszliśmy do wspólnego wniosku, że najbardziej efektywną formą współpracy będzie pomoc przy reorganizacji działu komunikacji, który w przyszłości samodzielnie będzie prowadzić działania PR na rzecz naszych spółek”  – mówi Jaromir Sroga, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu EUROZET.

„Reorganizacja działu komunikacji jest zawsze wielkim wyzwaniem. Wiadomo, że wszystko tu zależy od ludzi, ale nasze doświadczenie w branży medialnej i 15 lat tworzenia strategii komunikacji dla naszych Klientów będzie grało tu ważną rolę. Naszą ambicją i celem jest, by EUROZET było wzorowo komunikującą się firmą.” – powiedział Sebastian Hejnowski, Dyrektor Zarządzający Ciszewski Public Relations.

Grupa EUROZET to kolejny klient z branży medialnej w portfolio Ciszewski PR. Wcześniej agencja współpracowała m.in. z dziennikiem „Metro” Agory, telewizją nowej generacji n należącą do Grupy ITI, Telewizją Puls i 4Fun.tv.

Komentarze

Powiązane

09.07.24, 14:58
| radio » badania rynku
Radio Zet znów w górę. RMF FM dalej liderem
Radio Zet zanotowało największy wzrost tzw. słuchalności - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 kwietnia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
08.07.24, 09:06
| radio » informacje
Wielka Wyprawa Maluchów. Polskie Radio Kierowców relacjonuje charytatywny rajd
80 Fiatów pojawi się na trasie Warszawa - Monte Cassino. Wydarzenie „Wielka Wyprawa Maluchów” rozpoczęło się 5 lipca br., a uczestnikom w trasie towarzyszyć będą dziennikarze Polskiego Radia Kierowców.
08.07.24, 08:30
| radio » informacje
Fundusz Wczasów Pogodowych powraca do Radia Pogoda
Startuje wakacyjna ramówka Radia Pogoda. Tegoroczne lato stacja powitała 28 czerwca potańcówką w Krakowie, którą poprowadził poranny duet stacji - Joanna Kruk i Zygmunt Chajzer.
08.07.24, 07:30
| radio » informacje
Lato w RMF MAXX. Wakacyjny konkurs i nowe audycje
W te wakacje RMF MAXX będzie towarzyszyć słuchaczom na festiwalach muzycznych, a w ramówce znajdą się m.in. „Głosówki z wakacji” i codzienne sety DJ’skie.
08.07.24, 06:30
| radio » informacje
Lato w TOKu. Wakacyjna kampania Radia TOK FM
Radio TOK FM tradycyjnie chce towarzyszyć swoim słuchaczom w czasie wakacji. Rozgłośnia będzie przypominać o możliwość słuchania stacji zarówno na stronie internetowej jak i w aplikacjiw nowej odsłonie kampanii reklamowej „Lato w TOKu”.
05.07.24, 17:30
| radio » informacje
Ruszyła XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Reportażystów Melchiory
Polskie Radio rozpoczęło przyjmowanie zgłoszeń do XIX Ogólnopolskiego Konkursu Reportażystów „Melchiory”.
05.07.24, 06:15
| radio » informacje
Czwarte urodziny Radia Nowy Świat. Świętowanie w Nowej Rudzie i Kinotece
Radio Nowy Świat rozpoczyna świętowanie czwartych urodzin rozgłośni. Urodzinowe spotkania odbędą się dwóch miastach i w dwóch terminach. 6 lipca br. stacja zaprasza do Nowej Rudy, a 10 lipca do stolicy.
04.07.24, 10:20
| radio » informacje
RadioStany. Jan Białostocki z audycją o nieznanych zakątkach w USA w Polskim Radiu 24
7 lipca br. na antenie Polskiego Radia 24 zadebiutuje audycja „RadioStany”. Na podróż po Stanach Zjednoczonych zaprasza Jan Białostocki. Emisja w każdą niedzielę o godz. 18.30.
03.07.24, 11:38
| radio » informacje
Sezon ogórkowy. Podcast Beaty Lubelskiej w ofercie Radia Zet
Radio Zet uruchomiło wakacyjną serię podcastów „Sezon ogórkowy” Beaty Lubeckiej.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 10.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 10.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.